Serwisy motoryzacyjne Podkategoria: Serwisy motoryzacyjne

Sortuj po:

 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Skrzynia automatyczna wymiana oleju »

  Kiedy wyruszymy na ulice polskich miast pewnie od razu zobaczymy mnóstwo samochodów. Z raku na rok ich liczebność się zwiększa. Nie ciężko jest się domyśleć, iż spowodowane jest to uproszczeniem życia. Jakakolwiek osoba, która posiada swój pojazd, na pewno oznajmi, że nie wyobraża sobie aktualnie, aby go nie było. Dla wielu nie jedynie zjawiłby się kłopot z dotarciem do pracy, lecz także utrudnione pozostałyby takowe zwykłe prace jak na przykład zakupy. Niewątpliwie tak ogromne zainteresowanie autami sprawia, że na rynku pojawia się coraz więcej nowych modeli, wraz z dodatkowymi udoskonaleniami. Pośród nich przytoczyć można chociażby automatyczną skrzynię biegów. Coraz to częściej osoby zainteresowane zakupem pojazdu wyszukują dokładnie tego, jaki ją ma. Jednakże potrzeba pamiętać, iż w ich przypadku potrzebna będzie regularna dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów, jeżeli nie chcemy niepokoić się jej reperacją. Między innymi takie usługi proponuje Autoservice Wojciech Grabowiecki. Polecamy.

  Data dodania: 12 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Auta zastępcze na czas naprawy Kraków przegladyrejestracyjnekrakow.pl »

  Serdecznie zachęcamy do naszego Auto-Serwisu Pateccy. Posiadamy warsztat w Krakowie a oprócz tego Michałowicach, gdzie realizujemy szerokiego zakresu usług związanych z mechaniką samochodową - ustawiamy zbieżność kół, wymieniamy układ hamulcowy, nabijamy klimatyzację czy dokonujemy wielu innych napraw. W naszej ofercie proponujemy Państwu mechanikę samochodową, wulkanizację, usługi blacharsko-lakiernicze, a także pielęgnację samochodów. Nasz blacharz oferuje pełen obszar usług, również powypadkowych, a dla Państwa wygody zapewniamy w takim przypadku możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego. Pomożemy również w szybkim a oprócz tego sprawnym zgłoszeniu szkody do ubezpieczyciela. Pateccy to lecz i auto-serwis, ale również artykuł kontroli pojazdów — realizujemy badania okresowe a oprócz tego dodatkowe przeglądy pojazdów do 3, 5 t.

  Data dodania: 20 10 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwisy motoryzacyjne

(18)

Serwisy motoryzacyjne - nowa strona:

Adres: