Kultura i sztuka Kategoria: Kultura i sztuka

Tutaj wstaw opis kategorii Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Księgarnia szkolna »

  W księgarni szkolnej Papirus półki są pełne książek, artykułów papierniczych, przyborów szkolnych. Skompletujemy tu od ręki całą wyprawkę szkolną oraz uzupełnimy domową biblioteczkę. Dla miłośników artystycznych prac plastycznych i kreatywnego spędzania wolnego czasu w księgarni szkolnej czeka mnóstwo kolorowych, brokatowych i błyszczących artykułów, z których można wyczarować przepiękne ozdoby, dekoracje czy nawet drobne upominki. Dla najmłodszych czekają tutaj wyjątkowe, kolorowe książeczki pełen bajek i opowiadań. Dla nieco starszych przedszkolaczków kupimy kolorowe zeszyty ćwiczeń do nauki pisania. Asortyment księgarni szkolnej Papirus sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 16 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • SoundProve studio nagrań »

  SOUNDPROVE jest profesjonalnym studiem nagrań zlokalizowanym w Krakowie. W ofercie znaleźć można dźwięk na planie, nagrania lektorskie, spoty reklamowe, mix i mastering, a także postprodukcję przy użyciu sprzętu najwyższej jakości. W studio SOUNDPROVE pracują sympatycy muzyki i dźwięku, do każdego zadania podchodzący indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

  Data dodania: 27 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Przegrywanie filmów 8mm, super 8mm - Digital - Usługi Archiwizacyjne »

  Oferujemy skanowanie filmów z taśm szpulowych metodą poklatkową. Do transferu filmów stosujemy profesjonalny sprzęt. Przegrany film w rozdzielczości HD będzie gotowy do odtwarzania na komputerze oraz stacjonarnym odtwarzaczu DVD. Firma Digital oferuje przegrywanie filmów 8mm oraz zapisanych w młodszym formacie super 8mm na nośniki cyfrowe. Warto zauważyć, że transfer filmów w naszej firmie odbywa się w trybie poklatkowym, co oznacza, że każda klatka zostaje zeskanowana osobno. Do tej metody potrzebny jest specjalistyczny, drogi sprzęt którty na potrzeby klientów został sprowadzony przez nas z Holandii. Większość podobnych firm trudniących się tą specjalizacją oferuje nic innego jak przegrywanie tego rodzaju filmów w trybie LIVE. Polega to po prostu na odtwarzaniu filmu na starej kamerze 8mm, film zostaje wyświetlony oraz nagrany kamerą cyfrową. Pomimo używania kamer wysokiej jakości oraz stosowania statywów i inny technik efekt jest słaby i można taki film porównać to tych kiedyś nielegalnie kręconych w kinie. Lepsza metoda także często spotykana to kręcenie takich filmów kamerą cyfrową przez odpowiedni obiektyw np. firmy Zenit. Budowa takiego skanera do filmów wymaga jednak sporej wiedzy. nnPrzegrywanie taśm szpulowych https://www.evhs.pl/przegrywanie-filmow-8mm,-super-8.htmlnnPolecamy także przegrywanie VHS na DVD https://www.evhs.pl/przegrywanie-vhs-na-dvd-wroc-aw.html

  Data dodania: 02 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Przegrywanie VHS na DVD »

  Przegrywanie VHS na DVD. Działalność prowadzimy na terenie Wrocławia, a także za pomocą firmy kurierskiej na terenie całej Polski i nie tylko. Usługę przegrywanie VHS na DVD przeprowadzamy tylko na profesjonalnym sprzęcie firmy JVC oraz Panasonic. Stosujemy dekoder TBC do uzyskania lepszego efektu. Po przegranie kaset otrzymują Państwo nośnik DVD z plikiem mp4, który można swobodnie kopiować pomiędzy różnymi nośnikami. Nowe filmy są kompatybilne z odtwarzaczami pod Windows 10, oraz po zainstalowaniu dodatkowych kodeków na starszych systemach. Na życzenie klienta możemy nagrać płyty w starszym formacie DVD- Video, jednak wiąże się się z pewnymi ograniczeniami. Więcej szczegółów na temat przegrywanie VHS na DVD na stronie https://www.evhs.pl/przegrywanie-vhs-na-dvd-wroc-aw.html

  Przegrywanie filmów 8mm. Większość z Państwa posiada stare filmy celuloidowe w standardzie 8mm oraz super 8mm. Oferujemy usługę skanowania poklatkowego takich filmów. Do filmów super 8mm stosujemy wysokiej jakości skaner, który fotografuje każdą klatkę z osobna w rozdzielczości 10 megapikseli. Jest to wysoki standard, który umożliwia oglądanie przedwojennych filmów na dużych telewizorach w standardzie full HD. Więcej o przegrywanie filmów 8mm https://www.evhs.pl/przegrywanie-filmow-8mm,-super-8.html

  Data dodania: 27 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Filmy Online »

  Rozrywka jest pewnym oderwaniem się od oblegającej człowieka szarej rzeczywistości lub też odwrotnie, inaczej pozwoli człowiekowi na zauważenie, iż w tymże co otacza nas wszelakiego dnia można rzeczywiście odnaleźć coś wyjątkowego i wykonać z tego rzeczywiście wyjątkowe rzeczy. Bezsprzecznie naszą percepcję rozszerzają filmy. Jest ich zatrzęsienie gatunków jak np. komedie, horrory, obyczajowe, dokumentalne oraz wiele kolejnych. Kiedyś człowiek zdany był jedynie na owo co jest przedstawiane w kinie, bądź telewizji. Dziś to adresat może swobodnie decydować o owym co, kiedy i gdzie obejrzy. To wszystko umożliwiają Filmy Online, gdzie niektóre dostępne są dla wszystkich, tudzież inne są przeznaczone wyłącznie dla użytkowników premium. Niezaprzeczalnie jest toż imponująca wygoda. Toteż niesłychanie gorąco zalecamy zaczerpnąć z serwisu: filman. cc. Tam wyszukają Państwo nie jedynie mnóstwo filmów do wyboru, ale w ofercie są również serialne, a dodatkowo telewizja online. Poza owym znajduje się tam jeszcze ranking, który z gwarancją ułatwi Państwu podjęcie decyzji co należałoby obejrzeć.

  Data dodania: 24 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Www.powr.pl - Gdynia historia »

  PORTA MARE, której adres strony znajduje się na www. powr. pl proponuje szeroki zakres książkowy, których głównym tematem jest marynistyka. Wydawnictwo działa od 1998 roku i od samego początku proponuje wysokiej jakości wydania książkowe, albumy, a także przewodniki. W jej ofercie można znaleźć m. in. Kaszuby przewodnik, oraz książki, które przedstawiają polskie linie oceaniczne. Dostępna jest również Gdynia historia. Każdy, w którego kręgach zainteresowania jest morze w ofercie tego wydawnictwa odnajdzie propozycje godne polecenia. W szczególności opłaca się zaznajomić się ze zbiorem albumów o współczesnej historii polskiej gospodarki morskiej. Pięknie przygotowane albumy są chlubą wydawnictwa, a na regałach nabywców będą stanowiły niesamowitą ozdobę.

  Data dodania: 17 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Msza Święta - Sancta Missa »

  Bóg w życiu wszelkiego katolika powinien być najistotniejszy. Albowiem bez niego nie ma nic. To On daje i On zabiera. Aczkolwiek Boga nie można traktować tylko poprzez wymiar idealistyczny. Mianowicie należy pamiętać, że przychodzi On również przez Ciało i Krew, inaczej sakramentalnie oraz istotowo. Stąd tak istotna jest Msza Święta stanowiąca uobecnienie Ofiary Chrystusa. Bezsprzecznie liturgia musi pozostać przeprowadzona solidarnie z wiarą katolicką, a jeszcze ją wyrażać. Stąd nie można uczestniczyć w nowotworze mszy, gdzie w centrum jest człowiek, tudzież Ciało i Krew traktowane są jako uczta. Należy postępować tak, aby msza święta była wyżej wspomnianą Ofiarą i przeto właśnie należy być skierowanym ku Bogu i w ów sposób oddawać Jemu cześć, czyli wszystko solidarnie z owym co pozostało skodyfikowane w czasie Soboru Trydenckiego. O wiele więcej wiadomości na temat czym jest msza święta odnajdą Państwo na stronie internetowej: sanctamissa. pl. Tam wszystko precyzyjnie zaprezentowano za pomocą dokładnej treści, tudzież jeszcze znakomitej klasy zdjęć i filmików.

  Data dodania: 27 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sale prób muzycznych Warszawa »

  Poszukując studio nagrań pewnie dostrzeżemy, iż powstaje ich coraz większą ilość. Związane jest to z tym, że powiększa się zaciekawienie na takową ofertę. Coraz większą ilość młodych osób, lecz również i tych starszych pragnie spróbować złączyć swoją pasję życiową, jaką jest muzyka, z życiem zawodowym. To dzięki temuż, będą mogli w stu procentach przeznaczyć swój czas na to kochają oraz co sprawia im radość. Pierwszym takim krokiem jest nagranie swego materiału. Bez względu na to czy też jesteście solistami, lub też posiadacie własny zespół oraz niezbędne jest Wam studio nagrań warszawa możemy z czystym sumieniem polecić Wam Studio Fusion. Mieszczą się tam dwie sale. Jak się pewnie domyślacie duża, idealna dla zespołów jak również mniejsza. Jest toż świetne miejsce też dla osób, jakie chcą ' również na przykład audiobook i tymże pokrewne. Większą ilość informacji odkryjecie oczywiście na stronie internetowej. W celu rezerwacji sali nie potrzebujecie kontaktować się telefonicznie. Zaoszczędzicie swój czas, ponieważ starczy dokonać błyskawicznej rezerwacji na stronce.

  Data dodania: 24 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wywoływanie zdjęć przez internet »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółowym cennikiem naszych usług. Firma Fotopremium jest liderem w dziedzinie wywoływania zdjęć przez internet. Oferujemy możliwość wywoływania niemal wszystkich formatów. Od małych pocztówkowych rozmiarów przez powiększenia do dużych fotografii panoramicznych. Dzięki doświadczonej kadrze pracowników i użyciu wyłącznie markowych materiałów wywołując zdjęcia u nas mają Państwo gwarancję najwyższej jakości. Nasze fotografie z pewnością przetrwają próbę czasu i będą ozdobą Państwa albumów.

  Data dodania: 16 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Artysta »

  Sztuka wyzwala w człowieku drzemiące w nim emocje. Poza owym dotyka ona transcendentalnej płaszczyzny oraz w pewien sposób wizualizuje ją. Aczkolwiek może ona również odnosić się do życia codziennego, lecz niewątpliwie będzie w owym zawarta pewna interpretacja. Wtenczas będące tam komunikaty będą na coś bardziej przyciągać uwagę, tudzież na coś mniej. Ewidentnie w pracach artystycznych pewna treść jest formowana. Dzieła, jakie tworzy Maciej Cieśla z gwarancją wyróżniają się spośród innych. Gdyż ten artysta wyznaczył własny styl. Mianowicie jest on pomiędzy abstrakcją zaś współczesnym ekspresjonizmem oraz zwiera inspirację folklorem, naturą oraz tematyką społeczną. Poza tym Pan Maciej Cieśla odwołuje się w swoich pracach również do fantastyki, polskiego folkloru, a dodatkowo natury, życia miejskiego, wizji apokaliptycznych i kobiet. Jego pierwszy wielki wernisaż ukazał się pod tytułem: „Szatan kobieta i Apokalipsa”, który odbył się we Wrocławiu w Domu Edyty Stein w 2015 roku. Warto jeszcze wspomnąć, iż artysta rozpoczął współpracę z francuską galerią Singulart.

  Data dodania: 11 12 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i sztuka

(6)

Kultura i sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: