Strony związane z hasłem 'Praca':

Sortuj po:

 • Ogłoszenia Przemyśl »

  Bezpłatne Obwieszczenia Przemyśl-Nowoczesny Serwis Ogłoszeniowy dla miasta Przemyśla. Strona dzięki której dołączysz całkowicie za darmo swoje ogłoszenia. Na przemyskich obwieszczeniach znajdziesz wszystko co można kupić lub upłynnić. Ekstensywne nazwy dopuszczają Ci znaleźć to czego poszukujesz w rychłej chwili. Nadawanie anonsów przenika prosto, żwawo i łatwo bez zbytecznych szyfrów. Jednocześnie naszym atutem jest innowacyjny wykaz przedsiębiorstw i wizytówek, co pociąga firmy i społeczeństwo z osobistą założoną działalnością oszczędną. Serdecznie zapraszamy do kooperacji już dziś.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o e-biznesie oraz rozwoju osobistym »

  Blog o szeroko pojętym e-marketingu. Tematyka taka jak: tworzenie swojego wizerunku, działalność w konkretnych firmach MLM czy programach partnerskich, sprawy technicznie, budowanie listy adresowej, copywriting. Blog porusza również tematykę rozwoju osobistego. Blog Druga pensja nie jest kolejną stronką o zarabianiu w internecie. Mam zamiar zamieszczać tu szeroko pojęte informacje dla każdego, kto chciałby działać w sieci w bardziej poważny sposób. Mam na myśli tworzenie swojego wizerunku, działalność w konkretnych firmach MLM czy programach partnerskich, sprawy technicznie jak prowadzenie bloga, tworzenie skutecznej strony przechwytującej (squeeze page/landing page), budowanie listy adresowej, copywriting a kończąc na rozwoju osobistym i aspektach psychologicznych jak odpowiednia mentalność w tego typu działalności itd.

  Data dodania: 04 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • InzynierowiePolscy.pl - serwis inżynierów »

  Inżynieria to bardzo ogromna część gospodarki, który obejmuje m. in. gazownictwo, budownictwo, górnictwo i hutnictwo. Angażują się w nią osoby zamierzające wnieść coś nowoczesnego w życie codzienne ludzi. Nasza witryna ma pracować dla dobra tych inżynierów co zatrudnieni są we wszystkich branżach typu: meblarstwo, przemysł samochodowy, architektura i finanse. Czy chcesz należeć do zapisanych w naszym katalogu inżynierów?

  Data dodania: 04 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ogloszenia belfast »

  Emigrowanie mieszkańców naszego kraju poza jego granice w celach przede wszystkim zarobkowych a również w sprawie znalezienia tak zwanego lepszego, wygodniejszego oraz dostatniejszego życia bynajmniej nie jest czymś nowym. Jest to wręcz powszechne zjawisko. Wiele osób niezwykle chce opuścić kraj i zamieszkać gdzieś indziej, niestety z wielu przyczyn nie potrafi sobie na to zezwolić. Ci, jacy jednak uczynić to mogą, przeważnie na własny cel obierają kraje skandynawskie, Holandię, Niemcy lub Wielką Brytanię oraz Irlandię. Sprawa z tym ostatnim celem może się niestety w najbliższej perspektywie jednak nieco skomplikować z powodu wiszącego nad Europą widma zniesławionego już "brexitu. " Tym Polakom jakim udało się już zadomowić w Wielkiej Brytanii serdecznie polecamy nasz portal polonijny. Koncentruje się on na zamieszczaniu ogłoszeń dotyczących pracy w Wielkiej Brytanii. Jeśli interesują cię ogłoszenia Wielka Brytania, gdyż pilnie chcesz pracy i planujesz ją odnaleźć jak najszybciej, odwiedź nasz portal. Tam odnajdziesz wszelkie najnowsze ogłoszenia. Zobacz je jeszcze dziś.

  Data dodania: 14 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka, opiekun - WORKNOW Niemcy »

  Zajmujemy się organizacją wyjazdu do pracy w Niemczech dla opiekuna - opiekunki osób w podeszłym wieku. Mamy wspaniały i zgrany zespół pracowników, z którymi rozwiązujemy różne problemy natury osobisto - zawodowej. Propozycje zatrudnienia kierujemy do osób z kraju i Ukrainy, które interesują się legalną pracą w Niemczech. Dysponujemy ofertami w Monachium, Garching, Germering, Inglostadt, Puchheim. Jest to praca dla kobiet i mężczyzn.

  Od kandydatów do pracy w opiece oczekujemy:
  - znajomości języka niemieckiego (sprawdzenie językowe przeprowadzane jest bezpośrdenio w trakcie wizyty w biurze Firmy bądź telefonicznie przez koordynatora rodziny),
  - empatii, wyrozumiałości i cierpliwości,
  - a także stanu zdrowia pozwalającego zatrudnić się w opiece.

  Mile widziane jest również:
  - prawo jazdy,
  - rekomendacji z innych miejsc pracy
  - i zaświadczeń o ukończonych kursach.

  Warunki zatrudnienia:
  - kontrakt - umowa zlecenie,
  - podatek w Polsce,
  - zwrot kosztów podróży i organizacja wyjazdu,
  - wsparcie polskiego koordynatora na terenie Niemiec,
  - nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
  - ubezpieczenie opłacane w Niemczech w AOK,
  - okres wliczany do emerytury,
  - honorarium od 1200 € miesięcznie - netto (związek ze znajomością języka niemieckiego oraz wykształcenia i kwalifikacji).

  Osoby ze słabą znajomością języka i mniejszym doświadczeniem, jak również z bardzo wysokimi kwalifikacjami mają ustalaną stawkę indywidualnie.
  Opiekunom prowadzącym działalność gospodarczą / posiadającym Gewerbę - oferujemy stawkę 1550 € z możliwością dalszych negocjacji.
  Czy warto z nami współpracować - sprawdź osobiście.

  Data dodania: 30 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Praca »

  Wiele osób marzy o tym, by odmienić własne życie. Planują otworzyć własny biznes, żeby pracować na własne konto. Większość z nas ma prace, zatem posiada miesięczny stały dochód, ale co z tegoż, gdy nie dostajemy podwyżki i bez względu, co byśmy robili, nie jesteśmy doceniani w żaden sposób. Mnóstwo osób, jednak zastawia się co robić, jaki pomysł na biznes możne przynieść takie zyski, żeby bez kłopotu utrzymać rodzinkę, ale innym natomiast brakuje odwagi, aby zrobić takowy krok. Rozmyślając trzeba wziąć pod rozwagę to, w jakich czasach żyjemy. Współcześnie właściwie wszystko dzieje się przez internet. W sieci robimy zakupy, rozmawiamy z rodziną, nauczamy się i zarabiamy. Zatem, na pewno dobrym planem będzie biznes internetowy, lecz należny pamiętać, że zanim się za niego zabierzemy, trzeba się do tegoż odpowiednio przygotować. Na początku może nie być to łatwe, lecz z czasem, jak już wszystko zrozumiesz, poznasz tajniki sprzedaży i tym podobne, sam zauważysz, iż to była idealna decyzja, kiedy Twoja ciężka praca rozpocznie przynosić niezwykłe rezultaty.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dobrze płatna praca za granicą »

  Work Service Express to wiele lat doświadczenia na polskim oraz zagranicznych rynkach zatrudnienia i pracy tymczasowej. Oferujemy najlepsze oferty pracy za granicą dla najlepszych fachowców z wielu branż. Praca we Francji, praca w Niemczech, praca w Belgii, praca w Islandii, praca w Holandii to tylko niektóre, jedne z najczęściej wybieranych, oferty zatrudnienia dla osób poszukujących pracy z naszą pomocą. Pracując z nami masz absolutną pewność wypłaty atrakcyjnego wynagrodzenia oraz gwarancję opłaty wszystkich składek i ubezpieczeń, w tym składek emerytalnych i rentowych oraz ubezpieczenia zdrowotnego.

  Data dodania: 21 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • ArenaWork - praca za granicą »

  W teraźniejszych czasach coraz więcej młodych osób planuje wyjechać za granice w celu wyszukiwania pracy. Oczywiście, zdarzają się też osoby w dojrzalszym wieku, które przez własny wiek mogą mieć problem w Polsce z nową pracą. Niestety, jednakże często się mówi o tym, iż nasi rodacy, którzy wyjechali, jak toż się powtarza "za chlebem" pozostali wykorzystani i wrócili z niczym. Jest toż szczególnie częste w tych sytuacjach, kiedy zgadzamy się na pracę, bez formalnej umowy. Jednakże, nie musicie się już o to martwić. Jeśli wyszukujecie w necie oferty pracy w Niemczech, namawiamy do spojrzenia na naszą witrynę internetową. Przygotowaliśmy ją właśnie dla tych osób, które poszukują legalnej pracy w Niemczech i nie wyłącznie. Możecie być przekonani, iż jeśli skorzystacie na przykład z praca dla opiekunek w Niemczech znalezionej na naszej witrynie, nie będziecie musieli się obawiać, iż nie dostaniecie należnej Wam zapłaty. Praca stanie się radością, a nie stresem. Motywujemy do systematycznego przeglądania ofert, które są na bieżąco publikowane.

  Data dodania: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Open Conexus - wizy do Australii »

  Od zawsze interesowały Cię studia w Australii? Praca w Australii jest Twoim marzeniem? Doskonale trafiłeś! Na stronie Open Conexus dowiesz się jak zamienić odległe plany na rzeczywistość. Wiza studencka Australia jest na wyciągnięcie ręki, a my krok po kroku pokażemy Ci jak ją uzyskać. Na naszej stronie www. openconexus. pl znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące pracy i studiów w Australii.

  Data dodania: 21 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Praca bradford »

  Znalezienie idealnej pracy poza granicami kraju nie zawsze jest takie proste i szybkie, na jakie może to wyglądać. Jeżeli zagranicę wybieramy się na chybił-trafił, nie posiadając zorganizowanej już przez człowieka pewnej pracy, to możemy spotkać się ze poważnymi problemami ze znalezieniem zatrudnienia. Jak można się łatwo domyślić, bardzo dużo w tej kwestii zależy od posiadanych przez nas kwalifikacji zawodowych i od stopnia znajomości języka obcego, bowiem to otwiera bardzo dużo drzwi. W ostatnich latach jednym z najczęściej wybieranych przez Polaków szukających dobrych zarobków miejsc była Wielka Brytania, ponieważ aktualnie wiele ludzi w jakimś stopniu posługuje się językiem angielskim. Dla osób, jakie mieszkają lub będą mieszkać w okolicach Leeds czy Bradford, przygotowaliśmy specjalny serwis ogłoszeniowy. Znajdziesz go nawet wpisując w wyszukiwarkę hasło [http://ogloszenia. leedsbradford. pl]ogloszenia bradford[/url]. To perfekcyjne miejsce, jeżeli poszukujesz pracy czy chcesz coś kupić lub sprzedać, a nawet kogoś zatrudnić. Skorzystaj z tego znakomitego narzędzia, jakie daje ci internet. Nie czekaj, aż przepadną doskonałe okazje.

  Data dodania: 07 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pośrednictwa pracy dla Ukraińców »

  E-biuro do spraw cudzoziemców to miejsce, w którym znajdą Państwo profejonalną pomoc w zakresie rekrutacji i zatrudniania cudzoziemców. W Państwa imieniu zajmiemy się wszelkimi formalnościami z tym związanymi. Pośredniczymy również w kontaktach handlowych, natomiast cudzoziemcom zapewniamy pomoc w procesie osiedlania sie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, jak również wsparcia podczas szukania zakwaterowania. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Blog finansowy ZarabiajPrzez24 »

  Wielu ludzi nie jest zadowolonych ze swojej aktualnej pracy na etacie i zastanawia się nad zmianą na lepszą. Pieniądze są niezbędne do życia, więc praca jest niezbędna. Istnieje również coś takiego jak praca w domu co jest bardzo interesującą alternatywą dla tej na etacie. Można wtedy samemu sobie wyznaczać godziny pracy, a zarobki zależą wyłącznie od nas samych. Na stronie poznasz wiele metod zarabiania przez internet takich jak np. zarabianie na uploadzie czy poprzez skracanie linków.

  Data dodania: 30 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Praca elektryk w Warszawie »

  Każdy z nas wyszukuje fachu, w jakim nie jedynie będzie czuł się doskonale, lecz również który zagwarantuje mu prace z odpowiednimi zarobkami. Sprawia to, iż niezwykle powszechnie w tej samej chwili dużo młodych osób idzie w tym samym kierunku, gdyż w danej chwili na rynku pracy potrzebne są osoby z pewnymi umiejętnościami. Niestety, lecz niezwykle powszechnie prowadzi to tym, iż większość z nich nie otrzyma wymarzonej pracy. Podobnie jest również z osobami, która wykonują pracę elektryka. W niektórych wypadkach niezwykle ciężko odnaleźć trwałą prace w dobrej, pewniej firmie, czy nawet pojedyncze zlecenie. Postanowiliśmy pomóc. Na naszym serwisie mieszczą się oferty pracy dla elektryka oraz dana osoba sama może także dodać ofertę swoich usług. To dzięki temu nie samemu można szukać pracy, lecz może i pracodawca, bądź zleceniodawca sam nas odkryje i skontaktuje się z nami. Zachęcamy do zaglądania na nasz serwis wszystkie osoby, jakie interesuje praca elektryka za granicą, praca elektryk w Bydgoszczy, czy też w którymkolwiek innym mieście w naszym kraju.

  Data dodania: 19 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy nowy sącz »

  Komunikacja między ludźmi przybiera rozmaite formy. Wszystko tak rzeczywiście zależy od okoliczności. Niewątpliwie skoro zamierza się trafić w szybki tempie do ogromnej grupy odbiorców toż jak najbardziej w owym celu należy zaczerpnąć spośród zasobów internetu. Jeśli chcą coś Państwo sprzedać, nabyć albo się zareklamować to zalecamy ogłoszenia nowy sącz, które są z rozmaitych kategorii owych jak: ślub i wesele, muzyka i edukacja, rękodzieło, usługi i firmy, nieruchomości, praca i sporo innych. Tu można zarówno szybko coś znaleźć dla siebie jak oraz bez kłopotu zamieścić ogłoszenie i jedyne co należy wykonać toż założyć konto. Zatem niezmiernie gorąco namawiamy na serwis z ogłoszeniami: portalnowysacz. pl. Zamieszczono tam jednocześnie wszelakie konieczne dane do kontaktu.

  Data dodania: 12 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Praca Łódź »

  Wszelki człowiek ma przed sobą zatrzęsienie możliwości. Acz często dzieje się w ten sposób, iż rzadko z nich korzysta. Przyczyn takiego postępowania jest sporo. Do najbardziej rozpowszechnionych należy po prostu przyzwyczajenie. Ludzie niezwykle łatwo przywykają do takich, tudzież nie innych warunków tudzież tym bardziej boją się przemian. Ewidentnie jest toż bardzo wielki błąd. Na pewno należałoby szukać lepszej pracy, bo ona nie jedynie znacząco może nas rozwinąć, jednakowoż również dostarczy lepsze warunki materialne. Dlatego praca Bełchatów to coś koniecznego. Natomiast gdzie jej szukać? Można to robić przez prasę, lecz proponujemy innowacyjną metodę, jaką jest internet. Dlatego niezmiernie gorąco polecamy wejść na stronę elektroniczną: samti. pl. Tam mają Państwo wszystko dokładnie przedstawione i opublikowano tam również ogłoszenia o pracę. Zapewniamy, iż dzięki owemu portalowi odnajdą Państwo wymarzone zatrudnienie. Choć prócz szukania można tam jeszcze samemu opublikować ogłoszenie, czyli jest to również wspaniała opcja pomiędzy innymi dla właścicieli firm.

  Data dodania: 06 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy z całej Polski »

  Lepsza przyszłość jest w zasięgu każdego człowieka, Potrzeba tylko chcieć oraz umieć wykorzystywać nadarzające się okazje. Wszyscy tak rzeczywiście posiadają niesłychanie duże pole możliwości. Ewidentnie taką zmianą winna być lepsza praca. To ona daje niepowtarzalną możliwość rozwoju, zrobienia kariery, tudzież także wyższe zarobki dzięki którym możliwe jest godziwe życie. Sam prestiż firmy już tworzy z osoby profesjonalistę. Na owo jak dobra jest dana działalność wpływa mnóstwo czynników. Na pewno jest to jakość usług i produktów, zakres obowiązków, możliwość szkoleń oraz wyjazdów służbowych, wysokość zarobków i premii plus mnóstwo innych. Na MoreJob będą mogli Państwo udoskonalić własną przyszłość. Tam znajduje się dużo ofert pracy. Są one posegregowane ze względu na kategorie owe jak: Edukacja, Programowanie, Marketing, Media i Rozrywka, Architektura i sporo różnych. Toteż niesłychanie gorąco zapraszamy wejść na: morejob. pl i szukać lepszej pracy. Poza tym tenże serwis umożliwia również na zamieszczanie ogłoszeń. Jest on skierowany zarówno dla osób poszukujących pracy jak i pracodawców, jednakowoż specjalistów do spraw rekrutacji.

  Data dodania: 14 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • OOE.pl - ogłoszenia sprzedam, kupię, zamienię »

  OOE. pl - U nas znajdziesz aktualną bazę ogłoszeń, z terenu całej Polski oraz najbliższej okolicy twojego miasta. Nasz Portal aktualizowany jest na bieżąco dzięki czemu ogłoszenia w nim zawarte są zawsze aktualne i świeże, skutecznie walczymy z oszustami na naszym portalu, dlatego też nasza oferta sprawdzana jest regularnie przez moderatorów. Ogłoszenia z takich miast jak Gdańsk, Warszawa, Gdynia, Kraków, Olsztyn, Bydgoszcz, Koszalin, Szczecin, Poznań, Łódź, Wrocław, Katowice, Opole. Ogłoszenia Warszawa. W naszej bazie znajduje się bardzo dużo miast ze wszystkich regionów Polski, możesz przeglądać ogłoszenia ze swojego miasta jak i z innych regionów kraju. Dodaj swoje ogłoszenie do naszej bazy, sprzedawaj używane akcesoria dziecięce, używane samochody, części do aut, opony, felgi, maszyny, telefony komórkowy, gry i konsole, przeglądaj oferty pracy w Polsce i zagranicą.

  Data dodania: 08 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą »

  Zakładając swoją działalność gospodarczą pragniemy, żeby ona szczególnie odpowiednio prosperowała. Stąd również wkłada się w nią niezwykle wiele pracy. Trzeba przede wszystkim skupić się na ofercie, ale i nie wyłącznie. Mianowicie istotne jest także dopełnienie wszelakich formalności oraz odpowiednia reklama. Wszystkimi sprawami nie jest w stanie zająć się właściciel. Potrzebuje profesjonalnego zespołu. Stąd też powinien zamieść oferty pracy we właściwym serwisie. Idealny będzie pmwork. pl. Do pełnego korzystania z niniejszego starczy zaledwie się zarejestrować. Nadto można tam utworzyć profil pracodawcy. Co ważne to tam oferta każdego przedsiębiorcy może zostać wyszukana na parę sposobów, co powiększa szanse na zatrudnienie najlepszych pracowników. Serdecznie polecamy zaczerpnąć z tego.

  Data dodania: 25 10 2022 · szczegóły wpisu »