Strony związane z hasłem 'psychotronika':

Sortuj po:

 • Szkoła psychotroniki »

  Obecny glob jest nastawiony przede wszystkim na rozwój. Jednostki starają się nabyć jak najwięcej umiejętności, bądź także pieniędzy. Niezaprzeczalnie na wszystko wskazany jest czas. Niemniej po zanim jest się innym człowiekiem, lepszym. Z całą stanowczością okres studiowania należy do jednego z najbardziej owocnych. Jest tak szczególnie, skoro wybierze się fascynujący i również nie do końca zbadany kierunek. Bez najdrobniejszych wątpliwości to psychotronika właśnie takim jest. Pierwszy niniejszego terminu użył Zdenek Rejdak będący prezesem Międzynarodowego Towarzystwa Badań Psychotronicznych. Stało się to na kongresie w Pradze w 1973 roku. Oferta Szkoły Psychotroniki mieści się na witrynie internetowej: psychotronika. eu. Gorąco zalecamy z niej skorzystać.

  Data dodania: 04 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła psychotroniki »

  Na progres składa się sporo czynników. Na pewno jest to wielopłaszczyznowe zagadnienie, zaś ponadto zmienne. Gdyż spośród czasem czego innego potrzebujemy, a niniejszym samym na nasze rozwijanie się ma wpływ coś innego. Na pewno harmonijnie z powiedzeniem to ''na naukę przenigdy nie jest za późno''. Oznacza to, że studiować można w każdym wieku. Polecamy kierunki psychologiczne jak np. psychotronika, jaka jest całkiem nową dziedziną jaka zahacza o parapsychologię. Łączy ona w sobie materię, psychikę i ducha. Podczas studiowania można nauczyć się procesów, jakie zachodzą pomiędzy badaczem a badanym, a ponadto wyniki niniejszych relacji. Co ważne ta dziedzina pozwoli na to, by pomóc nie jedynie innym, lecz jeszcze sobie. Zalecamy Instytut Psychologii Stosowanej, o jakim więcej na: psychotronika. com. pl.

  Data dodania: 04 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Psychotronika »

  Co jest w życiu ważne? To pytanie zadaje sobie właściwie wszelaka dziedzina filozofii. Wielu filozofów napisało na ten temat mnóstwo rozpraw biorąc pod uwagę dużo czynników. Na ich poglądy miało wpływ mnóstwo aspektów. Do jednych spośród podstawowych należało: pochodzenie, sytuacja polityczna, religia itd. Natomiast w osiągnięciu równowagi życiowej pomagała i nadal posiada wpływ psychologia jaka dzieli się na mnóstwo dziedzin rodzaju psychotronika, psychoterapia, bądź biotronika. Niniejsze kierunki mogą Państwo studiować w Instytucie Psychologii Stosowanej. W tym miejscu nabędą Państwo nie tylko wiedzę praktyczną, lecz również alternatywną. Dzięki takiej otwartej postawie naukowej zostaną Państwo wykwalifikowanymi specjalistami, którzy przede wszystkim będą cenić sobie autentyczny kontakt z człowiekiem. Ponadto bez kłopotu będą posługiwać się Państwo skutecznymi technikami połączonymi spośród terapią.

  Data dodania: 04 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Psychotronika »

  Ludzki umysł tak właściwie nie został również do końca przebadany. Oznacza niniejsze, iż może posiadać on takie możliwości jakich nie spodziewa się cała społeczeństwo. Jest mnóstwo dziedzin naukowych posiadający bezpośredni związek z niniejszym, co dzieje się w mózgu. Ich fundamentalnym celem jest kontrola. Nową, lecz fascynującą sferą jest psychotronika będąca ''córką'' parapsychologii. Jest to interdyscyplinarne badanie dotyczące wzajemnych oddziaływań, a ponadto energetycznych związków zachodzących nie jedynie między organizmami, lecz jeszcze ich środowiskiem zewnętrznym i wewnętrznym. Warto pójść na studia o kierunku psychotronika. Są tam ciekawe zajęcia jak np. Mowa ciała, Hipnoza, Symbolika, Widzenie aury, Psychografologia itd. Nadto organizowane są liczne warsztaty i kursy związane spośród psychotroniką. To wszystko odkryją Państwo na: psychotronika. szkola. pl.

  Data dodania: 04 07 2022 · szczegóły wpisu »