Malarstwo Podkategoria: Malarstwo

Sortuj po:

 • Galerie »

  Ludzie mogą wyrażać własne postrzeganie świata na wiele sposobów. Głownie się toż robi poprzez wszelkie wytwory kultury. Jakkolwiek do owego należy mieć także talent. Niemniej nie jest toż wystarczające. Mianowicie wszelką pasję należy szlifować. Bez pracy tak faktycznie absolutnie nie dojdzie się nie tyle do perfekcji co nie odnajdzie się dla siebie tej właściwej drogi. Można stwierdzić, że sztuka jest drogą wyborów tudzież w końcu znalezieniem niniejszej najwłaściwszej dla siebie ścieżki. Polecamy obrazy, jakie tworzy Pan Maciej Cieśla, bo posiadają one unikalny styl. Łączą w sobie symbolikę, formy geometryczne, postmodernizm i noefowizm. Przez ową interpretację te dzieła są wyjątkowe i tym samym posiadają kolosalną wartość. Ponadto powszechną tematyką jest kobieta, a jeszcze ujęcie zła plus nawiązuje się w nich do mitologii oraz folkloru. Więcej informacji oraz opcja zobaczenia zdjęć obrazów posiadają Państwo na witrynie elektronicznej: maciejciesla. blogspot. com. Jeśliby pragnęli Państwo nabyć obrazy to prosimy o kontakt.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Karykatury »

  Dosłownie każdy kto urządza mieszkanko pragnie, aby posiadało ono swój charakter. Dzięki temu doskonale się w nim czujemy. Aczkolwiek bez różnicy na to, do kogo się udamy zapewne oglądamy fotografie w rameczkach. Przedstawiają one bliskie osoby, jak i są pamiątką po istotnych wydarzeniach. Na pewno sprawiają one, że mieszkanko wydaje się bardziej przyjemne. Jednak w niektórych przypadkach należałoby pomyśleć o czymś wyjątkowym, niż zwykłe zdjęcia. Pragnieniem zalecić Wam portrety na zamówienie, które malowane są na podstawie zdjęcia. Takowe wyjątkowe obrazy wykonuje Pan Tomasz Mrowiński. Są to portrety olejne. Odtwarzają one w nawet najdorodniejszych szczególikach osobę, lub też kilka, które mają się znajdować na obrazie. Możliwe jest też zamówienie portretu dajmy na to własnego ukochanego pieseczka. Jeśli chcecie zobaczyć wyniki prac Pana Tomasza zachęcamy ażeby spojrzeć na jego stronę internetową. W zakładce portrety sami będziecie mogli oszacować podobieństwo portretów z fotografiami wysłanymi przez klienta. Na pewno będziecie pełni podziwu.

  Data dodania: 15 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Malarstwo

(2)

Malarstwo - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: