Firmy według branż Kategoria: Firmy według branż

Firmy według branż - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przypinki »

  Nasz zakład to mała firma rodzinna i zajmujemy się robieniem małych upominków promocyjnych dla Klientów Biznesowych jak i osób indywidualnych. W naszym portfolio znajdziecie reklamowe przypinki, znaczki o indywidualnym kształcie, magnesy reklamowe i magnesy pamiątkowe na lodówkę oraz wiele innych ciekawych gadżetów promocyjnych. Popularne przypinki często zwane jako Badge promocyjne są produkowane w wielu rozmiarach i różnych kształtach. Są one produkowane z osobistą grafiką danego Klienta. Gadżety te to jedne z niezawodnych upominków promocyjnych w bardzo niskiej cenie - są to bardzo niskonakładowe narzędzia promocyjne wykorzystywane do reklamy masowej. Badge wykorzystywane są do reklamy nowych marek firmy lub nowych produktów i to przez te małe przedsiębiorstwa jak i te duże. W chwili obecnej jesteśmy w stanie wykonać takie reklamowe przypinki o dowolnym indywidualnym kształcie ze specjalnego plastiku. Te przypinki mają zapięcie na agrafkę ale również możne je wyprodukować z bezpiecznym zapięciem na magnes. Kolejny znany produkt produkowany przez nas to magnesy pamiątkowe na lodówkę inaczej zwane jako magnesy reklamowe. Produkowane są one na metalowym komponencie i maja kilka warstw materiałowych. Nasze magnesy można spotkać w stoiskach handlowych i są bardzo modne, gdyż mało kosztują, a są atrakcyjnym i drobnym upominkiem. Moda na te magnesiki dotarła do nas z zachodu. Również i te elastyczne magnesy są produkowane z osobistą grafiką. Nasza firma posiada w swojej ofercie całą serię magnesów ze śmiesznymi obrazkami i śmiesznymi tekstami - są to popularne niedrogie upominki na wiele okazji lub nie zapowiedziane wizyty. W naszej ofercie są także kalendarze z magnesem na lodówkę, a także notesy z magnesem. Nasze przedsiębiorstwo produkuje wiele różnych upominków promocyjnych np. ochronne etui na zbliżeniowe karty płatnicze chroniące przed kradzieżą danych z karty - potocznie nazywane Card Protector, czyściki do ekranów smartfonów.

  Data dodania: 07 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpania nieruchomości »

  Dające dochody inwestycje w Hiszpanii. Jeżeli takie jest Twoje podejście co do zakupu nieruchomości w Hiszpanii to warto się udać do biura agencji Home Marbella i zapytać o domy na sprzedaż w okolicy gdzie oni handlują nieruchomościami. A jest to Andaluzja i piękna Marbella, Estepona, okolice San Pedro de Alcantara w Andaluzji. Wybierz swoje mieszkanie w Hiszpanii pod dobrą inwestycję z wysokim zwrotem z wynajmu nieruchomości w Hiszpanii. Przyjrzyj się ile można zarobić w Hiszpanii.

  Data dodania: 22 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Multicom - kasy fiskalne Rybnik »

  Kasy fiskalne Rybnik – jeśli ich potrzebujesz to dobrze trafiłeś. Firma Multicom z wieloletnim doświadczeniem oraz z zapleczem specjalistów weźmie na siebie całą papierologię. Kasy fiskalne tradycyjne? Kasy fiskalne online? Zadzwoń, pomożemy wybrać Ci tę najodpowiedniejszą dla Twojej firmy. Zaprogramujemy kasę specjalnie pod Ciebie. Jesteśmy przekonani, że jeśli zdecydujesz się za zakup w naszej firmie będziesz zadowolody w 100 %.

  Data dodania: 15 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Zaciski hamulcowe »

  Samochody są rewelacyjnym wynalazkiem współczesności. To dzięki nim przejechanie z punktu A do punktu B nie jest niczym trudnym. Posiada się wówczas wrażenie jakoby świat nie miał żadnych ograniczeń. Acz trzeba pamiętać, iż posiadanie samochodu wiąże się z zachowaniem bezpieczeństwa. Takie na pewno w znaczący stopniu dostarcza dbałość o stan techniczny pojazdu. Wyjątkową uwagę należy zwrócić na zaciski hamulcowe, a dokładniej na tłok. Należy go regularnie konserwować oraz jeśli się tegoż nie będzie wykonywać to prosto doprowadzić do jego korozji. W owej sytuacji jest wyłącznie wymiana. Wszelkie produkty związane z hamowaniem serdecznie zapraszamy nabyć w BrakeStock. Jest toż firma jaka w owej branży posiada około 7 lat doświadczenia, gdzie fachowcy służą pomocą oraz doradztwem.

  Data dodania: 01 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wycieczki szkolne kilkudniowe »

  Bezpieczeństwo toż jeden z najistotniejszych elementów decydujących o tym, iż ktoś się zdecyduje na skorzystanie z określonej usługi, bądź też nie. Jest to wyjątkowo istotne w czasie, gdy odbiorcami, jednakowoż uczestniczącymi mają być dzieci. Na pewno ogromną odpowiedzialność przejmują dorośli, inaczej opiekunowie i organizatorzy. Bez kwestionowania dotyczy toż wszelakich wyjazdów. Niewątpliwie tanie wycieczki szkolne toż coś z czego warto czerpać. Bowiem maluch będzie mógł wiele zobaczyć i doświadczyć, zaś przecież mówi się, że ''podróże kształcą''. Poza tym sporo nie wydadzą Państwo na toż pieniędzy. Dlatego zalecamy nawiązać współpracę z Biurem Podróży Turio s. c. Ewelina Rytelewska, Marcin Rytelewski. Tam dba się o to, żeby nie jedynie nie zabrakło mnóstwa atrakcji, ale przede wszystkim na najważniejszym miejscu jest zapewnienie bezpieczeństwa na największym stopniu oraz stąd spełnia się sporo wytycznych jakie następują z rozporządzeń Ministerstwa Edukacji. Gdyby chcieli Państwo o coś dopytać albo również porozmawiać o owym jak miałaby przebiegać ewentualna współpraca to można zawrzeć kontakt internetowy albo telefoniczny.

  Data dodania: 15 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Koszty dam »

  Prowadzenie własnej działalności dla wielu osób kojarzone jest przede wszystkim z wielkimi przywilejami. Jednak potrzeba zdać sobie sprawę z owego, iż jest to przede wszystkim wielka odpowiedzialność i walka z owym, ażeby było jak najmniej wydatków. Gdyż po co przepłacać jak nie ma owej potrzeby? Przeto zalecamy Nievat, gdzie można powiedzieć, iż dewizą jest Dam Koszty mniejsze. Taż działalność zajmuje się przede wszystkim wydawaniem dokumentów dzięki jakim będzie można całkowicie zlikwidować podatek dochodowy, podatek od usług i towarów, czyli VAT, jednakowoż podatek pochodzący od zysków kapitałowych. Więcej wiadomości znajdą Państwo wchodząc na stronę internetową: nievat. com. Zamieszczono tam także wszelakie niezbędne dane dzięki którym będą mogli Państwo się skontaktować.

  Data dodania: 15 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • obozy dla dzieci białystok »

  Każdy z nas w przeciągu swojego całego życia przechodzi przez kilka etapów. Po prostu dojrzewa. Dajmy na owo, że na pewno nie będzie mógł wykonać czegoś posiadając 10 lat, tudzież już za 5 nie ma żadnych przeciwwskazań. Choćby komunikuje się, że ''do poszczególnych spraw trzeba po prostu dorosnąć''. Niemniej najbardziej ciekawe świata i chłonne wiedzy są dzieci. Stąd już od początku potrzeba postawić na rozwój ich pasji. Skoro Państwa pociecha kocha konie toż zalecamy obozy dziecięce białystok organizowane przez Kurnik Polski. Ta firma zajmuje się tymże od powyżej 8 lat oraz co znaczące zapewnia nie wyłącznie szkolenia na wysokim stopniu, lecz także komfortowe zakwaterowanie, jednakowoż zdrowe odżywianie i sporo innych. Serdecznie namawiamy do zaczerpnięcia z oferty, ponieważ potocznie określając tenże ''konik'' Państwa dziecka pójdzie w doskonalszym kierunku. Więcej informacji zaczerpną Państwo wchodząc na witrynę elektroniczną: obozydzieciece. pl. Można również skontaktować się telefonicznie lub mailowo, a jeszcze przyjść osobiście.

  Data dodania: 15 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Skóra samochodowa »

  "MARWAL" S. C. to ceniona hurtownia skór galanteryjnych, która od bardzo wielu lat proponuje swoim klientom eleganckie i również przepiękne skóry meblowe a oprócz tego tapicerskie w bardzo rozsądnych cenach. Nasze skóry po mistrzowsku sprawdzą się zarówno w nowoczesnych aranżacjach wnętrz, jak i również w klasycznych aranżacjach. Można je wykorzystać lecz również w mieszkaniach prywatnych, lecz również w pomieszczeniach biurowych. Jeśli nie wiedzą Państwo nadal jakie skóry meblowe wybrać, to służymy kompetentnym doradztwem. Polecamy również nasze luksusowe skóry samochodowe, które pośród wielu naszych klientów cieszą się niemałym zainteresowaniem. Dajemy Państwu największy dobór i najlepsze ceny na rynku. Warto wtrącić również również o tym, że nasza firma obok gotowych wyrobów proponuje swoim klientom również fachowe usługi kaletnicze na bardzo wysokim poziomie.

  Data dodania: 12 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ścianka wspinaczkowa wrocław dla dzieci »

  Dzięki pasji człowiek może w pełni poczuć czym jest radość z życia. Poza tymże ma możliwość sprawić, żeby toż co kocha stało się jego zawodem. Wówczas będzie posiadało się wrażenie, iż tak naprawdę nie chodzi się do pracy, ale z własnej przyjemności. Skoro wejdą Państwo na: http://zerwa.pl/o-nas/ to przekonają się Państwo, iż nie posiadają do czynienia ze zwykłą działalnością, lecz jest owo miejsce, gdzie pracują osoby pasjonujące się wspinaczką, tudzież ponadto mające zasobną wiedzę, bogate doświadczenie plus umiejętności w owym kierunku. Tam z pewnością mogą Państwo poczuć się bezpiecznie poza owym samo wyposażenie robi imponujące wrażenie. Pomiędzy innymi jest tam: rozwartokątny przewieszony filar, nowe stanowiska służące do asekuracji i całe zatrzęsienie pozostałych potrzebnych rzeczy. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 08 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające »

  Ewidentnie człowiek gdyby więcej wymagał od siebie toż nie miałby tylu problemów. Niejednokrotnie brak inicjatywy nie jest pozbyciem się jakiegoś problemu, zaś wręcz przeciwnie, inaczej stanowi toż przysporzenie ogromnej ilości kłopotów. Należałoby zdać sobie spośród owego sprawę. Z rzetelnością brak pewnych umiejętności wyklucza człowieka z tego, ażeby mógł się czegoś podjąć. Jak widać toż on sam nakłada na siebie jakieś ograniczenia. Dzisiaj wszelki z nas ma przed sobą mnóstwo możliwości. W dawnych czasach wyłącznie nieliczni oraz najczęściej zamożni mogli sobie pozwolić np. na naukę, czy pracę umysłową oraz mnóstwo kolejnych. Na szczęście z biegiem lat się toż zmieniło, lecz niestety wiele osób tegoż nie docenia i przez owo zostają bierni, a przecież mogliby tak mnóstwo wykonać. Obecnie niepodważalnym jest toż, iż posiadanie prawo jazdy Warszawa może właściwie znacząco ułatwić codzienne działanie. Człowiek posiadając uprawnienia, a także samochód staje się niezależny. Toż do niego należy decyzja o której oraz gdzie pojedzie. Poza owym sam decyduje o postojach. Zatem gorąco zachęcamy do nauki jazdy w OSK Havranek. Specjalizacją tejże działalności są: szkolenie osób, które mają zamiar przystąpić do egzaminu państwowego, a także jazdy doszkalające dla kierowców, jacy mają pewne problemy z poruszaniem się po drodze. Założeniem owej szkoły nauki jazdy jest to, iż połową sukcesu jest dobry instruktor. Stąd również tenże specjalista pilnuje owego, ażeby w czasie lekcji zająć się wyłącznie jazdą, tudzież wszelkie sprawy prywatne schodzą na dalszy plan. Więcej na: havranek. entro. pl.

  Data dodania: 02 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Auschwitz concentraction camp »

  Komunikuje się, że każdy tworzy swą historię. Niemniej nie można do końca się z tymże zgodzić, ponieważ sporo spraw nie jest zależnych od jednostki. Nierzadko potrzeba poddać się warunkom jakie na nas spadają. Tego szczególnie doświadczyli ludzie żyjący podczas II wojny światowej. Ich każdy dzień wiązał się z ogromnym ryzykiem, że w każdej chwili mogą utracić życie. Terror, którego doświadczyli ludzie był nie do opisania, tudzież już szczególnie ogromnego cierpienia doznały osoby jakie trafiły do Auschwitz. Było owo miejsce najogromniejszego cierpienia opatrzone kłamliwą obietnicą: ''Arbeit macht frei''. Dzięki Krakow Auschwitz tour mogą Państwo na swe oczy przekonać się jak ''żyli'' w tym miejscu ludzie. Z ofertą szerzej zaznajomią się Państwo wchodząc na witrynę elektroniczną: auschwitztour. co. uk.

  Data dodania: 02 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem toczenie »

  Dziś panuje zjawisko które określane jest konsumpcjonizmem. Najogólniej wyjaśnić można toż tymże, że coraz więcej się produkuje oraz tymże samym coraz więcej się wyrzuca. Obecnie rzadko kiedy zwraca się uwagę na owo, aby mieć coś najdłużej. Niejednokrotnie jeśli się coś starzeje lub psuje owo po prostu wymienia się to na nowszy model. Z jednej strony jest owo dobre, gdyż zawsze można mieć coś lepszego. Jakkolwiek z drugiej strony pojawia się takie przekonanie, iż jakoby nic nie jest warte naprawy, czy posiadania czegoś na dłużej. Z rzetelnością tak nie powinno się postępować. Potrzeba odnaleźć złoty środek. Bez powątpiewania toż, iż społeczeństwo posiada tak mnóstwo rzeczy zawdzięcza się przede wszystkim produkcji na jakiej jest zatrzęsienie maszyn. Aczkolwiek sama budowa maszyny nie należy do najprostszych. Mianowicie należy dostosować wszystko do odpowiedniej branży. Skoro chodzi o górnictwo, tudzież jeszcze przemysł motoryzacyjny toż poważnym profesjonalizmem może pochwalić się Fabryka Maszyn i Urządzeń OMAG. Jej usługi, a jeszcze produkty są najdoskonalszej jakości. W jej ofercie wyszukają Państwo między innymi koła zębate obróbka skrawaniem, którą robi się na materiale swym albo powierzonym. Obróbka skrawaniem odbywa się w obszarze: toczenie, wiercenie, frezowanie, szlifowanie, malowanie mokre i obróbka cieplno-chemiczna. Warto zauważyć, iż firma ma na swym koncie takowe certyfikaty jak: ISO/TS 16949, ISO 14001 i ISO 9001. Poza owym jest laureatem mnóstwa wyróżnień oraz nagród. Jeżeliby chcieli dowiedzieć się Państwo czegoś więcej toż jest to możliwe wchodząc na witrynę: omag. com. pl.

  Data dodania: 02 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia do tapetowania | https://mako.pl »

  Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest w Polsce nabyć solidne wycieraczki podłogowe w przystępnej cenie, dlatego też powstał nasz sklep internetowy, tak aby ułatwić Państwu to zagadnienie. W pierwszej kolejności zachęcamy do współpracy firmy remontowe i również budowlane, które szukają produktów z najwyższej światowej półki. Współpracujemy nie tylko z klientami biznesowymi, ale również klientami indywidualnymi. O ile nie wiedzą Państwo nadal jakie wycieraczki wybrać z naszej niemałej oferty sprzedażowej, to służymy fachowym doradztwem. Nasz sklep internetowy jest niezwykle intuicyjny i również bezproblemowy w obsłudze, za sprawą czego zamówienia mogą złożyć nawet te osoby, które w żadnym razie przedtem nie korzystały z dobrodziejstwa e-zakupów. Najsampierw zapraszamy do zakładki promocje, gdzie mogą Państwo wyszukać niemało naszych artykułów w konkurencyjnej cenie.

  Data dodania: 28 06 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy według branż

(2)

Firmy według branż - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: