Strony związane z hasłem 'kominki':

Sortuj po:

 • Instal Greń instalacje grzewcze i sanitarne »

  Nasza firma działa w branży instalacji grzewczych, sanitarnych i gazowych. Prowadzimy także działalność handlową za pośrednictwem sklepów stacjonarnych w Skoczowie i Górkach Wielkich, sklepu internetowego dostępnego pod adresem Sklep Instal Greń oraz sklepu w serwisie allegro. W naszej ofercie posiadamy między innymi:
  - wykonanie kompleksowych instalacji od podstaw
  - remont, renowacja i modyfikacja istniejących instalacji
  - podłącz urządzeń końcowych do istniejących instalacji
  oraz w branży handlowej artykuły takie jak:
  - kotły c. o., gazowe i elektryczne
  - kominki, obudowy kominkowe i kozy
  - grzejniki pokojowe i łazienkowe
  - klimatyzacje i klimatyzatory
  - kolektory słoneczne
  - bojlery, podgrzewacze
  - nagrzewnice
  a także
  - wanny, brodziki, umywalki
  - panele i kabiny prysznicowe
  - baterie, deszczownice
  - płytki ceramiczne
  i wiele innych podobnych artykułów. Posiadamy bogate doświadczenie w tej branży oraz wiele kontaktów z producentami i dystrybutorami co daje nam możliwość zaoferowania towarów w konkurencyjnych cenach i najwyższej jakości. Wiele produktów dostępnych jest u nas w cenach promocyjnych. Dostępne są one zawsze pod adresem Promocje

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jotul »

  Dzisiaj Kominek jest obowiązkową częścią salony w dowolnym domku jednorodzinnym. Niewątpliwie, jest on piękną dekoracja wnętrza, ale także i zapewnia ciepło. W czasie projektowania trzeba pamiętać, ażeby uwzględnić, czy kominek ma być podstawowym źródłem ciepła, czy też będzie jedynie dogrzewał salon w zimowe, chłodne wieczory. Dziś w małych domkach coraz powszechniej używane są kominki z płaszczem wodnym, które dzięki podłączeniu do grzejników, w każdym pomieszczeniu doprowadza do nich ciepło. Jednakże część osób dla własnej wygodny inwertuje w inne źródło grzania, a kominek zostawia jako dodatek. Dziś na rynku jest duży asortyment kominków. Można kupić kominki tradycyjne, jak również kominki nowoczesne, które piękne komponują się w każdym wnętrzu. Jako parter firmy Jotul pragniemy zaoferować Państwu zarówno kominki, jak również piece tejże oto firmy. Kominki Jotul zrobione są z najsolidniejszych materiałów, dzięki temu będziecie mogli cieszyć się ich ciepłem poprzez długie lata. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertę.

  Data dodania: 09 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne piece kaflowe »

  Kaflarnia Grochowski to firma z nadzwyczajnie rozległą w wiedzą i również doświadczeniem, dlatego że już sto dwudziestopięcioletnią tradycją w wytwarzaniu w sposób rzemieślniczy kafli do budowy pieców i kominków. Przedsiębiorstwo przedstawia swoim klientom cały asortyment kafli różnych rozmiarów, gatunków i typów, a to wszystko w ogromnej palecie barw i wzorów. Przykładowe kafle dostępne do kupienia to przykładowo: Brama, Roma, czy chociażby Greko. Do innych proponowanych artykułów zakwalifikować można: szczegół, półki a oprócz tego gzymsy. Z wszystkich tych elementów istnieje możliwość zlecenia budowy systemów grzewczo-dekoracyjnych takich jak kominki kaflowe, piece kaflowe a także kuchnie. Do wyboru w kilku proponowanych przez firmę typach zestawów: Anders Typ:323, Rosa i Markus. Spełniane są także indywidualne wymagania a oprócz tego zlecenia klienta, żeby rozwiązać jego problemy.

  Data dodania: 24 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kominki na gaz »

  Obecna technika idzie cały czas do przodu. Tu trwa nieustająca walka o toż, aby ludziom żyło się po prostu lepiej. Często w urządzeniach łączy się estetykę wraz z użytecznością. Na pewno jest toż doskonałe wyjście. Bez wątpienia toż od początku istnienia ludzkości kluczowe jest zapewnienie ogrzewania. Obecnie Gazowe Kominki cieszą się dużą popularnością, gdyż zapewniają ciepło, tudzież także wiernie imitują naturalne palenisko i owym samym wpływają na to, że pomieszczenie zyskuje wyjątkowo klimatyczny nastrój. Co istotne sterowanie takowego kominka jest niezmiernie łatwe. Otóż można toż robić za pomocą pilota, panelu sterującego, bądź za pośrednictwem WiFi. Wiele cennych wskazówek dotyczących kominków gazowych odczytają Państwo w artykule: dom. wp. pl/jak-wybrac-kominek-gazowy-6359285811443841a.

  Data dodania: 06 05 2019 · szczegóły wpisu »