Sprzęt medyczny Podkategoria: Sprzęt medyczny

Sortuj po:

 • Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk »

  Dental Ceramic Studio zostało założone w 2006 roku i posiada wieloletnie doświadcznie zarówno w kraju jak i zagranicą. Wykonujemy pobieranie pomiaru łukiem twarzowym a na życzenie klienta możemy przeprowadzić dokumentację fotograficzną. Skupiamy się na tym aby prace protetyczne były estetyczne oraz funkcjonalne. Organizujemy indywidualny dobór koloru i kształtu licówek w obecności technika. Prosimy umawiać się wcześniej telefonicznie w godzinach 10-17.
  Zapraszamy do współpracy także gabinety stomatologiczne - oferujemy wykonanie wszelkiego rodzaju prac protetycznych.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sklep ortopedyczny Wrocław »

  W sklepie ortopedycznym należącym do wrocławskiej pracowni protetyczno-ortopedycznej "Orto-Pes" można nabyć wysokiej jakości sprzęt medyczny, różnych producentów, w różnych pułapach cenowych. Zakres oferty obejmuje między innymi: wózki inwalidzkie, kule łokciowe, balkoniki, materace i poduszki odleżynowe, ciśnieniomierze oraz dużo więcej produktów. Sklep mieści się na ulicy Grabiszyńskiej 241H we Wrocławiu.

  Poza sklepem, firma posiada własną pracownię protetyczno-ortopedyczną, w której wykonywane są protezy, ortezy, indywidualne wkładki ortopedyczne, czy gorsety ortopedyczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy oraz do kontaktu osobistego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

  Data dodania: 04 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ciśnieniomierz automatyczny - gess.com.pl »

  Wyposażenie medyczne musi być wysokiej jakości, gdyż chodzi o zdrowie i życie ludzkie. Nasza firma chce ułatwić poza tym pracę personelu medycznego, który zwykle zajmuje się wieloma pacjentami jednocześnie. Nasz wysokiej jakości ciśnieniomierz umożliwi na szybką oraz właściwą kontrolę ciśnienia u sporej liczby pacjentów w krótkim czasie. Równie termometr bezdotykowy w ułamku sekundy, wiarygodnie a także higienicznie zapewni odpowiedni pomiar temperatury u całej grupy pacjentów. Przeciwnie zaś inhalator to możliwość szybkiego i bezproblemowego zaaplikowania leków, które w mgnieniu oka przynoszą ulgę i również poprawienie stanu zdrowia pacjenta. Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów, gdyż na dłuższą metę daje to gwarancję na oszczędność pieniędzy a także czasu w toku ich użytkowania. Chodzi też o możliwość profesjonalnej oraz całkowicie wiarygodnej diagnostyki, pozwalającej podjąć błyskawicznie właściwe medycyna.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzęt medyczny

(2)

Sprzęt medyczny - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: