Strony związane z hasłem 'księgowość':

Sortuj po:

 • Księgowość Kraków »

  Na stronie http://biuk. pl szeroko opisano obszerną ofertę usług księgowych oraz doradczych Biura Księgowego BIUK. Dbamy o jakość świadczonych usług poprzez ciągłe doszkalanie kadry oraz stosowanie nowoczesnego oprogramowania. Zapewniamy odpowiednie warunki współpracy, atrakcyjne pakiety cenowe i przede wszystkim solidną obsługę z zakresu rachunkowości. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Podatki, radca prawny, rachunkowość - Toruń TCG »

  Biuro rozrachunkowe TCG z Torunia od kilkunastu lat jest niekwestionowanym liderem nowoczesnej księgowości i kreatywnych rozliczeń podmiotów gospodarczych. Naszymi klientami są firmy jednoosobowe i miśp zarówno krajowe jak i zagraniczne. Specjalizujemy się w audycie finansowym i rozliczeniach podatkowych. Nasz radca prawny zajmie się każdym problemem gospodarczym, napisze wszelkie urzędowe pisma oraz założy spółkę. Rachunkowość, którą się zajmujemy jest naszym hobby co pozwala nam w pełni zaangażować się w wykonywanie naszych zleceń, a współpraca z naszą firmą, przyniesie wiele wymiernych korzyści - np. oszczędność względem zatrudnienia księgowej i kadrowej na etacie.

  Data dodania: 04 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Drukarki Fiskalne, Wagi Sklepowe POS, Oprogramowanie - Białystok »

  Od 2002 r. specjalizujemy się w sprzedaży i fiskalizacji, instalacji, serwisie, naprawie, montażu oraz szkoleniach w zakresie: Mobilnych kas fiskalnych z kopią elektroniczną, Drukarek fiskalnych z kopią elektroniczną i aptecznych, Wag kontrolnych, Wag kalkulacyjnych z drukarką, etykietujących, handlowych, sklepowych. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, krótkie terminy realizacji zleceń oraz atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy. Oferujemy sprzęt firm: Posnet, Elzav, Novitus, Innova, Sharp, Farex, Emar, Datecs, Elcom, Asseco, WA-PRO, Insert, Foodstoft, Softech, Symplex, Gastro, Comarch i inne. Oferujemy oprogramowanie do prowadzenia działalności: sprzedaż i magazyn, kadry i księgowość, sprzedażowe, do fakturowania, programy do gastronomii, kadrowo-płacowe, do biur rachunkowych, hotelarskie, biur podatkowych.

  Data dodania: 04 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy księgowości »

  Nie jest to trudną rzeczą prowadzić rachunkowość od podstaw, wystarczy przeczytać kilka książek lub jeden konkretny poradnik i poznać podstawy księgowości a następnie można śmiało prowadzić księgi we własnym zakresie, za darmo a co najważniejsze mieć pełny wgląd do ksiąg.
  Na stronie jest wszystko dokładnie opisane, jakie mamy do wyboru opcje i jakie opcje są najkorzystniejsze. Materiały zamieszczone na stronie to skuteczny sposób aby samodzielnie się rozliczać i zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

  Data dodania: 23 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - profesjonalna księgowa Warszawa »

  Jeśli szukasz biura rachunkowego, które w sposób profesjonalny i odpowiedzialny będzie dla Ciebie świadczyć usługi rachunkowe to dobrze trafiłeś. Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów. Usługi księgowe świadczone przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN skierowane są dla małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Zadowolenie naszych Klientów oraz wieloletnia z nimi współpraca jest nasza najlepszą rekomendacją. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Na podstawie otrzymanych dokumentów źródłowych od Klienta za poprzednie okresy sprawozdawcze (miesiące, kwartały, lata) dokonujemy ponownego ich księgowania w oparciu o obowiązujące w tych okresach przepisy prawa podatkowego i bilansowego, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz rozliczeń rocznych w przypadku osób fizycznych. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 12 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Program podatkowa księga przychodów i rozchodów »

  Wszystkim posiadaczom małych i średnich firm oraz biurom rachunkowym, sugerujemy SKP®, czyli Super Księga Podatkowa. Jest to program księgowo-podatkowy. Funkcjonuje on na rynku już od powyżej dwudziestu lat, i posiada liczne towarzystwo usatysfakcjonowanych nabywców. Został on wytworzony poprzez Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT, które specjalizuje się produkcją nowatorskich programów biznesowych. Jest to program dla biur rachunkowych oraz program dla małych firm, w których wykorzystuje się mała księgowość. Posiada on dużo zalet. Jedną z nich jest to, że można go swobodnie zmieniać. Sprawia, że można go doskonale przystosować do każdego przedsiębiorstwa. Najważniejsze jest natomiast to, iż nie jest to powszechne oprogramowanie, albowiem jest ono wciąż dostosowywanie do potrzeb użytkowników i poprawiany tak, żeby było zgodny z obowiązującymi przepisami. Wszystkich, którzy pragnęliby wypróbować, między innymi program podatkowa księga przychodów i rozchodów, wzywamy na stronę internetową, gdzie można skorzystać z całej sześćdziesięciu dniowej wersji bezpłatnej.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy »

  Mówi się, że internet to cenne źródło wiedzy. Bez powątpiewania nie można się z tym nie zgodzić. Niezwykle często przecież kiedy szukamy czegoś na określony temat to sięgamy właśnie po rozmaite strony internetowe. Jest to niezwykle błyskawiczny sposób na odnalezienie odpowiedzi na trapiące nas pytania. Bowiem pójście do biblioteki oraz szukanie czegoś w kilku książkach nie daje gwarancji, czy wyszukamy to co nam przydatne. Dlatego internet jest o wiele lepszą formą. Albowiem, jeżeli czegoś nie wiemy to zawsze można skontaktować się z innymi osobami poprzez forum lub czat. Jeśli chodzi o rachunkowość to jest mnóstwo opcji, z których można skorzystać. Z gwarancją forum o księgowości należy do jednego z nich. Tam mogą dowiedzieć się Państwo multum pożytecznych rzeczy. Jednak wpierw należy się zalogować, a w przypadku, kiedy nie posiadamy konta to trzeba się zarejestrować. Jest to niezwykle prosty oraz szybki sposób. Starczy na początku zgodzić się z regulaminem, a następnie wpisać: nazwę użytkownika, adres e-mail, potwierdzić ten adres, wprowadzić hasło i je potwierdzić oraz wybrać język plus strefę czasową.

  Data dodania: 07 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Toruń cennik »

  Biuro rachunkowe Poltax to prężnie rozwijająca się firma, która pomaga wielu regionalnym przedsiębiorcom. nasza drużyna składa się z rzetelnych i wszechstronnych specjalistów w zakresie rachunkowości i finansów. Wierzymy, że to właśnie doskonałe umiejętności i znajomość nowoczesnych rozwiązań księgowych, sprawia, że potrafimy współpracować z Klientami z różnych branż i korzystnie rozliczać ich finanse. Oferowane przez nasze biuro usługi księgowe to gwarancja skutecznego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax prowadzi kompletne usługi rachunkowe, takie jak prowadzenie pełnej księgowości dla małych i dużych firm. Zlecając nam obsługę swoich finansów, będziesz mieć większą kontrolę nad planowanie strategii dla swojej firmy. Opracowywane przez przez nas raporty finansowe umożliwią Ci podejmowanie rozsądnych i rzeczowych decyzji.

  Firma Poltax oferuje także kompleksową pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej. Pomożemy Tobie w trakcie wypełniania koniecznych papierów. Wspólnie wybierzemy najlepszy sposób rozliczeń podatku. Zaproponujemy Tobie funkcjonalne oprogramowania do planowania finansów firmy, przez które nie zgubisz się w nie co skomplikowanym świecie podatków.

  Dla naszej firmy kluczowa jest skuteczność działań i dotrzymywanie umówionych terminów. Wszelkie usługi prowadzimy w oparciu o doskonałą wiedzę prawną i bogate doświadczenie w współpracy z różnorodnymi firmami. Nowatorskie programy księgowe dają nam możliwość prawidłowo rozliczać Twoje rachunki i sprawniej analizować Twoją sytuację biznesową. Z naszym biurem Twoja firma będzie bezpieczna.

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Jelenia Góra »

  Internet zapewnia niezwykle mnóstwo opcji rozwoju, lecz także proponuje nowe wyzwania przed każdym użytkownikiem. Na pewno dużą popularnością zajmują się blogi. Na nich jest możliwość zamieszczania wielu interesujących tekstów, jakie można wzbogacić wyjątkową szatą graficzną. Jest toż nie raptem świetna możliwość dla autorów, lecz jeszcze odbiorców. Bowiem dostarcza toż nam możliwość skorzystania informacji i owym samym rozbudowania wiedzy na określony temat. Z pewnością tematyka księgowości nie należy do najlżejszych. Dlatego warto jest wejść na: martax. jgora. pl/blog. Autorem jest Marcin Jurkiewicz, który posiada biuro rachunkowe Jelenia Góra przy ul. Różyckiego 19/A/13. Bez powątpiewania odkryją tam Państwo sporo fascynujących artykułów. Zawarto tam pomiędzy innymi teksty dotyczące owego jak założyć firmę, na temat wyboru metody opodatkowania dochodu, czy o wpływie reklamy na handel. Acz na początek autor proponuje wpisy o charakterze poradników zawierających mnóstwo cennych rad. Na pewno ułatwi toż zapoznanie plus wdrożenie się z treścią.

  Data dodania: 05 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.biuro-wk.pl/kpir.html »

  Bez względu na toż, czy mamy działalność jednoosobową, czy też zatrudniamy sporo osób, musimy pamiętać o prowadzeniu księgowości. Jakakolwiek osoba, która postanawia spróbować własnych sił jest zobowiązania, do dokładnego prowadzenia wszystkich dokumentacji i ksiąg. Niestety, ale bardzo powszechnie sprawia to komplikacje. Ogromne firmy przeważnie mają własny oddzielny dział, który się tym zajmuje, jednakże w niewielkich spółkach sporo zajęć spada na właściciela. Dlatego też zalecamy, by zajrzeć na witrynę www.biuro-wk.pl i zaznajomić się z ofertą naszego Biura Usług Księgowych. Wiedząc, jak istotne zadanie spada na nas, przy podejmowaniu z nami współpracy, troszczymy się o wszystkie szczegóły. Na bieżąco monitorujemy wszystkie zmiany w przepisach, ażeby móc najrzetelniej wykonywać swoją prace. W naszej ofercie posiadamy, między innymi: prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Na www. biuro-wk. pl/kpir. html dowiesz się, kogo obowiązuje ich prowadzenie oraz jakie wynikają korzyści z ich posiadania. Zapraszamy wszystkich do rozpoczęcia z nami współpracy.

  Data dodania: 18 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.zeznanie-podatkowe.pl »

  Wypełnianie PIT-u nie należy do najłatwiejszych, zaś jest on obowiązkowy co roku. Wiele osób posiada mnóstwo obaw, iż ich sposób liczenia nie będzie odpowiedni. Obawy z tegoż powodu są słuszne, ponieważ nierozliczenie PIT-u może mieć niezwykle dużo konsekwencje. Do rozliczenia tegoż typu podatku jest odpowiedzialny każdy kto posiada przychód z tytułu umowy o pracę, bądź zlecenie, a także renciści plus emeryci. Aczkolwiek jest rozwiązanie, które spowoduje, iż nie będą już Państwo musieli niepokoić się o to, iż nie rozliczą wystarczająco podatku. Mianowicie jest to bezpłatny program PIT, który działa wyjątkowo łatwo plus nie zajmuje wiele czasu. Wchodząc na: http://www.zeznanie-podatkowe.pl będą mieli Państwo o jedno utrapienie mniej. Co ważne tenże program opracowali specjaliści zajmujący się prawem podatkowym plus księgowością. Wszystko zostało wykonane w owy sposób, ażeby każdy, a już szczególnie osoby, jakie nie maja specjalistycznej wiedzy z rachunkowości mogły natychmiast plus bez mankamentów wypełnić swój PIT 37 za 2017 rok, który należy rozliczyć do końca kwietnia 2018 roku.

  Data dodania: 23 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kielce »

  Obecnie niezwykle prosto jest pogubić się we wszystkich przepisach. Wyjątkowo jest owo wyjątkowo trudne dla wszystkich owych, jacy prowadzą swoją działalność. Tutaj mamy mnóstwo formalności do uzyskania. W szczególności ważne jest odpowiednie rozliczenie się. Zatem warto nawiązać współpracę z osobami, jakie znają się na rachunkowości plus księgowości. Dzięki nim będą mieli Państwo pewność, iż wszystko jest w porządku. Wobec tego wyjątkowo serdecznie polecamy biuro rachunkowe Kielce Dorota Dulęba. Oferta tegoż biura rachunkowego jest skierowana dla jednoosobowych działalności gospodarczych, tudzież także spółek: cywilnych, partnerskich, komandytowych i z. o. o. Co istotne każdy nowy klient może liczyć na pierwszy miesiąc usług GRATIS. Jeżeli posiadają Państwo wszelkie pytania lub chcą uzgodnić detale to można umówić się za pomocą formularza widniejącego na stronie biura rachunkowego albo przyjść osobiście oraz umówić się na spotkanie. Więcej informacji, natomiast dodatkowo wszelkie dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej: biurorachunkowekielce. eu.

  Data dodania: 22 02 2018 · szczegóły wpisu »