Instalacje sanitarne Podkategoria: Instalacje sanitarne

Sortuj po:

 • Specjalistyczne czyszczenie kanalizacji »

  Spółka KANTECH istnieje na rynku od 1993 roku. W tym czasie udało nam się dostać duże doświadczenie w toku techniki kanalizacyjnej. Przy użyciu temu współcześnie naszym klientom proponujemy sanitarka kanalizacyjne czynne przez przez całą dobę i dodatkowo całkiem szybki, a oprócz tego bezpłatny dojazd do miejsca awarii. Posiadamy bogatą ofertę, zawierającą usługi: przepychanie, a oprócz tego czyszczenie kanalizacji, udrażnianie rur, usuwanie awarii instalacji hydraulicznych, eksperymentowanie szczelności kanalizacji, inspekcje kanalizacji kamerą video, naprawy bezwykopowe i dodatkowo wykopowe, czyszczenie a także asenizacja separatorów tłuszczowych, osadników, zbiorników, a oprócz tego studzienek. Nasze usługi opracowujemy na obszarze Śląska oraz dodatkowo okolic. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, w celu obejrzenia pełnej oferty korporacji.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Softstarty »

  Jesteśmy firmą, która trudni się wszystkim co związane z chłodnictwem i klimatyzacją. Nasza propozycja obejmuje w tym także takie zadania jak dobór właściwych elementów instalacji, sprzedaż elementów instalacji chłodniczych, usługi serwisowe, montaż całych zestawów i bez liku innych usług. Jest to bardzo istotne z punktu widzenia naszych klientów jako że za sprawą skorzystaniu z naszej propozycji wszystko przypadkiem otrzymać w jednym miejscu. Dysponujemy w dużej mierze wykwalifikowaną kadrą specjalistów, którzy potrafią podołać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Naszym celem jest takie operacja na rynku aby każdy był całkowicie zadowolony z posiadanych przez siebie instalacji klimatyzacyjnych względnie chłodniczych. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Gwarantujemy wysoką jakość.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.instalco-krakow.pl - hydraulik kraków »

  Dziś hydraulik musi działać nie tylko profesjonalnie, ale też kompleksowo. Jeżeli szukasz fachowcy hydraulika z Krakowa, który wykonuje szeroki zakres usług hydraulicznych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy montaż wszelkich instalacji sanitarnych potrzebnych w domach w tym również ogrzewanie podłogowe. Dla naszych klientów wybieramy wyłącznie nowoczesne rozwiązania, które są korzystne w ramach użytkowania. Korzystamy z urządzeń fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła. Po więcej informacji, zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 24 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Instalacje sanitarne

(2)

Instalacje sanitarne - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: