Architektura Podkategoria: Architektura

Sortuj po:

 • Ocieplanie pianką cennik »

  Ocieplanie budynków pianką PUR daje możliwość zaoszczędzić sporo pieniędzy, między innymi z kilku powodów. Raz, że ocieplony dom nie wychładza się tak szybko, a dwa, że obniżają się wydatki wynikające z ogrzewania budynków. Tak samo rzecz ma się z budynkami przemysłowymi oraz rolniczymi, w tym hale czy magazyny. Ich nagrzanie jest niezwykle problematyczne, a przeważnie tego typu obiekty nie są uszczelnione. Zatem zamiast wydawać pieniądze, opłaca się ulokować je w przemyślany sposób, by ciepło nadaremnie nie uciekało.
  Powszechnie wiemy, że gorące powietrze unosi się ku górze, dlatego dobrze jest przemyśleć także ocieplanie poddaszy. Do wyboru mamy parę metod, jednak większość spośród nich jest bardzo pracochłonna a także droga, a ich realizacja związane jest nierzadko z ogromnym nieporządkiem oraz kłopotem. Dodatkowo ocieplając samodzielnie bardzo łatwo jest popełnić błąd, a wtedy wynik nie będzie taki, jak oczekiwany. Więc zamiast niepokoić się kolejnymi wydatkami, materiałami budowlanymi i czasochłonnym montażem, najlepiej jest skorzystać z nowej technologii, jaką są izolacje natryskowe.
  Ocieplanie pianką PUR, czyli pianką poliuretanową, jest wysoce solidne oraz skuteczne. Ta technologia posiada kilka zastosowań i sprawdzi się w małych domach, budynkach wielorodzinnych, budynkach przemysłowych, a także gospodarczych czyli na przykład zbiorniki bądź rurociągi. Wyniki są błyskawiczne a cały proces jest realizowany przez profesjonalną kadrę, która znakomicie opanowała to, co robi. Dzięki temu masz pewność, że ocieplenie jest wykonane profesjonalnie. Firmą, która jest liderem na rynku ociepleń, jest KDK PRO.

  OCIEPLANIE PIANKĄ

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia palisadowe Otwock »

  Niezależnie od tego, jaki precyzyjnie rodzaj koperty jest ci niezbędny firma Kuvert Polska jest ci go w stanie zapewnić, dlatego że wachlarz produktów, jakie udostępniają, jest ogromna. Oczywiste jest to, że da się między niej znaleźć koperty standardowe, koperty z nadrukiem i koperty nadające się do pakowania maszynowego. Mniej oczywiste jest natomiast to, że w ich ofercie są nawet tak niesamowite towary, jak koperty eko. Same koperty to choć nie prędzej początek propozycji, bo jest ona mnóstwo większa. Wzbogacają ją między innymi takie towary jak: poszerzane koperty Double bag, opakowania kartonowe, które się dość łatwo pakuje a oprócz tego zamyka, nawet lepiej opakowania, które są w stanie złagodzić skutki wstrząsów i upadków dzięki folii bąbelkowej, którą są wyłożone do środka a także mnóstwo innych tanich a także praktycznych produktów. Dzieki za jak zwykle, miłe przyjęcie

  Data dodania: 26 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Garaże o niestandardowych wymiarach »

  Przedsiębiorstwo Super Garaże zajmuje się profesjonalną produkcją garaży z blachy, i różnego gatunku hal, kiosków, oraz domków ogrodowych o różnorakiej wielkości. Jest w stanie wykonać każdy garaż blaszany, zarówno według standardowego, jak i nietypowego projektu. Specjalnością przedsiębiorstwa są garaże z blachy akrylowej a także ocynkowane. Każdy projekt może być dopasowany do indywidualnych wymagań konkretnego klienta. Od początku swojej działalności przedsiębiorstwo Super Garaże stawia satysfakcję i również zadowolenie klienta na pierwszym miejscu. Produkowane przez nią garaże cechują się najlepszą jakością i dbałością o najdrobniejsze detale. Przy ich produkcji wykorzystuje się jedynie wysokogatunkowe, sprawdzone materiały. Wszystko to sprawia, że firma Super Garaże jest w stanie zaproponować swoim kontrahentom wysokiej klasy garaże w korzystnych cenach.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia architektoniczna bielsko »

  Pracownia architektoniczna Bielsko Biała Faber Harlecki, zajmuje się tworzeniem najwyższej jakości projektów domów jedno i wielo rodzinnych, realizacją projektów typowych, a także przebudową i rozbudową wszelkich budynków. Oprócz tego, oferta obejmuje także opracowywanie inwentaryzacji budowlanych, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz finalizowanie formalności powiązanych z zezwoleniem na budowę. Faber Harlecki Architekci bielsko to skład profesjonalnych i twórczych architektów, którzy służą fachową poradą związaną z wyborem właściwego rozwiązania.

  Data dodania: 24 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Listwy przypodłogowe Mardom Decor sklep »

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego z sztukaterią i listwami ozdobnymi od największych producentów na rynku, w tym marki Mardom Decor. Oferujemy różnorodne produkty, które z łatwością ozdobią każdą przestrzeń w unikalny dla Ciebie sposób.

  W naszym sklepie internetowym ze sztukaterią Mardom Decor posiadamy wysokiej jakości modele listew przypodłogowych, ściennych, sufitowych i oświetleniowych, których design zachwyca pod każdym względem. Różnorodność produktów pozwala dobrać listwę przypodłogową Mardom Decor lub dekorację do wnętrz do każdego otoczenia. Doskonałe parametry użytkowe listew i sztukaterii Mardom Decor sprawiają, że są to produkty chętnie wykorzystywane w swoich projektach przez projektantów wnętrz i architektów.

  Oferowane w naszym sklepie listwy i stiuki Mardom Decor w postaci listew ściennych, listew przypodłogowych, listew sufitowych, listew oświetleniowych i rozet do każdego wnętrza, zarówno w przestrzeniach prywatnych, takich jak domy, apartamenty, pomieszczenia usługowe, hotele, restauracje, sklepy. Solidność i odporność listew przypodłogowych, sufitowych i ściennych, listew oświetleniowych i innych rodzajów sztukaterii Mardom Decor sprawiają, że są one niezawodnymi produktami w każdej sytuacji.

  Więcej informacji na temat sztukaterii i listew Mardom Decor oraz naszej pełnej oferty można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Oferujemy duży wybór m. in. listew przypodłogowych, listew sufitowych, listew oświetleniowych, listew ściennych, rozet w atrakcyjnych cenach zarówno marki Mardom Decor jak i innych liczących się na rynku producentów sztukaterii.

  Data dodania: 15 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie Wnętrz Kraków APP Proste Wnętrze Maria Podobińska »

  Projekty wnętrz indywidualnie tworzone do lokalu czy to mieszkalnego, usługowego czy biurowego, to oferta tej projektant wnętrz z Krakowa. Jej pracownia projektowa zajmuje się coraz popularniejszą i bardziej docenianą usługą, jaką jest projektowanie wnętrz. Z udziałem tej projektant wnętrza nabiorą świetnego wyglądu, staną się nowoczesne i użyteczne. Architektura wnętrz to możliwości, które warto wykorzystać, a dotyczy to zarówno małych nieruchomości, w których liczy się każdy centymetr, jak i dużych, gdzie pole do popisu dla projektanta jest ogromne. Projektowanie wnętrz wykonuje w oparciu o zalecenia swoich klientów i dostosowane jest ono do ich potrzeb. Ścisła współpraca i konsultacja na linii projektant wnętrz - klient gwarantowane.

  Data dodania: 19 07 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architektura

(9)

Architektura - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: