Ochrona środowiska Podkategoria: Ochrona środowiska

Sortuj po:

 • Fotowoltaika Tychy - Foto Volt Eko »

  Płać za prąd 0 pln to jest nasze motto. Kooperacja z przedsiębiorstwem Foto Volt Eko - Fotowoltaika Tychy umożliwi Wam to uzyskać, bowiem proponujemy montaż paneli fotowoltaicznych, konstrukcję instalacji fotowoltaicznych, sprzedaż paneli fotowoltaicznych, a także doradzamy najlepsze rozwiązania dla Twojej własnej elektrowni solarnej w miłej cenie, przyjacielskiej dla każdego domowego budżetu.

  Ze względu na umiejscowienie naszej spółki w takich miejscowościach jak Katowice i Tychy, przewodni profil naszej propozycji to fotowoltaika Tychy, fotowoltaika Katowice, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Rybnik, Bieruń, Opole, Czeladź. Zachęcamy do mailowania szczególnie jednostki ze Śląska.

  Lokata w fotowoltaikę Tychy czy Katowice to w tej chwili najlepsza możliwość energetyczna, jakie może podjąć nie tylko osoba prywatna, ale także przedsiębiorstwo. Fotowoltaika to przyszłość a montaż paneli fotowoltaicznych staje się konieczny. Decydując się na współpracę z Foto Volt Eko - Fotowoltaika Tychy, macie pewność, że montaż paneli fotowoltaicznych zostanie dokonany przez spółkę regionalną z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracach wysokościowych.

  Montaż paneli fotowoltaicznych proponujemy dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Więcej wiadomości o naszych możliwościach i ofercie odkryjecie Państwo na naszej stronie internetowej, gdzie miło zapraszamy. Można tam też zostać poinformowanym o subwencjach na fotowoltaikę Tychy, czym jest fotowoltaika Katowice i co jest konieczne do tego aby instalacja fotowoltaiczna Tychy czy Katowice służyła przez wiele lat.

  Data dodania: 21 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wysokiej jakości muldy »

  Przedsiębiorstwo JK Miłosz Kiedrowski z siedzibą w Bysławiu w woj. kujawsko-pomorskim wyspecjalizowało się w wytwórstwie kontenerów. Działa na rynku ponad 25 lat, ciesząc się dużym zaufaniem tak polskich, jak i zagranicznych Klientów. Wybór obejmuje metalowe kontenery na odpady, wytwarzane z doskonałej klasy stali i malowane farbami antykorozyjnymi. Powstają one przy współudziale wykwalifikowanej kadry pracowniczej, innowacyjnych technologii i najlepszej jakości urządzeń. Zakład oferuje najrozmaitsze typy kontenerów a także pojemników na nieczystości. Obok hakowych kontenerów rolkowych czy prasokontnerów, zaliczają się do nich również muldy a także kołyski. Potwierdzenie najlepszych standardów produkcji stanowią certyfikaty jakości, jakimi może pochwalić się firma. Szczegółowe informacje na temat oferty, dane oraz formularz kontaktowy zawarte zostały na stronie wwW.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny odbiór odpadów »

  Podstawą działalności Awas Serwis jest unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych (w tym także odpadów ropopochodnych). Posiadamy niemałe doświadczenie a także szeroki zakres kwalifikacji. Dokładamy wszelkich starań, żeby standard realizowanych przez nas usług znajdował się na najlepszym poziomie. Każde zlecenie realizujemy tak szybko, jak to tylko możliwe. Likwidujemy również szkody ekologiczne w miejscach np. wypadków drogowych, w transporcie morskim, w transporcie kolejowym i również innych. Przeprowadzamy odbiór odpadów między innymi odpadów tytoniowych, osadów z dna zbiornika, odpady ciekłe zawierające farby drukarskie, szlam a oprócz tego osadów pofiltracyjnych z oczyszczania gazów odlotowych, a także wiele innych. Nawiązując długą współpracę możesz liczyć na dogodne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Separatory tłuszczu »

  Jeżeli zastanawiasz się jak efektywnie oszczędzać na ogrzewaniu swojego domu, odpowiednio trafiłeś. Perfekcyjnym rozwiązaniem jest inwestycja w pompy ciepła. Urządzenia sprzedawane przez nasze przedsiębiorstwo, oparte są na najnowocześniejszych technologiach, co pozwala na pozyskiwanie energii ze środowiska naturalnego zupełnie bezpłatnie! Pompy ciepła to nie tylko nagrzewanie domu, ale również podgrzewanie wody. Innowacyjne technologie jakie oferujemy, sprawdzą się do perfekcji w każdym mieszkaniu, poprzez możliwość dowolnej personalizacji zadań. Z wyjątkiem sprzedaży nowoczesnych pomp ciepła, oferujemy także fachowe doradztwo związane z odnawialnymi źródłami energii, a także fachowy oraz sprawny zestaw instalacji. Decydując się na pompy ciepła dbasz o środowisko, ale również bez wysiłku oszczędzasz pieniądze.

  Data dodania: 12 06 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ochrona środowiska

(6)

Ochrona środowiska - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: