Projektowanie Podkategoria: Projektowanie

Sortuj po:

 • Wacława Krawczyk - Projektantka wzornictwa przemysłowego »

  Wk Design to autorskie biuro projektowe które powstało w 1998r. w Doniecku na Ukrainie natomiast od 2015r. istnieje na trwałe obecne w Polsce. Od początku swego istnienia firma skoncentrowała się na fachowym projektowaniu unikatowych eleganckich mebli dla szerokiej jakości hoteli mebli do masowej sprzedaży. Właścicielem biura jest Wacława Krawczyk – Projektantka wzornictwa przemysłowego z długoletnim doświadczeniem w branży. Działała dla wielu kupujących z branży meblarskiej, oświetlenia, artykułów wyposażenia wnętrz a także przemysłu jako wykonawca lub podwykonawca, zarówno dla średnio popularnych, jak także wielkich wiodących firm rosyjskich, ukraińskich i rodzimych.

  Data dodania: 19 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka sprawdziany »

  To nic nowego, że mało kto w szkole lubi sprawdziany z matematyki. Jest to najmniej lubiany przedmiot szkolny ostatnich lat. Matematyka sprawdziany zazwyczaj są trudne i potrzeba sporo czasu na ich dokładną analizę i rozwiązanie. Nie pomagają już nawet dodatkowe wzory. Działania trzeba rozwiązywać wielo-poziomowo, a tego uczniowie nie lubią. Często gubią się w obliczaniach na matematyka sprawdzian. A tutaj nawet jedna liczna, która się nie zgadza i już całe zadanie jest złe. Dlatego trzeba być niesamowicie ostrożnym wykonując część obliczeniową. Jeśli nie masz pewności, że dobrze rozwiązałeś test z matematyki sprawdź go na stronie.

  Data dodania: 17 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Projektowanie

(1)

Projektowanie - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: