Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

Sortuj po:

 • Insert »

  Insert SA to ceniony producent oprogramowania, który od lat dostarcza rozwiązania dla biznesu. Jest twórcą jednego z najpopularniejszych programów sprzedażowych- Subiekta GT. Od nieml początku naszej współpracy jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Insert, prowadzimy sprzedaż, wdrożenia oraz szkolenia. Jesteśmy również autorem bardzo nowoczesnego rozwiązania hostingu oprogramowania Insert. Sprawdź ofertę.

  Data dodania: 09 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Norma EXPERT »

  Norma EXPERT jest jednym z narzędzi, które doskonale sprawdzają się w firmach budowlanych. Dzięki niej stworzysz profesjonalny kosztorys i będziesz mieć wszytko pod kontrolą. Dokładnie poznasz koszt inwestycji i nakłady na jej realizację. Zapraszamy do zapoznania z funkcjonalnością oprogramowania na naszej stronie. Poznasz nie tylko zalety jakie daje ci ten system ale również przekonasz się, że jest on potrzebny w każdej firmie budowlanej.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Program JPK - proste scalanie JPK i wysyłka »

  Stawiając na założenie własnej firmy, trzeba pamiętać, że na naszej głowie będzie naprawdę ogrom spraw. Wśród obowiązków, których niedopełnienie może skończyć się poważnymi problemami wymienić trzeba tworzenie Jednolitego Pliku Kontrolnego. W przypadku firm wielooddziałowych, czy też pracujących w kilku systemach konieczne jest scalanie JPK a następnie wysyłka do urzędu skarbowego. To obowiązek, który zdecydowano się wprowadzić po to, aby kontrole skarbowe odbywały się szybciej, a sami podatnicy mieli ograniczone szanse na wyłudzenie podatku.
  Jednolity Plik Kontrolny: co to takiego?
  JPK - to zbiór danych, które tworzone są z tego, co obecne jest w systemach informatycznych danej firmy. W każdym Jednolitym Pliku Kontrolnym wyróżnić można siedem segmentów: księgi rachunkowe; wyciągi bankowe; informacje o obrocie magazynowym; faktury VAT; ewidencja zakupów i sprzedaży VAT; księgi przychodów oraz rozchodów; ewidencja przychodów.
  Trzeba pamiętać, że każdy z nich musi być opisywany według bardzo dokładnie określonych zasad.
  Jak ułatwić wysyłkę plików?
  Rewelacyjnym rozwiązaniem okazuje się być postawienie na program JPK, który ułatwia łączenie, kontrolę i wysyłkę plików. Za jego sprawą scalanie plików JPK jest zaskakująco proste. Oferowane na chwilę obecną programy do JPK sprawiają, że łączenie plików przebiega błyskawicznie bez niepotrzebnych błędów. Co więcej, scalanie JPK z wykorzystaniem specjalnego oprogramowania jest również gwarantem otrzymania narzuconego przez Ministerstwo Finansów formatu. xml.
  Należy dodać, że począwszy od stycznia tego roku zarówno małe, jak i średnie firmy zobowiązane są co miesiąc przekazywać nie tylko Jednolity Plik Kontrolny, ale też deklarację VAT-7. Program JPK pozwala więc nie tylko na łączenie plików JPK, ale także sprawdzanie, czy dane w pliku są identyczne jak te, które podane zostały w deklaracji VAT-7. Jest to kolejne zasługujące na podkreślenie ułatwienie.

  Data dodania: 24 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Enova 365 »

  Soneta jest producentem oprogramowania Enova365. Jak warto podkreślić jest to wysokiej klasy system ERP, który z powodzeniem wykorzystywany jest w tysiącach firm różnej wielkości i z różnych branż. Jako KOMAKO specjalizujemy się w sprzedaży i wdrożeniach systemu. Mamy bardzo bogate doświadczenie i wielu zadowolonych klientów czego dowodem są referencje dostępne do wglądu w naszym portalu. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 20 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • CAD dla mechaników | megacad.pl »

  Architekci a oprócz tego projektanci to zawody od lat uważane za artystyczne. XXI wiek daje obecnym adeptom w tych dziedzinach, jeszcze szerszy wachlarz możliwości. Dziś, nie musisz kreślić na desce. Wystarczy, że pobierzesz cad dla projektantów. Twój projekt zostanie stworzony szybciej, aniżeli Ci się wydaje. To profesjonalny program wspomagający projektowanie w dwu i również trójwymiarze. Sprawdzone funkcje dają możliwość modelowanie bryłowe, powierzchniowe, a oprócz tego hybrydowe. Jeżeli poszukujesz narzędzia, które pozwoli Ci rozwinąć architektoniczne skrzydła, firma megacad. pl, daje Ci specjalnego pomocnika. Nie czekaj, sprawdź program już dzisiaj. Obecnie ograniczeniem jest wyłącznie Twoja wyobraźnia. Gdy poznasz to narzędzie, już nigdy nie będziesz chciał skorzystać, z innego programu. Megacad. pl, wejdź, pobierz, rozwijaj swoje umiejętności. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne oprogramowanie dla firm »

  Potrzebujesz profesjonalnego oprogramowania dla swojego przedsiębiorstwa? Pragniesz iżby program był przejrzysty, łatwy w obsługiwaniu lecz zarazem by posiadał całej masy modułów? Jeśli przynajmniej na jedno z tych rozterek odpowiedziałeś na tak to posiadamy dla Was specjalistyczne oprogramowanie. Mowa tu o zintegrowany system zarządzania. Celem oprogramowania jest zintegrowanie wielu działów firmy w jedno konkretne a także użytkowe oprogramowanie. Używając z naszego oprogramowania sam wybierzesz moduły, które Ci są konieczne. I co istotne, a jednocześnie istotne, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, rozbudowy działów, można szybko rozbudować oprogramowanie o następne moduły. Mamy moduły systemu tj. : sekretariat, projekty, płace, transport, środki trwałe, wyposażenie, finanse, sprzedaż, rozliczanie produkcji, zamówienia, zakupy, bank, kasa a także księgowość. Liczne siła oprogramowania sprawią, że fach na nim to bezsprzeczna przyjemność.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzone oprogramowanie symfonia »

  Przedsiębiorstwo Biomedic Info Sp. z o. o. to bezwarunkowy lider w dziale tworzenia oraz rozwoju programów mających za zadanie wspieranie działań firm swoich klientów. Do głównych towarów należy aplikacja symfonia (Symfonia a także Sage Symfonia ERP). Spośród konkurencji wyróżnia nas duże, nieustanny rozwój i również rozwój naszej propozycji i kompleksowość tego, co proponujemy, ponieważ lecz i sprzedamy Ci programy jakich potrzebujesz, ale także szybko a także sprawnie przygotujemy twoją firmę poprzez szkolenia a także inne tego typu elementy do właściwego ich wykorzystania zgodnie z przeznaczeniem. Twoje potrzeby i wymagania wykraczają w oddali podstawowe funkcje naszych programów? Zostaną one dostosowane tak ja tego sobie zażyczysz. Symfonia kadry a także płace to wyłącznie mały wycinek naszej propozycji.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Norma EXPERT Wrocław »

  Kosztorysant, który szuka nowoczesnego programu powinien zerknąć w stronę Normy EXPERT. Kosztorysant z Wrocławia dodatkowo zerknie w stronę dystrybutora Normy czyli firmy KOMAKO. KOMAKO oferuje programy, serwis i szkolenia z kosztorysowania. Norma EXPERT oferuje wstążkowy interfejs, pełna bazę KNR, aktualny kwartał cennika Intercenbud, wygodne dodawanie pozycji kosztorysowych. Wejdź na stronę i sprawdź demo programu.

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy program do archiwizacji dokumentów »

  Szukanie niezbędnych dokumentów przypomina w wielu przypadkach poszukiwania igły w stogu siana. W każdej firmie powinno być posłusznym archiwizację dokumentacji, która pozwala na uporządkowanie posiadanego zasobu oraz sprawienie, że wszystkie niezbędne dokumenty będą zawsze pod ręką. Jesteśmy po to, żeby ułatwiać państwu życie, skutkiem tego nasza firma oferuje fachowy program do archiwizacji dokumentów, dzięki którym uda się ocalić klarowność i porządek w każdej firmie. Archiwizacja dokumentów to rzecz, z którym radzimy sobie bez problemów oraz posiadamy w tym spore doświadczenie - oprogramowanie ELOoffice gwarantuje sprawne i również szybkie działanie, poprawne porządkowanie dokumentów i co ważne, pozwala na zlikwidowanie dokumentacji papierowej. Sprawdź tenże sam, w jaki zgrzebny droga możesz naprostować dokumentację swojej firmy!

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

(2)

Oprogramowanie - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: