Medycyna Podkategoria: Medycyna

Sortuj po:

 • Sklep ortopedyczny Wrocław »

  W sklepie ortopedycznym należącym do wrocławskiej pracowni protetyczno-ortopedycznej "Orto-Pes" można nabyć wysokiej jakości sprzęt medyczny, różnych producentów, w różnych pułapach cenowych. Zakres oferty obejmuje między innymi: wózki inwalidzkie, kule łokciowe, balkoniki, materace i poduszki odleżynowe, ciśnieniomierze oraz dużo więcej produktów. Sklep mieści się na ulicy Grabiszyńskiej 241H we Wrocławiu.

  Poza sklepem, firma posiada własną pracownię protetyczno-ortopedyczną, w której wykonywane są protezy, ortezy, indywidualne wkładki ortopedyczne, czy gorsety ortopedyczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy oraz do kontaktu osobistego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

  Data dodania: 04 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty dla lekarzy Gdańsk »

  Gdy idziemy na studia medyczne potrzebujemy przeanalizować jaką wybierzemy specjalizację. Od tego przecież zależy jak będzie przebiegała dalsza nasza nauka oraz naturalnie co będziemy robili w życiu. Kiedy zaczniemy pracę nierzadko potrzebujemy dobrze zaopatrzyć nasz gabinet, żeby posiadać odpowiednie warunki do przyjmowania pacjentów i do przeprowadzania niezbędnych badań. Nie uda się zatuszować, iż jest to wielki wydatek. Dlatego zaczynamy rozważać co też uczynić. Wspaniałym rozwiązaniem są kredyty dla lekarzy Poznań, które proponuje firma MedikFinance. Jak sama nazwa wskazuje zajmuje się finansowaniem dosłownie wszystkich zawodów medycznych, w tym też i lekarzy weterynarii. Udać się do nich mogą wszyscy, jacy prowadzą prywatną praktykę lekarską. Starczy, iż zajrzycie na stronkę tej firmy oraz wypełnicie formularz kontaktowy. Osoby tam pracujące osobiście się do Was odezwą i dosłownie wszystko ustalicie. Istotne jest to, że kredyty dla lekarzy posiadają wydłużony czas płatności dzięki czemuż nie będziecie posiadali problemów ze spłata rat. Polecamy.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.saskamed.pl | liszaj sromu Warszawa »

  SaskaMed to nowoczesna klinika medyczna, która pomoże Państwu rozwiązać problemy zdrowotne a oprócz tego estetyczne kiedyś na zawsze. O ile mają Państwo pomniejszy albo większy problem ze skórą, włosami albo paznokciami, to nasz dermatolog jest tym czego współcześnie w największym stopniu potrzebujecie. Na nieszczęście współcześnie {skóra| narażona jest na niemało niebezpieczeństw, z tej racji wskazane jest o nią zadbać, by mogła spełniać swoje zadania. Doświadczony dermatolog pomoże Państwu także przy chorobach ogólnoustrojowych, które są kłopotem wielu ludzi. W naszej klinice korzystamy też z metody thermiva. Jest to doskonała oferta z kolei dla tych osób, które mają kłopoty z nietrzymaniem moczu. Posiadamy innowacyjny utensylia a oprócz tego olbrzymie doświadczenie, z tej przyczyny jesteśmy w stanie posługiwać medyczne na światowym poziomie.

  Data dodania: 29 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

(2)

Medycyna - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: