Nieruchomości Podkategoria: Nieruchomości

Sortuj po:

 • Www.nieruchomosci-domo.pl »

  Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO zachęca do skorzystania z atrakcyjnej oferty - Apartamenty Karpacz na sprzedaż oraz Apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż. Położone u podnóża monumentalnych Karkonoszy, luksusowe apartamenty to doskonała inwestycja.

  Dlaczego? Nie będziesz musiał się długo zastanawiać nad tym gdzie odpoczniesz podczas urlopu, od teraz będzie to Twoje ulubione miejsce w Karkonoszach, a dodatkowo przez pozostałą część w roku będziesz na tym zarabiał.

  Karpacz i Szklarska Poręba to bardzo lubiane wśród turystów górskie miejscowości ze względu na: doskonale przygotowane trasy narciarskie i szlaki piesze, jedyne w swoim rodzaju widoki, atrakcje i liczne zabytki.

  Odwiedź siedzibę DOMO w centrum Jeleniej Góry na ulicy Piłsudskiego 11/1 na pierwszym piętrze i dowiedz się więcej o ekskluzywnych apartamentach w Szklarskiej Porębie i Karpaczu. Agenci DOMO są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10. 00-17. 00. Firma specjalizuje się w sprzedaży, kupnie, wynajmie oraz zamianie nieruchomości takich jak: domy, mieszkania, działki czy też lokale usługowe.

  Zaufaj Biurze Nieruchomości DOMO i dołącz do grona zadowolonych klientów!

  Data dodania: 15 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pod zastaw - Skup-nieruchomosci24.pl »

  Na stronie internetowej Skup-Nieruchomości24. pl są dostępne pożyczki pod zastaw domu. Możliwości zastawu może podlegać obojętnie jaki rodzaj nieruchomości. To mogą być przykładowo działki, mieszkania, a także domy. Warto zwrócić dużą uwagę na to, iż taki typ pożyczek pod zastaw zorientowany jest na osoby, które w trybie pilnym potrzebują zastrzyku gotówki. Pieniądze mogą znaleźć się na koncie w ciągu 24 godzin od podpisania umowy. Jeśli zatem poszukują Państwo pożyczki pod zastaw, to skup nieruchomości opracuje odpowiednią ofertę. Trzeba też podkreślić, że terminy spłat pożyczki rozkładane są w taki sposób, aby były jak najbardziej wygodne dla klientów. Ułatwieniom podlega nie tylko czas spłaty, ale również wysokość rat – często są dopasowywane do możliwości klienta. Dzięki czemu pożyczkobiorca może poprawić swoją finansową kondycję i w tym samym czasie spłacać raty.

  Data dodania: 08 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin sprzedaż nieruchomości »

  Notariusz Szczecin. Bartosz Masłowski. Oferujemy Państwu sporządzanie umów sprzedaży nieruchomości, w tym gruntowych i lokalowych (mieszkalnych i niemieszkalnych), prawa wieczystego użytkowania, spółdzielczych własnościowych praw do lokali (mieszkalnych i niemieszkalnych), umów przedwstępnych i umów deweloperskich, a także umów przeniesienia własności, umów warunkowych, wykup lokali od Gminy i spółdzielni, ustanowienie hipoteki

  Data dodania: 27 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pełna wycena mieszkań Radom »

  Jesteśmy firmą, która na rynku istnieje od dawna i również para się zarządzaniem nieruchomościami oraz wyceną nieruchomości. Dysponujemy zaawansowaną kadrą specjalistów, dla których zarządzanie nieruchomościami to chleb powszedni. Każdą nieruchomością opiekujemy się w taki sposób by każdy właściciel nieruchomości zyskiwał na naszych działaniach. Poza zarządzaniem nieruchomościami nasza firma trudni się wycenianiem nieruchomości. Wycenę nieruchomości jesteśmy w stanie wykonać zarówno dla osób prywatnych jak i banków, urzędów skarbowych a także wielu innych instytucji. Pracownicy naszej firmy mają bardzo duże doświadczenie a także są w stanie przeprowadzić nawet bardzo skomplikowane zlecenia. Głównym miejscem, w którym dostępne są nasze usługi jest Radom. Jesteśmy owszem w stanie dawać świadectwo je w jego najbliższej okolicy.

  Data dodania: 30 04 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nieruchomości

(15)

Nieruchomości - nowa strona:

Adres: