Strony z województwa Podlaskie:

 • Przygotowanie firmy do wdrożenia systemu ERP »

  Duże firmy wykorzystujące do pracy potężne systemy informatyczne, w bardzo wielu sytuacjach zaniedbując ich aktualizacje. W konsekwencji w ogromnej liczbie przypadków stają się one przestarzałe i nie są w stanie sprostać wymaganiom dzisiejszych nabywców. Zmiany w systemie nie są intuicyjne do wdrożenia, jednak aby coś skonwertować najpierw powinno się wiedzieć co powinno się przerobić. Doraźną radą w tej sytuacji jest analityk biznesowy. Fachowcy działający w branży oferują wiele pomocnych rozwiązań, które w znaczny metodę usprawnią funkcjonowanie korporacji. Na początku musi zostać opracowana analiza obecnych procesów, aby przekonać się, które detale kwalifikują się do reorganizacji. Fachowy analityk biznesowy idealnie rozumie potrzeby biznesowe spersonalizowanych nabywców i jest w stanie zapewnić im najkorzystniejsze rozwiązania. Środowisko technologiczne w każdej firmie różni się od siebie w zależności od profilu przedsiębiorstwa, dlatego pomocna ma możliwość okazać się specyfikacja obecnego oprogramowania. Pozwoli ona śpiesznie zapoznać się z systemem i przejść do dalszego funkcjonowania.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Osłony harmonijkowe »

  W każdej firmie z sektora przemysłu spotyka się mnóstwo maszyn. Te z kolei by dać perfekcyjne profity wykonują bezustannie swoją rolę. Maszyny niejednokrotnie są obsługiwane przez ludzi. Co zrobić by zatroszczyć się o bezpieczeństwo pracowników przebywających w ich sąsiedztwie? Co zrobić aby osłonić wszelkie siłowniki przed niepożądanym kontaktem, jaki skończyłby się bez wątpienia kalectwem? Rozwiązanie jest łatwa - zamontować osłony do siłowników. Rekomendujemy swoje produkty jak producent osłon harmonijkowych do maszyn. Zamów osłony harmonijkowe, a wykonany Twoje zlecenie wg dostarczonych wskazówek. Zapraszamy - COVER - osłony do maszyn, zamów dzisiaj.

  Data dodania: 04 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Metaloplastyczny.pl poleca metalowe meble ogrodowe »

  Wyszukując doskonałych sprzętów do mieszkania czy ogrodu trafiliśmy na niezwykłe metalowe komplety mebli, lecz uważamy, iż ich cena jest wygórowana? W czasach szybkiego życia, seryjnej produkcji i niskich cen, przyzwyczailiśmy się, iż wszystko powinno być w promocji i łatwo dostępne. W przypadku, jeśli chcemy uświetnić swoje życie i przestrzeń - powinniśmy postawić przede wszystkim na jakość. Jak wiadomo z góry, z doskonałą jakością w parze przechodzi wyższa cena. Nie zapominajmy przy owym, że wraz z trwałością oraz ceną zyskujemy przyjemność i radość na dalekie lata. Metalowe meble, takie jak metalowy wieszak stojący, kuty kwietnik bądź też metalowe półki wiszące przeważnie w dobrych pracowniach metaloplastycznych produkowane są ręcznie.
  Zatem właśnie czas i poświęcenie wykonawcy powoduje, iż metalowe meble ogrodowe są oryginalne i wzbogacają wszelką przestrzeń, w której się znajdą. Wraz z kutymi meblami ogrodowymi warto zakupić metalowy grill ogrodowy czy też metalowe ozdoby ogrodowe. Są państwo zaciekawieni metaloplastyką dla domu i ogrodu? Polecamy - metaloplastyczny. pl

  Data dodania: 04 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia rowerów supraśl »

  Jesteśmy firmą już od dawna działającą w branży i mamy naprawdę sporo doświadczenia w tym, czym zajmujemy się zawodowo. A zajmujemy się wieloma rzeczami. Do naszych zadań należy przede wszystkim wytwórstwo artykułów wykonanych z tworzyw sztucznych, a także ich wypożyczanie. Celem naszej działalności w dużej mierze jest promocja turystyki i sportowych działań prozdrowotnych na terenie Supraśla i jego okolic. Staramy się wspierać rozwój turystyki w regionie organizując spływy kajakowe Supraśl, udostępniając wszystkim zainteresowanym turystom za niewielką cenę profesjonalny sprzęt służący do bezpiecznego i ciekawego eksplorowania tych wspaniałych okolic, dzięki czemu czynimy turystykę o wiele przyjemniejszą i łatwiejszą i bardziej dostępną, ponieważ dzięki nam turyści nie muszą już kłopotać się z organizacją dla siebie niezbędnego do owocnego zwiedzania sprzętu. W swojej bogatej ofercie posiadamy rowery górskie, narty biegowe, kajaki, a nawet łodzie wiosłowe. Dzięki nam odkryjesz te piękne okolice nie tylko drogą lądową, ale też wodną. Serdecznie zapraszamy wszystkich głodnych przygód turystów do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy satysfakcję.

  Data dodania: 23 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tonery do drukarek laserowych i tusze do drukarek atramentowych »

  Każdy użytkownik drukarek jest zmuszony co jakiś czas nabyć do swojego urządzenia nowy kartridż, z tuszem lub tonerem, w zależności czy posiada drukarkę laserową czy atramentową. Wygodnie jest zaopatrywać się w nowe materiały eksploatacyjne przez internet, pozwala to zaoszczędzić wychodzenia z domu do tradycyjnego sklepu stacjonarnego oraz pozwala na wygodne porównanie propozycji poszczególnych sklepów internetowych i wybranie najlepszego co do jakości i ceny. Cena w sklepach internetowych jest także w bardzo wielu przypadkach dużo bardziej atrakcyjna niż w sklepach tradycyjnych. Koszty związane z użytkowaniem urządzenia nie wynikają tylko z ofert poszczególnych sklepów. Różne modele drukarek stosują różne tonery lub tusze, o różnych wydajnościach. Oczekując zatem aby nasza drukarka drukowała oszczędnie, o cenach tonerów lub tuszy powinniśmy pomyśleć już przy wyborze odpowiedniej dla nas drukarki. Poza kosztami eksploatacji poszczególnych modeli urządzeń drukujących w ramach naszej strony staramy się również przedstawiać różne nowe funkcje wykorzystywane w urządzeniach drukujących oraz na jakie parametry drukarki zwracać głównie uwagę.

  Data dodania: 15 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Salon Kosmetyczny Białystok »

  Salon Urody Camomile Białystok proponuje profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Jesteśmy salonem z przyjaznym klimatem stworzonym dla wymagających klientów, ceniących sobie wysoką jakość usług. Kosmetyki do zabiegów zestawiane są do rodzaju cery, zapotrzebowania i prognozowań Klientki. Przy zabiegach używana jest kawitacja i ultradźwięki. Skutkuje to redukcją zanieczyszczeń i poszerzonych porów, dotlenienie tkanek, uelastycznienie struktury skóry, złagodzenie powierzchniowych zmarszczek, odtworzenie kolagenu. Dla tych którzy chcą wzmocnić naturalne paznokcie lub zregenerować je rekomendujemy manicure japoński P. Shine. Technologia wspierająca zdrowy wzrost paznokcia, tłumi łuszczenie się i rozdwajaniu płytki. Zasila płytkę paznokci między innymi w: prowitaminę B5 i krzemionkę z Morza Japońskiego. Zapraszamy, zapewniamy poradę doświadczonej kosmetyczki, odprężenie i relaks.


  salon kosmetyczny Białystok

  Salon Kosmetyczny Camomile
  ul. Modlińska 1 lok. 5
  15-066 Białystok

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Drukarki, tonery, tusze »

  Każdy użytkownik biurowego sprzętu drukującego jest zmuszony co jakiś czas kupić do swojego urządzenia nowy kartridż, z tuszem lub tonerem, w zależności czy używa sprzęt laserowy czy atramentowy. Bardzo wygodnie jest kupować nowe materiały eksploatacyjne przez internet, pozwala to zaoszczędzić wychodzenia z domu do tradycyjnego sklepu stacjonarnego oraz pozwala na wygodne porównanie ofert różnych sklepów online i wybranie najkorzystniejszego pod względem jakości i ceny. Cena w sklepach internetowych jest także w bardzo wielu przypadkach dużo bardziej atrakcyjna niż w sklepach tradycyjnych. Ale koszty eksploatacji urządzenia nie wynikają jedynie z ofert poszczególnych sklepów. Różne modele urządzeń stosują różne materiały eksploatacyjne, o odmiennych wydajnościach. Chcąc zatem aby nasze urządzenie drukowało oszczędnie, o kosztach eksploatacyjnych powinniśmy pomyśleć już przy wyborze odpowiedniej dla nas drukarki. Poza kosztami eksploatacji różnych modeli urządzeń drukujących w ramach naszej strony staramy się też opisywać różne nowe funkcje stosowane w urządzeniach drukujących oraz na jakie parametry drukarki kierować głównie uwagę.

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Łodzie żaglowe »

  Działająca w Supraślu już od bardzo wielu lat firma Mokol trudni się przede wszystkim projektowaniem oraz wytwarzaniem różnego rodzaju produktów użytkowych wykonanych z laminatu. Główną specjalnością i zarazem największą pasją firmy są jednakże wszelkiego rodzaju łodzie wędkarskie, w tym łodzie motorowe oraz łodzie żaglowe. Przez lata firma Mokol zdobywała niezbędne doświadczenie i budowała swoją markę, dzięki czemu dziś jest doskonale prosperującym producentem łodzi cieszących się ogromnym zainteresowaniem klientów z całego kraju. Firma pochwalić się może bardzo szerokim i zróżnicowanym asortymentem sprzętu pływającego i jednocześnie jest w stanie zagwarantować potencjalnym nabywcom bardzo atrakcyjne ceny z tego względu, że jest wytwórcą tych towarów, co wyklucza udział jakichkolwiek pośredników, co skutkowałoby zawyżeniem cen. Mokol skupia się na produkcji wyłącznie bardzo wysokiej klasy sprzętu, gwarantującego użytkownikom maksimum bezpieczeństwa oraz komfortu podróży. Jeśli pragniesz tego, co najlepsze, wybierz Mokol.

  Data dodania: 28 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ślub w plenerze »

  Chciałabyś wziąć ślub na Podlasiu? Ślub w otoczeniu pachnących kwiatów, zieleni traw i drzew, w blasku słońca? Jeżeli tak, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przedkładamy możliwość zawarcia związku małżeńskiego na łonie natury, krótko mówiąc ślub w plenerze. Uroczystość odbędzie się poza murami urzędu cywilnego. Taki charakter uroczystości, której cechami będą ślub poza urzędem oraz wesele na Podlasiu z całą pewnością przyniesie Tobie i Twoim gościom wiele miłych wspomnień.

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sklep.metalpro.pl - elementy metalowe »

  Ważną częścią każdej indywidualnej, jak i ogólnodostępnej przestrzeni jest ogrodzenie. Zapewnia zabezpieczenie obszaru oraz wytycza teren będący własnością danej osoby. Jeśli marzysz o niepowtarzalnym ogrodzeniu, zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Metal Pro. Nawiązujemy współpracę przede wszystkim z przedsiębiorstwami ślusarsko-kowalskimi oraz firmami handlowymi. Metal Pro specjalizuje się w produkcji i dystrybucji elementów do ogrodzeń, do których można zaliczyć m. in. groty do bram czy zawiasy do bram. Wszystkie elementy metalowe odznaczają się wysoką jakością, a także starannym wykonaniem. Najważniejsze jest to, że zawiasy regulowane czy wózki do bram będą działały niezawodnie, gwarantując odpowiednie działanie każdej bramy. Więcej informacji na temat działalności przedsiębiorstwa i proponowanych produktów można znaleźć na stronie internetowej sklep. metalpro. pl.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nawadnianie Białystok »

  Chcesz przekształcić formę swojego ogrodu? Zaufaj firmie proogrod. pl i jej specjalistycznym usługom. Projektowanie ogrodów Białystok to wspaniała możliwość na zmianę ogrodu! Proponujemy nie tylko zakładanie ogrodów Białystok od zera, ale również odnowienie niemodnego ogrodu, który już nie wygląda dobrze. Nasze ogrody są zawsze doskonale zagospodarowane. Proponujemy dowolny projekt ogrodu Białystok, zawsze dopasowujemy się do warunków klienta. Korzystamy zawsze z wyselekcjonowanych krzewów, co jest gwarancją idealnego ogrodu. Projekty ogrodów to tylko fragment naszych zdolności. W naszej ofercie znajdą Państwo też świetną alternatywę dla podlewania swojego terenu zielonego, czyli nawadnianie Białystok. Mamy długie doświadczenie w branży ogrodniczej, co pozwoliło nam na wybicie się na rynku. Zajrzyj do naszej siedziby i zobacz nasze projekty ogrodów Białystok na własne oczy!

  Data dodania: 17 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Oswietlenie-ogrodowe.pl - tanie lampy »

  Ogród wymaga należytej aranżacji i ciągłej kosmetyki. Jeśli narysujemy sobie rozkład całego naszego ogrodu to na pewno o wiele prościej będzie nam go zrealizować, a tanie lampy przyzwolą zaoszczędzić trochę pieniędzy. Nie odwlekaj więc i już dziś weź się za takie panaceum, a nie pożałujesz. W ogrodzie należałoby także zagospodarować ogólnodostępne akcesoria, jakie uczynią, iż skończony pomysł kategorycznie będzie wyglądał o wiele korzystniej. Modelem mogą być tu takie przedmioty jak słupek ogrodowy albo także metalowa lampa ogrodowa. Takie drobiazgi znacząco powiększą malowniczość miejsca jakim jest ogród. Z pewnością ostatecznie każdy będzie spełniony i szczęśliwy z funkcji, którą przygotował. Podziwianie swojego dzieła w blasku oświetlenia które powoduje kinkiet ogrodowy, to niezwykła frajda. Ogród to także ozdoba swego domu i należałoby się postarać o to, by wyglądał jak najodpowiedniej. Dodatków i przeróżnego rodzaju materii do ogrodu jest na prawdę ogrom więc z pewnością będziemy mieć w czym selekcjonować.

  Data dodania: 14 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Turbo traktor »

  Pragniesz mieć ciągnik, który będzie w stanie działać na bardzo wysokich obrotach? Jeżeli tak to niezbędny jest Ci chip tuning maszyn rolniczych. Prowadzona przez nas firma jest na rynku od bardzo dawna co pozwala nam na dostosowanie się do oczekiwań każdego klienta. Z naszą firmą tuning traktorów stanie się bardzo prosty, lekki oraz dostępny dla każdego. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które dają możliwość na zwiększenie mocy w ciągniku bez narażania go na kłopoty. W przypadku prac na polu turbo traktor jest bardzo ważne ponieważ od ilości mocy ciągnika zależy szansa zrobienia praktycznie każdego zadania. Im jest ona bardziej wymagająca tym zwykle większej ilości mocy a także tuningu potrzeba. Zapraszamy do skorzystania z usług prowadzonej przez nas firmy.

  Data dodania: 20 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Białystok »

  Jeśli niezbędne jest fachowo zrealizowane drukowanie Białystok zaliczyć należy do tych miejsc, gdzie znalezienie tego typu usług nie sprawi żadnego kłopotu. Drukarnia Białystok zapewnia nie tylko fachowy druk, ale też wiele powiązanych usług. Klienci bez problemu mogą zamówić projekty graficzne, które przy zlecaniu drukowania ulotek lub folderów wykonywane są w promocyjnych cenach. Coraz częściej obecnie klienci chcą mieć profesjonalnie zrealizowane wizytówki Białystok zaś jest miastem gdzie znalezienie najlepszych profesjonalistów do ich wykonania nie sprawi problemu. Klient może wybrać jaki sobie życzy druk Białystok to bowiem miasto, gdzie najnowsze technologie w druku są dzisiaj na co dzień stosowane. Jeśli więc ktoś często odwiedza Białystok drukarnia znajdująca się w tym mieście będzie dobrym wyborem do realizacji tego typu usług.

  Data dodania: 17 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Podłogi białystok »

  Naszą firmę opisuje doświadczenie i pasja. Ważne dla nas jest aby każdy klient był usatysfakcjonowany, dlatego indywidualne traktujemy każdego klienta. Nasze drzwi, podłogi i meble drewniane są najwyższej jakości a usługi montażu są robione przez doświadczonych i rzetelnych montażystów. U nas znajdą Państwo drzwi zewnętrzne i wewnętrzne spełniające wysokie standardy ponieważ wiemy że jakość ma znaczenie. A nasze podłogi i meble drewniane sprawią że każde pomieszczenie będzie wyjątkowe i naturalne. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 08 2020 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: