Firmy według branż Kategoria: Firmy według branż

Firmy według branż - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Sprzedaż maszyn do czyszczenia »

  Firma Dry Ice Cleaning jako przedstawiciel firmy Asco posiada w sprzedaży maszyny do czyszczenia suchym lodem o różnych parametrach i wydajności. Doskonałe urządzenia do czyszczenia suchym lodem mogą być wykorzystywane do czyszczenia maszyn i urządzeń bezpośrednio na hali produkcyjnej. Czyszczenie odbywa się z wykorzystaniem granulatu suchego lodu oraz sprężonego powietrza. Miejsca zanieczyszczone, zabrudzone, odpady poprodukcyjne są zamrażane a siła sprężonego powietrza, rozrywa powłokę pozostawiając ją czystą. Czyszczenie suchym lodem może się odbywać przy włączonych maszynach, taśmach produkcyjnych oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze. W zależności od modelu urządzenia, czyszczenie może się odbywać tylko wydmuchiwanym suchym lodem lub też z dodatkiem materiału ściernego. Odpowiednio dopracowane dysze maszyn czyszczących sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach. Wykonujemy również usługi czyszczenia w całym kraju. Wykorzystujemy do tego celu sprawdzony model firmy Asco - AscoJet 1701. Jest to bardzo wydajna maszyna, która jest w stanie pracować bezawaryjnie przez wiele lata. Czyszczenie przemysłowe wykonywane jest po omówieniu szczegółów. Zapewniamy również granulat suchego lodu potrzebny do wykonania usługi. Jest on dostarczany razem z maszyną w kontenerze.

  Data dodania: 28 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Dostawa leków w Warszawie »

  Firma Overnight Clinical Services dostarcza leki w Warszawie z hurtowni do aptek lub od producentów w kraju do hurtowni znajdujących się w województwie mazowieckim. Dostawa leków realizowana jest w trzech przedziałach kontrolowanej temperatury:
  od +2°C do +8°C
  od +8°C do +15°C
  od +15°C do +25°C

  Transport leków w kontrolowanej

  Transport leków w kontrolowanej temperaturze wykonywany jest odpowiednio do tego celu przygotowanymi samochodami z izolowana przestrzenią załadunkową i agregatem chłodniczym. Flota aut Overnight Clinical Services przeznaczona do transportu leków jest w stanie dostarczać farmaceutyki o różnych wymaganiach. Tego typu dostawy wykonywane są w opakowaniach takich jak: Credo, Peli, Chronos oraz Intelsius. Realizują tego typu dostawy, jesteśmy w stanie zapewnić nieprzerwany strumień dostaw nie tylko na terenie województwa mazowieckie a całym kraju. Posiadając swoje oddziały ulokowane w większym miastach kraju, zapewniamy dystrybucję leków na wysokim poziomie.

  Data dodania: 28 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Hale Przemysłowe - Protan Elmark »

  Protan Elmark to firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w produkcji namiotowych hal przemysłowych oraz magazynowych, usytuowana w Dębnie koło Poznania. Prowadzi również sprzedaż funkcjonalnych namiotów targowych, hal sportowych oraz eventowych, w tym namiotów weselnych i hal pod ujeżdżalnie. W procesie produkcyjnym wykorzystuje najwyższej jakości materiały i najnowsze rozwiązania technologiczne.  

  W ofercie Protan Elmark znajdą Państwo również elementy z zakresu doposażenia hal namiotowych. W Protan Elmark wyposażysz namioty halowe w:

  ogrzewania, oświetlenie, wentylację
  dodatkowe wejścia, wiatrołapy
  ściany z fasad szklanych i kurtyny z PCV

  Data dodania: 09 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Zwalczanie os poznań »

  Najpiękniejszą kwestią jest założenie rodziny. Kiedy ma się do kogo codziennie wracać podówczas odczuwa się ogromne szczęście. Na pewno dla bliskich pragnie się wszystkiego, co najodpowiedniejsze. Najistotniejsze to dać odpowiednie warunki. Jeśli posiada się dom to jest więcej prac, ale jeszcze wiąże się to spośród ogromniejszą swobodą. Posiada się przede wszystkim kawałek przestrzeni. Jednak jak zagospodarować działkę? Należałoby skorzystać z pomocy Heptus. Ta firma oferuje usługi ogrodnicze poznań na największym poziomie. Dynamicznie funkcjonuje w branży od 2009 roku. Zakres prac jest duży. Zawiera projektowanie, zakładanie i pielęgnację ogrodów. Szczegółowe wiadomości wyszukają Państwo wchodząc na stronę elektroniczną: heptus. pl. Opublikowano tam jeszcze wszelakie potrzebne dane do skontaktowania się.

  Data dodania: 24 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Pozyczka hipoteczna dla firm »

  Nowoczesne czasy nie należą do łatwych. Żyje się stosunkowo niełatwo. Szczególnie osoby młode mają kłopot spośród przebiciem się. Udaje się to jedynie nielicznym. Bezsprzecznie każda osoba, która wkracza w dorosły wiek chce być na tak zwanym własnym. Nic w niniejszym dziwnego. Swój dom albo mieszkanie zapewnia najwięcej swobody. Poza tym ma się niezależność. To my decydujemy o wszystkim i nie musimy się do nikogo dostosowywać. Jakkolwiek nabycie mieszkania za gotówkę dla osoby, która nie ma wielkich dochodów jest niemożliwe. Natomiast wynajmowanie jest zbyt drogie i nie opłaca się. Albowiem wynajem znaczy, iż zawsze się jest u kogoś. Przeto znakomitym wyjściem jest kredyt. Niestety niełatwo jest go dostać. Jest bardzo dużo warunków, które trzeba spełnić. Teraz mało osób dostaje pożyczkę. Acz jest rozwiązanie. Są to pozyczki hipoteczne bez bik, gdzie nie potrzeba wykonywać dużo formalności. Można zdobyć kwoty od od 50. 000 złotych do chociażby 2. 000. 000 złotych. Nadto występuje najmniejszy koszt umowy sięgający od 18% rocznie. Więcej na: podhipoteke. business. site.

  Data dodania: 24 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Alkopatrol.pl »

  Na drodze tak naprawdę nigdy nie można czuć się bezpiecznie. Jest to miejsce, gdzie ciągle może się coś wydarzyć. W mediach nieustannie słyszy się o wypadkach samochodowych. Niestety często mają w niniejszym udział pijani kierowcy. Jest to poważnie nieodpowiedzialne. Będąc dorosłym powinno postępować się z pełną odpowiedzialnością. Dlatego konieczne jest, ażeby mieć alkomat. Olbrzymi wybór jest w alkopatrol.pl jak np. alkomaty osobiste, alkomaty policyjne, alkomaty dowodowe, elektrochemiczne oraz wiele innych. Każdy spośród nich właśnie został szczegółowo przedstawiony. Ta działalność ma ogromne doświadczenie w branży. Funkcjonuje od 1995 roku, zaś od 2011 roku ma sklep internetowy. Zajmuje się nie jedynie sprzedażą, lecz również serwisem i kalibracją. Mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę po niewygórowanych cenach.

  Alkopatrol. pl - sprzedaż i serwis alkomatów
  ul. Łaska 80A
  95-200 Pabianice
  tel. 888 189 029

  Data dodania: 24 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia diabetologiczna Rzeszów »

  Człowiek, jaki nie uważa na siebie naraża się na mnóstwo zagrożeń. Głównie zagrożenie wytwarza dla zdrowia. Ludzki organizm wbrew pozorom jest kruchy. Szczególnie łatwo o infekcje, bądź choroby. Wyjątkowo jest się narażonym w okresie jesienno-zimowym. Chociaż zła dieta również może powodować mnóstwo zaburzeń. Za wielka liczba cukru wielokrotnie doprowadza do powstania cukrzycy. Walka spośród nią nie jest łatwa. Z całkowitą pewnością podstawą jest właściwe żywienie i kontrolowanie poziomu cukru we krwi. Aczkolwiek działanie na swą rękę może nie przynieść właściwych rezultatów, czy chociażby pogorszyć stan. Stąd niezbędny jest diabetolog Rzeszów, jaki odpowiednio poprowadzi leczenie. Polecamy udać się do specjalistki, którą jest Lek. Beata Żłobecka Pasierb. Ma ogromną wiedzę, jaką nieustannie rozszerza oraz bogate doświadczenie. Przyjmuje w czwartki w porach od 15:00 do 18:00. Więcej informacji wyszukają Państwo wchodząc na witrynę elektroniczną: bociek. rzeszow. pl/diabetologia/beata-żłobecka-pasierb. html.

  Data dodania: 16 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Laweta »

  Nieprzewidywalność jest jednym spośród aspektów naszego życia. Nie da się wszystkiego przewidzieć. Można wyłącznie przypuszczać, iż cokolwiek się stanie. Wespół z doświadczeniem niełatwo jest być czymkolwiek zaskoczonym. Im mniej doświadczyliśmy to tym bardziej nie posiadamy świadomości tego, co potrafi się przytrafić po podjęciu takowej, a nie innej decyzji. Jakkolwiek są okoliczności, jakie zawsze będą jedną wielką niewiadomą. Tak jest właśnie w przypadku drogi. Skoro przytrafi się coś, co spowoduje, że nie będzie można jechać dalej to wówczas pomoc drogowa jest konieczna jak najszybciej. Gorąco polecamy Państwu zgłosić się do firmy, jakiej ofertę wyszukają Państwo na stronie elektronicznej: wroclaw. pomocdrogowa. pro. Dysponuje ona wysokiej jakości sprzętem dzięki któremu wszelkie czynności przebiegną sprawnie i prędko.

  Data dodania: 15 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Hrobacza Łąka »

  Piękno to pojęcie jakie ma dużo aspektów. Jest on sprawą gustu, ewentualnie także czymś narzuconym przez kulturę danej społeczności. Przybiera ono przeróżne formy. Może ono powstawać z inicjatywy człowieka, bądź także natury. Osoba, jaka wytwarza coś pięknego musi posiadać szczególnie dobre wyczucie estetyczne. Niniejszego nie można się nauczyć, lub posiada się talent w niniejszym względzie, albo nie. Analogicznie jest spośród innymi dyscyplinami jak np. majsterkowanie, nauka itd. Niezaprzeczalnie nadzwyczaj ogromny zachwyt budzi w dowolnym człowieku piękno natury. Ono kryje w sobie dużo tajemnic, jakie jak najbardziej należałoby zgłębić. Jednym spośród najbardziej urzekających miejsc jest Łąka Chrobacza mieszcząca się w Beskidzie Małym. Okolica jest czarująca, zaś dojść na szczyt nie jest trudno. Widoki są najpiękniejsze wiosną lub jesienią. Kolejna zaleta jest takowa, że na tym szlaku nie ma dużo turystów. Do wyboru jest kilka szlaków: zielony, czerwony oraz żółty. Więcej informacji na ten temat wyszukają Państwo wchodząc na stronę internetową: spotbox. pl/chrobacza-laka/.

  Data dodania: 08 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Busy dla każdego »

  Nie brakuje chętnych do podróży do Niemiec. Dla każdego, kto szuka wygodnego środka transportu, warto polecić busy pomorskie. Przewozy pomorskie oferują busy do Niemiec w wyjątkowo rozsądnych cenach. Wszystkie busy pomorskie zapewniają, że pasażer będzie miał zapewniony komfort i bezpieczeństwo na cały czas przejazdu. Podróż odbywa się szybko, gdyż busami kierują doświadczeni kierowcy, którzy doskonale znają całą trasę. Dlatego też przewozy pomorskie to usługi o których powinien dowiedzieć się każdy.

  Data dodania: 01 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Sprowadzenie zwłok z włoch »

  Teraz chyba rzadko, jaka rodzina jest cała razem. Ludzie wyjeżdżają w celu poprawy sytuacji materialnej. Jest to całkiem oczywista sprawa. W Polsce trudno jest o lepiej płatną pracę. Poza niniejszym inne państwa także oferują ciekawsze atrakcje turystyczne. Mieszkanie we Włoszech ma wiele zalet. Tam przede wszystkim jest co zwiedzać. Poza tym natura jest wspaniała. Chociaż takowa rozłąka także niesie ze sobą określone konsekwencje. Kłopot zjawia się w chwili śmierci kogoś bliskiego. Jest nim sprowadzenie zwłok z włoch ewentualnie jak najszybciej. W niniejszym pomoże Państwu CHARON. Posiada ona liczne kontakty spośród firmami z Włoch, co przyspiesza załatwienie formalności, natomiast tym samym transport. CHARON w branży jest już od 1996 roku. Świadczy nie tylko transport, ale także kremacje oraz ekshumacje.

  Data dodania: 20 10 2022 · szczegóły wpisu »
 • Pompy do wody »

  W naszym kraju najstarszą zachowaną studnią jest ta, która znajduje się w Mogilnie będąca na dziedzińcu klasztoru jaki należy do Benedyktynów. Czas jej pochodzenia to XI wiek. Początkowo studnie kopano, zaś ściany były wykładane murem z cegieł czy kamieni. Obecnie wygląda to inaczej. To zrobienia takiej studni stosuje się nowoczesnych maszyn, narzędzi oraz materiałów. Odróżnia się wiele typów studni. Otóż mamy głębokie albo płytkie w zależności od tego który jest rozmiar pionowy. Są jeszcze wielkośrednicowe czy małośrednicowe ze względu na średnicę. Ponadto istnieją wiercone, kopane, wkręcane, wbijane, czyli podział na sposób ich wykonania. Jest ich o mnóstwo więcej. Acz w ich wykonaniu pompy do studni spełniają niezwykle istotną rolę. W tym zakresie specjalizuje się Hypo. Jest to firma działająca w gałęzi hydraulicznej od 1997 roku. Fachowcy doradzają jaka popa będzie najlepsza. Dodatkowo posiada jeszcze do dyspozycji zestawy hydroforowe. Hypo prowadzi sprzedaż internetową i stacjonarną. To dystrybutor pomp znakomitych marek.

  Data dodania: 20 10 2022 · szczegóły wpisu »
 • Odpluskwianie Łódź »

  W życiu są sytuacje, które niełatwo byłoby kiedykolwiek przewidzieć. Ta nieprzewidywalność nadaje tak właściwie sens naszemu istnieniu. Bowiem, co warte byłoby życie, gdybyśmy zawsze znali co się stanie? Choćby skoro wydarza się coś nieprzyjemnego to i tak to uczy nas czegoś. Zdolność radzenia sobie w trudnych sytuacjach jest niezmiernie istotna. Poniekąd jeżeli na czymś się nie znamy to i tak istnieje wyjście. Mianowicie, kiedy niezbędne jest Odpluskwianie Łódź to polecamy zwrócić się do działalności Dezyn. Ona używa efektywnych technik w pozbyciu się insektów. Poza tym stosuje wyłącznie preparaty mające atesty bezpieczeństwa. Można również zaczerpnąć spośród innych usług. Oferta jest rozbudowana. Wszystkie prowadzone są na najwyższym szczeblu. Więcej na ten temat wprowadzono na witrynie: dezyn. pl.

  Data dodania: 12 10 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy według branż

(8)

Firmy według branż - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: