Firmy według branż Kategoria: Firmy według branż

Firmy według branż - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka sprawdziany »

  To nic nowego, że mało kto w szkole lubi sprawdziany z matematyki. Jest to najmniej lubiany przedmiot szkolny ostatnich lat. Matematyka sprawdziany zazwyczaj są trudne i potrzeba sporo czasu na ich dokładną analizę i rozwiązanie. Nie pomagają już nawet dodatkowe wzory. Działania trzeba rozwiązywać wielo-poziomowo, a tego uczniowie nie lubią. Często gubią się w obliczaniach na matematyka sprawdzian. A tutaj nawet jedna liczna, która się nie zgadza i już całe zadanie jest złe. Dlatego trzeba być niesamowicie ostrożnym wykonując część obliczeniową. Jeśli nie masz pewności, że dobrze rozwiązałeś test z matematyki sprawdź go na stronie.

  Data dodania: 17 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Multicom - kasy fiskalne Rybnik »

  Kasy fiskalne Rybnik – jeśli ich potrzebujesz to dobrze trafiłeś. Firma Multicom z wieloletnim doświadczeniem oraz z zapleczem specjalistów weźmie na siebie całą papierologię. Kasy fiskalne tradycyjne? Kasy fiskalne online? Zadzwoń, pomożemy wybrać Ci tę najodpowiedniejszą dla Twojej firmy. Zaprogramujemy kasę specjalnie pod Ciebie. Jesteśmy przekonani, że jeśli zdecydujesz się za zakup w naszej firmie będziesz zadowolody w 100 %.

  Data dodania: 15 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Effect - Odszkodowania Kraków, Odszkodowania komunikacyjne »

  Nasza kancelaria odszkodowawcza prowadzi sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie po śmierci osoby najbliższej. Walczymy o świadczenia dla rodzin ofiar wypadków samochodowych, a także śmiertelnie potrąconych pieszych i rowerzystów. Chcesz uzyskać odszkodowanie za potrącenie pieszego przez samochód albo odszkodowanie za potrącenie rowerzysty? Z naszą pomocą uzyskasz najwyższe świadczenia odszkodowawcze

  Data dodania: 30 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pianka akustyczna, Maty wygłuszające, Panele akustyczne »

  Firma SOUND SOLUTIONS z Wrocławia zajmuje się sprzedażą materiałów dźwiękochłonnych. Nasze produkty znajdują zastosowanie przy izolacji akustycznej pomieszczeń. Panele akustyczne są stosowane do wygłuszania ścian i sufitów.
  Pianki akustyczne oraz maty wygłuszające doskonale nadają się jako materiał pochłaniający fale dźwiękowe i drgania powstające podczas pracy różnego rodzaju urządzeń i maszyn.
  Maty bitumiczne są stosowane do wygłuszania samochodów osobowych i dostawczych.


  W stałej ofercie posiadamy również piramidki akustyczne, pianki samoprzylepne, maty z filcem i aluminium.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 23 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Suchy lód na wesele »

  Obecne wesela nie przypominają tych sprzed lat. Zmieniające się trendy oraz podejście organizatorów uroczystości weselnych sprawiło że wesele przypomina raczej huczną imprezę która wypełniona jest po brzegi efektami specjalnymi, które zachwycają weselnych gości. Dekoracje światłem, deszcz baniek mydlanych spadający na tańczących gości weselnych był domeną dyskotek na których puszczały wszelkie hamulce. Nie można się temu dziwić ponieważ większość gości weselnych to młodzi ludzie którzy jeszcze niedawno bawili się na imprezach firmowych, dyskotekach itp. To właśnie dla takiej młodej pary organizowane jest wesele dlatego pewne elementy stymulujące dobrą zabawę zostały przeniesione na wesele. Do efektów specjalnych które coraz częściej można spotkać podczas wesela wykorzystywane są właściwości suchego lodu. To dzięki sublimacji powstaje gesty biały dymek, niczym obłoki. który utrzymują się blisko, tuż przy parkiecie. Suchy lód w środowisku wodnym zamienia się w dwutlenek węgla i wraz z cząsteczkami wody ukazuje swoje piękno. Pierwszy taniec młodej pary w obłokach gęstego białego dymu to podstawowy element rozpoczynający uroczystości weselne. Jest chętnie wybierany przez młodą parę ponieważ obłoki okrywają wszelkie niedociągnięcia choreograficzne, które mogą powstać podczas wykonywania pierwszego tańca. W trakcie wesela podawane są dymiące drinku które również wykorzystują efekt sublimacji. Ze względu na to, że suchy lód posiada temperaturę -78. 5°C w trakcie wesela należy zachować środki ostrożności. Nie można go dotykać gołymi rękoma aby nie poparzyć naskórka. Nie można go również połykać aby nie poparzyć przełyku dlatego drinki z suchym lodem należy sączyć przez słomki z wkładem zabezpieczającym. Suchy lód na wesele można zamówić on-line w sklepie suchego lodu.

  Data dodania: 21 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dj na imprezę »

  Organizacja każdej imprezy niesie ze sobą pewien trud który należy włożyć aby była ona udana. Organizatorzy imprez takich jak: studniówki, imprezy okolicznościowe lub masowe starają się aby były one efektowne. Pełne atrakcji w formie konkursów pobudzających ludzi do dobrej zabawy. Wszystkie prace organizacyjne można powierzyć doświadczonej firmie która potrafi ułożyć odpowiedni harmonogram imprezy. Dj & Lady Sax dysponuje odpowiednim bagażem doświadczeń zdobytym na terenie województwa mazowieckiego. Imprezy w warszawie są zawsze organizowane z rozmachem i doskonałą oprawą muzyczną którą zapewnia doświadczony dj. To doświadczony dj dba o to aby jego repertuar muzyczny był dostosowany do charakteru imprezy. Nie jest ważne czy jest to studniówka czy też zwyczajna impreza firmowa. Za każdym razem oprawa muzyczna musi być inna. Dysponujemy również doświadczonym wodzirejem który potrafi poprowadzić eventy lub bale takie jak Sylwestra lub Andrzejki. Wodzirej jako osoba prowadząca musi stymulować zaproszonych gości do dobrej zabawy. W tym celu posłużyć się może odpowiednimi konkursami których charakter jest zgodny z organizowaną imprezą. Organizujemy również dekoracje światłem podkreślające rangę wydarzenia. Posiadając wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie zorganizować występy artystów estradowych, zespołu muzycznego o nowoczesnym brzmieniu.

  Data dodania: 16 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Insert »

  Insert SA to ceniony producent oprogramowania, który od lat dostarcza rozwiązania dla biznesu. Jest twórcą jednego z najpopularniejszych programów sprzedażowych- Subiekta GT. Od nieml początku naszej współpracy jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Insert, prowadzimy sprzedaż, wdrożenia oraz szkolenia. Jesteśmy również autorem bardzo nowoczesnego rozwiązania hostingu oprogramowania Insert. Sprawdź ofertę.

  Data dodania: 09 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Norma EXPERT »

  Norma EXPERT jest jednym z narzędzi, które doskonale sprawdzają się w firmach budowlanych. Dzięki niej stworzysz profesjonalny kosztorys i będziesz mieć wszytko pod kontrolą. Dokładnie poznasz koszt inwestycji i nakłady na jej realizację. Zapraszamy do zapoznania z funkcjonalnością oprogramowania na naszej stronie. Poznasz nie tylko zalety jakie daje ci ten system ale również przekonasz się, że jest on potrzebny w każdej firmie budowlanej.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcyjne pożyczki Bydgoszcz »

  Jeżeli chcecie posiadać swoje pieniądze pod kontrolą czy też jest Wam potrzebny dodatkowy kredyt, to zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi usługami. W naszej ofercie znajdziecie w największym stopniu przyjazne kredyty dla firm z odpowiednim oprocentowaniem. Sporo przedsiębiorstw potrzebuje dodatkowej gotówki, aby zdołać się w dalszym ciągu zdejmować zasłonę. Za sprawą nam nie ulega wątpliwości uda Wam się ją znaleźć. Wystarczy wyłącznie umówić się na spotkanie z naszymi pracownikami i również przedstawić swoje wymagania. My Dostosowujemy dla Was najlepiej dopasowaną ofertę, dzięki czemu już niedługo będziecie mogli inwestować w rozwój swojej firmy. Pożyczki w naszym przedsiębiorstwie możecie zaciągać na wybrany przez siebie cel. My dostosowujemy raty do Waszych możliwości, za sprawą czego wszystko będziecie mogli ze spokojem spłacić. Zachęcamy!

  Data dodania: 14 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Impregnat do szyb samochodowych »

  Chcielibyśmy zaprezentować produkt marki Invera - AS200 Glass, który jest specjalistycznym preparatem przeznaczonym do impregnacji szyb i reflektorów samochodowych. Produkt dostępny jest w pięciu pojemnościach - od 0, 450l do 20 litrów. Zaznaczamy jednocześnie, ż im większa pojemność, tym niższa cena litra. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi produktami, takimi jak: impregnat do szkła, impregnat do drewna surowego, czy środek, który skutecznie wyczyści kabinę prysznicową. Szczegółowy opis wszystkich produktów znajduje się na stronie invera. pl

  Data dodania: 14 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Https://www.grzejnikadax.pl »

  Człowiek do stosownego funkcjonowania potrzebuje dużej ilości czynników. Odmiennie absolutnie tak właściwie nie będzie szczęśliwy. Oczywistym jest, iż w życiu nie można mieć wszystkiego, ale też podstawowe potrzeby powinny być spełnione. Na pewno w zimowe dni nie może zabraknąć ciepła, albo to w domu, czy w pracy, bądź w szkole. Obecnie systemy grzewcze są nadzwyczaj zróżnicowane na rynku. Jest ich dostępnych całe multum. Aczkolwiek należałoby czerpać z działalności, jakie posiadają ogromne doświadczenie, tudzież także ich marka jest znana na rynku. Zatem zachęcamy wejść na witrynę elektroniczną: https://grzejnikadax.pl oraz zaznajomić się z ofertą. Należy ona do firmy jaka już istnieje od 1948 roku. Jest toż ADAX AS, której właścicielem jest koncern przemysłowy Otterlei Group pochodzący z Norwegii. Specjalizacją tejże działalności jest przede wszystkim produkcja oraz sprzedaż urządzeń służących do ogrzewania pomieszczeń. ADAX AS cały czas się rozwija i wprowadza na rynek innowacyjne produkty jakich doskonała jakość jest niepodważalna. Polecamy.

  Data dodania: 14 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • PGMB "Warszawa" Sp. z o.o. »

  Budownictwo toż dyscyplina, jaka sprawia, że ludziom żyje się po prostu lepiej. Dzięki owemu posiadamy mnóstwo obiektów w jakich możemy się uczyć, pracować, czy rozwijać swoje zainteresowania. Aczkolwiek sam proces budowy nie należy do najłatwiejszych. Tutaj trzeba multum zaangażowania, lecz przede wszystkim specjalistycznej wiedzy oraz kompetencji, tudzież także sprzętu. Niewątpliwie dźwigi odgrywają dużą rolę oraz dzięki nim praca przebiega znacznie szybciej i dokładniej. Niezwykle gorąco zapraszamy do ich wypożyczenia w PGMB ''Warszawa''. Owa działalność skupia się przede wszystkim na dostarczeniu Państwu znakomitej klasy maszyn oraz urządzeń budowlanych właśnie przez wynajem. Jej oferta jest szeroka, zaś dodatkowo odznacza się usługami i produktami na najwyższym poziomie. Więcej informacji zaczerpną Państwo wchodząc na witrynę internetową: pgmbw. pl. Jeżeliby chcieli Państwo o coś spytać to na podanej stronie internetowej zamieszczono również wszelakie niezbędne dane do kontaktu. Nadzwyczaj serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 14 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sklep dla plastyków warszawa »

  Profesjonalizm jest czymś co wymaga ciągłej pracy. Trzeba być tak rzeczywiście na bieżąco. Wynika toż przede wszystkim z dynamizmu który dominuje we współczesnym społeczeństwie. Bezustannie zmieniające się trendy zmuszają ludzi do tego, aby tego pilnować, a także tworzyć coś całkiem innego. Jest toż wyjątkowo zauważalne w środowisku artystycznym. Dla wszelkiego kto uwielbia malować zalecamy sklep dla plastyków warszawa przy ul. Mazowieckiej 7. Mieści się on również w Olsztynie, a także w Opolu. Wszystek z nich ma oryginalny asortyment, w jakim odnajdą Państwo produkty znanych marek wywodzących się z kraju oraz ze świata. Charakteryzuje je niezwykle doskonała jakość. Na witrynie elektronicznej: artbarbara. pl wprowadzono znacznie więcej wiadomości. Tam dokładniej zapoznają się Państwo z ofertą.

  Data dodania: 12 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Części JCB »

  Każdy, kto posiada konkretny osprzęt budowlany, musi posiadać dostęp do części a także różnych akcesoriów, które wypada w takim osprzęcie naprawiać. Idealnym a także niedrogim źródłem tego typu sprzętu jest PRH Renox. Jedną z niezwykłych zalet naszego sklepu to na z całą pewnością jego duży asortyment. Między bardzo wielu kategorii można odnaleźć m. in: części cat, sworznie do koparek, łańcuchy, gąsienice, lemiesze, tuleje, koła napinające, rolki jezdne i o wiele więcej. Każda z kategorii to niemało stron z produktami do wielu typów sprzętu. Gdy ktoś za to bardzo twardo liczy się ze wszystkimi kosztami, jakie generuje firma, powinien zaznajomić się opcją promocje, skoro produkty, które w niej są dla klienta, zawsze są w bardzo niskich cenach. Nowości to zakładka, która przedstawia nowe produkty będące obecnym w sklepie internetowym.

  Data dodania: 10 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Papier do plotera »

  Nasze przedsiębiorstwo działa w branży papierniczej, oferując całą gamę doskonałej jakości papieru. Posiadamy tylko towary sprawdzonych marek, stawiających na wysoki wzorzec równie my. Przekłada się to na stale rosnące grono klientów, zarówno lokalnych jak a także w skali kraju. Dokładamy wszelkich starań, żeby poziom satysfakcji z oferowanych przez nas artykułów a oprócz tego usług przez cały czas się podnosił. W naszej ofercie można znaleźć nie tyle jakościowy papier do ploterów, ale a także standardowy do ksero, zarówno w roli jak i również ryzach. Rozbudowany park maszyn pozwala nam do tego na bardzo specjalistyczne usługi jak bindowanie, czy cięcie papieru a także dla z większym natężeniem wymagających nowoczesne wielkoformatowe ksero. Po więcej informacji namawiamy na naszą stronę internetową. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt przez nią, a postaramy się jak najszybciej odezwać.

  Data dodania: 10 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja sprężyn »

  Sprężyny to element, bez którego ogromna część będących na rynku maszyn a także urządzeń nie mogła, by należycie działać oraz realizować swoich zadań. Zdajesz sobie z tego sprawę, gdyż sam szukasz stałego dostawcy sprężyn będących wysokiej jakości? To koniec Twoich poszukiwań Spring Expert wyrób sprężyn Bogusław Troszczyński to zakład jakiego poszukujesz, a kooperacja z nim na sto procent będzie owocna a także opłacalna, gdyż produkuje on między innymi sprężyny naciągowe z drutu o różnorodnej średnicy, sprężyny naciskowe także z drutu o różnorodnej średnicy (od 0, 1 do 16, 0 mm), sprężyny skrętne, pierścienie sprężyste, a także sprężyny zrobione z taśm sprężynowych (talerzowe a oprócz tego płaskie oraz takie na zamówienie klienta). Materiały na jakich działamy to przykładowo: druty, które charakteryzuje nierdzewność a także kwasoodporność czy też są w stanie zmiękczonym. Jest to możliwe, jako że posiadamy u siebie nowoczesne maszyny.

  Data dodania: 10 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Uczciwość jest cechą, która niestety coraz rzadziej następuje we współczesnym społeczeństwie. Większość ludzi jest nastawiona na zysk oraz stąd właśnie sięgają po coś co jest nieetyczne. Wszelkie takowe działania pozornie wyłącznie prowadzą do czegoś pozytywniejszego. Z czasem i tak się okazuje, że wyłącznie na tymże się traci. Niewątpliwie wszelka osoba poszkodowana powinna ubiegać się o swoje. Przeto jeśli należą się Państwu pieniądze, a ktoś nie chce ich zwrócić toż zapraszamy udać się do kancelaria ultimatum, gdzie eksperci pomogą Państwu skutecznie odzyskać wszelakie należności. Firma prowadzi działania windykacyjne nie jedynie w stosunku do firm, jednakże również osób prywatnych. Obszar może obejmować nie wyłącznie kraj, wszak także inne kraje. Najpierw prowadzona jest polubowna windykacja, która trwa do 14 dni. Po tym okresie sprawa jest przeznaczana na drogę postępowania sądowego. Więcej na temat Kancelarii Ultimatum, zaś także detale oferty wynajdą Państwo wchodząc na witrynę elektroniczną: kancelariaultimatum. pl.

  Data dodania: 07 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka bez zaświadczeń »

  W internecie wszelaki z nas ma bogactwo możliwości. Potrzeba wyłącznie potrafić je stanowczo wykorzystać. W sieci tak właściwie nie ma ograniczeń. Wszelaki internauta nie musi być tylko biernym odbiorcą, jednakże jednocześnie może aktywnie się udzielać lub też samemu tworzyć treści wizualne, bądź tekstowe. Jedynym ograniczeniem jest zaledwie wyobraźnia. Poza tym internet toż również miejsce spełniania ludzkich potrzeb każdego typu. Niewątpliwie jest on niesłychanie przydatny, gdy potrzebuje się gotówki. Gdyż za pomocą niewielu kliknięć mogą Państwo mieć w parę chwil konieczną kwotę. Niemniej najwięcej czasu zazwyczaj pochłania wypełnianie wniosków do dowolnej instytucji osobno. Chociaż pożyczka bez zaświadczeń - https://teraz-pozyczka. pl jest na toż rozwiązaniem. Albowiem na powyższej stronie należy zaledwie wypełnić jeden wniosek i on dotrze chociażby do kilkudziesięciu pożyczkodawców. Na pewno jest to wielka oszczędność nie wyłącznie pieniędzy, ale także i czasu. Gorąco zachęcamy do zastosowania z tego. Już po paru chwilach rozwiążą się Państwa problemy finansowe. Warunków, które należy spełnić jest mało. Mianowicie należy posiadać obywatelstwo polskie, mieć od 18 do 75 lat, posiadać konto w banku i telefon komórkowy, zaś także należy przedstawić źródło dochodu. Na powyższej stronie wprowadzono także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Choć, jeśliby Państwo mieli pewien problem oraz potrzebowali pomocy to można się skontaktować za pośrednictwem formularza. W nim należy podać: imię i nazwisko, adres e-mail, temat i wiadomość.

  Data dodania: 06 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy według branż

(1)

Firmy według branż - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: