Rehabilitacja Podkategoria: Rehabilitacja

Sortuj po:

 • Rehabilitacja wrocław »

  Wyjątkowo często zdrowie charakteryzuje się jako brak choroby. Można również dodać, iż jest owo jednocześnie pełna sprawność ruchowa oraz psychiczna. Bez tych spraw nie można stwierdzić, że ktoś jest zdrowy. Zdrowie tak rzeczywiście wyjątkowo prosto jest zatracić. Nierzadko dzieje się to niekoniecznie w wyniku choroby, lecz przede wszystkim w wypadku komunikacyjnym. W takich sytuacjach rehabilitacja wrocław jest nieodzownością, bo wyłącznie owo umożliwi osobie pokrzywdzonej wrócić do pełni sił. Zatem potrzeba odnaleźć odpowiedniego fizjoterapeutę. Zalecamy zaczerpnąć z usług Pana dr Tomasza Kuligowskiego, który zdobył wszelaką niezbędną wiedzę, zdolności, a jeszcze duże doświadczenie w tej dziedzinie. O jego profesjonalizmie świadczą liczne certyfikaty, a jeszcze skończenie studiów na AWF-ie Wrocław Wydziału Fizjoterapii. W własnej pracy praktycznej zajmuje się on diagnostyką, a ponadto leczeniem określonej dysfunkcji narządu ruchu. Nadto Pan dr Tomasz Kuligowski zna trzy języki obce: angielski na stopniu C1, niemiecki plus hiszpański.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sklep ortopedyczny Wrocław »

  W sklepie ortopedycznym należącym do wrocławskiej pracowni protetyczno-ortopedycznej "Orto-Pes" można nabyć wysokiej jakości sprzęt medyczny, różnych producentów, w różnych pułapach cenowych. Zakres oferty obejmuje między innymi: wózki inwalidzkie, kule łokciowe, balkoniki, materace i poduszki odleżynowe, ciśnieniomierze oraz dużo więcej produktów. Sklep mieści się na ulicy Grabiszyńskiej 241H we Wrocławiu.

  Poza sklepem, firma posiada własną pracownię protetyczno-ortopedyczną, w której wykonywane są protezy, ortezy, indywidualne wkładki ortopedyczne, czy gorsety ortopedyczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy oraz do kontaktu osobistego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

  Data dodania: 04 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna rehabilitacja Gliwice »

  Masz problem ze zdrowiem kości lub stawów? Odczuwasz ból, masz stan zapalny? Przypadkiem nagle potrzebujesz pomocy reumatologa, który porozmawia z pacjentem, oceni jego stan zdrowia a także zaproponuje dobre leczenie. A może Twój problem jest innej natury, dotyczy układu moczowo-płciowego? W tej sytuacji potrzebna będzie wizyta u urologa. Szczęśliwie, specjalistów obu tych dziedzin masz możliwość odnaleźć w centrum medycznym Vitamed Gliwice. Kompetentna i również doświadczona załoga jest w stanie nieść pomoc pacjentom, niezależnie od dolegliwości, z którymi się zmagają. Obecnie dziś skontaktuj się z nami i również umów się na wizytę do jednego z naszych specjalistów! Nie opłaca się czekać, nie opłaca się zwlekać. Bez pomocy lekarskiej Twój stan zdrowia przypuszczalnie się pogorszyć. Nie pozwól na to a także już dziś zgłoś się do nas, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby Ci wspomóc!

  Data dodania: 17 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja kujawsko pomorskie »

  Nasza wyszukiwarka rehabilitacji pozwoli Ci w kilka minut znaleźć najkorzystniejsze oferty. To prosty i również szybki sposób, tak aby odkryć sprawdzone ośrodki rehabilitacyjne funkcjonujące w Twojej okolicy. Wystarczy, że wybierzesz typ ośrodka, którego potrzebujesz, a po pewnym czasie wskazać preferowaną lokalizację. Do wyboru masz co niemiara obiektów między innymi oddział szpitalny, przychodnia rehabilitacyjna, gabinet fizjoterapii, sanatorium, ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny, oraz mnóstwo więcej. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki zaawansowanej. Za jej pomocą możesz określić m. in. zakontraktowane zabiegi, dostępność konkretnych specjalistów, metody terapii, sposoby diagnostyki, techniki fizjoterapii, dostępne rodzaje masaży, zabiegi dodatkowe, i również dostępność profesjonalnego sprzętu medycznego. Za sprawą tego znajdziesz miejsce, które spełni wszystkie Twoje wymagania.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia ortopedyczna Kraków »

  Spółka ORTO-SPORT, jak nikt inny zadba o Twoje zdrowie, poprzez kompleksową opiekę. Fizjoterapia w sporcie to fundament, wobec tego zespół najlepszych specjalistów oraz innowacyjny sprzęt, od lat zdobywa renomę wśród klientów indywidualnych jak i klubach sportowych. Zespół proponuje: rehabilitację po przebytych urazach a także kontuzjach sportowych, diagnostykę i również rehabilitację w stanach bólowych kręgosłupa i również kończyn, rehabilitację przed i również po zabiegach operacyjnych, regenerację na najlepszym poziomie, komputerową diagnostykę ciała, stóp, analizę chodu a oprócz tego równowagi, masaż zdrowotny, wkładki ortopedyczne, korekcyjne, sportowe. Orto- Sport zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta a oprócz tego profesjonalizm poparty wiedzą a także doświadczeniem. Na Orto- Sport zdecydowanie wskazane jest postawić. Znajdziecie nas Państwo w Krakowie.

  Data dodania: 08 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rehabilitacja

(2)

Rehabilitacja - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: