Dzieci Podkategoria: Dzieci

Sortuj po:

 • Dzienna opieka akademia odkrywców »

  Szukając żłobek pruszków dla własnego dziecka niejednokrotnie myślimy, czy to aby na pewno dobra decyzja. Czy też nie dobrze byłoby dłuższy czas pozostać ze swoim maleństwem w domku, żeby mieć na nie oko. Są to rozterki większości kobiet. Jednakże potrzeba pamiętać, iż dziecko powinno mieć jak najwięcej kontaktów ze własnymi rówieśnikami. Dzięki temu nauczy się komunikacji z innymi dzieciaczkami oraz tego, że potrzeba się dzielić zabaweczkami. Nawet jeżeli początku będą ciężkie i dla rodzica oraz dla dziecka nie powinno się rezygnować. Sami zauważycie, iż kiedy szkrab już się przyzwyczai to będzie niezwykle wesoło został w żłobku, a może być także tak, iż z rozweselenia wcale nie będzie chciał powracać do domu. Przeważnie takie dzieci, chodzące do żłobka prędko się usamodzielniają, jedzą ładne swoje posiłki, przestają nosić pieluszki i tym podobne. Żłobek akademia odkrywców zachęca do zajrzenia na miejscowość i do zapoznania się z planem dnia wszystkich rodziców. Znajdziecie tam dużo cennych wiadomości oraz naturalnie kontakt do żłobka.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka sprawdziany »

  To nic nowego, że mało kto w szkole lubi sprawdziany z matematyki. Jest to najmniej lubiany przedmiot szkolny ostatnich lat. Matematyka sprawdziany zazwyczaj są trudne i potrzeba sporo czasu na ich dokładną analizę i rozwiązanie. Nie pomagają już nawet dodatkowe wzory. Działania trzeba rozwiązywać wielo-poziomowo, a tego uczniowie nie lubią. Często gubią się w obliczaniach na matematyka sprawdzian. A tutaj nawet jedna liczna, która się nie zgadza i już całe zadanie jest złe. Dlatego trzeba być niesamowicie ostrożnym wykonując część obliczeniową. Jeśli nie masz pewności, że dobrze rozwiązałeś test z matematyki sprawdź go na stronie.

  Data dodania: 17 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dzieci

(1)

Dzieci - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: