Motoryzacja Kategoria: Motoryzacja

Motoryzacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Pianka akustyczna, Maty wygłuszające, Panele akustyczne »

  Firma SOUND SOLUTIONS z Wrocławia zajmuje się sprzedażą materiałów dźwiękochłonnych. Nasze produkty znajdują zastosowanie przy izolacji akustycznej pomieszczeń. Panele akustyczne są stosowane do wygłuszania ścian i sufitów.
  Pianki akustyczne oraz maty wygłuszające doskonale nadają się jako materiał pochłaniający fale dźwiękowe i drgania powstające podczas pracy różnego rodzaju urządzeń i maszyn.
  Maty bitumiczne są stosowane do wygłuszania samochodów osobowych i dostawczych.


  W stałej ofercie posiadamy również piramidki akustyczne, pianki samoprzylepne, maty z filcem i aluminium.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 06 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut za gotówkę - skup.aut.co.pl »

  Nie masz czasu na pozbycie się rodzinnego pojazdu. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę www. Na niej zamieszczone są wszelkie informacje. Strona skup.aut.co.pl działa na rynku motoryzacyjnym od kilku lat. Głównym naszym zadaniem jest skup samochodów. Odkupimy samochody osobowe oraz dostawcze do 3, 5 tony od osób prywatnych, korporacji i instytucji. Interesują nas pojazdy używane, po stłuczce, poleasingowe, przeznaczone na złom. Działamy do kontrahenta na terenie Gdyni, Sopotu, Gdańska oraz całego województwa pomorskiego. Przyjazd na oględziny auta jest bez kosztowy. Płacimy gotówką na miejscu u klienta. Poboczną usługą jaką się zajmujemy jest przewóz aut w okolicach Gdyni. Nie czekaj dłużej i zadzwoń do nas lub odwiedź www. Nie jest istotne czy posiadasz Audi, skupimy pojazdy różnych marek i modeli.

  Data dodania: 18 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Skrzynia automatyczna wymiana oleju »

  Kiedy wyruszymy na ulice polskich miast pewnie od razu zobaczymy mnóstwo samochodów. Z raku na rok ich liczebność się zwiększa. Nie ciężko jest się domyśleć, iż spowodowane jest to uproszczeniem życia. Jakakolwiek osoba, która posiada swój pojazd, na pewno oznajmi, że nie wyobraża sobie aktualnie, aby go nie było. Dla wielu nie jedynie zjawiłby się kłopot z dotarciem do pracy, lecz także utrudnione pozostałyby takowe zwykłe prace jak na przykład zakupy. Niewątpliwie tak ogromne zainteresowanie autami sprawia, że na rynku pojawia się coraz więcej nowych modeli, wraz z dodatkowymi udoskonaleniami. Pośród nich przytoczyć można chociażby automatyczną skrzynię biegów. Coraz to częściej osoby zainteresowane zakupem pojazdu wyszukują dokładnie tego, jaki ją ma. Jednakże potrzeba pamiętać, iż w ich przypadku potrzebna będzie regularna dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów, jeżeli nie chcemy niepokoić się jej reperacją. Między innymi takie usługi proponuje Autoservice Wojciech Grabowiecki. Polecamy.

  Data dodania: 01 01 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Motoryzacja

(14)

Motoryzacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: