Zioła Podkategoria: Zioła

Sortuj po:

 • Medycynacbd.pl | Konopie medyczne »

  Nie każdy z nas potrafi zaufać firmom farmaceutycznym i wierzyć w ich czyste intencje, jeżeli chodzi o skuteczne leczenie chorób i innych dolegliwości, Jeśli, tak jak my, widzisz o wiele większy potencjał jaki ma w sobie w lecznictwie medycyna naturalna, wyciągi z ziół czy konopie medyczne, to trafiłeś w idealne miejsce.
  Obserwując telewizyjne reklamy i kolorowe bilbordy światowych koncernów można by uznać, że jedyną drogą do zdrowego i szczęśliwego życia są drogie suplementy i pełne chemii lekarstwa. Z tego powodu nie ma wśród ludzi świadomości ile dać może nam choćby naturalny lek z konopi czy wyciąg z dobrze skomponowanych ziół. Odwiedź naszą witrynę i sprawdź ile oferuje nam matka natura. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zioła

(2)

Zioła - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: