Podatki Podkategoria: Podatki

Sortuj po:

 • Program pit 2020 - łatwy pit 37, pit 36 i inne pity »

  Dzisiaj wciąż wielu z nas nie ma pojęcia jak prawidłowo rozliczyć podatek wypełnić roczny pit 37, pit 28 pit 36L, pit 38 czy pozostałe pity 2020. Odkładamy ten bardzo często dla nas smutny obowiązek na praktycznie ostatnią chwilę i wypełniamy zeznanie podatkowe w ogromnych nerwach. Darmowy program pit 2020 / pit 2021 https://www. pit-format. pl to niesamowite ułatwienie tego zadania. Aplikacje tego rodzaju są stworzone zarówno dla tych, którzy nie mają kłopotów z deklaracją podatkową, jak również dla początkujących podatników.
  Dobry darmowy program pit 2020 jak np. PIT Format to oprogramowanie posiadające czytelny interfejs i całe mnóstwo dodatkowych, niezbędnych aplikacji. Kreator programu krok po kroku przeprowadza nas przez następne, istotne etapy, dzięki czemu mamy szansę uniknąć błędów i błyskawicznie, rzetelnie rozliczyć pit 37 a także każdy inny pit 2020 /pit 2021. Odliczy nasze ulgi i odpisy od podatku, sporządzi rozliczenie indywidualne albo wspólne z małżonkiem lub rozliczenie dla osób samotnie wychowujących dzieci.
  W przypadku pojawienia się jakichkolwiek kłopotów, które mogą wyniknąć w momencie wpisywania przez nas danych do deklaracji podatkowej możemy skorzystać z fachowej pomocy technicznej. Grupa wykwalifikowanych fachowców bardzo chętnie odpowiada na wszystkie niejasności i podpowiada jak naprawdę bezbłędnie i bez stresu rozliczyć nasz pit 2020.
  Program do pit 2020 to duże bezpieczeństwo i gwarancja, że dobrze rozliczymy podatek. Obecnie, co trzeci Polak sporządza swoje pity 2020 / pity 2021 przez Internet z wykorzystaniem programu. To oprogramowanie ułatwia rozliczenie podatku zarówno osobom fizycznym jak i firmom czy biurom rachunkowym. Program pit 2020 możemy pobrać z Internetu lub z jego pomocą bezpośrednio wypełnić pit online. To recepta by bezbłędnie i łatwo rozliczyć pit 37, pit 28 oraz pozostałe pity 2020, a także szybko otrzymać zwrot podatku.

  Data dodania: 20 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Program JPK - proste scalanie JPK i wysyłka »

  Stawiając na założenie własnej firmy, trzeba pamiętać, że na naszej głowie będzie naprawdę ogrom spraw. Wśród obowiązków, których niedopełnienie może skończyć się poważnymi problemami wymienić trzeba tworzenie Jednolitego Pliku Kontrolnego. W przypadku firm wielooddziałowych, czy też pracujących w kilku systemach konieczne jest scalanie JPK a następnie wysyłka do urzędu skarbowego. To obowiązek, który zdecydowano się wprowadzić po to, aby kontrole skarbowe odbywały się szybciej, a sami podatnicy mieli ograniczone szanse na wyłudzenie podatku.
  Jednolity Plik Kontrolny: co to takiego?
  JPK - to zbiór danych, które tworzone są z tego, co obecne jest w systemach informatycznych danej firmy. W każdym Jednolitym Pliku Kontrolnym wyróżnić można siedem segmentów: księgi rachunkowe; wyciągi bankowe; informacje o obrocie magazynowym; faktury VAT; ewidencja zakupów i sprzedaży VAT; księgi przychodów oraz rozchodów; ewidencja przychodów.
  Trzeba pamiętać, że każdy z nich musi być opisywany według bardzo dokładnie określonych zasad.
  Jak ułatwić wysyłkę plików?
  Rewelacyjnym rozwiązaniem okazuje się być postawienie na program JPK, który ułatwia łączenie, kontrolę i wysyłkę plików. Za jego sprawą scalanie plików JPK jest zaskakująco proste. Oferowane na chwilę obecną programy do JPK sprawiają, że łączenie plików przebiega błyskawicznie bez niepotrzebnych błędów. Co więcej, scalanie JPK z wykorzystaniem specjalnego oprogramowania jest również gwarantem otrzymania narzuconego przez Ministerstwo Finansów formatu. xml.
  Należy dodać, że począwszy od stycznia tego roku zarówno małe, jak i średnie firmy zobowiązane są co miesiąc przekazywać nie tylko Jednolity Plik Kontrolny, ale też deklarację VAT-7. Program JPK pozwala więc nie tylko na łączenie plików JPK, ale także sprawdzanie, czy dane w pliku są identyczne jak te, które podane zostały w deklaracji VAT-7. Jest to kolejne zasługujące na podkreślenie ułatwienie.

  Data dodania: 24 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Deklaracja-pit-36.pl »

  Poszczególnego roku zmagamy się z obowiązkowymi rozliczenia PIT. Niestety, ale szczególnie powszechnie mamy z nim problem. Formularz składa się z dużej ilości pól i nie jedynie trzeba wiedzieć, które z nich wymagamy wypełnić, lecz również wykonać to właściwie. Niestety lecz jeśli zrobimy błąd oraz oddamy takowe rozliczenie do Urzędu Skarbowego będziemy musieli liczyć się z tym, że pozostaniemy wezwani w celu wyjaśnienia wszelakich nieprawidłowości. Stąd zamiast się denerwować i zamartwiać, dobrym wyborem będzie skorzystać z dostępnych pomocy. Wystarczy, że popatrzymy do sieci. Tam pewnie odkryjemy specjalny program do wypełniania deklaracji PIT. Jeśli zakładacie własną działalność gospodarczą obowiązuje Was PIT -36. Dużo cennych wiadomości oraz porad dotyczących takiej właśnie deklaracji odszukacie na stronce deklaracja-pit-36.pl, jaka na pewno Wam ułatwi uporać się z tym obowiązkiem. Nie wyłącznie wyjaśni któż to dokładnie musi wypełnić dokładnie ten PIT, lecz też i znajdziecie tam link do darmowego programu. Zalecamy wszystkim, którzy mają problemy z PIT.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Jak prowadzić działalność gospodarczą? »

  Dokumentacja księgowa jest bardzo złożona oraz trudna. Właśnie dlatego powszechnie powoduje trudność. Trzeba się wyjątkowo skupić nad dosłownie wszystkim i pilnować, ażeby nawet najdrobniejsza suma się zgadzała. Do tegoż dochodzą nieustanne zmiany, dajmy na to w podatkach, z którymi trzeba być za każdym razem na bieżąco. Dlatego też radzimy ażeby zaglądać na blog księgowość, który zapewne w wielu sprawach może Wam wspomóc. Znajdziecie go na stronie internetowej szybkafaktura. pl. Dowiecie się właśnie tam sporo istotnych informacji na takie tematy jak między innymi: korekta JPK, RODO a faktury i mnóstwo innych. Przy okazji zalecamy zaciekawić się systemem do wystawiania faktur, obsługi magazynu oraz tymże pokrewnym. Na pewno bardzo usprawni Wam toż pracę oraz prowadzenie ksiąg. Zachęcamy do przetestowania go bez opłat.

  Data dodania: 12 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szymon Krawczyk Doradztwo Podatkowe »

  Prowadzisz działalność na ternie Unii Europejskiej? Jesteś oskarżony o udział w karuzeli podatkowej VAT? Pomoc zapewni Ci biuro doradcy podatkowego Szymon Krawczyka mieszczącego się w Łodzi przy ulicy Złotno 28/11! Klientom oferujemy pomoc podczas czynności prowadzących do ograniczenia prawdopodobieństwa wciągnięcia w tzw. karuzelę VAT. Na co dzień świadczymy doradztwo podatkowe oraz oferujemy usługi księgowe.

  Data dodania: 22 05 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

(10)

Podatki - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: