Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Tutaj wstaw opis kategorii Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kancelaria frankowa Warszawa »

  Zastanawiasz się, jak odfrankowić kredyt? Interesuje Cię definitywne unieważnianie kredytu frankowego? Nie czekaj długo i skontaktuj się z naszymi radcami prawnymi już dziś! Kancelaria frankowa z miasta Warszawa zajmuje się sporami dotyczącymi kredytów frankowych. Zapewniamy rzetelną pomoc i indywidualne podejście do sprawy. Elementarnym celem sporu z bankiem w temacie kredytów frankowych jest unieważnianie umów kredytu frankowego. Bazując na stanowisku niektórych Sądów, Kancelaria wnosi także o tzw. odfrankowienie kredytu. Nasza kancelaria frankowa (Warszawa) wyjaśni dokładnie, na czym polega ta procedura i jak odfrankowić kredyt. Od kilku lat z powodzeniem zajmujemy się sprawami przeciwko organizacjom finansowym (bankom oraz funduszom inwestycyjnym) ze szczególnym uwzględnieniem sporów obejmujących kredyty frankowe. Znakomita znajomość specyfiki oraz problematyki kredytów frankowych pozwala nam zapewnić całościową, rzetelną oraz sprawną obsługę prawną prowadzonych spraw naszych Klientów. Kancelaria frankowa z miasta Warszawa szczyci się bogatym doświadczeniem zawodowym zdobytym dzięki współpracy z organizacjami finansowymi oraz renomowanymi kancelariami prawniczymi. Wielokrotnie zajmowaliśmy się sprawami takimi jak: unieważnianie kredytu frankowego i odpowiadaliśmy na zapytania, jak odfrankowić taki kredyt. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 24 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rozwodowa NMB z Poznania »

  Kancelaria Rozwodowa z siedzibą w Poznaniu istnieje na rynku od wielu lat. Nasza kancelaria ukierunkowana jest w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, a w szczególności w sprawach dotyczących rozwodów. Do zakresu spraw prowadzących przez Kancelarię poza wymienionymi powyżej są sprawy majątkowy, sprawy dotyczące alimentów, sprawy związane z władzą rodzicielską, pochodzeniem dziecka oraz adopcję i kuratelą i wiele innych. Nasz zespół tworzy wykwalifikowanych i profesjonalnych prawników. Naszym celem jest wszechstronna obsługa oraz zaangażowanie. Udzielamy doskonałe kompetencje naszego zespołu, w związku z tym klient ma poczucie bezpieczeństwa. Staramy się wskazać naszym Klientom możliwie najlepsze rozwiązania na każdym etapie prowadzenia sprawy. Udzielamy merytoryczne i dokładne porady prawne, które będą służyć klientowi. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

  Data dodania: 18 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Sprawy frankowe kancelaria Płock »

  Kancelaria Radców Prawnych Popowska Piechowicz umiejscowiona jest w Płocku. Usługi jakie świadczy to pomoc prawna dla klientów prywatnych i firm, z obszaru prawa administracyjnego, rodzinnego, cywilnego, spadkowego, a także dotyczące rozwodów, podziału majątku, windykacji czy mediacji. Dodatkowo, zespół Kancelarii Prawnej Płock, służy również kompleksowym doradztwem, oferuje opcję sporządzania pism procesowych, wystawia opinie prawne i prowadzi sprawy sądowe w mieście Płock, jak również w całym kraju, współpracując z innymi prawnikami i radcami prawnymi.

  Data dodania: 08 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne Przedszkole Kraków »

  Prywatne Przedszkole Montessori-House przyjmuje dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 5 lat. Naszym celem jest wielokierunkowy rozwój dziecka stosownie z ideą Marii Montessori „Pomóż mi zrobić to samodzielnie”. W placówce szczególną uwagę przykładamy do nauki języka angielskiego, prowadzimy także autorski program rozwoju psychospołecznego dzieci. Placówka realizuje pełny program edukacji Montessori.
  Maria Montessori (1870 - 1952) Włoska lekarka i pedagog. Znajduje się pośród szeregu innych wybitnych reformatorek nauczania przedszkolnego. Twórczyni „metody Montessori”, która kładzie nacisk na umożliwienie dziecku swobodnej aktywności oraz kształcenie jego zmysłów. Szanujemy indywidualność każdego dziecka. Dążymy do samodzielności dziecka. Nauczyciel w pedagogice Montessori ma szczególną rolę. Nauczyciel nie narzuca dziecku tego czym powinno się interesować, jest jego towarzyszem i opiekunem w drodze do dorosłego życia.
  Zapraszamy do zapisów!

  Data dodania: 15 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska »

  Nasza Kancelaria Śliwowski Nowak Adwokaci to miejsce, w którym Twoja firma otrzyma pomoc prawną. Zajmujemy się prowadzeniem rachunkowości, doradztwem podatkowym oraz obsługą. Sporządzamy umowy, opiniujemy je, znamy się na prawie pracy oraz prawie handlowym. Co więcej, nie brak nam doświadczenia w prawie karnym i cywilnym. Prowadzimy też szkolenia obejmujące procedury cywilne i wiele więcej. Nie czekaj i zadzwoń już teraz!

  Data dodania: 26 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy Spółka Jawna »

  Obsługa prawna spółek i deweloperów to kwestie, w których specjalizuje się kancelaria prawna Norek i Wspólnicy. Firma ta posiada swoją siedzibę w Poznaniu przy ulicy Za Bramką 1. Zajmuje się ona doradztwem oraz wsparciem w kwestiach transakcji, spółek i nieruchomości. Do oferty należy też analiza i sporządzanie umów, także tych z branży IT. Dowiedz się więcej już teraz, odwiedzając stronę internetową!

  Data dodania: 17 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Niemcy - mikulski.krakow.pl »

  Kancelaria radców prawnych Mikulski & Wspólnicy zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, którym potrzebna jest doświadczona pomoc prawna. U nas znajdziecie najlepszych profesjonalistów, którzy do każdej sprawy podchodzą w sposób indywidualny. Nasza wiedza oraz doświadczenie poświadczona jest przez LEGAL 500 EMEA i Chambers EUROPE. Nasza kancelaria prawna oferuje współpracę jednorazową, jak również jesteśmy w stanie nawiązać z Wami współpracę dłuższą. Oferujemy Wam wsparcie w zakresie takich spraw, jak budownictwo, nieruchomości, inwestycje, deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe, handel, transport, odszkodowania, spółki, fuzje, przejęcia, prawo spadkowe, przekazanie firmy, prawo pracy, zamówienia publiczne, itd. Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią w celu umówienia wizyty, dzięki czemu każdy nasz mecenas bądź radca prawny będzie w stanie udzielić Wam profesjonalnej pomocy. Wasze zaufanie jest dla nas najistotniejsze.

  Data dodania: 10 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Pszczyna »

  Poszukując pomocy prawnej należałoby zapisać się do osób z dużym doświadczenie i właściwą wiedzą. Zapraszamy wszystkich do skontaktowania się z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg Spółka Partnerska. Zajmuje się ona obsługą prawną przedsiębiorców w takich kwestiach jak między innymi: audyty, przekształcenia, prawo cywilne oraz inne. Prócz tego w propozycji odnajdziemy pomoc osobom indywidualnym w zakresie prawa rodzinnego, spadkowego, czy karnego. Należałoby zwrócić uwagę to, że kancelaria adwokacka pszczyna wyróżnia się tym jak szczególnie troszczy się o interesy własnych klientów. Adwokaci w niej działający dogłębnie przyglądają się każdej sprawie, aby nie przeoczyć choćby najdrobniejszego szczegółu. Motywujemy zaciekawione osoby do zapisania się na spotkanie.

  Data dodania: 15 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Haksystem - Bagażniki bazowe, boxy dachowe, łańcuchy śniegowe, haki holownicze »

  Hak-System - Co nas wyróżnia? Sprzedajemy produkty tylko renomowanych i znanych marek, dzięki latom doświadczenia jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Stawiamy na asortyment najlepszych producentów w niezwykle konkurencyjnych cenach, jednocześnie dbając o perfekcyjną obsługę klienta, doradztwo i błyskawiczne dostawy. W swojej działalności priorytetowo traktujemy kwestie bezpieczeństwa i jakości. Oferowane przez nas produkty spełniają wszystkie najważniejsze wymagania jakościowe oraz normy bezpieczeństwa producentów. Haki holownicze Posiadamy bogatą ofertę haków holowniczych, oferując tylko markowe produkty znanych producentów, które gwarantują łatwy montaż, odpowiednią wytrzymałość i zabezpieczenie antykorozyjne. Zapewniamy szeroki wybór, niezależnie od modelu i rocznika auta. W razie potrzeby doradzimy w podjęciu decyzji i wyjaśnimy, czym charakteryzują się poszczególne haki holownicze w naszej ofercie Jesteśmy dystrybutorem znanych i sprawdzonych marek haków holowniczych, m. in Westfalia, Brink, Imioła, Auto-hak Słupsk, Steinhof oraz akcesoriów, takich jak wiązki elektryczne i moduły haka. Bagażniki bazowe W naszej ofercie znajdują się bagażniki dachowe czołowych europejskich producentów: THULE, MONT BLANC i CRUZ. Bagażniki dachowe służą do transportu sprzętu sportowego i rekreacyjnego, szeroki wybór pozwala łatwo zmienić dach niemal każdego samochodu w bezpieczną platformę ładunkową. Bagażniki rowerowe Nasz sklep oferuję bagażniki rowerowe montowane za pomocą uchwytów montowanych na dachu auta, tylnej klapie lub haku holowniczym. Przewożenie rowerów na dachu, jest relatywnie rozwiązaniem najtańszym, choć wymaga zainstalowania na dachu bagażnika bazowego. Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem są uchwyty na hak.

  Data dodania: 15 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice najnowsza realizacja, strony www »

  Tworzymy strony internetowe CMS WordPress. Nasz zespół tworzą specjaliści e-marketingu i reklamy, copywritingu, webdesigner, webdeweloper Dokładamy wszelkich starań przy realizacji strony internetowej,

  Poznaj naszą najnowszą realizację:

  Kancelaria Notarialna Katowice - Notariusz Katowice
  Nasza najnowsza realizacja to strona www Kancelaria Notarialna Katowice, oferuje profesjonalną obsługę osób fizycznych i prawnych w zakresie dokonywania czynności notarialnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przy zachowaniu zasad etyki zawodowej notariusz katowice .
  Kancelaria Notarialna Katowice świadczy pełen zakres usług notarialnych, w szczególności Kancelaria notarialna przygotowuje umowy sprzedaży i darowizn nieruchomości, umowy dożywocia, umowy majątkowe małżeńskie, umowy o podział majątku oraz działy spadków, protokoły spółek, akty poświadczenia dziedziczenia, jak również umowy deweloperskie i przenoszące własność nieruchomości.

  Notariusz Katowice wykonuje funkcje publiczne i jest wyposażony przez Państwo w moc nadawania charakteru urzędowego oświadczeniom osób, które się do niego o to zwracają.

  Data dodania: 15 11 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

(6)

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: