Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Tutaj wstaw opis kategorii Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Doradca adr »

  Nasze przedsiębiorstwo jest jedną z czołowych w kraju w kwestii doradztwa, pomocy, wsparcia i kierowania na temat ADR i DGSA. Transport drogowy, w tym transport materiałów niebezpiecznych wymaga bardzo dużej znajomości tematyki, ponieważ w grę wchodzi tutaj lecz również życie kierowcy, lecz i również wszystkich uczestników ruchu drogowego. Znajomość tematu, który wiadomo jest niezmiernie szeroki biorąc pod uwagę nieustanne zmiany przepisów, jest bardzo ważna. Nasza przedsiębiorstwo posiada wszelkie możliwe uprawnienia a także stosowne doświadczenie, które daje nam sposobność pomocy, doradztwa a oprócz tego udzielenia wszelkiego wsparcia w kwestii ADR oraz DGSA. Wieloletnie doświadczenie, klasa obsługi a oprócz tego doskonały zespół pracowników, pozwoliło nam zdobyć całe rzesze ukontentowanych klientów. W razie pytań, zachęcamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 20 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Szymon Krawczyk Doradztwo Podatkowe »

  Prowadzisz działalność na ternie Unii Europejskiej? Jesteś oskarżony o udział w karuzeli podatkowej VAT? Pomoc zapewni Ci biuro doradcy podatkowego Szymon Krawczyka mieszczącego się w Łodzi przy ulicy Złotno 28/11! Klientom oferujemy pomoc podczas czynności prowadzących do ograniczenia prawdopodobieństwa wciągnięcia w tzw. karuzelę VAT. Na co dzień świadczymy doradztwo podatkowe oraz oferujemy usługi księgowe.

  Data dodania: 22 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Tłoczenie dvd - Digirec s.c. »

  W 1982 roku swoją premierę miała płyta kompaktowa. Dziś bardzo niełatwo wyobrazić nam sobie czasy sprzed jej powstania, sprzed cyfrowej rewolucji, która przyniosła ze sobą rząd nowych możliwości. Firma Digirec te możliwości płyty kompaktowej przybliża w dzisiejszych czasach jeszcze bardziej. Materiały szkoleniowe, oferty sprzedażowe dla kontrahentów, klientów czy współpracowników, plany marketingowe- wszystko to możesz mieć bezpiecznie a także sposób kompetentny nagrane na własnej płycie DVD-R albo CD-R. Proponujemy zupełnie fachową usługę, indywidualne podejście do klienta i również jego pomysłów a także nowatorskie a także ciekawe spojrzenie. W Digirec zapewniamy płyty we wszystkich formatach a oprócz tego w najwyższej jakości. Ponadto nasz zespół graficzny może zaprojektować artykuł zgodnie z oczekiwaniami. Proponujemy również usługi w zakresie wykonywania poligrafii, a oprócz tego pakowania a także foliowania. Z nami stworzysz artykuł, który będzie wizytówką Twojej firmy.

  Data dodania: 26 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona środowiska doradztwo »

  Nasza firma jest jednym z głównych doradców z zakresu ochrony środowiska lecz również w regionie, ale oraz kraju. Oferujemy bardzo ogromny zakres usług mających dopomóc w kwestiach bezpieczeństwa środowiska. Jako fachowcy jesteśmy do pełnej dyskozycji, odpowiadając na wszelkie pytania dotyczące ochrony środowiska jak i również wszyskich jej zagadnień, typu: operaty wodnoprawdne, raporty oddziaływania na środowisko itd. Jako kolektyw mamy wieloletnie doświadczenie a także bardzo chętnie jesteśmy do dyspozycji wszystkich, którym na sercu leży środowisko a oprócz tego jego ochrona. Bez względu na to, czy potrzebne ci jest permisja na gospodarowanie odpadami, czy przyzwolenie na emisję zanieczyszczeń do powietrza, dołożymy wszelkich starań tak aby odciążyć oraz doradzić. Po więcej informacji zapraszamy na naszą witrynę internetową, a w razie pytań, namawiamy do kontaktu telefonicznego bądź wysłania wiadomości mejl.

  Data dodania: 26 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Nasienie buhajów »

  KaGen z siedzibą w Inowrocławiu proponuje najwyższej jakości buhaje genomowe. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w branży, doradza hodowcom w zakresie doboru nasienia buhajów rasy holsztyńsko-fryzyjskiej. Gwarantując wejście do najnowszych rozwiązań z genetyki, pozwala doskonalenie stada, co sprzyja rentowności gospodarstwa. Na propozycję składa się nasienie buhajów genomowych, lecz lecz i. KaGen oferuje także nasienie buhajów wycenionych na córkach a także ras mięsnych. Prowadzi sprzedaż preparatów zapobiegających występowaniu mastitis u zwierząt a oprócz tego wspomagających medycyna tego schorzenia. Wachlarz obejmuje co więcej suplementy diety chroniące przed hipokalcemią a oprócz tego metritis, które można korzystać zarówno interwencyjnie, jak a także profilaktycznie. Oferując buhaje genomowe, KaGen zapewnia profesjonalne doradztwo i również rzetelną obsługę.

  Data dodania: 19 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Siłownia wyposażenie »

  Master-Sport jest polskim producentem różnego rodzaju sprzętu do ćwiczeń. Jego propozycja to przede wszystkim urządzenia do treningu siłowego, lecz nie tylko, gdyż tuż obok klasycznych wolnych ciężarów, stojaków i również ławek pojawiają maszyny do ćwiczeń cardio, maszyny stosowane czy przyrządy do treningu funkcjonalnego. Wszystkie towary Master-Sport powstają przy współpracy z placówkami specjalizującymi się w przemyśle a także sporcie i osobami aktywnie zaangażowanymi w branżę sportową, innymi słowy samymi zawodnikami a także ich trenerami. Takie postawa sprawia, że Master-Sport jest w stanie przygotować idealne akcesoria dla każdej sportowej placówki. Propozycja kierowana jest zarówno do właścicieli hoteli, klubów fitness i dużych siłowni, jak oraz do osób, które chciałyby stworzyć sobie miejsce do ćwiczeń we własnym domu.

  Data dodania: 05 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Już od 1990 roku na rynku polskim działa Kancelaria Biegłych Rewidentów 'Book-Keeper'. Siedzibą tego biura podatkowego jest Bielsko-Biała. Zatrudnia ono jedynie prawdziwych ekspertów, dla których rachunkowość to zarówno praca, jak i również pasja. Dzięki takiemu podejściu zapewniają oni najlepszej jakości usługi podatkowe, które spełnią oczekiwania każdego klienta. Między klientów tej kancelarii można znaleźć dużo osób prywatnych, małe przedsiębiorstwa, oraz duże firmy. Potwierdza to dlatego, że biuro podatkowe 'Book-Keeper' realizuje niezwykle kompleksowe usługi, które mogą zostać dostosowane do potrzeb każdego klienta. Co więcej pomoc tego biura jest wyceniana tak rozsądnie, że jego klienci zawsze polecają je dalej. Kancelaria Biegłych Rewidentów 'Book-Keeper' to skutkiem tego kapitalny wybór dla każdego mieszkańca Bielska-Białej.

  Data dodania: 21 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Szczecin »

  Kompleksowa obsługa rachunkowo-podatkowa to bardzo poszukiwana usługa między przedsiębiorców prowadzących zarejestrowaną aktywność gospodarczą. Kompetentne a także otwarte na problemy klienta biuro rachunkowe jest w tym wypadku na przysłowiową wagę złota. Prowadzenie księgowości powinno przypaść w udziale ludziom, którzy posiadają odpowiednią wiedzę a oprócz tego doświadczenie w tym zakresie. Biuro Rachunkowe Magdalena Mazurek ze Szczecina, prowadzi swoją działanie od roku 2009 i również ugruntowało swoją pozycję na lokalnym rynku rozliczeń finansowych. Obsługując zróżnicowane podmioty gospodarcze wykuło sobie markę a oprócz tego zaprawiło się w rozwiązywaniu rozmaitych sytuacji. Ten zgrany zespół współpracowników posiada wszystkie konieczne certyfikaty a także kompetencje do prowadzenia spraw. Indywidualne postawa do każdego klienta a oprócz tego miła powietrze przy załatwianiu spraw to dodatkowe atuty firmy.

  Data dodania: 21 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo księgowe Warszawa »

  Masz dość siedzenia nad fakturami? Rozliczenie działalności spędza Ci sen z powiek? Nie masz czasu aktualizować wiedzy o obowiązujących podatkach? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco to polecamy nasze usługi księgowe. Sztab fachowców sprawnie zajmie się finansami Twojej firmy, a Ty bez problemu wrócisz do prowadzeniem biznesu. Nasze biuro księgowe obsługuje z sukcesem małe i większe przedsiębiorstwa, nieprzerwanie od kilkunastu lat. Na bieżąco aktualizujemy swoją wiedzę a elastyczny grafik pracy pozwoli nam dostosować się do Twojego harmonogramu. Nasz główny zasięg działania to Warszawa, lecz jesteśmy otwarci na współpracę z firmami z innych miast. Chcesz poznać szczegóły współpracy? Umów się na krótkie spotkanie, po którym dokonamy kalkulacji obsługi Twojej firmy. Daj się przekonać do tego stopnia czasu a także nerwów można zaoszczędzić przekazując rozliczanie firmy w ręce fachowców!

  Data dodania: 21 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Firmy Warszawa »

  Jesteś nowy w reklamowaniu własnej firmy? Masz własną firmę? chciałbyś zareklamować swoją firmę w Internecie? Chciałbyś to za darmo? Firmy Warszawy na stronie www. warszawa. wpolsce24. pl zapraszają do założenia profilu na darmowej i prostej stronie internetowej. Znajdziesz tam spis najlepszych firm Warszawskich w okolicy i w samej Warszawie. Mamy możliwość zareklamować twoją firmę w szerokim stopniu w Internecie dla każdego. Sprawdź nas na stronie internetowej www. warszawa. wpolsce24. pl Zapraszamy Serdecznie!!!

  Data dodania: 05 02 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia

(8)

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: