Gry Podkategoria: Gry

Sortuj po:

 • Atrakcyjny escape room Katowice »

  Jeśli nie boicie się konkretnego wysiłku umysłowego, a a przy tym lubicie poczuć dreszczyk grozy, to zachęcamy do LockedUp. Nasza oferta kierowana jest głównie do mieszkańców Krakowa a oprócz tego okolic. Jeśli będziecie przejazdem w tym mieście, chociaż na kilka dni, to także możecie odwiedzić nasz Exit Room, gdzie czekają na Was niezwykle ciekawe zagadki. Pozwólcie się zamknąć w pokoju, skąd nie będzie łatwego wyjścia. Mamy cokolwiek dla fanów Planety Małp, jak i Wypraw Na Marsa. Wszystkie scenariusze gier, które znajdziecie w naszych pokojach zagadek, są przez nas osobiście ułożone. Nikt inny nie ma tak fascynujących gier, które potrafią wdrożyć człowieka w niesamowitą zabawę. Nie mówimy Wam, że będzie to łatwe. Jest to trudna rozrywka i również wyzwanie, które naprawdę powinno się podjąć. Zachęcamy do nas.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze gry strategiczne online »

  świetnie zdajemy sobie sprawę w tego, jak trudno jest w dzisiejszych czasach znaleźć porządną a oprócz tego darmową grę online, dlatego też powstała nasza strona internetowa, iżby ułatwić Państwu to zagadnienie. Proponujemy najciekawsze tytuły, które grywane są przez wielu graczy na całym świecie. Dzięki treściwym opisom natychmiast znajdą Państwo tytuły, które zaspokoją wasze indywidualne oczekiwania a oprócz tego przy których będziecie bardzo dobrze się bawić. Gry online z miesiąca na miesiąc zdobywają rynek wirtualnej rozrywki, z tej przyczyny powinno się bliżej im się przyjrzeć. Pierw polecamy gry logiczne a także strategiczne, które są doskonałą propozycją nie tylko dla chłopców, lecz również dla dziewczynek. Namawiamy również do odwiedzenia naszego bloga tematycznego, który na cacy poświęcony jest grom internetowym.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Graj za darmo »

  Gierki internetowe od zawsze radują się dużą sławą. Jednakże jak nie trudno się domyśleć z biegiem czasu i postępem techniki bardzo się ulepszyły. Też i my sami - gracze posiadamy większe wymagania. Oczekujemy niezwykłej fabuły, czegoś co też nas naprawdę wciągnie, ale również i fajnej grafiki. Niestety, lecz jeżeli poszukujemy darmowe gierki to ciężko natrafić na owe. Możemy śmiało utracić wiele czasu na przeglądaniu dużej ilości serwisów, lecz będzie to tak naprawę czas stracony. Chyba, iż zajrzycie na gryfun. pl. Gwarantujemy, iż tam każdy, bez względu na toż czy woli gry strategiczne, logiczne i tymże podobne bez wątpienia odnajdzie coś dla samego siebie. Należałoby wspomnieć o tymże, że są tam gierki jednoosobowe, jak również wieloosobowe. Możecie więc spędzać owy czas relaksując się dajmy na to z kolegą.

  Data dodania: 06 08 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gry

(2)

Gry - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: