Biznes Podkategoria: Biznes

Sortuj po:

 • Insert »

  Insert SA to ceniony producent oprogramowania, który od lat dostarcza rozwiązania dla biznesu. Jest twórcą jednego z najpopularniejszych programów sprzedażowych- Subiekta GT. Od nieml początku naszej współpracy jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Insert, prowadzimy sprzedaż, wdrożenia oraz szkolenia. Jesteśmy również autorem bardzo nowoczesnego rozwiązania hostingu oprogramowania Insert. Sprawdź ofertę.

  Data dodania: 09 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpania nieruchomości »

  Dające dochody inwestycje w Hiszpanii. Jeżeli takie jest Twoje podejście co do zakupu nieruchomości w Hiszpanii to warto się udać do biura agencji Home Marbella i zapytać o domy na sprzedaż w okolicy gdzie oni handlują nieruchomościami. A jest to Andaluzja i piękna Marbella, Estepona, okolice San Pedro de Alcantara w Andaluzji. Wybierz swoje mieszkanie w Hiszpanii pod dobrą inwestycję z wysokim zwrotem z wynajmu nieruchomości w Hiszpanii. Przyjrzyj się ile można zarobić w Hiszpanii.

  Data dodania: 22 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Program JPK - proste scalanie JPK i wysyłka »

  Stawiając na założenie własnej firmy, trzeba pamiętać, że na naszej głowie będzie naprawdę ogrom spraw. Wśród obowiązków, których niedopełnienie może skończyć się poważnymi problemami wymienić trzeba tworzenie Jednolitego Pliku Kontrolnego. W przypadku firm wielooddziałowych, czy też pracujących w kilku systemach konieczne jest scalanie JPK a następnie wysyłka do urzędu skarbowego. To obowiązek, który zdecydowano się wprowadzić po to, aby kontrole skarbowe odbywały się szybciej, a sami podatnicy mieli ograniczone szanse na wyłudzenie podatku.
  Jednolity Plik Kontrolny: co to takiego?
  JPK - to zbiór danych, które tworzone są z tego, co obecne jest w systemach informatycznych danej firmy. W każdym Jednolitym Pliku Kontrolnym wyróżnić można siedem segmentów: księgi rachunkowe; wyciągi bankowe; informacje o obrocie magazynowym; faktury VAT; ewidencja zakupów i sprzedaży VAT; księgi przychodów oraz rozchodów; ewidencja przychodów.
  Trzeba pamiętać, że każdy z nich musi być opisywany według bardzo dokładnie określonych zasad.
  Jak ułatwić wysyłkę plików?
  Rewelacyjnym rozwiązaniem okazuje się być postawienie na program JPK, który ułatwia łączenie, kontrolę i wysyłkę plików. Za jego sprawą scalanie plików JPK jest zaskakująco proste. Oferowane na chwilę obecną programy do JPK sprawiają, że łączenie plików przebiega błyskawicznie bez niepotrzebnych błędów. Co więcej, scalanie JPK z wykorzystaniem specjalnego oprogramowania jest również gwarantem otrzymania narzuconego przez Ministerstwo Finansów formatu. xml.
  Należy dodać, że począwszy od stycznia tego roku zarówno małe, jak i średnie firmy zobowiązane są co miesiąc przekazywać nie tylko Jednolity Plik Kontrolny, ale też deklarację VAT-7. Program JPK pozwala więc nie tylko na łączenie plików JPK, ale także sprawdzanie, czy dane w pliku są identyczne jak te, które podane zostały w deklaracji VAT-7. Jest to kolejne zasługujące na podkreślenie ułatwienie.

  Data dodania: 24 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Teczki ofertowe Warszawa »

  Już niedługo Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym każdy z nas poszukuje prezenty dla najbliższych. Jak zawsze jest to duży kłopot z ich wyborem. Dlatego można zamówić przez internet na ragus. pl stworzenie np. kalendarza czy albumu rodzinnego. Zlecając wykonanie takich indywidualnych towarów mamy pewność, że obdarowany będzie zadowolony z otrzymanego prezentu. Również można stworzyć piękne i niepowtarzalne opakowanie lub zakupić kolorowe torebki dla takiego prezentu.

  Data dodania: 15 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • CAD dla mechaników | megacad.pl »

  Architekci a oprócz tego projektanci to zawody od lat uważane za artystyczne. XXI wiek daje obecnym adeptom w tych dziedzinach, jeszcze szerszy wachlarz możliwości. Dziś, nie musisz kreślić na desce. Wystarczy, że pobierzesz cad dla projektantów. Twój projekt zostanie stworzony szybciej, aniżeli Ci się wydaje. To profesjonalny program wspomagający projektowanie w dwu i również trójwymiarze. Sprawdzone funkcje dają możliwość modelowanie bryłowe, powierzchniowe, a oprócz tego hybrydowe. Jeżeli poszukujesz narzędzia, które pozwoli Ci rozwinąć architektoniczne skrzydła, firma megacad. pl, daje Ci specjalnego pomocnika. Nie czekaj, sprawdź program już dzisiaj. Obecnie ograniczeniem jest wyłącznie Twoja wyobraźnia. Gdy poznasz to narzędzie, już nigdy nie będziesz chciał skorzystać, z innego programu. Megacad. pl, wejdź, pobierz, rozwijaj swoje umiejętności. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty pod zastaw nieruchomości »

  Przyznanie kredytu w naszej firmie jest dość prostym procesem. Szczególnie jeśli porównamy go do wszystkich formalności, jakich dokonać trzeba w tradycyjnym banku. Nasze procedury dzielą na etapy. Pierwszy: odpis księgi wieczystej lub sam numer księgi wieczystej, wypis i wyrys z rejestru gruntów, zaświadczenie o ilości osób zameldowanych w mieszkaniu, zaświadczenie o braku zaległości czynszowych lub o ich wysokości, akt prawny będący podstawą nabycia nieruchomości (np. umowa kupna sprzedaży, przydział itp. ), fotografie nieruchomości oraz krótki jej opis (powierzchnia użytkowa, ilość pomieszczeń, rok budowy). Drugi etap obejmuje weryfikację wniosku na kredyty pod zastaw nieruchomości i podjęcie decyzji co do dalszego postępowania. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy i ustanowienie zabezpieczenia. Przelew środków uruchamiany jest w ciągu 1-2 dni od podpisania umowy pożyczki.

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Multicom - kasy fiskalne Rybnik »

  Kasy fiskalne Rybnik – jeśli ich potrzebujesz to dobrze trafiłeś. Firma Multicom z wieloletnim doświadczeniem oraz z zapleczem specjalistów weźmie na siebie całą papierologię. Kasy fiskalne tradycyjne? Kasy fiskalne online? Zadzwoń, pomożemy wybrać Ci tę najodpowiedniejszą dla Twojej firmy. Zaprogramujemy kasę specjalnie pod Ciebie. Jesteśmy przekonani, że jeśli zdecydujesz się za zakup w naszej firmie będziesz zadowolody w 100 %.

  Data dodania: 15 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Usługi przeciwpożarowe Warszawa »

  Zarządzasz nieruchomościami? Jeżeli tak to z całą pewnością jest Ci potrzebna firma, która zajmie się ochroną przeciwpożarową oraz konserwacją budynków. Z tej racji namawiamy do zapoznania się z propozycją prowadzonej przez nas firmy, która para się realizacją tego gatunku usług od bardzo wielu lat. Mamy możliwość zająć się ochroną nieruchomości zarówno pod kątem fizycznego zabezpieczenia jak oraz ochrony przeciwpożarowej. Paramy się także usługami z zakresu konserwacji i również serwisu infrastruktury budynku. Dbamy o ich poprawne działanie. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym usługom każdy będzie zupełnie bezpieczny w swoim budynku. Najważniejsze dla nas jest kompetencja i zadowolenie naszych klientów. Przez }wszystkie lata naszej działalności wykonaliśmy bardzo mnóstwo różnych projektów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 30 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne systemy do głosowania »

  B&M Promotion to młody, ale doświadczony zespół, którego zadaniem jest obsługa i również konsulting w dziedzinie obsługi walnych zgromadzeń biznesowych. Grupa dostarcza między innymi systemy do głosowania, doniośle usprawniające typowe elektroniczne głosowanie na zebraniu. Wszystkie ich typy zostały już w wielu przypadkach sprawdzone na rynku kapitałowym, na którym członkowie B&M Promotion poruszają się aktualnie od wielu lat, zbierając praktykę - która dziś może zaprocentować na Twoją beneficjum. W ofercie firmy znajduje się również konsulting w sferze PR oraz biznesowej, pomagające rozwinąć danemu przedsiębiorstwu skrzydła nie tylko a propos jednorazowego zebrania akcjonariuszy. Z B&M Promotion wskazane jest się zatem związać także pod kątem przyszłościowym - to ogromny zakres pomocy biznesowej w każdych okolicznościach.

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Eventy biznesowe »

  Organizowanie wydarzeń promocyjnych to innowacyjna i szalenie efektywna forma komunikacji. Event to niepowtarzalna możliwość dotarcia do wąsko sprofilowanej grupy zaangażowanych odbiorców zainteresowanych Twoim produktem lub usługą. Jeśli organizujesz eventy biznesowe z przyjemnością pomożemy Ci w tym przedsięwzięciu. Jesteś uczestnikiem tego typu wydarzeń? Dzięki Tickerence masz dostęp do materiałów szkoleniowych z wszystkich konferencji, w których brałeś udział. Nie musisz już nosić ze sobą segregatorów z notatkami ani szukać na komputerze pliku z odpowiednim skryptem. Już dziś odwiedź aplikację mobilną Tickerence i skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Obudowy wentylatorów »

  Nawiew w różnych gałęziach przemysłowych ma bardzo szerokie implementacja. Używane w dodatku wentylatory przemysłowe, powinny posiadać dwie bardzo istotne cechy. Jedną z nich jest wydajność, a drugą jak można się domyśleć, wytrzymałość. Przedsiębiorstwo Fantech trudni się tworzeniem wentylatorów stosowanych w suszarnictwie, budownictwie, przemyśle, rolnictwie a także wielu innych, o których możemy się dowiedzieć odwiedzając firmową stronę prowadzonej przez nas firmy. Pośród wentylatorów wypuszczanych przez ten zakład produkcyjny znajdują się wentylatory kanałowe, standardowe do 40 stopni Celsjusza oraz wysokotemperaturowe, nawet do 120 stopni Celsjusza. Dla klientów, których zapotrzebowanie na artykuły znajdujące się w propozycji Fantech jest wykraczające poza standardy, zakład jest w stanie zrealizować indywidualne zamówienie, zgodnie z wymaganiami a także wytycznymi zamawiającego.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kółka do łóżek szpitalnych »

  Przedsiębiorstwo Romipol, jako wyłączny przedstawiciel w Polsce firm As Rollen a oprócz tego Rhombus Rollen, jest dystrybutorem zestawów kołowych oraz kółek obrotowych do wózków i mebli. Uzyskany certyfikat za najwyższą ocenę stabilności firmy według Dun & Bradstreet Poland oznacza, że oferowane przez nas towary są wykonane z materiałów dobrej jakości. Nasze kółka obrotowe cechuje także wysoka wytrzymałość oraz staranne wykonanie. Swoją pracę traktujemy niezwykle poważnie, a do każdego zamówienia podchodzimy z największą uwagą. Od samego momentu założenia przedsiębiorstwa, aż po dzień dzisiejszy zajmujemy się jedynie oraz tylko dystrybucją towarów takich jak rolki oraz kółka do wózków transportowych, dlatego że chcielibyśmy egzystować najlepsi w tym co robimy. Rozumie się samo przez się każdy, nawet w największym stopniu wymagający klient znajdzie poszukiwany przez siebie produkt, spośród oferowanej przez nas szerokiej gamy asortymentu. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak a oprócz tego detaliczną.

  Data dodania: 16 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Administracja kadrowo płacowa Łowicz »

  Przedsiębiorstwo ICC Consulting Human Resources (Łowicz) specjalizuje się w usługach outsourcingowych dla małych, średnich oraz sporych przedsiębiorstw o różnych profilach działalności. Jesteśmy doświadczonym a także mającym bardzo dużą specjalizację zespołem. Ciągle poprawiamy zakres posiadanych przez nas kompetencji, by świadczone przez nas usługi stały na najwyższym poziomie. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie, niskie ceny, a także elastycznie dostosowywaną propozycję. Znamy w tym momencie obowiązujące przepisy prawa. Robimy usługi z zakresu księgowości, administracji kadrowej, administracji płacowej, Human Resources, BHP, zatrudniania cudzoziemców i czasu pracy. Charakteryzuje nas pełna terminowość, odpowiedzialność i również pieczołowitość w realizacji zleceń. Pomagamy zwiększyć skuteczność działań wspieranego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Suszarnie do drewna www.ventech.pl »

  Spółka VENTECH para się wytwórstwem wszystkich elementów wyposażenia komór suszarniczych a oprócz tego kompletnych aluminiowych suszarń. Duża wiedza oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że jakość usług znajduje się na najlepszym poziomie. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się między innymi suszarnie do drewna, suszarnie do ziół, do palet, do drewna kominkowego, suszarnie do gipsu, wentylatory suszarnicze, grzejniki bimetaliczne, kominki wentylacyjne, a także mnóstwo więcej. Oprócz gotowych obiektów, można skorzystać z fachowej adaptacji pomieszczenia na suszarnię. To fachowe doradztwo w zakresie niezbędnego wyposażenia, czy też nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Eksperci dopasują dla Ciebie między innymi typ wentylatorów, moc grzewczą, przekroje kanałów wentylacyjnych, i również mnóstwo innych.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Gorzów Wielkopolski »

  Prince to dobry dystrybutor materiałów reklamowych. Gwarantujemy Wam, że wszystko co nam dostarczycie znajdzie się u odpowiednich ludzi. Aktualnie od przeszło 20 lat działamy na rynku, dzięki czemu zdobyliśmy spore doświadczenie w kolportażu ulotek reklamowych, folderów, katalogów oraz innych rzeczy, które będziecie kazali nam dostarczyć. Zatrudniamy najlepszych pracowników, którzy na czas rozwożą a oprócz tego dostarczają wszystkie materiały reklamowe, zarówno te, które są osobiście adresowane, jak również te bez adresu. Jako agencja reklamowa, oprócz dystrybucji, trudnimy się również drukowaniem materiałów reklamowych. Wystarczy wyłącznie, że przekażecie nam swoje zlecenia a my je niezwykle ochoczo wykonamy. Zachęcamy na ulicę Kosynierów Gdyńskich 44, Gorzów Wielkopolski, gdzie znajduje się nasza firma. Będzie nam niezwykle miło.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badania gruntu »

  Przedstawiona tu firma PGI Pracownia Geologiczno - Inżynierska już od 1997 roku realizuje usługi geologiczne, a oprócz tego geotechniczne. Oferta spółki dedykowana jest dla sektora budownictwa. Usługi realizowane są na terenie całej Polski. Geotechnika to bardzo szeroka dziedzina, firma wykonuje z tej przyczyny zarówno projekty geotechniczne, jak i geotechniczne badania gruntu na terenie budowy. Firma ma w swojej ofercie także wykonywanie geologicznych badań gruntu i również sporządzanie opinii geotechnicznych. Przygotowuje także dokumentacje geologiczno-inżynierskie dla obiektów budowlanych. Pełna propozycja firmy dostępna jest na stronie uslugigeologiczne. pl. Powinno się jeszcze zaznaczyć, że każdy geolog zatrudniony w tej firmie, posiada uprawnienia geologiczne Ministra Środowiska lub Centralnego Urzędu Górnicznego do nadzoru geologicznego a także projektowania geotechnicznego.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kabiny lakiernicze »

  Jeśli chcą Państwo nabyć porządne malarnie proszkowe, ale niestety nie macie możliwości znaleźć żadnej interesującej oferty w atrakcyjnej cenie, to bardzo szybko odwiedźcie naszą stronę ekomal. pl a także precyzyjnie sprawdźcie co ma Wam do zaoferowania przedsiębiorstwo Ekomal. Dla nas istotnym priorytetem jest zachwycenie oraz satysfakcja klientów, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie ze sporym zaangażowaniem. Tylko u nas znajdą Państwo kabiny lakiernicze, suszarki, kompletne linie lakiernicze a oprócz tego urządzenia do przygotowania powierzchni. Korzystamy z sprawdzonego sprzętu i również zatrudniamy doświadczonych fachowców, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet bardzo trudno oraz w najwyższym stopniu skomplikowanych zleceń. Jako jedna z niewielu firm w Polsce zapewniamy projektowanie naszych urządzeń na indywidualne zamówienia (na wymiar).

  Data dodania: 16 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Oscypki www.marfor.pl »

  Zapraszamy do skorzystania z usług przedsiębiorstwa Marfor. Jesteśmy firmą, która funkcjonuje na rynku serów. Precyzyjniej rzecz ujmując, jesteśmy wytwórcą serów góralskich. Nasze pojawienie się w branży miało miejsce 17 lat temu. Można powiedzieć, że cel jaki przed sobą postawiliśmy, nie zmienił się od początku funkcjonowania. Tym celem było kształtowanie asortymentu opierającego się o towary regionalne oraz tradycyjne (segment nabiałowy) Poza tym byliśmy pierwszym producentem w kraju, który zdecydował się na wdrożenie takich artykułów na rynek ogólnopolski. Pożądane byłoby też powiedzieć, że główny trzon prowadzonej przez nas działalności to sery góralskie a oprócz tego sery wędzone. Chcecie wiedzieć więcej? Odwiedźcie naszą stroną internetową. O ile mimo wszystko będą jakieś nieporozumienia to zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Meble używane »

  Chciałbyś po raz kolejny wyposażyć swoją przestrzeń biurową, lecz widząc ceny mebli występujących w salonach, masz ochotę zrezygnować? Sprawdź w następstwie tego niesamowitą propozycję przedsiębiorstwa Kruger Global, a przekonasz się, że jesteś w stanie zrealizować swoje plany za małe pieniądze. Komis mebli biurowych zaoferuje Ci bowiem jedynie używane wyroby meblarskie. Choć pochodzą one z drugiej ręki, są w tak perfekcyjnym stanie, że ewidentnie pomyliłbyś je z zupełnie nowiutkimi artykułami. Właśnie główną ich zaletą jest niesamowicie niska cena. Meble używane Kruger Global zdobędziesz za małe pieniądze, a nawiasem mówiąc będziesz mógł je zamówić od razu przez Internet, by poczekać na nie już w swoim biurze. Wszystkie formalności załatwisz od ręki, nie tracąc swojego cennego czasu. Współpraca z tą firmą wyjdzie Ci jedynie na dobre.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Piece piekarskie »

  Przedsiębiorstwo Mech-Masz zaprasza do współpracy przedsiębiorstwa z branży piekarniczej. Jeśli szukacie dobrego sprzętu do prowadzenia swojej działalności, to właśnie u nas go znajdziecie. Na rynku działamy od niezwykle długiego okresu. Jesteśmy w stanie zapewnić Wam najlepsze piecie, które będą Wam służyły przez długie lata. Znajdziecie u nas pełną przystępność artykułów, które możecie poznać na stronie internetowej firmy. Mamy dla Was doskonałe piece elektryczne, piece ceramiczno - rurowe, piece obrotowe, komory garownicze, które są mobilne, komory odroczonego wypieku, linie do produkcji chleba, meble a także wiele akcesoriów, które bez wątpienia przydadzą Wam się w czasie pracy. Zapraszamy do współpracy. O ile macie do nas jakieś pytania, jesteśmy do waszej dyspozycji. Mamy nadzieje, że będziecie z nas zadowoleni.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Torba z nadrukiem »

  Warto zadbać o odpowiednie opakowanie swoich produktów, bo klienci bardzo mocno zwracają na to uwagę. O ile jest Wam potrzebna folia z nadrukiem o dowolnej wielkości, to nasza spółka ją dla Was chętnie wyprodukuje. W naszej firmie działa linia produkcyjna z najnowszymi maszynami, dzięki czemu udaje nam się wytwarzać biodegradowalne siatki foliowe. W rozległej ofercie przedsiębiorstwa wyszukać można, takie rzeczy jak - folia z nadrukiem, torba z nadrukiem, taśmy ostrzegawcze oraz multum innych. Opakowania produkowane są z tworzyw sztucznych na indywidualne zamówienia. Przedsiębiorstwo Gabo skupia się na tym, ażeby asortyment był najlepszej jakości. W ostatnim czasie firma stworzyła linię w pełni biodegradowalnych folii bez dodatków chemicznych.

  Data dodania: 29 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Markizy przydomowe | www.porolet.pl »

  Porolet natychmiast od 1982 roku zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Mamy chwała zaproponować Wam różne osłony przeciwsłoneczne do Waszych okien, na tarasy, balkony i również do Waszych ogrodów. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, że jesteśmy w stanie zrealizować multum inwestycji, również te najbardziej nietypowe. Współpracujemy z lokalami gastronomicznymi, które szukają do swoich ogródków letnich parasole. Proponujemy Wam również zabudowy tarasowe komercyjne, dzięki czemu Wasi klienci będą chętnie korzystali z możliwości zjedzenia na świeżym powietrzu. Do tego naszym klientom indywidualnym oferujemy zabudowy tarasu przydomowe i również ogrody zimowe. Wszystkie nasze konstrukcje produkowane są z wielką dokładnością. Zwracamy uwagę na najmniejsze szczegóły, abyście byli z nas istotnie zadowoleni.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Telebim na komunię »

  Sintel to przede wszystkim wysokiej klasy sprzęt multimedialny. Doskonale sprawdza się on w większych firmach, które zajmują się organizacją konferencji, w wielu przypadkach przygotowują poważne imprezy bądź po prostu chciałyby zaopatrzyć się w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Przedsiębiorstwo Sintel proponuje ich tak naprawdę mnóstwo, a notabene nie ogranicza się do sprzedaży jedynie standardowych i najpopularniejszych sprzętów. W jej asortymencie pojawia się albowiem i godny podziwu telewizor LED, a oprócz tego telebim strefa kibica, i również wysokiej klasy oświetlenie - wszystko to, co związane jest z innowacyjnymi multimediami. Osoby zaciekawione podobnymi rozwiązaniami powinny koniecznie zajrzeć na stronę należącą do Sintel, ażeby tam poczytać o różnych sprzętach i akcesoriach. W ten sposób ani chybi odnajdą wśród nich coś, co się im przyda.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nagrzewnice gazowe »

  Firma Techno Heat specjalizuje się w promowaniu, doradztwa technicznego, kompletacji urządzeń oraz ich dostawy a także wsparcia projektowego. Swoje usługi kieruje w stronę obiektów przemysłowych, handlowych, magazynowych, użyteczności publicznej, usługowych, sportowych i warsztatowych. Wszystkie urządzenia, które proponuje Techno-Heat są produkowane przez sprawdzone firmy z USA i brytyjskie. Klientom zapewnia nagrzewnice gazowe, promienniki, destratyfikatory a oprócz tego innego rodzaju urządzenia. Ogrzewanie, które proponuje przedsiębiorstwo, charakteryzuje się łatwością instalacji, wysoka skuteczność cieplna, niskie zużycie energii, bezpieczeństwo użytkowania a oprócz tego równomierne rozprowadzanie ciepła. Wszystkie urządzenia są proekologiczne a także. Co więcej oferta posiada wysoki poziom fachowy a oprócz tego niskie ceny.

  Data dodania: 20 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rolki do taśmociągów »

  Technika idzie cały czas do przodu. Dzięki owemu ułatwia nam szereg kwestii i człowiek już nie jest tak zależny od innych. Poza tym oszczędza również czas jak i energię. Mamy do dyspozycji całe zatrzęsienie maszyn. Bez najłagodniejszych wątpliwości są one niezbędne w zakładach produkcyjnych. Choć sama konstrukcja maszyn nie należy do najłatwiejszych. Bowiem do wykonania takiego jednego urządzenia potrzeba szeregu elementów. Przeto oprócz wiedzy, kwalifikacji, czy umiejętności potrzeba posiadać odpowiednie części taki jak nawet rolki do taśmociągów, koła zębate, sprężyny, czy może wiele innych. To wszystko odnajdą Państwo w specjalistycznej firmie, jaką jest Metale Auto-Ruch Szepielak. Albowiem taż firma istnieje już od 1985 roku i posiada wiele lat doświadczenia. Jej asortyment jest obfity. Więcej wiadomości uzyskają na stronie elektronicznej: autoruch. com. Zamieszczono tam również wszelakie niezbędne dane do skontaktowania się. Profesjonaliści chętnie Państwu odpowiedzą na pytania i doradzą możliwie najdoskonalsze rozwiązania.

  Data dodania: 02 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy :: SOS Transport »

  Szukasz sprawdzonej i niezawodnej firmy transportowej, która pomoże Ci w przeprowadzce z Niemiec do Polski? Nasza firma transportowa to właśnie to, czego potrzebujesz!

  Dzięki naszej wieloletniej pracy w branży transportowej, posiadamy doświadczenie i wiedzę, aby zapewnić Ci szybki, bezpieczny i profesjonalny transport Twoich rzeczy. Nasze usługi obejmują zarówno przeprowadzki prywatne, jak i firmowe.

  Nasi wykwalifikowani pracownicy doskonale znają procedury przeprowadzek zagranicznych i potrafią dostosować się do wszelkich wymagań klientów. Każda przeprowadzka traktowana jest z najwyższą troską i ostrożnością, a Twoje rzeczy są starannie pakowane i transportowane bezpiecznie do docelowego miejsca.

  Współpracujemy z naszymi klientami na każdym etapie procesu transportowego, aby zapewnić pełną satysfakcję i spokojne przeprowadzki. Nasze ceny są konkurencyjne, a usługi są wykonane na najwyższym poziomie.

  Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja przeprowadzka z Niemiec do Polski przebiegnie bezproblemowo, skorzystaj z usług naszej firmy transportowej. Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy w organizacji transportu Twoich rzeczy.

  Data dodania: 26 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie podatku z Niemiec »

  Zlokalizowane w Bydgoszczy biuro podatkowe Doradztwo De-Tax kieruje swoją propozycję do osób zainteresowanych zwrotem podatku z Niemiec. Jako zespół doświadczonych ekspertów gwarantuje profesjonalną pomoc w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji, złożeniu wniosku a także odwołaniu od decyzji w razie błędnych przeliczeń. Firma proponuje także rozliczanie podatku od emerytury oraz renty z Niemiec. Klientom pracującym w branży budowlanej oferuje wsparcie w ubieganiu się o ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Konsulting De-Tax załatwia poza tym sprawy związane z ubieganiem się o zasiłek rodzinny z Niemiec. Na fachową pomoc liczyć mogą klienci planujący domagać się o zasiłek rodzicielski. Biuro działa bez pośredników, za sprawą czego pieczołowicie a oprócz tego terminowo realizuje wszystkie zlecenia. Zapewnia przystępne ceny usług.

  Data dodania: 31 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Producent pierogów »

  Pierogi to ponadczasowe potrawa polskie, które znalazło przychylność także za granicami naszego kraju. A oprócz tego nic w tym dziwnego - przypadają do gustu zarówno dorosłym, jak oraz dzieciom, a najrozmaitsze farsze, którymi się je nadziewa, to prawdziwa uczta dla smakoszy. Takie właśnie są pierogi wytwarzane przez rodzinną firmę Feliks. Długoletnie doświadczenie, zapał oraz pragnienie do tradycyjnych receptur to dobitnie przepis na wyjątkowe potrawy kuchni polskiej. Fabrykant pierogów w swojej ofercie posiada także inne posiłki, które goszczą od wieków na polskich stołach. Są to, m. in. pyzy, knedle, uszka, makaron śląskie, kartacze oraz kopytka. Producent pierogów mrożonki przygotowuje tylko z najlepszej jakości produktów a oprócz tego stosuje wyłącznie naturalne przyprawy. Dysponuje również specjalistycznym transportem, za sprawą czego produkty trafiają zawsze w stanie idealnym do klienta.

  Data dodania: 28 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Tapicerka samochodowa »

  Doświadczona firma profesjonalnie wykonująca tapicerstwo samochodowe, świadczy usługi dla właścicieli i również dilerów wręcz w największym stopniu cenionych marek tj Mercedes, Toyota, Honda, Audi a oprócz tego wielu innych. Kluczową specjalnością jest tapicerka samochodowa skórzana, która cechuje się elegancją, precyzją wykonania oraz wieloletnią trwałością. Dla zwiększenia komfortu jazdy, w obszywanych fotelach mogą zostać zamontowane pneumatyczne poduszki pod plecy i ogrzewanie. Można także zamówić rekonstrukcję wysłużonych lub uszkodzonych elementów tapicerki w samochodach zabytkowych, co znaczne poprawi estetykę ich wnętrza. Firma ma również duże doświadczenie w obszywaniu innych elementów znajdujących się w aucie - kierownic, drążków zmiany biegów, podłokietników, jak również deski rozdzielczej. Można również skorzystać z różnego typu napraw, łączne z klejeniem elementów plastikowych.

  Data dodania: 21 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Biuro detektywistyczne »

  Jeśli szukasz zaufanej agencji detektywistycznej z wieloletnim doświadczeniem, to właśnie znalazłeś idealne rozwiązanie! Nasze biuro działa na terenie trzech miast: Wrocławia, Zielonej Góry, Bydgoszczy i Gdańska, oferując usługi detektywistyczne dla klientów indywidualnych oraz firm.

  Nasi detektywi posiadają ogromny staż, co oznacza, że są w stanie pomóc w rozwiązaniu nawet najtrudniejszych spraw. Zajmujemy się sprawami prywatnymi, jak również biznesowymi, pomagając naszym klientom w dochodzeniu swoich praw i interesów.

  Nasza agencja detektywistyczna oferuje pełen zakres usług, w tym śledztwa, obserwacje, analizę dokumentów oraz monitorowanie sieci internetowej. Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi i technologii, aby zapewnić naszym klientom wysokiej jakości i skuteczne usługi.

  Gwarantujemy pełną poufność i dyskrecję w każdej sprawie, którą obsługujemy. Nasza agencja detektywistyczna działa zgodnie z prawem i etyką, co oznacza, że możesz mieć pełne zaufanie do naszych działań.

  Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług detektywistycznych. Nasza agencja detektywistyczna z ogromnym stażem jest gotowa pomóc Ci w rozwiązaniu Twoich problemów!

  Data dodania: 14 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Skup firm - Skup spółek »

  Oferujemy specjalistyczne usługi w zakresie skupu firm i spółek, działając jako most łączący ambicje biznesowe z indywidualnymi potrzebami ich właścicieli. Jesteśmy świadomi, że każda firma ma swoją niepowtarzalną historię, wartości i wyzwania. Naszym celem jest znalezienie rozwiązania, które umożliwi kontynuację tej historii w nowych, kompetentnych rękach, zapewniając jednocześnie spokój poprzednim właścicielom.

  Żyjemy w czasach intensywnych zmian, kiedy wiele firm przechodzi przez różne fazy – od początkowego rozwoju, przez okres dojrzałości, aż po ewentualną transformację lub zakończenie działalności. Decyzja o sprzedaży firmy może być dla właścicieli zarówno emocjonalnie trudna, jak i skomplikowana. Jesteśmy tutaj, by wesprzeć i doradzić na każdym kroku tego procesu, proponując spersonalizowane rozwiązania, które odpowiadają Twoim oczekiwaniom i zapewniają ciągłość działalności firmy w odpowiednich rękach.

  Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, posiadających szeroką wiedzę w dziedzinie skupu firm, wyceny przedsiębiorstw oraz strategii biznesowych. Współpracujemy z właścicielami różnego rodzaju firm – od rodzinnych biznesów po spółki z ograniczoną odpowiedzialnością czy notowane na giełdzie. Nasza dogłębna znajomość branży, w połączeniu z indywidualnym podejściem do każdego klienta, gwarantuje efektywne i bezpieczne przeprowadzenie procesu sprzedaży firmy.

  Możesz polegać na naszej transparentności, profesjonalizmie i zaangażowaniu na każdym etapie współpracy. Jesteśmy nie tylko zespołem ekspertów, lecz także partnerami gotowymi zrozumieć Twoje potrzeby i pomóc w realizacji celów biznesowych.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy wspólnie zadbać o Twój spokój.

  Data dodania: 25 12 2023 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

(9)

Biznes - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: