Strony związane z hasłem 'wózki inwalidzkie':

Sortuj po:

 • Kuschall »

  Firma Küschall produkuje aktywne wózki inwalidzkie, które są, nie tylko bardzo funkcjonalne oraz wygodne, ale również wykonane są z nowoczesną estetyką. Firma ta, funkcjonuje od 1978 roku. Założył ją Rainerowi Küschalowi, który sam doznał sparaliżowania z powodu uszkodzenia rdzenia kręgowego. Firma opracowała rozwiązania, które poprawiają kondycję życia wielu ludziom. Takie wózki aktywne, tworzone przez firmę kuschall są świetnym wyjściem dla wszystkich osób, poruszających się na wózku inwalidzkim, lecz w szczególności dla takich, które nie wyobrażają sobie, aby z powodu własnego inwalidztwa przestać żyć intensywnie. Ponieważ, celem firmy jest spełniać wszystkie oczekiwania klientów, na pewno każda osoba zainteresowana znajdzie wózek w sam raz dla siebie. Na stronie firmy, można zaobserwować ofertę składającą się z kilku modeli wózków, zarówno składanych jak i na sztywniej ramie. Wymienić można tu, na przykład Kuschall Champion, który to posiada, właśnie wspomnianą, sztywną ramę. Jedynek, jest to tylko jeden z wszystkich modeli.

  Data dodania: 14 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Invacare - wózki inwalidzkie »

  Dużą grupą naszego społeczeństwa są osoby niepełnosprawne. Czasami takim osoba trudno pogodzić sobie z tym, że nie mogą funkcjonować tak, jak osoby, które nie mają takiego problemu. Jednakże, na pewno prościej jest tym, którzy od narodzin poruszają się na wózku inwalidzkim. Osoby, które z niego korzystają, w skutek nieszczęśliwego przypadku, bardzo powszechnie się przytłaczają i nie potrafią wrócić do normalnego życia. Jednak, nie ma co rezygnować z czynnego działania. Nasza firma Invacare Polska posiada w swej propozycji, między innymi dokładnie wózki aktywne, które używane są również przez sportowców, na wózkach inwalidzkich. Starszym osobom i to nie koniecznie niepełnosprawnym, lecz nawet takim, które posiadają już kłopot z spacerowaniem, na pewno przydadzą się skutery, jakimi mogą jeździć po osiedlu. Mamy jednakże jeszcze dużo różnych wózków i urządzeń, które mogą się przydać osobom starszym oraz niepełnosprawnym. Wszystkie tworzone są przez fachowców, którym nadrzędnym celem jest ułatwienie życie takim osobom.

  Data dodania: 11 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego »

  Niestety, ale nikt z nas nie może przeczuć co się nam wydarzy. Nawet jedli będziemy szczególnie uważali na siebie, nie możemy być przekonani, że przez przypadek, lub też specjalnie nie sprawi nam krzywdy ktoś inny. Mamy tu na myśli, poniekąd wypadek samochodowy. Niestety lecz po niektórych zdarzeniach, potrzebna jest długa rehabilitacja. Nie zawsze kończy się jedynie na zranieniach, ale i pęknięciami kości a i urazami kręgosłupa. W takich wypadkach potrzebny jest właściwi sprzęt rehabilitacyjny. Jednak jest on dosyć drogi, i nie każdemu opłaca się wydać takiej gotówki, na przykład na wózek inwalidzki, jaki będzie używany wyłącznie poprzez pewien czas. Warto więc skorzystać z propozycji naszej firmy. MedReha jest to sklep rehabilitacyjny, lecz także i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Mamy w naszej ofercie cały asortyment, który jest potrzebny do szybkiego powrotu do zdrowia. Oferujemy też usługi "znoszenie barier", czyli przystosowujemy mieszkanka dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »