Strony związane z hasłem 'angielski':

Sortuj po:

 • Obozy językowe za granicą »

  Agencja turystyki edukacyjnej AS School of English (asenglish) ma w swojej ofercie wakacyjne obozy językowe za granicą. Organizują ją zagraniczne szkoły językowe w krajach, gdzie dany język ma status oficjalny, np. angielski na Malcie, czy hiszpański w Hiszpanii. Z kolei biuro asenglish organizuje wyjazdy grupowe na nie z polskimi wychowawcami, tak by uczestnicy mieli zapewnioną opiekę podczas podróży i pobytu. W skład takiej imprezy wchodzą poranne lekcje języka obcego oraz popołudniowo-wieczorny program zajęć dodatkowych, wycieczek, sportów itp. Dużą zaletą obozów za granicą jest to, iż ich uczestnicy pochodzą z całego świata, co sprzyja doskonaleniu umiejętności konwersacyjnych.

  Data dodania: 04 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego Warszawa »

  Najistotniejszym celem szkoły Akces Benefit jest sprawne nauczanie języków obcych. Polecane kursy angielskiego Warszawa są oparte o innowacyjne metody. Jedną z znaczących metod nauczania jest metoda bezpośrednia oraz metoda Colina Rose. Jest to najnowsza metoda oparta na najnowszych odkryciach. Są one związane z funkcjonowaniem mózgu człowieka. Metoda ta należy do metod polisensorycznych, czyli angażuje wszystkie zmysły naraz. Dzięki temu nauka jest nieskomplikowana i efektywna. Prekursorem tej metody był Colin Rose – świetny psycholog i doradca rządu Wielkiej Brytanii. Nauka odbywa się w sposób zbliżony do nauki języka ojczystego. Jej podstawowym zadaniem jest nauczenie swobodnej komunikacji w przeciągu pół roku. Nauka języka angielskiego Warszawa wydaje pisemne zapewnienie na zaliczenie egzaminu TELC i FCE. Jeśli po odbyciu konkretnej liczby lekcji, słuchacze nie uzyskają dobrego rezultatu na egzaminie, szkoła Akces Benefit udziela darmowych lekcji aż do osiągnięcia sukcesu.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.profes.edu.pl - audyt Śląsk »

  Jako sztab profesjonalistów wypracowaliśmy dla swoich interesantów zbiór usług, z jakich należałoby czerpać. Dodatkowo zachęca do nich fakt, że nadzwyczaj mocno dbamy o zadowolenie każdego własnego interesanta co czyni nasze usługi jeszcze szczególniej wartościowymi zainteresowania dla każdej osoby. W swojej propozycji przedstawiamy między innymi audyt Śląsk, jaki niesamowicie mocno ułatwia wyszukanie którejś z naszych usług. Dzięki niemu dowiesz się co tak naprawdę jest szczególnie niezbędne w Twojej firmie. W dodatku robimy także szkolenia Śląsk, które jednocześnie wywołują niezwykle korzystny wynik i sprawiają, że kompletny team nabywa sporo świeżych umiejętności, które od razu potrafi zastosować w praktyce. Na sam finał dajemy natomiast tłumaczenia angielski Śląsk. Jeżeli takich potrzebujesz więc jak najbardziej należałoby udać się dokładnie do nas i zaczerpnąć z naszych propozycji.

  Data dodania: 23 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesna szkoła językowa Kraków »

  Szkoła językowa Speaking English zaprasza do skorzystania ze swojej propozycji. Jeżeli chcecie dobrze nauczyć się angielskiego, to koniecznie musicie zapoznać się z oferowanymi przez nas usługami. Nasi uczniowie są dla nas najbardziej istotni, w następstwie tego do każdego posiadamy indywidualne podejście. Oferujemy Wam naukę języka praktycznego, jak również języka w biznesie. Nauka angielskiego prowadzona jest z wykorzystaniem innowacyjnych, nowoczesnych metod, za sprawą czego każdy z Was bez wątpliwości osiągnie pożądany sukces. Rozbudowane słownictwa, zwroty, poszerzanie słownictwa, abyście do tej pory lepiej mogli komunikować się z innymi osobami - wskazane jest zaufać naszym lektorom, którzy posiadają spore doświadczenie w nauczaniu tego języka. Zaufajcie nam, a my Wam pokażemy, że język angielski to język, którego na pewno uda Wam się nauczyć. Zachęcamy!

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Znajomość języków obcych jest wyjątkowo znacząca. Dzięki owemu zdecydowanie nasze horyzonty się rozszerzają, natomiast jakiekolwiek ograniczenia znikają. Ludzie przeważnie nie decydują się na podróż za granicę albo podjęcie pracy na odpowiedniejszym stanowisku, ponieważ wielką barierą jest nieznajomość albo niewielka znajomość języka obcego. Dzisiaj powszechnie w komunikowaniu się jest wykorzystywany język angielski. Choć tak właściwie jest on skomplikowany, a już zwłaszcza w wypadku, jeśli mamy do czynienia z naukową terminologią. Przeto tłumaczenia angielski są tak ważne. W takich sytuacjach, gdy nie wiemy sami jak coś przetłumaczyć owo należy poszukać odpowiedniego specjalisty. Bez kwestionowania jest nim Pan Rafał Miszkurka, który posiada w tymże kierunku wykształcenie, natomiast poza tymże odbył liczne szkolenia o czym świadczą jego certyfikaty. Ponadto jego doświadczenie zawodowe jest ogromne i rozmaite. Gorąco zapraszamy do zajrzenia na jego stronę elektroniczną: polglish. pl tudzież skorzystania z oferty, która nie posiada astronomicznych cen.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci online »

  Nauka ogrywa bardzo wielką funkcję, natomiast już zwłaszcza powinna być pierwszorzędna dla młodego człowieka. Niemniej nie każdy potrafi przeznaczyć się nauce i wszelakie przyswajanie wiedzy sprawia mu odpowiednio sporawe problemy. Ludzie często nie zdają sobie sprawy jak wielce drogie jest owo, aby coś uzyskać w zakresie nauki. Aczkolwiek istotne, żeby się nie poddawać oraz dalej iść ścieżką. Poza owym przecież mnóstwo zależy od solidnego nauczyciela. Bezspornie tenże jaki naucza języków obcych powinien odznaczać się nie wyłącznie cierpliwością oraz chęciami, ale również kreatywnością. Bez najłagodniejszych kwestii angielski dla dzieci online powinien przebiegać w sposób zachęcający dla uczniów. Toż spośród całkowitą pewnością odnajdą Państwo w szkole: Speak4kids. Tam dba się o to, by zajęcia były jak najbardziej budujące dla dzieci. Jeśli chcieliby Państwo przyjrzeć się szerzej ofercie to można to zrobić wchodząc na witrynę internetową: speak4kids. eu. Opublikowano tam także wszelakie konieczne dane do skontaktowania się.

  Data dodania: 04 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski dla dzieci Bydgoszcz »

  Człowiek, który nic nie robi tak faktycznie nie jest szczęśliwy. Gdyż stojąc w miejscu się cofa. To nieustanny rozwój sprawia, iż osiąga się nowe szczyty. Sporo osób niestety nie zdaje sobie z tegoż sprawy oraz stąd zamyka się na nowe możliwości jakie de facto często są na wyciągnięcie ręki. Z rzetelnością w dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego jest podstawą. Bowiem przydaje się to nie tylko w pracy, ale także w codziennych sytuacjach, czy w czasie wyjazdów zagranicznych. Należałoby uczyć się w każdym wielu. Z gwarancją angielski Bydgoszcz nie będzie już niczym trudnym jeśli skorzystają Państwo z oferty British English. Jest to Szkoła Językowa, którą tworzą lektorzy o dużej wiedzy, zaś jeszcze doświadczeniu. Wyróżnia ją znakomita wymowa, czyli owa którą komunikują się rodowici Anglicy. Tutaj kładzie się nacisk nie jedynie na poprawność mówienia, lecz także słuchania, pisania i czytania. Więcej informacji, tudzież także możliwość szerszego zapoznania się z ofertą jest na stronie elektronicznej: british-english. com. pl.

  Data dodania: 22 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Rzeszów »

  Spółka Promar to innowacyjne centrum edukacyjne dla dzieci, młodzieży a oprócz tego dorosłych zlokalizowane w Rzeszowie i również wyspecjalizowane w nauczaniu języków obcych. Główne filary działalności Promar obejmują szkołę języków obcych, przedszkole anglojęzyczne a oprócz tego dwujęzyczną szkołę podstawową z wykładowym językiem angielskim. Centrum Promar zatrudnia wielce wykwalifikowanych lektorów i również native speakerów. W ramach szkoły językowej oferowane są różnego typu kursy dla wszystkich grup wiekowych, tj. angielski dla dzieci, szkoły letnie czy kursy maturalne. Oprócz języka angielskiego istnieje także możliwość nauki języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i innych. Szkoła prowadzi również centra egzaminacyjne umożliwiające uzyskanie międzynarodowych certyfikatów językowych.

  Data dodania: 31 10 2020 · szczegóły wpisu »