Hotelarstwo Podkategoria: Hotelarstwo

Sortuj po:

 • Apartamenty Toruń Stare Miasto »

  Toruń jest klimatycznym miastem, gdzie można znaleźć dużo bardzo interesujących miejsc. Jednym z takich miejsc jest nasz klimatyczny hotel, gdzie zawsze wynajmiecie noclegi dla siebie i również dla swoich bliskich. W niskich oraz atrakcyjnych cenach proponujemy Wam wygodne pokoje albo 2 przepiękne apartamenty Toruń. W naszej restauracji zjecie smakowite posiłki, które produkowane są przez naszych najzdolniejszych szefów kuchni. Oprócz oferowania gościny, trudnimy się również organizacją najróżniejszych przyjęć okolicznościowych. Mamy 2 sale, gdzie możemy zorganizować przyjęcie weselne, przyjęcie komunijne albo imprezy firmowe. Dla klientów biznesowych zorganizujemy także spotkania szkoleniowa a oprócz tego konferencje. Możecie liczyć na najlepszą jakość obsługi. Zapraszamy do odwiedzenia hotelu Gotyk w Toruniu.

  Data dodania: 31 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Warszawa lotnisko »

  Hotel WAW to nowoczesny hotel o średniej wielkości, mający do dyspozycji gości 57 pokoi o dużym standardzie. Hotel proponuje to, czego podróżni spodziewają niezwykle – umiejscowiony jest w Stolicy w bezpośredniej bliskości lotniska, z którego dojazd to typowy „rzut kamieniem”. Pokoje hotelu to różnorodność i łatwość przystosowania ich do osobistych, specjalnych spraw. Hotel Warszawa lotnisko jest miejscem raczej kameralnym o wysokim standardzie a także mający mnóstwo miejsc parkingowych. Na miejscu czeka także dobra kuchnia hotelowa, podająca tylko sezonowe dania, tożsame z cyklem wegetacyjnym, dzięki któremu zaproszonym gwarantowane jest zazwyczaj duże menu. WAW Hotel to więc miejsce niewątpliwie uniwersalne, potrafiące zadowolić potrzeby każdego podróżnika, bez względu na wysokość jego pragnień.

  Data dodania: 01 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hotelarstwo

(2)

Hotelarstwo - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: