Nad morzem Podkategoria: Nad morzem

Sortuj po:

 • Pokoje Sarbinowo »

  Ciężko jest pogodzić pracę z życiem rodzinnym. Niestety większość osób spędza własny cenny czas w biurze, ewentualnie zakładzie zamiast z najukochańszymi. Bezsprzecznie w pewnym gruncie jest to nadzwyczaj zrozumiałe, ponieważ wszystek chce zagwarantować własnym bliskim godziwy byt. Jakkolwiek nie można poświęcać się tylko pracy, a już szczególnie latem. Owe ciepłe dni należy spędzić w gronie rodzinnym plus najlepiej w wyjątkowym miejscu. Takowym są domki letniskowe Sarbinowo, jakie pozostały bardzo okazale wyposażone, zaś także wyjątkowo wyglądają z zewnątrz. Są one 6-osobowe, słowem nienagannie nadają się dla dużych rodzin, lecz i nie wyłącznie. Nadto obok mieści się rozległy plac zabaw. Dodatkowo także każdy z domków posiada grilla. Trzeba także wspomnieć, iż ich lokalizacja jest szczególnie komfortowa. Otóż do wejścia na plażę jest koło 200 metrów, natomiast do centrum miejscowości to jedynie 250 metrów. Domki letniskowe Casablanca mieszczą się w Sarbinowie koło Mielna przy ulicy Północnej 18. Domek należy zarezerwować telefonicznie: 505 131 506.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rejs kutrem Łeba »

  Znudziło Cię już wędkarstwo na wodach słodkowodnych oraz połów pospolitych małych ryb? Nie rezygnuj z własnej pasji dostarcz sobie wymaganą dawkę adrenaliny a oprócz tego emocji, wypływając w morze kutrem ALVAN zabierającym swoich klientów w rejsy na dorsza. Wycieczki po morzu to kolejna warta wspomnienia specjalność. Dla tych, których nie zadowala wędkarstwo, że nie jest to ich hobby możemy zaoferować obserwację ptaków i naturalnego piękna Bałtyku. Gwarantujemy satysfakcję z naszych usług także miłośnikom żeglarstwa a oprócz tego płetwonurkom. Kolejną zaletą są duże rozmiary a także możliwość umieszczenia na łodzi, aż dwunastu osób. Co otwiera szerokie możliwości przykładowo zorganizowania na pokładzie jakiejś uroczystości. Z nami wyprawa na dorsza to naprawdę przyjemność. Zapewniamy Ci nawet zupełnie bezpłatnie wędki.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nad morzem

(2)

Nad morzem - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: