Najnowsze strony w katalogu Top 20 najnowszych stron w katalogu:

 • Najlepszy adwokat kielce »

  Życie jest nieobliczalne. Znaczy to, iż nie zawsze da się wszystko poukładać razem z naszą myślą. Żyjemy w społeczeństwie, zaś to znaczy, iż na jednostkę oddziałują inne jednostki, a także grupy społeczne, bądź zaistniałe sytuacje. Zatem nie na wszystko ma się wpływ. Choć skoro jest coś, co nas krzywdzi to warto dochodzić odszkodowania, albo sprawiedliwości. W tym adwokaci kielce z całą pewnością pomogą. Mają odpowiednią wiedzę, zaś dodatkowo spore doświadczenie. Gorąco polecamy zwrócić się do specjalistycznej kancelarii, jaką odnajdą Państwo wchodząc na stronę elektroniczną: adwokat-kozubek. pl. Zakres jej usług jest bardzo wielki. Specjalizuje się w: prawie upadłościowym, prawie administracyjnym, prawie konsumenckim, prawie rodzinnym, prawie zamówień publicznych, odszkodowaniach, prawie gospodarczym, prawie karnym, prawie cywilnym oraz prawie spadkowym.

  Data dodania: 27 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Wydmy melex »

  Wakacje to doskonały czas. Natenczas sprzyja pogoda i jest to moment urlopowy. Podczas dni wolnych wybrać się w takie tereny, jakie umożliwią kontakt z naturą. Niewątpliwie morze jest najbardziej rozchwytywane. Woda jest żywiołem, jaki od lat poruszał ludzi. Próbowali go okiełznać. Chociaż najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest to, żeby nauczyć się z nim żyć w harmonii i korzystać z jego dóbr. Istnieje dużo interesujących miasteczek nadmorskich. Jednym spośród nich jest Łeba. Są tam imponujące tereny, a dodatkowo interesujące atrakcje typu muzea, bądź gry. Choć często dojazd z jednego punktu do drugiego zajmuje mnóstwo czasu. Stąd również melex łeba to perfekcyjne wyjście. Umieści on dużo osób, a ponadto dowiezie bezpiecznie i natychmiast we określone miejsce. Dzięki niniejszemu będą potrafili Państwo zwiedzić jak najwięcej w możliwie jak najszybszym czasie. Gorąco zalecamy zaczerpnąć z oferty doświadczonej działalności, którą znajdą Państwo wchodząc na witrynę internetową: meleksik. pl. Tam pojazdy wyróżniają się niezwykle dobrym stanem technicznym oraz są estetyczne.

  Data dodania: 24 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Blog adriana szymańskiego »

  Wszelaki z nas powinien odnaleźć pasję. Gdyż dzięki niej jest się uszczęśliwionym. Ludzie często nie zdają sobie sprawy z tego jak dużo radości daje zamiłowanie. Poza tym jest ono rozwijające. Poniektóre pasje wymagają więcej zaangażowania, natomiast inne mniej. Ponadto należy rozpocząć także ryzyko oraz wyjść ze strefy komfortu. Jakkolwiek bez tego nie ma najmniejszej mowy o tym, ażeby się rozwijać w swoich zainteresowaniach. Niezaprzeczalnie jazda rowerem wymaga dużej koncentracji, a dodatkowo umiejętności. Jeśli jest się już w tym lepszym to warto wyselekcjonować się na dłuższą trasę nie jedynie po Polsce, ale jednocześnie zagraniczną. Serdecznie polecamy Państwu blog, gdzie dowiedzą się Państwo jak wyglądała podróż rowerem z lizbony do poznania, jaka jest niezwykle inspirująca. Są tam dokładne informacje, a także zdjęcia oraz mapy. Jak najbardziej należałoby z tego zaczerpnąć. Znajdą to Państwo wchodząc na stronę internetową: jaigory. blogspot. com/2022/04/lisboa-africa-poznan. html. Jak najbardziej warto przyjąć takie wyzwanie także zwiedzić rowerem kawałek globu.

  Data dodania: 24 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Naturalna INNmed Biorezonans Poznań »

  Medycyna naturalna to mnogość zabiegów i terapii, które niejednej osobie potrafią znacząco poprawić komfort życia. Wiele możliwości znajdziemy w ofercie zabiegowej tego wysoko ocenianego przez klientów gabinetu zlokalizowanego przy samych obrzeżach miasta Poznań. Nowoczesne sprzęty, duża wiedza osoby prowadzącej czy jej ludzkie podejście do różnorodnych problemów pacjentów, powodują, że jest to bardzo dobry gabinet. Jedną z pierwszych rzeczy jakie warto tutaj zrobić jest biorezonans – da on bowiem znać czy w organizmie są jakieś nieprawidłowości czy zaburzenia. Inne polecane zabiegi to pijawka lekarska, elektrostymulacja, moksoterapia, masaż limfatyczny czy ozonoterapia. Wiele kluczowych informacji o każdym z nich przeczytać da się na portalu internetowym tego gabinetu z sąsiedztwa Poznania.

  Data dodania: 22 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Doradca adr »

  Nasze przedsiębiorstwo jest jedną z czołowych w kraju w kwestii doradztwa, pomocy, wsparcia i kierowania na temat ADR i DGSA. Transport drogowy, w tym transport materiałów niebezpiecznych wymaga bardzo dużej znajomości tematyki, ponieważ w grę wchodzi tutaj lecz również życie kierowcy, lecz i również wszystkich uczestników ruchu drogowego. Znajomość tematu, który wiadomo jest niezmiernie szeroki biorąc pod uwagę nieustanne zmiany przepisów, jest bardzo ważna. Nasza przedsiębiorstwo posiada wszelkie możliwe uprawnienia a także stosowne doświadczenie, które daje nam sposobność pomocy, doradztwa a oprócz tego udzielenia wszelkiego wsparcia w kwestii ADR oraz DGSA. Wieloletnie doświadczenie, klasa obsługi a oprócz tego doskonały zespół pracowników, pozwoliło nam zdobyć całe rzesze ukontentowanych klientów. W razie pytań, zachęcamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 20 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Mop płaski »

  Nasza firma Flesh dostarcza bardzo szeroki asortyment z zakresu specjalistycznych środków czystości a także nie tyle. Jako jedna z częściej wybieranych firm w regionie, a chodzi tutaj o Warszawie, zdobyliśmy nie tylko liczne i wierne grono zadowolonych klientów, co masę cennego doświadczenia. Pozwoliło nam to na dokładniejsze i w dalszym ciągu lepsze rozbudowanie naszego asortymentu a oprócz tego implementacja najlepszych możliwie cen. Na oferowane przez naszą firmę artykuły przypadają między innymi innymi papiery toaletowe, ręczniki papierowe, prześcieradła jednorazowe, mydła w płynie, mydła w piance, fachowe czyściwa przemysłowe, innowacyjny utensylia do sprzątania, worki na śmieci a oprócz tego wydajne mopy. Wszystkie artykuły są dostępne w rozsądnych cenach. W razie jakichkolwiek pytań i rozterek odnośnie oferty, zapraszamy do wysłania wiadomości bądź wykonania telefonu.

  Data dodania: 19 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Gotland Cruises »

  W współczesnym świecie każdy z nas stoi przed ciągiem możliwości. Jedyne, co należy dokonać to po nie chwycić. Oczywiście zupełnie nikt nie mówił, że będzie łatwo to zrobić. Skoro wymaga to wyjścia z pewnej strefy komfortu, zaś nie każdy jest w stanie to zrobić. Jednakże jedynie w takowy sposób można dowiedzieć się czegoś więcej o sobie, bądź jeszcze się odmienić. Właśnie przemiany rozpoczynają się wtedy, jeżeli człowiek zdecyduje się pójść w nieznane albo doświadczyć czegoś nowego. Wówczas rozszerza swoje horyzonty oraz korzysta z tych nowych dla niego okoliczności. Spośród całkowitą stanowczością Scandinavian Cruises są czymś czego potrzeba spróbować. One bez najdrobniejszych wątpliwości zapewnią moc wrażeń. Takie doświadczenia będą już z Państwem do końca życia. Namiastkę niniejszego mogą Państwo zaobserwować wchodząc na witrynę internetową: stockpre. webd. pro/tag/47/gotland-cruises. Jest tam niezmiernie dużo zdjęć. One ukazują z rozmaitych perspektyw to miejsce jakie czeka na każdego. Są one niezmiernie wysokiej jakości albo z całkowitą pewnością zachęcają do niniejszego, żeby przeżyć przygodę.

  Data dodania: 13 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Lajki na insta »

  Internet to dziś najważniejszy środek społecznego przekazu. Nic w niniejszym dziwnego, bo on zapewnia najwięcej możliwości. Poza takim dosłownie każdy może spośród niego zaczerpnąć niezależnie od wieku, pochodzenia, preferencji itd. Dzięki internetowi obieg wiadomości jest większy albo szybszy. Ludzie są mądrzejsi, ponieważ mogą w każdej chwili poszerzyć swą wiedzę dokładnie z każdej dyscypliny. Acz internet służy nie tylko, by z niego brać, lecz jeszcze można dawać. Oznacza to, iż dosłownie każdy może nadawać wszelkie komunikaty. Mnóstwo osób uzyskało popularność dzięki internetowi. Aczkolwiek bywa to trudne. Dlatego warto Like instagram nabyć. Albowiem to dzięki takiemu pokażemy się w ekspresowy oraz prosty sposób możliwie jak największej ilości odbiorców. Gorąco zalecamy w takim celu skorzystać z oferty wprowadzonej na stronie elektronicznej: lajkowo. pl/product/instagram-like/. Przy zakupie należy pamiętać o tym, iżby profil zamienić z prywatnego na publiczny. To Państwo decydują ile pragną mieć lajków. Usługa jest realizowana niezmiernie ekspresowo.

  Data dodania: 13 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Łóżka rehabilitacyjne »

  Zdrowie jest wartością najistotniejszą. Albowiem skoro się go nie posiada to człowiek jest tak właściwie we wszystkim zablokowany. Wielokrotnie, iżby coś wykonać musi prosić o pomoc innych. Dlatego warto dbać o to, iżby być w dobrej kondycji możliwie jak najdłużej. Choć zdarzają się sytuacje, które są poza nasze możliwości. Czas robi własne. Starzejmy się oraz wraz spośród tym procesem jesteśmy jeszcze to słabsi. Poza takim są jeszcze takie sytuacje jakie niestety mogą doprowadzić do takiego, iż nasze zdrowie już absolutnie nie będzie tak dobre jak kiedyś. Bezspornie w owych sytuacjach potrzeba mieć łóżka rehabilitacyjne dzięki jakiemu robienie wszelakich czynności będzie zdecydowanie prostsze. Cena za takowy produkt jest wysoka, lecz istnieje szansa zdobycia dotacji, które mogą wynosić chociażby 95% wartości. Gorąco zalecamy kupić niniejsze łóżko, zaś również pozostałe produkty w przetestowanym miejscu, jakim jest: prolifter. pl. Firma na rynku jest mnóstwo lat oraz świetnie zdaje sobie sprawę z potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 13 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Awaryjne otwieranie samochodu Poznań »

  Nieprzewidywalność to jeden spośród wdzięków życia. Gdybyśmy dosłownie wszystko wiedzieli od razu to z całą pewnością towarzyszyłaby nam nuda. Ona, natomiast potrafi zabić w człowieku dowolną pomysłowość. Z całkowitą stanowczością warto się rozwijać. Iść dalej na przód. Ludzie wielokrotnie nie zdają sobie sprawy jak szczególnie jest to znaczące. Oczywiście pójście do przodu wymaga podjęcia pewnego ryzyka. Jakkolwiek bez takowych kroków zawsze będzie się z tyłu. Najgorzej jest, gdy posiada się coś zaplanowane, ale coś stanie na przeszkodzie. Gdy taką przeszkodą jest zatrzaśnięcie się drzwi auta to rekomendujemy awaryjne otwieranie samochodu Poznań oferowane przez otwieranieaut24h. pl. Jest o specjalistyczna firma mająca ogromne doświadczenie. Prócz otwierania aut zajmuje się także montażem i obsługą immobiliserów albo autoalarmów. Pracownicy do robienia niniejszego rodzaju usług mają wszelkie konieczne umiejętności, ale dodatkowo dysponują właściwym sprzętem. Usługi, jakie wykonują są dostępne po niewygórowanych cenach. W przypadku jakichkolwiek pytań możliwy kontakt.

  Data dodania: 13 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Elektryczne ogrzewanie podłogowe »

  Nie da się jednoznacznie sformułować nowoczesności. Jest to nowe pojęcie. Chociaż zobaczyć można różnice pomiędzy tym co nowe zaś stare. Z całą pewnością to nowocześniejsze jest bardziej praktyczne, łatwiejszej albo najczęściej wielofunkcyjne. Dzięki używaniu takiego, co dopiero weszło na rynek człowiek posiada mniej kłopotów albo więcej energii, ale jeszcze czasu tylko dla siebie. Z całkowitą pewnością elektryczne ogrzewanie podłogowe jest czymś, co warto zastosować. To dzięki niemu już nie będzie potrzeba zamartwiać się o opał. Wystarczy wyłącznie ustawić temperaturę w danym pomieszczeniu takową jaką się chce lub błyskawicznie tak będzie. Serdecznie polecamy skorzystać z oferty widniejącej na stronie elektronicznej: ciepla-podloga. pl. Tam jest ogromny wybór wśród produktów i każdy z nich jest doskonałej klasy. Tam na pewno wyszuka się właściwe wyjście dla wszystkich klientów. Poza produktami mogą Państwo jeszcze liczyć na profesjonalną obsługę. Starczy skontaktować się telefonicznie, drogą mailową, bądź przyjść do siedziby działalności.

  Data dodania: 13 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Rękawice z koziej skóry »

  Warto realizować swoje plany oraz z całą pewnością się nie poddawać. Skoro mają Państwo pewien pomysł to trzeba wykonać do niego odpowiednią strategię. Bezsprzecznie założenie działalności wymaga szeregu działań. Bowiem przyjmuje się wtenczas na siebie ogrom odpowiedzialności. Pierwszorzędne jest to, by zadbać o bezpieczeństwo nie wyłącznie swoje, ale przede wszystkim pracowników. Do wszelkich prac fizycznych potrzebne jest nie tylko pełne wyposażenie, lecz jeszcze strój. W nim Rękawice robocze stanowią jedne z podstawowych elementów. Muszą być one trwałe, komfortowe i dawać czułość dotyku. Takowe znajdą Państwo na stronie: roboczebhp. pl/pl/c/REKAWICE-WZMACNIANE-SKORA/58. Działalność proponuje produkty niezwykle znakomitej jakości po niewygórowanych stawkach. W razie pytań możliwy kontakt.

  Data dodania: 13 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Szafki nocne, meble do sypialni - sklep z meblami tyletegotu.pl »

  Szafki nocne to bardzo przydatne meble, często niedoceniane zdecydowanie niepotrzebnie. Szafkami nocnymi mogą być najprzeróżniejsze meble, od mini huśtawek, po półek po stoliki, najważniejsze jest to by spełniały swoje zadanie czyli były łatwo dostępne i miały możliwość stania obok łózka, to jednak nie wszystko ponieważ szafki nocne doskonale sprawdzą się również w salonie, pokoju gościnnym ale także dziecięcym pokoju gdzie można na nich ustawić lampkę nocną.

  Jak wybrać odpowiednią szafkę do sypialni? To dobre pytanie i nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi, jednak warto w takim przypadku postawić na sprawdzone rozwiązanie czyli fakt by szafka nocna zmieściła się w często niewielkiej przestrzeni obok łóżka, oraz to by kolorystycznie pasowała do pozostałych mebli które znajdują się już w sypialni, dobrą praktyką jest to by kupić meble od tego samego producenta, dzięki temu będziemy mieć pewność że szafka, odcień szafki będzie idealnie pasował.

  Data dodania: 13 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Autokary gdynia »

  Wszystko co materialne jest doczesne. Znaczy to, że się zużywa, bądź psuje. Nie ma zupełnie niczego na zawsze. Tymczasem pojawiają się nowe rzeczy. Acz do nowości ciężko jest się przyzwyczaić, ale już szczególnie dla takich osób, jakie mają tendencję do przywiązywania się. Mężczyźni szczególnie wielokrotnie przyzwyczajają się do własnych samochodów. Można stwierdzić, iż są wręcz z nimi zżyci. Jakkolwiek bywają sytuacje, że auto musi zostać dłużej u mechanika, zaś trzeba jest gdzieś pojechać. Wtenczas to wynajem samochodów trójmiasto stanowi znakomite wyjście. Skoro też będzie miało się pojazd do swej dyspozycji, zaś dodatkowo estetyczny i w niezmiernie dobrym stanie technicznym. Samochody ma w ofercie PATTRAVEL. Nadto do dyspozycji są również limuzyny, autobusy i busy.

  Data dodania: 10 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia fryzjerska torun »

  W momencie, jeżeli ktoś ma wszelkie problemy z włosami to warto znaleźć w okolicy sklep, jaki zajmuje się sprzedażą produktów, to dzięki którym pozbędziemy się pewnej dolegliwości związanej z włosami. Osoby tam pracujące wielokrotnie będą nam w stanie doradzić który preparat wziąć, by na przykład włosy nie przetłuszczały się za mocno. Sklep z artykułami fryzjerskimi i kosmetycznymi posiada liczne produkty, jakie służą do pielęgnacji włosów oraz ich lepszej jakości. Często można nabawić się jakiś kłopotów z włosami po pewnym czasie, gdyż do ich pielęgnacji na przykład używało się złego preparatu. W niniejszych miejscach, gdzie sprzedaje się produkty do włosów można też kupować preparaty, jakie wzmocnią nasze włosy lub dostarczą im koniecznych związków, które obniżą ich wypadanie.

  Data dodania: 09 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Hale Przemysłowe - Protan Elmark »

  Protan Elmark to firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w produkcji namiotowych hal przemysłowych oraz magazynowych, usytuowana w Dębnie koło Poznania. Prowadzi również sprzedaż funkcjonalnych namiotów targowych, hal sportowych oraz eventowych, w tym namiotów weselnych i hal pod ujeżdżalnie. W procesie produkcyjnym wykorzystuje najwyższej jakości materiały i najnowsze rozwiązania technologiczne.  

  W ofercie Protan Elmark znajdą Państwo również elementy z zakresu doposażenia hal namiotowych. W Protan Elmark wyposażysz namioty halowe w:

  ogrzewania, oświetlenie, wentylację
  dodatkowe wejścia, wiatrołapy
  ściany z fasad szklanych i kurtyny z PCV

  Data dodania: 09 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • OOE.pl - ogłoszenia sprzedam, kupię, zamienię »

  OOE. pl - U nas znajdziesz aktualną bazę ogłoszeń, z terenu całej Polski oraz najbliższej okolicy twojego miasta. Nasz Portal aktualizowany jest na bieżąco dzięki czemu ogłoszenia w nim zawarte są zawsze aktualne i świeże, skutecznie walczymy z oszustami na naszym portalu, dlatego też nasza oferta sprawdzana jest regularnie przez moderatorów. Ogłoszenia z takich miast jak Gdańsk, Warszawa, Gdynia, Kraków, Olsztyn, Bydgoszcz, Koszalin, Szczecin, Poznań, Łódź, Wrocław, Katowice, Opole. Ogłoszenia Warszawa. W naszej bazie znajduje się bardzo dużo miast ze wszystkich regionów Polski, możesz przeglądać ogłoszenia ze swojego miasta jak i z innych regionów kraju. Dodaj swoje ogłoszenie do naszej bazy, sprzedawaj używane akcesoria dziecięce, używane samochody, części do aut, opony, felgi, maszyny, telefony komórkowy, gry i konsole, przeglądaj oferty pracy w Polsce i zagranicą.

  Data dodania: 08 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Lutownica transformatorowa »

  Wymaganie określa się jako dany człowiekowi warunek. Jest to także umiejętność do takiego, by rozwiązać zaistniały problem, czy osiągnąć dany cel. Może być on ustny lub formalny Wymagania są zdeterminowane poprzez sąd, etykę, obyczajowość i wiarę. Poza tym stanowią również indywidualną kwestię. Gdyż wymagania są powiązane z potrzebami, zaś każdy ma je inne. Niewątpliwie, co do sprzętu podstawowym wymogiem jest to, by działało wszystko bez zarzutu. Wyjątkowo, jeśli korzystamy spośród narzędzia którym jest lutownica transformatorowa, ponieważ w takim przypadku liczy się dokładność i trwałość prac zrealizowanych właśnie tym sprzętem. Rekomendujemy skorzystać z oferty ze strony: e-trel. pl/lutownice-transformatorowe-c-2. html. Tam produkty są znakomitej jakości lub po przystępnych stawkach.

  Data dodania: 08 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Poznań autoserwis »

  Jak wybrać serwis samochodowy, gdzie wyszukać zaufanego mechanika, gdzie się udać, jeżeli coś jest nie tak z samochodem? Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, iż na Twej ulicy są przewyborni mechanicy, lecz Ty o takim nie wiesz.
  Czasami nasze samochody zostają porysowane przez nieuważnych kierowców, przypadkowo uderzamy w drzwi przed centrami handlowymi i wszyscy od czasu do czasu potrzebujemy montażu opon. I tak, częściej czerpiemy z nieoficjalnych warsztatów, ponieważ nasze pojazdy posiadają więcej niż trzy (ale nawet pięć) lat. Rozumiemy, jak niełatwo jest odszukać dobrą stację obsługi, gdzie nie oszukają Cię, nie zrobią wszystkiego na odwal się, nie zawyżą cen.
  Czemu miałbyś zaczerpnąć spośród autoserwisu?
  Niemal w każdej dzielnicy Poznania znajdują się małe serwisy samochodowe, w których pracują fajni fachowcy zakochani w samochodach. Służą przyjaciołom i znajomym, nie potrafiąc opowiedzieć o sobie szerszemu gronu. Wyszukaliśmy kilka spośród tych usług.
  Wybraliśmy miejsca, w jakich jakość pracy jest na pierwszym miejscu, a równocześnie cena nie jest przerażająca. Na naszej liście znajduje się Autoserwis w poznaniu. Serwis samochodowy jest pełen usług stylizacyjnych, tych jak mycie, polerowanie, folie ochronne, przyciemnianie, oklejanie. Ale skoro Twy samochód wymaga naprawy po wypadku bądź też w wyniku działania żywiołów, wizyta w serwisie jest nieunikniona. Przeróżne prace ślusarskie, serwis blacharski o rozmaitym poziomie skomplikowania, malowanie detali i wymiana uszkodzonych części, lepiej wykonywać w zaufanych stacjach obsługi.

  Data dodania: 08 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Producent kanistrów »

  Solplast to wyspecjalizowana działalność, dostarczająca własnym kontrahentom doskonałej klasy opakowania z tworzywa sztucznego. Ogromny wybór butelek, kanistrów, słoiczków oraz opakowań kosmetycznych, ale dodatkowo zamknięć lub nakrętek HDPE. Konkurencyjne ceny, doświadczona lub wyspecjalizowana kadra pracownicza i nowatorski park maszynowy, sprawiają, iż przedsiębiorstwo to najdoskonalszy producent opakowań z tworzyw sztucznych w kraju oraz Europie. Wychodząc naprzeciwko wymaganiom klientów, działalność przygotowała także specjalistyczne usługi takie jak: usługa rozdmuchu oraz usługa wtrysku. Wielki wybór kolorów i wzorów na opakowania, rzetelne oraz indywidualne podejście do wszelkiego zlecenia, pozwoliły otrzymać firmie, pozycję lidera w branży. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych odbiorców.

  Data dodania: 08 06 2022 · szczegóły wpisu »