Psycholog Podkategoria: Psycholog

Sortuj po:

 • Badania psychotechniczne »

  Nasza Pracownia Psychotechniczna W Krakowie świadczy kompleksowe badania psychotechniczne dla kierowców. Prowadzimy badania kierowców do kwalifikacji wstępnej i do profilu kierowcy. Wykonujemy testy psychologiczne na ciężarówkę i autobus. Organizujemy kompleksowe badania kierowców, tj. psycholog i lekarz w jednym dniu. Wykonujemy psychotesty i badania psychologiczne dla kierowców z cofniętym uprawnieniem do kierowania pojazdami za 24 pkt czy alkohol. Nasza Pracownia Psychotechniczna prowadzi badania medycyny pracy wstępne i okresowe. Nasza oferta to również psychotechnika (badania psychotechniczne) na wózek widłowy, psychotesty dla operatorów maszyn czy badania wysokościowe. Prowadzimy badania dla kierowców taxi.

  Data dodania: 30 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badania psychologiczne dla kierowców »

  Pracownia Psychologiczna w Krakowie oferuje kompleksowe badania psychologiczne dla kierowców zawodowych w ramach wszystkich kategorii prawa jazdy do tzw. świadectwa kwalifikacji. Ponadto oferujemy badania psychotechniczne i psychotesty dla kandydatów na kierowców, którzy chcą podnieść kategorię swojego prawa jazdy (np. C, E, D itp. ). Nasza Pracownia Psychologiczna wykonuje badania psychologiczne dla kierowców za punkty karne, za jazdę po spożyciu (lub pod wpływem) alkoholu oraz dla sprawców wypadku). Tanio i fachowo.

  Data dodania: 30 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii Gliwice »

  Gabinet psychoterapii para się rzetelnym leczeniem nerwicy u różnorodnych pacjentów. Specjaliści od takich terapii posiadają rozległą wiedzę oraz bogate referencje, wskutek tego wyniki terapii dla pacjentów a oprócz tego ich bliskich są bardzo zadowalające. Leczenie nerwic odbywa się w spokojnej atmosferze, za sprawą czego pacjent jest w stanie efektywnie zapanować nad swoimi emocjami w każdej sytuacji. Pacjent czuje się w ten sposób, uczy się budować spokojne relacje z innymi ludźmi, znajduje zrozumienie w otoczeniu. W trakcie takich zajęć pacjent dowiaduje się także tego, jakie obawy nim kierują, jak ma uporać się z ostrym stresem a oprócz tego jakie czynności powinien wykonywać, aby zawsze trzymać nerwy na wodzy. Leczenie polecane jest szczególnie osobom, które posiadają w domu małe dzieci, które wymagają troski od strony rodziców.

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wypalenie zawodowe leczenie Wrocław »

  Czy czujesz, że niedawno nie radzisz sobie w swoim życiu. Chcesz coś odmienić, ale bezustannie obniżone samopoczucie nie pozwala Ci zmotywować się do działania, podjąć jakiegoś kroku i również zrobić choćby najprostszej czynności czy zdecydować się na jakąś zmianę. Masz obecnie tego dość, bo depresja pochłania całe Twoje życie a oprócz tego odbiera Ci twoją naturalną radość a także szczęście. Pamiętaj niemniej jednak, że zawsze możesz rozpocząć pracę nad sobą a oprócz tego swoją psychiką i osobowością. Twoim przewodnikiem na nowej drodze może być magister Jarosław Filipek, który uzyskał tytuł psychoterapeuty i analityka medycznego. Dzięki niemu leczenie stresu staje się dość przyjemną i emocjonującą praktyką. Pozwala Ci na nowo odkryć najważniejsze wartości oraz nauczyć się cieszyć z tego, co natychmiast posiadasz. Twoje życie ulegnie totalnej odmianie.

  Data dodania: 20 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psycholog

(2)

Psycholog - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: