Strony związane z hasłem 'kancelaria':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Arendt - Białystok »

  Zakres usług, które są świadczone przez kancelarię zawiera również reprezentowanie Klientów przed sądami, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami, a szczegółowy spis można znaleźć na stronie firmowej. Adwokat Marta Arendt, trudni się sprawami o ubezwłasnowolnienie, sprawami o eksmisję, sprawami o dział spadku, sprawami o odszkodowania i nie tylko. W celu porady on-line czy też spotkania dotyczącego reprezentowania pracowników w sporach z pracodawcą, sprawach o wydanie wyroku łącznego, sprawach o warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbywania kary pozbawienia wolności najlepiej kontaktować się telefonicznie lub poprzez email.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wywiad Gospodarczy - wywiadownia gospodarcza, windykacja, weryfikacja kontrahentów »

  Usługi prawne oraz detektywistyczne z zakresu: wywiad gospodarczy. Usługi wywiadu gospodarczego obejmują weryfikację przedsiębiorstw, windykacja należności, detektyw - gdy pracownik kradnie, nieuczciwa konkurencja, śledztwa gospodarcze, poszukiwanie majątku dłużników, pomoc i porady prawne, oraz wiele innych trudnych spraw zakończonych sukcesem... Współpracuje z nami kancelaria prawna - adwokacka.

  Data dodania: 31 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Kraków »

  Sprawy prawne są szczególnie zawiłe i nie zrozumiałe dla prostego człowieka. Zatem, pojawia się poważny problem, jak potrzebujemy sobie z czymś poradzić. Najlepiej udać się o poradę prawną do specjalisty. Jeżeli niezbędna jest Ci kancelaria adwokacka Kraków zapraszamy na naszą stronę. Odnajdziecie tam adresy, dokąd możecie się zgłosić. Są toż kancelarie, które oferują własne usługi wszystkim potrzebującym. Kierują się zrozumieniem dla klienta. Szczególnie istotne jest to, że do dowolnej sprawy podchodzą w sposób indywidualny i po przemyśleniu wszystkiego proponując najodpowiedniejsze wyjście i rozwiązanie określonego problemu. Każdy prawnik Kraków, który tam pracuje posiada szerokie doświadczenie co powoduje, iż mogą zapewnić, iż świadczone usługi są na największym poziomie. Dzięki temu zdobyły już grono zadowolonych klientów, którzy postanowili im zawierzyć. Możecie do nich dołączyć, jeśli udacie się do pewnej z tychże kancelarii. Zapewniamy, iż specjaliści tam pracujący szczególnie prędko zajmą się Twoją sprawą i już niedługo będzie można o niej zapomnieć.

  Data dodania: 20 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot polisolokaty »

  Kancelaria Adwokacko-Radcowska Anczewska i Puńko z Wrocławia świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz osób, które zostały pokrzywdzone w wyniku zawarcia umów o polisolokaty. Nasz zespół radców prawnych oraz adwokatów specjalizuje się w prowadzeniu spraw o odzyskanie opłat likwidacyjnych, a także pomaga klientom rozwiązać umowy polisolokat bez utraty środków, które zostały zgromadzone na rachunku. Więcej informacji odnośnie usług kancelarii można znaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Częstochowa »

  Wszystkim osobom, mieszkającym w Częstochowie, które szukają kancelarii adwokackiej, polecamy dwie kancelarie adwokackie, adwokata Piotra Fik, oraz adwokata Tomasza Skrzypczyńskiego. Znajdują się one, na ulicy Śląskiej, aczkolwiek pod dwoma, różnymi numerami. Ich głównym celem jest niesienie pomocy, wszystkim potrzebującym ludziom. Oczywiście, po wcześniejszym kontakcie możliwe jest określenie godziny oraz daty spotkania tak, żeby była ona odpowiednia dla klienta. Obydwie kancelarie proponują swoje usługi, nie tylko osobom prywatnym, ale i przedsiębiorcom. Dzięki dużemu doświadczeniu, adwokaci udzielają pomocy w dużym zakresie: prawa karnego, cywilnego, gospodarczego i administracyjnego. Udzielona pomoc może dotyczyć zarówno reprezentowania w postępowaniach sądowych, jak także udzielania porad prawnych. Niezwykle ważne jest to, iż do każdej sprawy Panowie podchodzą indywidualnie i gwarantują pełną dyskrecję. Istotne jest to, iż w przypadku bardziej skomplikowanej sprawy, działają co najmniej zespoły dwuosobowe.

  Data dodania: 18 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Częstochowa »

  Wszystkich, którym potrzebny jest Prawnik Częstochowa, zapraszamy do Kancelarii Adwokackiej Adwokata Adama Kuzy. Jest to, kancelaria z bogatym doświadczeniem, która oferuje zarówno pomoc prawną polegającą na poradach prawnych, jak także reprezentowaniu klienta przed sądami i organami administracyjnymi. Usługi świadczone są z starannością i co ważne, każdy klient traktowany jest indywidualnie. Fachowa pomoc kierowana jest w stronę osób prywatnych, które borykają się na co dzień z problemami. Mogą być to, sprawy powiązane z prawem rodzinnym, cywilnym, spadkowym, administracyjnym oraz karnym. Oczywiście, oferta skierowana jest także w stronę przedsiębiorców, którzy mogą liczyć, między innymi na, bieżącą obsługę prawną przedsiębiorstwa, sporządzanie, opiniowane umów i mnóstwo innych. Mimo, iż Kancelaria znajduje się w Częstochowie, to usługi oferuje na terenie całej Polski. Należy dodać także, że Adwokat Adam Kuza, oferuje własną pomoc także klientom niemieckim, którzy są w Polsce, jak i polskim znajdującym się w Niemczech.

  Data dodania: 21 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Sporo osób, które chcą porad prawnej, ma problem z decyzją, do jakiej kancelarii się zgłosić. Spowodowane jest to tym, że na rynku polskim powstaje coraz więcej kancelarii. Dlatego też, trzeba przeznaczyć troszkę czasu na to, by zaznajomić się z możliwościami, które proponują oraz z doświadczeniami osób, które tam pracują. Jeżeli konieczny jest Wam skuteczny adwokat Warszawa zalecamy skorzystanie z usług Kancelarii Adwokackiej Ireny Marii Budlińskiej. Jak się domyślacie, znajduje się ona w Warszawie. Własną ofertę kieruje, nie wyłącznie w kierunku osób prywatnych, ale też przedsiębiorstw, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni oraz jednostkom samorządu terytorialnego. Szereg pomocy prawnych obejmują szeroki zakres prawa. W celu zaznajomienia się z szczegółowym obszarem mobilizujemy do zajrzenia na witrynę kancelarii, lub także do kontaktu. Nadrzędnym celem, którym kierują się adwokaci Warszawa tam funkcjonujących, jest natychmiastowa i profesjonalna pomoc. Jest to kancelaria warta zarekomendowania, ponieważ zapewnia całkowite zaangażowanie w zlecenie, w celu wygrania sprawy.

  Data dodania: 12 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Ursus »

  Gdy pojawia się kłopot, z jakim nie dajemy sobie rady, przez skomplikowane przepisy prawne, należy zwrócić się o poradę prawną do kancelarii prawniczej. Jednak decydując się na usługi jednej z kancelarii należałoby poświecić chwilkę czasu i dobrać tą, w której działają najlepsi adwokaci. Jedynie dzięki temu mamy gwarancję, że w szybki sposób otrzymamy konkretną poradę. Jeśli szukacie prawnika w Warszawie zapraszamy do nas. Kancelaria Adwokat Ursus prowadzona jest przez osoby o bogatym i wieloletnim doświadczeniu. Nasz zespól składa się z adwokatów i radców pranych. Możemy pochwalić się ogromnym gronem zadowolonych klientów, którym pomogliśmy już wielu sprawach. Własne usługi oferujemy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom. W razie jakichkolwiek zapytań i problemów prosimy o skontaktowanie się z nami przez formularz zgłoszeniowy, który pozostał umieszczony na stronie. Obiecujemy że będziemy w stanie pomóc którejkolwiek osobie, jeżeli zatem macie pewien kłopot, nie czekajcie dłużej zamartwiając się co uczynić.

  Data dodania: 15 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Agnieszka Pietrzak - Adwokat Warszawa Adwokaci Warszawa »

  Nazywa się Agnieszka Pietrzak.

  Ukończyłam studia prawnicze na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz aplikację sędziowską przy Sądzie Okręgowym w Warszawie.

  Jestem adwokatem w Izbie Adwokackiej w Warszawie od 2008 r.
  Świadczę profesjonalne usługi prawne dla biznesu i klientów indywidualnych.

  Specjalizuję się w prawie i postępowaniu cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa medycznego, handlowego i gospodarczego oraz nieruchomości.

  Posiadam bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej spółek, podmiotów medycznych, inwestycji i projektów deweloperskich oraz prowadzeniu szkoleń.

  Koncentruję się na kompleksowym doradztwie dla inwestorów krajowych i zagranicznych od konsultingu przez m. in due diligence, tworzenie i negocjowanie umów po aspekty procesowe.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Tarnów »

  Życie bez jakichkolwiek przeszkód i problemów z całą pewnością byłoby wspaniałe. Jest ono niestety niemożliwe. Każdego z nas spotykają jakieś bolączki oraz problemy. Z wieloma spośród nich jesteśmy w stanie sprostać sobie sami albo z pomocą naszych najbliższych. Czasami wsparciem i kompendium wiedzy okazuje się być internet. Są jednak takie sytuacje, kiedy nie ma wyjścia i zwyczajnie potrzeba skorzystać z pomocy odpowiednio wykształconych, doświadczonych i kompetentnych profesjonalistów w swej dziedzinie. Taką dziedziną jest na przykład prawo. Rzeczy prawne same w sobie potrafią być na tyle zawiłe, że potrzebne jest skorzystanie z pomocy prawnika. A czasami nasza sytuacja może skomplikować się na tyle, że adwokat jest zwyczajnie niezbędny. Jeżeli interesuje cię adwokat Tarnów i poszukujesz najdoskonalszych ekspertów, jacy interesują się niezwykle szeroko rozumianymi kwestiami prawnymi i pragniesz mieć absolutną gwarancję, że zostanie ci udzielona jak najbardziej profesjonalna oraz skuteczna pomoc, to koniecznie skieruj własną uwagę w stronę naszej właśnie kancelarii. Nie czekaj oraz sprawdź nas na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 25 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria Adwokacko-Radcowska Anczewska i Puńko z siedzibą we Wrocławiu świadczą kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa gospodarczego, karnego, rodzinnego, cywilnego, a także w sprawach dotyczących spadków, odszkodowań czy windykacji. Kancelarię tworzy zespół adwokatów oraz radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw na rzecz klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Każdy przypadek analizowany jest w sposób indywidualny po to, aby klient uzyskał pomoc oraz rozwiązanie jego sprawy, które spełni jego oczekiwania.

  Data dodania: 08 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Chełm »

  Niestety, lecz większość z nas, nie zna się w przepisach prawnych. Bardzo często sprawia to duży kłopot, bo poszczególni potrafią wykorzystać naszą nieświadomość. Zatem też, kiedy posiadamy pewne wątpliwości, warto zdecydować się na pomoc. Na pewno wyjątkowo korzystna będzie porada prawna udzielona przed kompetentnego adwokata. Taką usługę świadczy, między innymi kancelaria prawna chełm, która prowadzona jest poprzez Adwokata Piotra Karwackiego. Zajmuje się on także, między innymi: przygotowywaniem pism procesowych, reprezentowaniem przed sądem, negocjacjami pomiędzy stronami i wiele innych. Wszystkie usługi świadczone są profesjonalnie i na wysokim poziomie. Przyjmuje zarówno osobny fizyczne, jak też podmioty gospodarcze. Nadrzędnym celem kancelarii jest, natychmiast pomoc klientom przez udzielanie stosownych porad i skuteczne podjęcie działań prawnych. Wszystkich ciekawych i potrzebujących namawiamy do spojrzenia na stronę kancelarii, oraz nawołujemy do kontaktu w celu zaznajomienia się bliżej z propozycją.

  Data dodania: 07 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny lodź »

  Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Andrzejewska dostarcza wszechstronną obsługę prawną na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych. Radca Prawny lodź dostarczy Państwu fachowe doradztwo podatkowe i całościową obsługę prawną między innymi w zakresie prawa medycznego, prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego itp. Obszar porady prawnej Biura Prawnego obejmuje udzielanie konsultacji, porad prawnych, sporządzanie ocen prawnych, wzorców umów i różnych materiałów oraz reprezentowanie klientów w prowadzeniu przed sądami i aparatami administracji. Własnym Kontrahentom oferujemy również poradę poradę prawną online dzięki jakiej da Państwu uzyskanie oceny bądź analizy prawniczej w obrębie określonego problemu. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza w Pabianicach »

  Niestety, lecz skomplikowane prawo polskie bardzo często sprawia wiele trudności. Wszystkie kodeksy i przepisy pisane są językiem fachowym, dlatego dużo osób nie jest w stanie ich prawidłowo zinterpretować. W kontakcie z tym, jeżeli posiadacie jakiekolwiek zapytania, bądź też kłopoty, należałoby zgłosić się do kancelarii prawniczej, gdzie możecie zdobyć poradę. Nasza kancelaria prawnicza w pabianicach, zachęca wszystkich, którzy potrzebują pomocy. Naszym nadrzędnym priorytetem jest efektywna pomoc każdemu klientowi. Do jakiejkolwiek sprawy podchodzimy indywidualnie. Najczęstszymi naszymi sprawami są rozwody pabienice, alimenty, spadki i tym podobnymi. Oczywiście cały zakres naszych usług i oferta pozostała opublikowana na witrynie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy. Proponujemy także porady prawne online. Dzięki czemu możecie otrzymać pomoc, bez potrzeby przyjeżdżania do kancelarii. W takowym przypadku kontakt polega na mailu. Jeśli pragniecie skorzystać z takowej możliwości zajrzyjcie na zakładkę "Porada online" i napiszcie do nas.

  Data dodania: 15 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik bielsko »

  Dorabianie się czegoś jest bardzo długotrwałe i wymaga sporo trudu. Aczkolwiek warto coś osiągnąć w życiu więcej oraz nie czekać aż coś „spadnie z nieba”. Tak właściwie jeśli samemu się coś osiągnie to wówczas bardziej się to docenia. Toteż należałoby od siebie wymagać. Niemniej kiedy już czegoś się dorobimy i założymy rodzinę to warto komuś w spadku zostawić nasz dobytek. Zatem prawnik żywiec będzie najlepszy do załatwienia wszystkich formalności. Dzięki jego profesjonalizmowi możemy być pewni, że wszystko będzie po naszej myśli oraz zgodnie z naszą wolą. Kancelaria znajduje się w Żywcu przy ul. Kraszewskiego 4. Więcej informacji odnajdą Państwo na niniejszej stronie internetowej: www. adwokatzywiec. pl. Tam wszystko zostało bardzo precyzyjnie zaprezentowane. Niemniej jeśliby mieli Państwo jakieś pytania to niezwykle gorąco namawiamy do kontaktu telefonicznego: 600-873-880 lub 33-861-84-99 albo mailowego. Gwarantujemy doskonałej klasy usługi z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego i administracyjnego.

  Data dodania: 11 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kapinos »

  Każdy adwokat winien mieć na względzie to, że najistotniejsza jest pomoc klientom. Toż powinien być priorytet, dowolnego adwokata, bądź też radcy prawnego. Dlatego też, jeśli szukamy adwokata, który posłuży nam pomocą prawną, lub też będzie reprezentował nas w sądzie. Na pewno powinna być to też osoba z bogatym doświadczenia. Znaczy to, iż na pewno w którejkolwiek sprawie da sobie radę. Nasza Kancelaria Adwokacka Kapinos ma bogate grono usatysfakcjonowanych klientów. Pomogliśmy już w sporej ilości sprawach, dzięki czemu możemy zapewnić, iż pomożemy i Wam. Pragniemy zapewnić każdą osobę, iż wszystko co zostanie u nas powiedziane pozostaje objęte tajemnicą adwokacką. Nic nie wypłynie do osób trzecich. Oferujemy pomoc prawną w takowych dziedzinach, jak prawo karne, prawo gospodarcze, prawo cywilne i dużo innych. Wszystkie osoby, które potrzebują naszej pomocy namawiamy, ażeby zajrzały na naszą stronę internetową i zostawić u nam wiadomość przez formularz zgłoszeniowy, a my postaramy się odpowiedzieć w ciągu dwudziestu czterech godzin.

  Data dodania: 23 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot prowizji po spłacie kredytu »

  Nasze dochody powodują, iż niezwykle wiele ludzi musi zdecydować się na kredyt. Nie stać nas na zakup swojego mieszkania bądź też auta za gotówkę, jaką udało nam się odłożyć w codziennym życiu. Jednak jeżeli zdecydujemy się na kredyt musimy pamiętać, że jest to duże zobowiązanie. W czasie spłacania musimy wydać nie tylko to co pożyczyliśmy, ale także zazwyczaj niezwykle wysoką, sięgającą nawet kilkudziesięcioma procentowa prowizję. Sprawia to, iż nasz dług jest o wiele wyższy. Stąd też, jak jest taka opcja staramy się go spłacić jak najszybciej, by nie potrzebować przejmować się następnymi ratami. Niewiele z nas zdaje sobie sprawę z tego, iż w takich przypadkach należny nam się zwrot prowizji z kredytu proporcjonalnie do czasu kredytowania. Jest też tak, że nawet jeżeli wiemy jakie mamy prawo ciężko wywalczyć zwrot kosztów kredytu, gdyż jak wszyscy wiedzą, jest to utrata dla banku. Uważamy, iż jest to niesprawiedliwości, przy jakiej nie można przejść obok, dlatego też nasza Kancelaria Radców Prawnych pomaga wszystkim, jakim należny się zwrot prowizji po spłacie kredytu.

  Data dodania: 25 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szczepaniak-adwokat.pl »

  Odwiedź już teraz stronę internetową kancelarii adwokackiej w Gnieźnie, prowadzonej przez wykwalifikowanego prawnika Radosława Szczepaniaka. Jest to wysokiej klasy specjalista prawa cywilnego i gospodarczego, który nabył wykształcenie oraz uprawnienia w trakcie studiów na prestiżowych uczelniach. Dzięki temu jest w stanie skutecznie podjąć się reprezentowania zarówno biznesowych klientów, jak i osób fizycznych przed sądami administracyjnymi oraz oraz powszechnymi. Kancelaria specjalizuje się również w przeprowadzaniu profesjonalnych audytów nieruchomości.

  W kancelarii Szczepaniak zawsze spotkasz się z ludzkim i indywidualnym podejściem do Twoich problemów. Będziesz mógł bez skrępowania zgłosić każdą wątpliwość i uzyskać niezbędne porady. Nie zwlekaj, już teraz odwiedź stronę internetową kancelarii w Gnieźnie.

  Data dodania: 10 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Częstochowa »

  Sporo osób, które potrzebują pomocy prawnej nie wie, gdzie się udać. Oczywiście potrzebna jest kancelaria prawna, jednak problem pojawia się, bo nie wiadomo, do której się udać. Właściwie w każdym mieście można odnaleźć ich kilka. Wiadomo, że nie wszyscy adwokaci mają takie same doświadczenie. Stąd wszystkim, którym konieczny jest adwokat częstochowa chcemy zaprezentować Kancelarię Adwokacka adwokata Łukasza Siei. Jak się już pewnie domyślacie, znajduje się ona w Częstochowie i tam też prowadzona jest jej działalność. Jednak, jeżeli pojawia się taka potrzeba, usługi są świadczone też poza miastem. Profesjonalna i kompleksowa obsługa prawna kierowana jest, nie tylko w stronę przedsiębiorców, lecz także osób indywidualnych. Udzielana jest pomoc z zakresu: prawa cywilnego, prawa karnego, administracyjnego oraz gospodarczego. Niezwykle istotne jest to, iż do każdego klienta podchodzi się indywidualnie, dzięki czemu ma on pewność, iż udzielona pomoc będzie odpowiednia i adwokat będzie trzymał się terminów.

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Fatowicz »

  Nasze polskie prawo jest bardzo zawile. Sprawia to, iż niezwykle dużo osób nie daje sobie z nim rady. Nawet, jakby wydawało się, najbardziej banalna sytuacja może spowodować bardzo dużo kłopotów. Stąd jeśli, pojawia się pewien kłopot najlepiej udać się o pomoc do kogoś, kto prawo ma w małym paluszku. Naturalnie Adwokat Fatowicz będzie w stanie poradzić jakiejkolwiek osobie. Kancelaria świadczy bowiem usługi prawne o bardzo szerokim zakresie. Naturalnie pośród nich są też porady prawne. Na pewno każdy klient zostanie dobrze wysłuchany i potraktowany w sposób indywidualny. Swoje usługi kierujemy zarówno w stronę osób prywatnych, jak i firm. Prócz doradztwa prawnego, reprezentujemy własnych klientów także w sądzie oraz innych instytucjach państwowych. Świadczymy też pomoc, między innymi w opracowywaniu wszelkich umów, tak by były w pełni zgodne z obowiązującymi prawami. Wszystkie osoby, które potrzebują jakiejkolwiek pomocy prawnej zachęcamy do kancelarii, bądź też do wypełnię formularza na stenie.

  Data dodania: 15 12 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »