Wentylacja Podkategoria: Wentylacja

Sortuj po:

 • Serwis wentylacji hybrydowej »

  Arwenter jest firmą specjalizującą się w instalacjach systemów wentylacji hybrydowej i mechanicznej. Oferta kierowana jest do deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych oraz odbiorów indywidualnych, pragnących posiadać wentylację hybrydową bądź mechaniczną w swoim domu jednorodzinnym. Działamy na obszarze całej Polski, współpracujemy wyłącznie z najlepszymi kontrahentami. Jako jedynie na terenie kraju, jesteśmy dystrybutorem systemu [url=https://arwenter.com.pl]wentylacji hybrydowej marki Hybryd16[/url]. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, informacjami o nas oraz zrealizowanymi pracami. Wszelkie informacje dostępne są na naszej stronie firmowej arwenter. com. pl

  Data dodania: 04 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Najwyższej jakości klimatyzatory samsung »

  Pefra to hurtownia, która ma dla Was wysokiej klasy sprzęt, jeżeli zajmujecie się montowaniem klimatyzacji a oprócz tego wentylacji. Dokładamy wszelkich starań, tak aby współpracować z najlepszymi producentami. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszym całym asortymentem. Mamy nadzieje, że w naszej propozycji znajdziecie wszystko, co jest Wam potrzebne. Polecamy Wam szczególnie całe centrale klimatyzacyjne oraz wentylacyjne do zakupu. Jesteśmy hurtownią, która już od dawna istnieje na rynku a także zapewnia Wam nie tylko ogromny wybór, lecz również fachową poradę. Nasi pracownicy zawsze są do Waszej dyspozycji, o ile nie jesteście czegoś pewni. Klimatyzacja w domach, firmach, powiem więcej w autach - u nas znajdziecie rzeczywiście wszystko. Proponujemy Wam nawet rury spiro, różne kształtki okrągłe a oprócz tego multum innych elementów, które ani chybi są wam potrzebne do montowania klimatyzacji. Pefra oferuje Wam bardzo niskie ceny na wszystkie produkty.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczna hurtownia wentylacyjna Warszawa »

  Przedsiębiorstwa funkcjonujące w branży klimatyzacyjnej a oprócz tego wentylacyjnej, swą działalność opierają w głównej mierze na dużych instalacjach w różnego gatunku przedsiębiorstwach. żeby sprostać oczekiwaniom stawianym przez kontrahentów, muszą dbać o wysoką jakość podzespołów z jakich produkowany jest montowany przez nich sprzęt. Monterzy zaopatrujący się w działającej od przeszło dwudziestu lat hurtowni HTH Warszawa, mają gwarancję odbioru towaru najlepszej klasy który sprawdzi się w każdych warunkach pracy. W ich ofercie znajdują się wszelkiego typu przybory, niezbędne do skompletowania każdego zespołu klimatyzacyjnego. W swej ofercie proponują między innymi anemostaty kwadratowe, siłowniki jak również opaski zaciskowe a oprócz tego dowolnej długości elastyczny przewód aluminiowy. Te i co niemiara innych rekwizytów niezbędnych do skonstruowania instalacji wentylacyjnej, z powodzeniem zamówić można na stronie przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna kontrola higieniczna powietrza »

  Oferujemy mechaniczne pranie wentylacji. Czysta wentylacja to ważny aspekt każdego pomieszczenia. Do czyszczenia stosujemy sprawdzoną metodę polegającą na szczotkowaniu mechanicznym. Cechuje nas profesjonalizm, najlepsza klasa usługi oraz doświadczenie. Czystość, dezynfekcja i również sprawność mechaniczna wentylacji ma duże znaczenie dla naszego organizmu i bezpieczeństwa. W kanałach a także przewodach wentylacyjnych i również klimatyzacyjnych tworzą się warunki perfekcyjne do rozwoju różnych chorób. Istotną zaletą czyszczenia wentylacji jest zdrowe a także czyste powietrze wewnątrz domu. Dzięki czemu mamy dobre samopoczucie i odczuwamy komfort i bezpieczeństwo przebywając w nim. W następstwie tego tak ważna jest dezynfekcja wentyla. Dodatkowo oferujemy takie usługi jak: mierzenie przepływu powietrza oraz kontrole higieniczną.

  Data dodania: 04 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wentylacja

(2)

Wentylacja - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: