Ochrona środowiska Podkategoria: Ochrona środowiska

Sortuj po:

 • Wysokiej jakości muldy »

  Przedsiębiorstwo JK Miłosz Kiedrowski z siedzibą w Bysławiu w woj. kujawsko-pomorskim wyspecjalizowało się w wytwórstwie kontenerów. Działa na rynku ponad 25 lat, ciesząc się dużym zaufaniem tak polskich, jak i zagranicznych Klientów. Wybór obejmuje metalowe kontenery na odpady, wytwarzane z doskonałej klasy stali i malowane farbami antykorozyjnymi. Powstają one przy współudziale wykwalifikowanej kadry pracowniczej, innowacyjnych technologii i najlepszej jakości urządzeń. Zakład oferuje najrozmaitsze typy kontenerów a także pojemników na nieczystości. Obok hakowych kontenerów rolkowych czy prasokontnerów, zaliczają się do nich również muldy a także kołyski. Potwierdzenie najlepszych standardów produkcji stanowią certyfikaty jakości, jakimi może pochwalić się firma. Szczegółowe informacje na temat oferty, dane oraz formularz kontaktowy zawarte zostały na stronie wwW.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny odbiór odpadów »

  Podstawą działalności Awas Serwis jest unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych (w tym także odpadów ropopochodnych). Posiadamy niemałe doświadczenie a także szeroki zakres kwalifikacji. Dokładamy wszelkich starań, żeby standard realizowanych przez nas usług znajdował się na najlepszym poziomie. Każde zlecenie realizujemy tak szybko, jak to tylko możliwe. Likwidujemy również szkody ekologiczne w miejscach np. wypadków drogowych, w transporcie morskim, w transporcie kolejowym i również innych. Przeprowadzamy odbiór odpadów między innymi odpadów tytoniowych, osadów z dna zbiornika, odpady ciekłe zawierające farby drukarskie, szlam a oprócz tego osadów pofiltracyjnych z oczyszczania gazów odlotowych, a także wiele innych. Nawiązując długą współpracę możesz liczyć na dogodne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ochrona środowiska

(2)

Ochrona środowiska - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: