Medycyna Podkategoria: Medycyna

Sortuj po:

 • Logopeda Sandra Dobrowolska - GABINET LOGOPEDYCZNY w Łodzi - leczenie wad wymowy »

  Każdy z nas zanim stał się dorosłym człowiekiem był dzieckiem. Teraz my dorośli często mamy swoje dzieci. Jest to trudny okres zwany wychowaniem. Jednym z etapów rozwoju dziecka jest nauka mówienia. Różnie on przebiega i niekiedy ma różny skutek. Bywa tak, że dzieci mają problemy z mową i np. seplenią lub mają inną wadę wymowy. Mądry rodzic wie co ma zrobić, czyli udać się do logopedy. W Łodzi swój gabinet logopedyczny ma Pani Sandra Dobrowolska - z wykształcenia logopeda i pedagog. Zajmuję się leczeniem wszelkich wad wymowy. W swojej pracy stosuje różne techniki lecznicze stawiając przede wszystkim na efekt. Po szczegóły zapraszam na stronę www. Znaleźć tam można wiele przydatnych rad dla rodziców oraz etapy rozwoju mowy dziecięcej.

  Data dodania: 03 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda online »

  Logopeda online jest coraz częściej wybieranym specjalistą do poprawy rozwoju mowy dzieci dwujęzycznych wychowujących się w Europie Zachodniej oraz w USA. Terapia logopedyczna online jest bardzo wygodna, ponieważ nie trzeba ruszać się z domu. Natomiast, aby ćwiczyć z logopedą, zazwyczaj wystarcza komputer, laptop, smartfon z dużym ekranem oraz oczywiście dostęp do internetu. Terapia logopedyczna online odbywa się z użyciem komunikatorów internetowych Google Duo lub Skype albo platformy komunikacyjnej do video rozmów appear. in. Jak pokazuje praktyka i dziesiątki zadowolonych klientów, terapia logopedyczna online jest bardzo skuteczna. Tak samo skuteczna, jak tradycyjne wizyty w gabinecie logopedy stacjonarnego. Logopeda internetowy perfekcyjne poradzi sobie z wadami wymowy u dzieci dwujęzycznych. Reranie (czyli rotacyzm, problemy z głoską [r]), jąkanie (z przyczyn wad aparatu mowy) oraz seplenienie (np. boczne) to typowe wady wymowy w języku polskim, przy których terapia z logopedą online jest możliwa i daje fantastyczne rezultaty. Logopeda dzieci dwujęzycznych chętnie zajmie się również opóźnionym rozwojem mowy (popularnie zwany ORM). Taka przypadłość występuje wówczas, kiedy dziecko ma około dwa lata, a nie mówi zupełnie nic. Terapia z logopedą online przyda się również w sytuacji, kiedy dziecko dwujęzyczne jest zagrożone dysleksją. Logopeda online może prowadzić terapię oraz profilaktykę zaburzeń dyslektycznych. Jeżeli u dzieci dwujęzycznych występują problemy w układzie nerwowym, np. autyzm, zespół Downa lub zespół Aspergera, również w takich okolicznościach terapia z logopedą online jest wskazana i uzasadniona.

  Data dodania: 15 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Marskość wątroby »

  Organizm człowieka jest wyjątkowo skomplikowany. Nawet najdrobniejszy aspekt posiada gigantyczne znaczenie dla swego zdrowia. Ludzie nie powinni lekceważyć własnego stanu. Bez najdrobniejszych wątpliwości potrzeba o nie dbać, a już wyjątkowo o prawidłowe funkcjonowanie narządów. Zwłaszcza leczenie wątroby ma przeogromne znaczenie. Bowiem narząd ów każdego dnia wykonuje ponad 500 procesów biologicznych, tudzież od tegoż jaki jest jego stan zleży przeszło 5 000 funkcji życiowych. Jak widać wątroba ma jedno z zasadniczych ról do wykonania. Bez niej organizm nie jest w stanie działać. Jej funkcji jest szczególnie wiele. Do najważniejszych z nich należą: pomaganie w zwalczaniu toksyn, przekształcanie składników odżywczych, produkowanie żółci tudzież wytwarzanie białek. Bez kwestionowania o wątrobę należy dbać i zwrócić uwagę na zdrowe odżywianie. Symptomy chorób wątroby często są widoczne przez brak apetytu, nudności i wymioty, utratę wagi, znużenie, ciemny mocz, jasny kał oraz mnóstwo różnych. Więcej wiadomości mogą zaczerpnąć Państwo ze strony internetowej: http://zdrowe. eu/zdrowa-watroba-ostropest/.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja laserowa »

  Skorzystaj z nowoczesnych zabiegów epilacji laserowej w wyjątkowo atrakcyjnej ofercie cenowej. Nasze studio Wykonuje zabiegi używając medycznego lasera diodowego zyskującego uznanie w całej branży, którego parametry dostosowywane są bezpośrednio do Twojej skóry. Laserowa redukcja od samego początku jest powodem do rozmów. Depilacja laserem to okazuje się jednak być przynosząca najlepsze rezultaty i kompletnie uwolnioną od bólu receptę na trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia.

  Zapewniamy korzystne ceny zabiegów epilacji laserowej. Proponujemy laserowe usuwanie owłosienia osobom, które nie radzą sobie z problemem nadmiernego owłosienia. Obsługując kilkunastu Klientów na co dzień, rozumiemy, jak wiele trudności może spowodować ten problem. Stosowany przez nas laser diodowy jest całkowicie łagodny dla każdego typu skóry. Laserowe usuwanie włosów Dzięki epilacji laserowej zmienisz poczucie własnej wartości i pozbędziesz się kompleksów. W naszym instytucie modelowania sylwetki ceny za zabieg depilacji laserowej to wydatek rzędu 100 złotych. To doprawdy przystępna cena. Zapraszamy na naszą stronę www po konkretne informacje.

  Nasze studio modelowania ciała w Toruniu, oprócz depilacji laserowej, proponuje również szereg różnych zabiegów związanych z redukcją cellulitu i zmarszczek – endermologię, lifting, kawitację przy użyciu ultradźwięków, oraz termolifting. Wierzymy, że nasza atrakcyjna oferta cen skłoni Państwa do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Depilacja Toruń

  Data dodania: 20 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja »

  W zimę zainwestuj w depilację laserową. Tylko kilka sesji zabiegowych wystarczy, by w lecie cieszyć się pięknym wyglądem skóry. Sprawdź najnowsze promocje gabinetu idealnej sylwetki Estetiqo w Toruniu i pozbądź się kompleksów związanych z nadmiernym owłosieniem na całe życie.
  Depilacja laserowa to najefektywniejszy i najmniej bolesny sposób na błyskawiczną redukcję włosów w dolnych i górnych partiach ciała. Szczególnie kierowany jest do osób, które tracą wiarę w siebie w związku z nadmiernym owłosieniem. W trakcie kilku zabiegów (najczęściej 4-5) laser diodowy Palomar Vectus całkowicie bezboleśnie wpływa na strukturę włosów, pozbawiając ich dalszych zdolności kolejnego wzrostu. Po kilku dniach włosy wypadają, czyniąc skórę gładką i atrakcyjną na zawsze. Co ważne, z zabiegu epilacji laserowej jest w stanie skorzystać każda osoba – kobieta i mężczyzna. Jedynym, podstawowym przeciwwskazaniem są permanentne dolegliwości skórne. Kobiety w ciąży także muszą unikać depilacji laserowej, tak samo jak osoby, które przez ostatni miesiąc brały udział w innych zabiegach medycyny estetycznej.
  Powiedz nie maszynkom do golenia i wyrywającym włosy depilatorom! Depilacja laserowa w Estetiqo to doskonały prezent jaki możesz sobie sprawić. Zadbaj o swoją skórę i estetyczny wygląd na plaży. Wolne terminy są jeszcze dostępne! Odkryj naszą świeżą promocję na depilację laserową! Umów się na spotkanie. Miła w dotyku skóra w kilka chwil – depilacja laserowa jest właśnie dla Ciebie.

  Data dodania: 05 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opieka osób starszych »

  Opieka seniora w Lublinie. Blog na temat osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. Baza wiedzy na temat opieki seniora, porady, ciekawostki, informacje. Zapraszam do kontaktu, dyskusji i komentowania treści. Oferujemy również opiekę nad osobami niepełnosprawnymi, aktywizację seniorów, terapię zajęciową i usługi rehabilitacyjne. Oferujemy kompleksową opiekę w Lublinie i w województwie lubelskim. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk »

  Dental Ceramic Studio zostało założone w 2006 roku i posiada wieloletnie doświadcznie zarówno w kraju jak i zagranicą. Wykonujemy pobieranie pomiaru łukiem twarzowym a na życzenie klienta możemy przeprowadzić dokumentację fotograficzną. Skupiamy się na tym aby prace protetyczne były estetyczne oraz funkcjonalne. Organizujemy indywidualny dobór koloru i kształtu licówek w obecności technika. Prosimy umawiać się wcześniej telefonicznie w godzinach 10-17.
  Zapraszamy do współpracy także gabinety stomatologiczne - oferujemy wykonanie wszelkiego rodzaju prac protetycznych.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biopsja mammotomiczna Lublin »

  Dzisiaj medycyna jest niezmiernie zaawansowana. Dzieje się tak za kwestią nie raptem świetnie wykwalifikowanych ekspertów, lecz też dlatego, że współcześnie mamy dostęp do ogromnej liczby urządzeń. Jak widać: wiedza, zdolności, a jeszcze technika powodują, że ma się możliwość błyskawicznego zdiagnozowania choroby lub pojawiających się zmian, tudzież dodatkowo są zdecydowanie większe szanse na wyleczenie. Na pewno biopsja mammotomiczna Warszawa służy korzyścią wszystkim kobietom. Kiedyś, kiedy pojawił się guzek na piersi to każda pacjentka skazana była zaledwie na usunięcie go razem ze zdrowym fragmentem przez chirurga. Dziś dzięki biopsji można tego uniknąć. Mianowicie jest to bezoperacyjna metoda polegająca na całkowitym usuwaniu łagodnych zmian w piersiach. Warto nadmienić, iż po owym nie ma żadnej blizny oraz nacina się wówczas skórę jedynie na 2 mm. Generalnie mówiąc biopsja mammotomiczna usuwaja cały guzek i nie narusza oraz nie niszczy piersi w środku. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie elektronicznej: biopsjamammotomiczna. pl.

  Data dodania: 07 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie żylaków - Lublin »

  W ostatnich latach zaobserwowano wzrost zainteresowania leczeniem niewydolności żylnej, która dotyczy szerokiej grupy społeczeństwa polskiego. Obecnie diagnozowaniem i leczeniem żylaków są zainteresowane zarówno kobiety jak i mężczyźni. W momencie nasilających się objawów chorzy poszukują najlepszego specjalisty, aby zapobiec dalszemu rozwojowi i ewentualnie zdecydować się na usunięcie żylaków. Wskazana jest także systematyczna diagnostyka za pomocą badań USG Doppler żył. Dzięki odpowiednio wczesnej diagnozie można zapobiec leczeniu metodami inwazyjnymi. Wszelkie zaniedbania niewydolności żylnej mogą spowodować bardzo groźne w konsekwencji powikłania, a nawet zagrożenie dla życia. Dla chorych z Lublina i województwa lubelskiego Poradnia Flebologiczna poleca uciskowe leczenie żylaków, leczenie farmakologiczne, a także zabiegi przy znieczuleniu miejscowym. Z pełną ofertą przychodni naczyniowej z Lublina oraz z cennikiem wykonywanych usług medycznych można zapoznać się na stronie internetowej przychodni.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny z kontrastem Warszawa Bemowo Bielany – MRI »

  W medycynie najistotniejsza jest prędka, wydajna oraz przede wszystkim precyzyjna diagnostyka schorzenia. Kiedy lekarz wie, co dolega pacjentowi - może wdrożyć konkretne leczenie bądź zalecić pacjentowi godziwą prewencję. W MRI Diagnostyka Warszawa skupiamy się na tym, by pomagać pacjentom oraz doktorom, wykonując rezonans magnetyczny z kontrastem. Posiadamy nieodzowny, współczesny sprzęt 1. 5T Magnetom Altea firmy Siemens, jaki zezwala w sposób bezinwazyjny oraz efektywny diagnozować wszystkie schorzenia u młodych ludzi oraz dorosłych. Rezonans magnetyczny to bezpieczna oraz wydajna metoda diagnostyki, polecana też dla kobiet w ciąży. Jest to jednocześnie niezwykle dokładna metoda diagnostyki różnego typu schorzeń. W następstwie tego jeżeli Państwa lekarz zalecił wykonanie rezonansu magnetycznego w celu diagnostyki choroby bądź profilaktyki - zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzin MRI Diagnostyka, gdzie chętnie pomożemy, wykorzystując współczesny sprzęt (zarządzamy najlepszym rezonansem magnetycznym dostępnym na rynku) oraz gigantyczne doświadczenie kadry lekarskiej.

  Data dodania: 22 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Viagra.edu.pl »

  Spotkały Cię zaburzenia wzwodu? To nie wyrok! Wielu mężczyzn na świecie walczy z impotencją. Skorzystaj z konkretnego wsparcia już teraz! Na stronie naszego sklepu odnajdziesz leki na impotencję, które pomogą Ci efektywnie wyeliminować zaburzenia wzwodu. Asortyment, który posiadamy jest naprawdę pokaźny - znajdziesz w nim takie środki jak Viagra, Kamagra, Cialis, Levitra oraz wiele innych. Co istotne możemy zaoferować Ci środki na impotencję od renomowanych dostawców, a więc ich najwyższa jakość jest gwarantowana! Chcesz spróbować? Nie czekaj i odwiedź nasz sklep już teraz. Zapraszamy!

  Data dodania: 06 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia genetyczna »

  Jesteśmy doświadczoną przychodnią zajmującą się w głównej mierze genetyką kliniczną a oprócz tego przeprowadzaniem diagnostyki genetycznej. Nasze usługi obejmują takie prace jak badanie niepłodności małżeńskiej, prowadzenie ciąży wysokiego ryzyka bądź multum innych usług z tym związanych. W dodatku nasza firma trudni się sprzedażą doskonałej klasy sprzętu laboratoryjnego a także specjalistycznej aparatury. Najważniejszą zaletą naszej kliniki jest zjawisko, że dysponujemy doświadczoną kadrą specjalistów, którzy potrafią przeprowadzić nawet najbardziej zaawansowane zlecenia. Gwarantujemy, że decydując się na skorzystanie z naszego laboratorium czy też sklepu każdy będzie całkowicie rad. Spokój naszych klientów jest w największym stopniu istotną kwestią dla naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wkładki ortopedyczne Kraków »

  Problemy ze stawem kolanowym? Bieganie sprawia niechciany ból? Żele przeciwbólowe łagodzą objawy, ale nie usuwają powodu bólu. Ten zaś efektywnie mogą wyeliminować prawidłowo dobrane przez specjalistę wkładki ortopedyczne. To najlepszy sposób do walki z zapaleniami, złamaniami zmęczeniowymi, kolanem biegacza czy haluksami. U nas dopasujemy wkładki do Twojej wagi oraz choroby, na którą mają pomóc. Całość przeprowadzana jest za pomocą komputerowego, szczegółowego badania, które potem jest omawiane przez fachowca i nie zajmuje więcej niż pół h. Oferta zawiera wkładki dla dzieci, jak i dorosłych a także ich pełen serwis.

  Data dodania: 12 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sklep ortopedyczny Wrocław »

  W sklepie ortopedycznym należącym do wrocławskiej pracowni protetyczno-ortopedycznej "Orto-Pes" można nabyć wysokiej jakości sprzęt medyczny, różnych producentów, w różnych pułapach cenowych. Zakres oferty obejmuje między innymi: wózki inwalidzkie, kule łokciowe, balkoniki, materace i poduszki odleżynowe, ciśnieniomierze oraz dużo więcej produktów. Sklep mieści się na ulicy Grabiszyńskiej 241H we Wrocławiu.

  Poza sklepem, firma posiada własną pracownię protetyczno-ortopedyczną, w której wykonywane są protezy, ortezy, indywidualne wkładki ortopedyczne, czy gorsety ortopedyczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy oraz do kontaktu osobistego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

  Data dodania: 04 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Haluksy leczenie »

  Halluxduo to profesjonalni specjaliści ortopedzi z długim doświadczeniem w zawodzie specjalizujący się w leczeniu chorych z problemami haluksy leczenie. Nasza klinika to nowatorska opieka medyczna, gdzie lekarze specjaliści wychodzą naprzeciwko rosnącym oczekiwaniom chorych z kłopotami przodostopia. Priorytetem naszej profesji stanowi zapewnienie opieki medycznej na jak najznakomitszym poziomie którą życzyliby sobie nasi Klienci. Świadczymy najznakomitszej jakości usługi medyczne w oparciu o nowatorskie techniki operacyjne oraz dbamy o nieustający postęp naszych umiejętności oraz kwalfikacji. Jako doświadczeni chirurdzy uważamy, że za swym profesjonalizmem stoją setki godzin spędzonych w salach operacyjnych znanych instytucji medycznych w Poznaniu. Nasz personel to więc doktorowie ortopedzi z wieloletnią działalnością spędzonych na salach operacyjnych jak również setki przebytych godzin leczenia.

  Data dodania: 02 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Estetyczna Wrocław Medeste Clinic, Lekarz, Gabinet »

  Gabinet Medeste mieści się na Bielanach Wrocławskich. Nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje, żeby wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie. Największą popularnością cieszą się mezoterapia mikroigłowa, powiększanie ust, korekta zmarszczek, toksyna botulinowa, laser frakcyjny CO2, radiofrekwencja mikroigłowa, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa owalu twarzy, modelowanie konturu twarzy, HIFU czy lifting plazmą.
  Medycyna estetyczna przede wszystkim pozwala na pozbycie się niedociągnięć urody. Dzięki wykorzystaniu bardzo zaawansowanej technologii zabiegi są bezpieczne, niedokuczliwe i nie wymagają niewygodnej rekonwalescencji. Ważną zaletą jest ich bezinwazyjność. Najmniej inwazyjne są zabiegi estetyczne: laserowe usuwanie przebarwień, usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym, zamykanie naczynek, usuwanie owłosienia. Co więcej niezwykle ważne jest to, że skutki widoczne są praktycznie od zaraz.
  https://www.medeste.pl/zabieg/wolumetria-twarzy/

  Powiększanie i modelowanie ust
  Chcesz nadać swoim ustom blask? W naszym centrum posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów powiększania i modelowania ust kwasem hialuornowym. Nasi lekarze zadbają o Państwa komfort i bezpieczeństwo.

  Efekty osocza bogatopłytkowego we Wrocławiu
  Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym daje świetne efekty, zwiększa nawilżenie oraz wygląd skóry twarzy.

  Opinie o HIFU we Wrocławiu
  Jeżeli wiotkie policzki i zaznaczone chomiki denerwują Cie zabieg HIFU będzie dla Ciebie pewną metodą na pozbycie się problemu.

  W Centrum medycyny estetycznej Medeste Clinic spotkacie Państwo doktorów, który zatrooszczą się o Wasz wygląd. W ofercie mamy dostępne wiele zabiegów medycyny estetycznej np. powiększanie ust kwasem hialuronowym, wampirzy lifting, Profhilo, laserowy resurfacing twarzy, RF, HIFU.

  Data dodania: 31 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Laser zielony »

  Spec Piotr Humański zdobywał swoje wychowanie na Akademii Medycznej w Łodzi. Kilka lat później wyspecjalizował się w chirurgii ogólnej, kolejne doświadczenie zdobywająć w licznych specjalistycznych placówkach. Udało mu się uzyskać określenie doktora, dzięki czemu został jednym z najbardziej rozchwytywanych fachowców w swojej tematyce medycznej. Każdy chory, który zechce się z nim udać, zostanie objęty specjalistyczną a oprócz tego przede wszystkim przyjazną opieką. W placówce doktora Piotra Humańskiego można poczuć się przyjemnie a oprócz tego bezpiecznie. Klinika jest przygotowana w dodatku, ażeby przeprowadzać konkretne zabiegi - jednym z nich może być nawet operacja prostaty. Skuteczne badanie i właściwe rozpoznanie choroby to jedno, ale leczenie jest dużo ważniejsze. Laser tulowy a także inne nowoczesna aparatura stanowczo je ułatwiają.

  Data dodania: 20 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Botox Warszawa www.lasermed.pl »

  Firma Lasermed to po prostu specjalistyczne centrum chirurgii plastycznej oraz dermatologii laserowej. Zlokalizowane jest w stolicy, chociaż nawet tak fajna lokalizacja nie wpłynęła niekorzystnie na cennik usług gabinetu. Nasz klient może nawiasem mówiąc bardzo łatwo sprawdzić, jak dużo zapłaci za botox czy też plastykę ust, wyszukując interesujący go zabieg na stronie internetowej Lasermed. Portal gwarantuje też swoim odbiorcom dostęp do Różnorakich informacji odnośnie do realizowanych zabiegów, które wchodzą w skład dermatologii ogólnej, laserowej, estetycznej i chirurgii plastycznej czy przeszczepiania włosów. Lasermed cieszy się sporym zaufaniem pacjentów, ponieważ każdy skórnik, który pracuje w tym gabinecie, ma właściwe wykształcenie a także doświadczenie. Tak profesjonalny zespół potrafi pomóc każdemu.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny chirurg Warszawa »

  Jeśli nie są Państwo w pełni zadowoleni ze swojego ciała a oprócz tego chcielibyście zakończyć szpecących blizn a oprócz tego znamion, to jak najszybciej zapiszcie się na wizytę i skorzystajcie z kompleksowej porady chirurgicznej. Oferujemy lecz i niszczenie znamion, lecz też usuwanie wrastającego paznokcia, który jest bardzo częstym kłopotem sporej ilości kobiet. Nasi klienci mogą liczyć poza tym na wysokiej jakości porady proktologiczne, dlatego też jeśli macie problem z hemoroidami czy też ropniami, to nie ma na co oczekiwać a oprócz tego warto jak najszybciej skorzystać z naszej fachowej pomocy. Warto wspomnieć również i o tym, że realizujemy również wszywki esperalu, które po wielokroć są jedynym rozwiązaniem dla osób z kłopotami alkoholowymi. Dołączcie jeszcze w dzisiejszych czasach do grona naszych zadowolonych klientów oraz przekonajcie się sami, że dobry chirurg w Warszawie wcale nie musi bez liku osiągać cenę.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Polski-blog-medyczny.pl »

  Stan zdrowia, urody, kondycji czy libido uwarunkowany jest przez wiele różnych czynników. Kompleksowe zadbanie o każdy z tych aspektów to najlepszy sposób na to, aby cieszyć się nienaganną formą przez całe życie. Wiele praktycznych porad, wskazówek i informacji dostarcza swoim czytelnikom Polski Blog medyczny, który prowadzą najlepsi specjaliści w dziedzinie psychologii, dietetyki, seksuologii czy sportu. Na stronie opisywane są różne zagadnienia, włącznie z metodami na poprawę wydolności, zwiększenie odporności czy udoskonalenie sposobu żywienia.

  Data dodania: 15 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog Jastrzębie Zdrój »

  Każdy człowiek musi pamiętać o tym, by systematycznie odwiedzać swojego lekarza stomatologa. Piękne a także zdrowe zęby można ochronić na długo, jeśli co najmniej raz na pół roku odwiedzi się gabinet. Nawet, jeśli nic Was nie boli nie zaszkodzi przeprowadzić przeglądu. Im szybciej zostaną wykryte wady, tym szybciej będzie można przejść do ich wyleczenia. Dental - Med to profesjonalne kliniki dentystyczne, dzięki którym zadbacie o swoje zęby pod okiem naszych najlepszych fachowców. Każdy nasz stomatolog wpierw oferuje kompletną diagnostykę, za sprawą czego będzie mógł dopasować bezbolesne sposoby leczenia zębów. W Dental - Med oferujemy alternatywę zapisania się na wizytę w największym stopniu dogodnym dla siebie terminie. Jeżeli zaatakował Was naglący ból zębów, to dzwońcie, a my sprawdzimy jak możemy Wam przynieść ulgę.

  Data dodania: 04 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • Usg tarczycy świętochłowice »

  Jako przychodnia Vita-Med w Świętochłowicach działamy na rynku od 2007 roku. Oferujemy Państwu konsultacje przez doświadczonych lekarzy z wieloletnim stażem. Za sprawą tego jesteśmy w stanie zagwarantować szczegółową diagnostykę oraz kompleksowe leczenie w jednym miejscu. Z myślą o najstarszych pacjentach i również tych chorych, którzy nie mogą osobiście przyjść na wizytę lekarską, wprowadziliśmy wizyty w Internecie. W trosce o naszych pacjentach wprowadziliśmy recepty przez Internet. Duży asortyment naszych usług obejmuje m. in. usg jamy brzusznej, usg płuc, usg tarczycy, czy badanie piersi. Można również wykonać badanie Ekg czy badanie Doppler-Duplex. Przychodnia Vita-Med prowadzi rehabilitację dziecięcą w ramach NFZ a oprócz tego prywatnie. Nasi lekarze spełniają najwyższe standardy wykonywanych badań specjalistycznych. Namawiamy ciepło do zapisywania się do naszej przychodni.

  Data dodania: 26 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • CardioTeam Sp. z o.o. »

  Mieszcząca się w Warszawie wielospecjalistyczna przychodnia Cardio Team sp. z o. o. oferuje szeroki zakres usług w kardiologii, endokrynologi, pulmonologii oraz neurologii, a także interny. Swoją ofertę zarówno do osób dorosłych, jak i do dzieci i zawiera ona również badania diagnostyczne takie jak: kilkudniowy holter rytmu serca, Doppler tętnic szyjnych i kończyn, tudzież USG jamy brzusznej czy spirometrię. Sprawdź sam!

  Data dodania: 22 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Biopsja tarczycy Warszawa »

  W naszej przychodni pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Dobro pacjentki zawsze jest dla nas najważniejsze oraz do perfekcji zdajemy sobie sprawę z tego, że hormony bardzo wpływają na zdrowie a oprócz tego zachowanie pacjentki. Prowadzona przez nas prywatna przychodnia ginekologiczna i również endokrynologiczna, to miejsce, w którym każda kobieta znajdzie kompleksową usługę dla siebie. U nas dostępny jest nie tylko doświadczony endokrynolog, lecz także ginekolog, onkolog a także wielu innych specjalistów. Namawiamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej a oprócz tego zapoznania się ze szczegółami propozycji. Wybierz odpowiedniego lekarza dla siebie a oprócz tego umów się na wizytę. Nie czekaj na moment, w którym Twój stan się pogorszy, Pozwól nam zadbać o to, żebyś zawsze cieszyła się dobrym zdrowiem. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 19 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia estetyczna - katowice.dermed.pl »

  Dermed w Katowicach oferuje szeroką gamę zabiegów estetycznych i zabiegów kosmetycznych. To idealny wybór dla tych, którzy chcą poprawić swój wygląd, korzystając z najnowszych osiągnięć w zabiegach laserowych. Dermed świadczy szereg usług związanych z chirurgią estetyczną i medycyną, począwszy od odmładzania skóry i redukcji zmarszczek, po depilację laserową i modelowanie sylwetki.  

  Data dodania: 16 01 2023 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

(9)

Medycyna - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: