Blogi Podkategoria: Blogi

Sortuj po:

 • Matematyka sprawdziany »

  To nic nowego, że mało kto w szkole lubi sprawdziany z matematyki. Jest to najmniej lubiany przedmiot szkolny ostatnich lat. Matematyka sprawdziany zazwyczaj są trudne i potrzeba sporo czasu na ich dokładną analizę i rozwiązanie. Nie pomagają już nawet dodatkowe wzory. Działania trzeba rozwiązywać wielo-poziomowo, a tego uczniowie nie lubią. Często gubią się w obliczaniach na matematyka sprawdzian. A tutaj nawet jedna liczna, która się nie zgadza i już całe zadanie jest złe. Dlatego trzeba być niesamowicie ostrożnym wykonując część obliczeniową. Jeśli nie masz pewności, że dobrze rozwiązałeś test z matematyki sprawdź go na stronie.

  Data dodania: 17 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Jelenia Góra »

  Internet zapewnia niezwykle mnóstwo opcji rozwoju, lecz także proponuje nowe wyzwania przed każdym użytkownikiem. Na pewno dużą popularnością zajmują się blogi. Na nich jest możliwość zamieszczania wielu interesujących tekstów, jakie można wzbogacić wyjątkową szatą graficzną. Jest toż nie raptem świetna możliwość dla autorów, lecz jeszcze odbiorców. Bowiem dostarcza toż nam możliwość skorzystania informacji i owym samym rozbudowania wiedzy na określony temat. Z pewnością tematyka księgowości nie należy do najlżejszych. Dlatego warto jest wejść na: martax. jgora. pl/blog. Autorem jest Marcin Jurkiewicz, który posiada biuro rachunkowe Jelenia Góra przy ul. Różyckiego 19/A/13. Bez powątpiewania odkryją tam Państwo sporo fascynujących artykułów. Zawarto tam pomiędzy innymi teksty dotyczące owego jak założyć firmę, na temat wyboru metody opodatkowania dochodu, czy o wpływie reklamy na handel. Acz na początek autor proponuje wpisy o charakterze poradników zawierających mnóstwo cennych rad. Na pewno ułatwi toż zapoznanie plus wdrożenie się z treścią.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Blog finansowy ZarabiajPrzez24 »

  Wielu ludzi nie jest zadowolonych ze swojej aktualnej pracy na etacie i zastanawia się nad zmianą na lepszą. Pieniądze są niezbędne do życia, więc praca jest niezbędna. Istnieje również coś takiego jak praca w domu co jest bardzo interesującą alternatywą dla tej na etacie. Można wtedy samemu sobie wyznaczać godziny pracy, a zarobki zależą wyłącznie od nas samych. Na stronie poznasz wiele metod zarabiania przez internet takich jak np. zarabianie na uploadzie czy poprzez skracanie linków.

  Data dodania: 30 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szymon Marczak - social media portfolio »

  Cześć! Nazywam się Szymon Marczak i od ponad 12 miesięcy pracuję w branży mediów społecznościowych, jako Content Designer w jednej z warszawskich agencji Public Relations. Moje plany na najbliższe lata to intensywny rozwój w tej branży. W tym celu założyłem swoje social media portfolio, na którym znajdziesz marki, dla których pracowałem i projekty, które realizowałem. Zachęcam również do odwiedzenia zakładki Blog - Social media marketing blog. Szczególnie polecam wpis dla początkujących pod tytułem praca social media - Jak zacząć pracę w social media? Zapraszam!

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pierś z kurczaka w sezamie »

  Pasja w życiu jest jednym z niemało czynników przekazującym sens jakiegokolwiek działania. Człowiek robiąc toż czym się fascynuje jest z pewnością wyjątkowo szczęśliwy. Jakkolwiek warto jest jeszcze się z kimś tym dzielić. Współcześnie w czasie niemało technologicznych możliwości jest toż łatwo zrobić. Za pomocą netu można tak naprawdę mnóstwo jak np. założenie bloga, na którym będziemy umieszczać informacje związane z własną pasją. Zwłaszcza jest to dobra opcja dla wszystkich tych, jacy zafascynowali się kulinariami. Potrzeba wyodrębnić, iż dzięki ich przepisom sporo osób zyska pomysł na obiad, czy deser. Z gwarancją pierś z kurczaka w sezamie jest daniem apetycznym, jednakże również nie za drogim oraz błyskawicznym do zrobienia. Na pewno nadaje się on dla osób pracujących, które nie mają czasu na gotowanie. Ponadto jest to znakomity posiłek, który bez powątpiewania zasmakuje wszystkim dzieciom. Względem owego wyjątkowo serdecznie zapraszamy do zajrzenia na bloga Pana Macieja, zaś w razie pytań mogą Państwo napisać na e-maila: pojke2@gmail.com.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.markatomi.pl »

  Ludzie szczególnie niejednokrotnie wyszukują szczęścia dosłownie całe życie. Skupiają się na uzyskaniu określonych celów. Ciągle patrzą daleko. Nie jest toż złe nastawienie, bowiem wzmacnia ono charakter, powoduje, iż się uszlachetniamy itp. Acz warto jest cieszyć się z tego co się ma oraz rozumieć ludzi, czy sytuacje dookoła siebie. Jak głosi przysłowie: ''Carpe diem''. Na pewno z pozoru proste codzienne kwestie mogą spowodować bardzo wiele szczęścia. Na stronie internetowej : Markatomi.pl mogą Państwo dojrzeć, iż życie jest darem, z jakiego trzeba korzystać, tudzież już szczególnie podczas codziennych spraw. Jest to blog, który w wartościowy sposób afirmuje życie. Są tam treści z przeróżnych aspektów. Można przeczytać pomiędzy innymi o tym dlaczego upominki świąteczne nabywa się znacznie wcześniej, czym jest samotność w macierzyństwie, jak przygotować się do podróży marzeń, jak spowodować, aby dziecko w dorosłym życiu było pewne siebie i wiele kolejnych. Jeżeli chcesz nawiązać współpracę lub masz jakiekolwiek pytania to namawiamy do kontaktu mailowego: markatomiblog@gmail.com.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczny24.blogi.com.pl »

  W zakładach pracy każdy człowiek dostaje, a przynajmniej powinien uzyskać odzież roboczą. Dzięki temu nie potrzebuje działać w pracy w swoich ciuchach i nie musi się denerwować, iż ją zniszczy. Potrzeba też myśleć o tym, że takowa odzież robocza ma też zabezpieczyć zatrudnionego. Stąd także w zależności od realizowanej roboty trzeba dobrać jego strój. Może być to zwykła koszulka, jeśli nie ma jakichkolwiek poważniejszych ryzyk. Jeśli natomiast dajmy na to konkretna osoba ma bliskość ze środkami żrącymi naturalnie i jego odzież potrzebuje być gruba oraz stworzona z takich materiałów, które w 100 procentach ochronią przed oparzeniem. Nie można również zapomnień o jednorazowych czepkach, maseczkach i tym podobnych, jakie nierzadko stosowane są w tych firmach jak na przykład rzeźnie. Jeżeli potrzebowalibyście dowiedzieć się więcej na tenże temat zachęcamy do wpadnięcia na stronę http://bezpieczny24.blogi.com.pl, na jakiej znajdziecie interesujące materiały dotyczące bezpieczeństwa i bhp, a w tym również o odzieży roboczej. Polecamy.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia Świdnicy »

  W naszym kraju jest mnóstwo centrów. Poniektórzy mówią, że poszczególne spośród nich są atrakcyjniejsze turystycznie oraz należałoby je zwiedzić, natomiast na inne szkoda naszego czasu. Jednakże prawda jest takowa, iż dowolne spośród nich ma własną historie, własne zabytki, wspaniałe ogrody i tym podobne. Tak naprawdę, najwięcej na ten temat wiedzą mieszkańcy, jacy mogą powiedzieć nam w jakie miejsca warto się udać i co dostrzec. Pierwszym z tych dokładnie miejsc, które możemy zalecić wszystkim osobom, które uwielbiają poznawać swój kraj jest Świdnica. Jest to miejscowość w województwie dolnośląskim. Jeśli udacie się do niego będziecie mogli oglądać niezwykłe kościoły oraz inne zabytki. Wszystkie osoby, które ciekawi owa miejscowość zachęcamy do spojrzenia na stronkę gdzie odkryjecie zdjęcia Świdnicy, jakie przedstawiają wyjątkowe okolice. Gwarantujemy, iż zdjęcia Świdnica sprawią, iż zechcecie tam wyruszyć. Wykonywane są one przez osobę, dla której fotografia jest największą pasją w życiu. Zapraszamy także do obejrzenia fotografii mieszkańców tego pięknego miasteczka.

  Data dodania: 30 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Blog o moim życiu »

  Internet dostarcza nam nie tylko multum wrażeń, jednakże powoduje toż, iż uwalnia się w nas bogactwo emocji. Owego z rzetelnością dostarczają nam blogi. Ewidentnie najbardziej poruszają nas historie z życia. Gdyż w mniejszym, ewentualnie ogromniejszym stopniu potrafimy się z nimi utożsamiać. Człowiek tak faktycznie nigdy nie wie do końca co mu się przydarzy oraz co w określonych momentach będzie odczuwał. Aczkolwiek uwalniającym jest podzielenie się z innymi naszymi przeżyciami oraz wcale nie potrzeba wykonywać owego przez spotkania twarzą w twarz, ale właśnie prowadząc blog o moim życiu, jaki także zgromadzi wokół nas ludzi, lecz internetowy. Poza tym internauci czerpiący z tegoż typu blogów sporo zyskują. Otóż jest toż pewny rodzaj otwarcia się na innych, zrozumienia ich potrzeb, bądź lęków. Jeśli potrzebowaliby Państwo coś takowego przeżyć to polecamy lifestylepro. pl. Wynajdą tam Państwo zatrzęsienie przemyśleń, zaś także mnóstwo ciekawych pomysłów np. na spędzanie wolnego czasu oraz mnóstwo kolejnych. Dla ułatwienia wyszukania wiadomości są tam kategorie, zaś dodatkowo wyszczególniono najnowsze wpisy.

  Data dodania: 03 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża »

  Dla każdej kobiety, która pragnie posiadać swoje dzieciątko ciąża to coś wspaniałego. Jest to stan, który powoduje, że mimo że czasami dolegliwości temu towarzyszące nie są miło, czujemy się szczęśliwe jak przenigdy dotychczas. Przecież nosimy pod swym serduszkiem własne dzieciątko, które już za parę miesięcy będziemy mogły uściskać, spojrzeć i powiedzieć w końcu, bezpośrednio w te piękne oczka, jak bardzo je kochamy oraz jak nie potrafiłyśmy się doczekać momentu, jak w końcu przybędzie na świat. Jednak należałoby tenże czas wykorzystać na przygotowanie się do macierzyństwa, ale też do dowiedzenia się jak po kolei będzie przebiegała nasza ciążą. Co prawda nie u każdej kobiety upływa ona tak samo, ale dokładnie dlatego powstało to forum ciąża, żeby dziewczyny mogły podyskutować między sobą oraz niezwykle niejednokrotnie dać trafne i konieczne porady. Znajdziecie tam dużo wątków i tematów, jakie na pewno Was zaciekawią. Zapraszamy do odwiedzania regularnego na nie zarówno panie będące już w ciąży, jak też te, które starają się o dzieciątko.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Domokonkret »

  Budowa domu jest procesem niezmiernie długotrwałym, a ponadto wymagającym mnóstwo trudu. Nadto trzeba liczyć się jeszcze ze wszelakimi wydatkami. Na pewno jest toż niezwykle trudne, żeby dopasować wszystko do budżetu. Jednak nie jest toż niewykonalne. Bez powątpiewania każdy kto buduje dom stara się skupiać na owym, żeby wydać jak najmniej. Aczkolwiek nie jest owo takowe proste, natomiast już wyjątkowo w sytuacji, w której nie ma się żadnego doświadczenia. Bez powątpiewania w tej sytuacji nadzwyczaj potrzebne będą rady najbliższych, czy fachowców, lecz jednocześnie warto skorzystać z internetu. Tam mogą Państwo dowiedzieć się co zrobić, ażeby nie wydać za dużo. Taki tani dom to na pewno ogromna korzyść oraz nie znaczy owo tegoż, iż będzie on gorszy. W necie dowiedzą się Państwo co mogą zrobić, ażeby wszystko współgrało ze sobą oraz przy owym nie wymagało to ogromnego wkładu finansowego. Takowe porady znajdują się na stronie internetowej: domokonkret. pl. Jest toż blog należący Karola, który posiada doświadczenie w tymże jak prawidłowo zastosować ograniczony budżet.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Podlogi24.info.pl »

  Nie jest taką znów oczywistą rzeczą dobór optymalnej podłogi do pomieszczenia, w którym pragniemy żyć. Do owego na rynku istnieje szereg rozwiązań, które tylko utrudniają kwestię laikom. Warto zatem poradzić się ekspertów w tej materii, bowiem podłogi mają zasadniczy wpływ na poszczególne wnętrza oraz na nastrój w nich występujący. Więc jakie podejście upatrzyć sobie, by w naszym wnętrzu przebywało się komfortowo? Pośród komponentów, które cieszą się sporym zaciekawieniem, warto wyróżnić zwłaszcza podłogi drewniane. Taka opcja od wielu już lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, lecz pamiętajmy, iż nie przeważnie tak było. Istniał taki moment, iż szczególnie nam się podobały panele laminowane. Dziś historia zatoczyła koło jak również znów podłogi z drzewa świecą tryumfy! Jest to drogie wyjście, jednak zyskujemy w owy sposób niezwykle trwałą i stylową podłogę na lata. Do wyboru powszechnie mamy modele z drewna klejonego bądź także niniejsze z litego drzewa. Dysponując tegoż modelu podłogą, zyskujemy pełną gamę możliwości stylizacji oraz dalszych robót wykończeniowych. Dlatego także warto się pochylić nad takim rozwiązaniem jak również mnóstwo miejsca takim podłogom przeznaczono na witrynie http://podlogi24. info. pl. Ceniąc wartość, ekologię jak również wytrzymałość nie można pójść obojętnie obok ofert widocznych na powyższej stronie www www.

  Data dodania: 23 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Http://zaworykulowe.eu »

  Obecnie niełatwo byłoby wyobrazić sobie życie bez wody. Niestety są owe miejsca na świecie, gdzie dostęp do tegoż jest bardzo ograniczony i trzeba bardzo oszczędzać jej ilość. Ludziom w krajach dobrze oraz bardzo dobrze rozwiniętych niesłychanie niełatwo jest toż sobie wyimaginować. Bowiem starczy wejść do łazienki plus odkręcić kran, tudzież szczególnie w krajach afrykańskich w plemionach ludzie codziennie pokonują znacznie dużo kilometrów oraz dźwigają wodę. Różnice kulturowe od razu rzucają się w oczy. Jednakże to, ażeby posiadać w kranach wodę toż musi być cały mechanizm. Na pewno niesłychanie wielką rolę spełniają zawory. Na witrynie zaworykulowe.eu dowiedzą się Państwo więcej na temat tychże elementów. Ogólnie mówiąc toż zadaniem zaworów jest odcinanie dopływu wody. Można wyróżnić parę rodzajów jak np. zawory kołnierzowe, czy kątowe i sporo innych. Ponadto przy wyborze zaworów należy zwrócić uwagę na materiał z jakiego zostały zrobione – czy jest to teflon, mosiądz, jednakowoż chrom. Szerzej na tenże temat jest na wyżej przytoczonej witrynie internetowej.

  Data dodania: 18 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Blog o bieganiu »

  Internet toż ogromna studnia wiedzy. Można tam odszukać informacje dokładnie z dowolnej dziedziny. Za pomocą kilku kliknięć tudzież w dowolnym miejscu można dowiedzieć się wszystkiego czego wyłącznie się zapragnie. Na pewno jest to wielki dar nowoczesnej technologii. Dla wszystkich zainteresowanych aktywnym trybem życia polecamy blog o bieganiu, jaki pozostał przygotowany wyjątkowo precyzyjnie pod względem formy tudzież treści. Powstał on przede wszystkim z pasji plus ma zwłaszcza motywować do działania. Ponadto owy blog jest atrakcyjnym ułatwieniem dla tychże co tylko rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem. Mają tam Państwo zawartych mnóstwo wiadomości na temat jak zacząć biegać, w jaki sposób się zmotywować, jednakowoż jak winien wyglądać trening tudzież dieta. Ponadto blog zawiera zatrzęsienie przydatnych wskazówek, a jeszcze aktualności. Jeśliby mieli Państwo wszelkie pytania toż można skontaktować się mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego, w jakim należy podać: imię i nazwisko, adres e-mail i treść wiadomości. Namawiamy na: blogobieganiu. pl.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Bhpakad.net.pl »

  Osoby posiadające swoją firmę oraz zatrudniając w niej pracowników muszą odpowiednio zadbać o ich bezpieczeństwo. Nie chodzi tutaj jedynie o szkolenia bhp, jakie jak wiadomo są obowiązkowe. Jeżeli istnieje taka konieczność trzeba również zabezpieczać zatrudnionych w odpowiednią odzież roboczą. Niezwykle ważny jest nie wyłącznie sam strój, lecz też i buty. Muszą one spełniać największe standardy, aby uchroni stopy. W zależności od robionej roboty, a również pory roku mogą być to buty pełne, ale też i sandały. Nie wolno zapomnieć również o wszystkich instrukcjach, jakie powinny być dostępne, a też i w pełni wyposażone apteczki, z której będzie można skorzystać, jeśli dojdzie do jakiegoś wypadku w zakładzie pracy. Szczególnie mnóstwo porad, jakie na pewno Wam się przydadzą odszukacie na blogu http://bhpakad.net.pl poświęconemu bezpieczeństwu i higieny pracy. Dowiecie się tam między innymi które cechy winien mieć świetny kask ochronny. Zapewniamy, że po zaznajomieniu się z materiałami będzie Wam prościej wybrać dobrą odzież roboczą.

  Data dodania: 10 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Offcen.pl »

  Jeszcze pewnie czas temu jedynie wybrane osoby miały dostęp do netu. W przeciągu kilku lat niezwykle się to zmieniło. Można zdecydowanie rzec, że obecnie niemal każdy z niego korzysta. Coraz częściej jest on nam potrzebny do pracy. Chociażby przez łatwy kontakt drogą mailową z odbiorcami. Jest on również doskonałą rozrywką. Możemy wchodzić na rożne interesujące nas strony i oderwać się choć na chwilę, od otaczającej nas rzeczywistości. Jednak nie można zapomnieć o niewątpliwie najistotniejszej zalecie internetu. Jest on obecnie najbogatszym centrum wiedzy. Można zdecydowanie stwierdzić, że odszukamy tam informację na dosłownie każdy fascynujący nas temat. Stąd czasami, jak zasiadamy do komputera, albo również laptopa zamiast "przeskakiwać" po stronkach z ploteczkami albo tym pokrewnymi lepiej wejść właśnie tam, gdzie czegoś się dowiemy. Namawiamy do spoglądania na Offcen.pl, czyli na ogólnotematycznego bloga. Dzięki temuż, iż pojawiają się tam artykuły o szerokiej tematyce, na przykład o edukacji, zwierzętach, czy także sporcie, zapewne dosłownie każdy znajdzie tam coś dla samego siebie.

  Data dodania: 12 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • https://www.mojetrofea.pl »

  Internet obecnie jest ogromną potęgą, gdyż oferuje on każdemu cykl możliwości. Dzięki owemu ludzie tak właściwie mogą się doskonalić. Acz wszelaki spośród nas jest inny i może to odmiennie wykorzystywać. Na pewno w świecie wirtualnym wszelki ma opcję rozwinięcia własnych pasji, a dodatkowo zawarcia kontaktu z osobami, jakie interesują się tym samym, bądź podobnymi dziedzinami. Jeżeli kochają Państwo łowić ryby to niezwykle serdecznie proponujemy https://mojetrofea.pl, jaki na pewno wyjątkowo Państwa zachęci. Są tam ukazane między innymi sukcesy wędkarskie Wujka Janka, czy Marudnego Henia. Co istotne mają tam Państwo zawartych zatrzęsienie cennych porad, a jeszcze jest tam dostępny kalendarz brań. Jeśliby pragnęli Państwo o coś spytać albo podzielić się spostrzeżeniami toż można rozpocząć kontakt za pośrednictwem formularza. W nim należy podać imię lub ksywkę, adres e-mail, temat oraz treść wiadomości. Toteż niezmiernie serdecznie zapraszamy na stronę elektroniczną: mojetrofea. pl i do korzystania spośród niej jak najwięcej. Polecamy.

  Data dodania: 15 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Http://e-pogrzeby.pl »

  Strata kogoś bliskiego jest momentem strasznie trudnym. Niestety w tym czasie osoby z rodziny muszą załatwić strasznie dużo formalności. Niezwykle ogromną trudnością jest zorganizowanie pogrzebu. Tu trzeba rozpocząć szereg działań. Fundamentalną jest dobranie adekwatnego zakładu pogrzebowego, jaki będzie spełniał nie wyłącznie nasze wymagania, lecz również wszelkie sprawy powiązane z kosztami. Ponadto powszechnym dylematem w tej sytuacji jest wybór pomiędzy tradycyjnym pochówkiem zaś kremacją. Owe kwestie są przeraźliwie trudne. Dla wyjaśnienia wielu spośród nich blog http://e-pogrzeby.pl będzie bardzo przydatny. Jest on prowadzony przez osobę, jaka od ponad dwóch lat działa w branży pogrzebowej. Tam posiadają Państwo do dyspozycji multum przydatnych i przede wszystkim potwierdzonych wskazówek dotyczących owego jak zachować się, gdy umrze ktoś z naszych bliskich. Są tam zaprezentowane pomiędzy innymi obowiązujące procedury zgodnie z jakimi należy postępować w przypadku, kiedy umiera osoba z rodziny. Wszystko jest przedstawione w przystępny sposób.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sztukateria24.net.pl »

  Nikt z nas nie przepada raczej za akcjami remontowymi. Dlatego także trudno się dziwić, iż niejednokrotnie w nieskończoność odwlekamy decyzję o odnowieniu własnego pokoju. Niemniej jakieś rozstrzygnięcie musi być w rezultacie podjęte, ażeby umieć później radować się, choćby poprawą komfortu mieszkaniowego, odświeżeniem go lub ponadto dostosowaniem do trendów jak również swoich zainteresowań. Nie jest to więc proste, gdyż w efekcie nie wszyscy jesteśmy architektami specjalizującymi się w robotach wykończeniowych mieszkań czy również projektantami pomieszczeń. Stąd również dokładnie jest przed pełną operacją zapoznać się nieco z powyższym problemem. Odpowiednim pomysłem w takim fakcie powinna być lektura stron zajmujących się powyższymi pytaniami na co dzień. Wśród naprawdę wielkiej ilości stron zajmujących się powyższą tematyką wartą polecenia ofertą stanowi strona internetowa funkcjonująca pod adresem http://sztukateria24. net. pl. Przeglądając powyższą stronę internetową, powinniśmy dostać naukę z tego, w który sposób wykonać aranżacje pomieszczenia. Do tegoż znajduje się tam szereg przydatnych poradników poświęconych konkretnym typom robót wykończeniowych. Odnajdziemy tam ponadto konkretne oraz mocne argumenty przemawiające za wyborem konkretnej alternatywy produktu czy środka przeprowadzenia konkretnych prac. Dokładnie śledząc powyższą witrynę, nasz remont musi się udać!

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Blogi

(2)

Blogi - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: