Kancelarie adwokackie Podkategoria: Kancelarie adwokackie

Sortuj po:

 • Prawnik »

  Kancelaria Bronowicki to zlokalizowana w naszym mieście kancelaria zapewniająca obsługę swoich klientów w w ramach prawa cywilnego, prowadzenia spółek, oraz pozyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień na terenie Polski i za granicą. W Toruniu działamy już od piętnastu lat. Nasza Kancelaria Toruń w ramach obsługi podmiotów gospodarczych specjalizuje się w zakładaniu spółek z także optymalizacji korporacyjnej wytycznych prowadzenia spółki. Na tym polu Supremum Radca Prawny Toruń osiągnął już wiele sukcesów. Ponieważ naszymi kontrahentami są zarówno osoby fizyczne jak i makro i małe przedsiębiorstwa Supremus obiecuje Państwu profesjonalną pomoc w każdej sprawie i to nie koniecznie za duże honorarium. Prowadzimy kompleksowe doradztwo fiskalne i gospodarcze w obszarze doboru właściwej formy prowadzenia działalności i tworzenia właściwych struktur korporacyjnych dostosowanych do warunków gałęzi w której funkcjonuje firma, a także do jej otoczenia zewnętrznego. Wiedza i praca Supremus umożliwia uniknięcie dwukrotnego opodatkowania oraz założyć układ prowadzenia działalności dającą w razie kłopotów finansowych maksymalną ochronę wspólników i ich majątków przed roszczeniodawcami. Supremus specjalizuje się również w pozwach zbiorowych. Choć jest to zupełnie nowa część aktualnego prawa mamy już na tym polu doświadczenie. W ramach pozwów zbiorowych nasza kancelaria Toruń proponuje naszym klientom nieodpłatne, profesjonalne spotkanie wstępne w w budynku naszej firmy. Adwokat Toruń

  Data dodania: 10 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Toruń Radzińska »

  Notariusz jest funkcjonariuszem publicznym, którego podstawowy zadaniem jest niedopuszczenie do powstania sporu prawnego. Będąc doświadczonym właścicielem Kancelarii notarialnej w Toruniu, doskonale wiem jak zabezpieczyć Państwa interes prawny przed nieprzewidywanymi zdarzeniami. Mogą zaufać Państwo mojej bogatej znajomości regulacji prawnych i moim zdolnością rzetelnego wykonywania obowiązków.
  Kancelaria notarialna Toruń wykonuje czynności notarialne, związane z:
  - przygotowywaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;
  - dostarczeniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;
  - przechowywaniem dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.
  Kancelaria notarialna Toruń powstała w odpowiedzi na potrzeby swoich Klientów. Profesjonalny i uczciwy notariusz jest niezwykle potrzebny w dzisiejszych czasach. Zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług notarialnych. Gwarantujemy skuteczność i szybkość w działaniu.

  Kancelaria Notarialna Aleksandra Radzińska

  87-100 Toruń, Szeroka 7

  Telefony:694 165 002

  Data dodania: 22 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Kancelaria prawna z Torunia zaprasza ludzi, potrzebujących porad prawnych, bądź pomocy renomowanego prawnika. Z jakiego powodu to właśnie nasz zespół adwokatów z Torunia jest wyjątkowy? Prawnik, który sprawdzi się w każdej okoliczności. Jestem prawnikiem, który respektuje czas i pieniądze swoich Klientów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, a dokładnie w sprawach rozwodowych. Zabiegam o dyskrecję, błyskawiczność w rozwiązywaniu sporów i wygodę moich Kontrahentów. Oferuję rzetelne doradztwo prawne, reprezentację sądową, jak i mediacje mediacje między stronami różnych konfliktów.
  Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem w reprezentowaniu Klientów przed rożnymi instytucjami prawnymi. Specjalizuję się w prowadzeniu spraw rozwodowych. Na co dzień spotykam się z wieloma trudnościami, z jakimi wiąże się ta dość przykra okoliczność życiowa. Przy każdym zleceniu staram się pojednać rozchodzących się współmałżonków, troszcząc się o ich wzajemne dzieci, jak i finanse. Jeśli zależy Ci na dobrym adwokacie rozwodowym, mogę Cię zapewnić, wybór mojej kancelarii to strzał w dziesiątkę.
  W założonej parę lat temu kancelarii prawnej zgromadziłem najdoskonalszych specjalistów w dziedzinie prawa pracy, rodzinnego, a także karnego. Prowadzimy sprawy kilku Klientów w każdym miesiącu. W większości zarządzane przez nas sprawy kończą się dobrze dla naszych Klientów. Jesteśmy więc pełną i wiarygodną kancelarią adwokacką która może poradzić sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Dołącz do grupy kilkuset szczęśliwych Klientów. Skorzystaj z porad prawnych lub wynajmij nas jako swoich pełnomocników procesowych. Nie zawiedziesz się na naszych umiejętnościach i naszych nowoczesnych metodach pracy. Porady prawne Toruń

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Toruń »

  Nie stresuj się na myśl o problemach związanych z prawem. Wysokiej klasy fachowcy czekają na Ciebie w cenionej kancelarii adwokackiej w Toruniu. W naszej pracy stawiamy na praktyczne mechanizmy prawne i rzetelność w każdej sprawie. Dbamy o o naszych Kontrahentów oferując usługi prawne w konkurencyjnych cenach.
  W naszej kancelarii prawnej wyznajemy trzy najważniejsze wartości. Szacunek, bowiem uważamy, że każdy z naszych Klientów zasługuje na najlepsze traktowanie. Punktualność, gdyż jakiekolwiek usługi adwokackie winny być realizowane w jak najbardziej ekspresowym tempie i sumienność, gdyż w pracy adwokata nie ma miejsca na jakiekolwiek mankamenty.
  W naszej drużynie pracują najskuteczniejsi prawnicy, specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa. Przez to mamy szansę kompletnie obsługiwać zarówno Kontrahentów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Adwokaci w naszej kancelarii przygotowani są na najtrudniejsze zadania.
  Jako profesjonalna kancelaria prawna świadczymy standardowe usługi takie jak poradnictwo prawne i pełnomocnictwo sądowe. Obok tego tworzymy fachowe pisma procesowe, sporządzamy opnie prawne i zajmujemy się obsługą prawną firm.
  W każdej sytuacji pracujemy na najwyższych obrotach, angażując się w najbardziej istotne aspekty kooperacji z Klientem. Twój interes prawny jest dla nas priorytetem. Zapraszamy do naszego biura w Toruniu. Adwokat

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Nie myśl już więcej o problemach związanych z prawem. Doskonałej klasy eksperci oczekują Ciebie w cenionej kancelarii adwokackiej w Toruniu. W naszej działalności kładziemy nacisk na nowoczesne rozwiązania prawne i rzetelność w każdej sytuacji. Troszczymy się o naszych Partnerów proponując usługi prawne w konkurencyjnych cenach.
  W naszej kancelarii adwokackiej wyznajemy 3 najważniejsze reguły. Zrozumienie, bowiem jesteśmy pewni, że każdy z naszych Kontrahentów zasługuje na najlepsze traktowanie. Punktualność, gdyż wszystkie usługi adwokackie muszą być realizowane w jak najbardziej błyskawicznym tempie i uczciwość, ponieważ w działalności adwokata nie można sobie pozwolić na jakiekolwiek mankamenty.
  W naszym biurze usługi świadczą najskuteczniejsi adwokaci, specjalizujący się w przeróżnych gałęziach prawa. Przez to możemy wszechstronnie obsługiwać zarówno Klientów indywidualnych, jak i handlowych. Prawnicy w naszej kancelarii są gotowi na najbardziej wymagające zadania.
  Jako profesjonalna kancelaria prawna świadczymy typowe usługi takie jak doradztwo prawne i zastępstwo sądowe. Obok tego tworzymy specjalistyczne pisma sądowe, przygotowujemy opnie prawne i świadczymy usługi obsługi prawnej dla firm.
  W każdej sytuacji dajemy z siebie wszystko, zagłębiając się w najbardziej szczegółowe elementy kontaktu z Klientem. Zabezpieczenie Twoich interesów jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w kancelarii w Toruniu.

  ADWOKAT TORUŃ

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Kancelaria prawna Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, poszukujących porad prawnych, bądź pomocy biegłego prawnika. Nasz doświadczony zespół kreują prawnicy, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W kancelarii prawnej Ius Cogens wyznajemy zasadę, że nikt nie wie wszystkiego i nie może zajmować się wszystkimi działkami prawa, więc angażujemy autorytety od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria bazuje wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na nowatorskich metodach pomocy prawnej. Każda nadchodząca sprawa z branży prawa jest dla naszej kancelarii prawnej nieocenionym dośwadczeniem, które pozyskujemy codziennie. Wiemy doskonale, że do każdej sprawy trzeba podejść w sposób szczególny. Respektujemy prywatność naszych Zleceniodawców i robimy co w naszej mocy, aby im pomóc.

  W zakresie prawa karnego, pełnomocnicy z kancelarii prawnej Ius Cogens w Toruniu posiadają kilkuletnie doświadczenie. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o zadośćuczynienie dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to bardzo często szczególnie delikatne i prywatne sprawy. Pomożemy Ci przy sprawach o rozwód oraz w trudnych przypadkach sporów o dzieci. Nasz zespół oferuje porady i może Cię reprezentować w sprawach z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz kłopoty z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Zaufaj naszemu zespołowi od prawa pracy.

  W naszej kancelarii dbamy o dobro naszego Klienta. Postaw na nas, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem. ADWOKAT TORUŃ

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Oława »

  Wiadomym jest, iż każdy człowiek ma prawo mieć swoje stanowisko. Tu duże znaczenie odgrywa wolność słowa. Jakkolwiek są kraje, w jakich panuje dyktatura i ludzie nie mają prawa zakomunikować publicznie tego co faktycznie myślą, a już wyjątkowo w sytuacji, kiedy też słowa będą odrzucały działania dotychczasowej władzy. Bez powątpiewania osoby, jakie żyją w państwie propagującym wolność słowa mają o sporo lepiej. Chociaż pomimo wszystko należy walczyć o swoje oraz toż nie tylko o owym mówić, jednakże również działać. Jest toż zwłaszcza istotne w sytuacji, w której nie zgadzamy się z wolą zmarłego i zostaliśmy pominięci lub dostaliśmy naszym zdaniem za mało w spadku. Z rzetelnością adwokat oława wesprze w sprawie dotyczącej obalenia testamentu. Nadzwyczaj serdecznie polecamy udać się do Kancelarii Prawnej Pani Mecenas Agnieszki Przybyły-Kotwickiej. Tutaj mają Państwo pewność, iż powierzona przez Państwa sprawa będzie potraktowana z należytą uwagą tudzież sumiennością. Jednym z wielu atutów tej kancelarii jest współpraca z paroma innymi radcami prawnymi, adwokatami, a także doradcami podatkowymi. Polecamy.

  Data dodania: 07 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin sprzedaż nieruchomości »

  Notariusz Szczecin. Bartosz Masłowski. Oferujemy Państwu sporządzanie umów sprzedaży nieruchomości, w tym gruntowych i lokalowych (mieszkalnych i niemieszkalnych), prawa wieczystego użytkowania, spółdzielczych własnościowych praw do lokali (mieszkalnych i niemieszkalnych), umów przedwstępnych i umów deweloperskich, a także umów przeniesienia własności, umów warunkowych, wykup lokali od Gminy i spółdzielni, ustanowienie hipoteki

  Data dodania: 07 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Łódź - Zgierz »

  Kancelaria Adwokacka znajdująca się w Zgierzu oraz w Łodzi, prowadzona jest przez Adwokata Piotra Sęka, oferuje usługi w zakresie prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa karno-skarbowego, czy też prawa spadkowego. Adwokat Sęk Piotr oferuje porady, doradztwo i pomoc prawną również w kwestii prawa pracy, czy ubezpieczeń społecznych.

  W Kancelarii Adwokackiej, usługi oferowane są zarówno osobom indywidualnym, jak i gospodarczym podmiotom. Zgłaszając się do Kancelarii Adwokackiej z Łodzi lub Zgierza, skorzystać można zarówno z porad prawnych, dostosowanych do sytuacji klienta, można także otrzymać pomoc w sporządzaniu i opiniowaniu pism oraz umów, a także usługę reprezentacji klientów przed organami ścigania.

  Reprezentacja klientów, którzy zgłosili się o pomoc do Adwokata Sęka Piotra, mogą otrzymać pomoc w przypadku reprezentacji przed sądem, na terenie całego kraju, nie tylko w Łodzi lub Zgierzu. Adwokata wyróżnia wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm oraz chęć niesienia pomocy i praktycznych porad. Adwokat swoje usługi oferuje także nieletnim, którzy weszli w konflikt z prawem.

  Ciągle zmieniający się system prawny w kraju, sprawia ogromne kłopoty osobom, które nie mają o tym pojęcia. Właśnie dlatego w Kancelarii Adwokackiej z Łodzi, czy też Zgierza, skorzystać można z kompleksowej pomocy, doradztwa oraz otrzymać wyjaśnienia, w przypadku gdy coś jest dla klienta niejasne.

  Szeroki zakres usług sprawia, że do Kancelarii Piotra Sęka zgłasza się coraz więcej zadowolonych z usług klientów.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, zawarta na stronie Adwokata.

  Data dodania: 05 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat wodzislaw slaski alimenty »

  Mówi się, że ''nieznajomość prawa szkodzi''. Jest to niewątpliwie prawda. Każdy obywatel musi przestrzegać swoich obowiązków, jednakże także ma jeszcze swoje prawa. Jednakże jeżeli podejmuje się wszelkie działanie toż zawsze winno się mieć na uwadze wszelkie konsekwencje prawne. Prawo zawiera rzeczywiście każdą dziedzinę życia. Na pewno zdarza się sporo trudnych sytuacji życiowych, które wymagają zmian prawnych. Tak też dzieje się w sytuacji którą jest rozwód. Bez wątpienia jest owo bardzo trudna sprawa, tudzież już szczególnie, kiedy są również dzieci. Zatem adwokat wodzislaw slaski rozwod to specjalista, którego nie może zabraknąć. Dzięki niemu będziemy wiedzieć jakie kroki dalej zrobić, aby wszystko poszło harmonijnie z prawem i w dodatku, aby otrzymać to czego oczekujemy. Niezwykle gorąco zachęcamy rozpocząć współpracę z Kancelarią Adwokacką, jaką prowadzi Pan Adwokat Patryk Riedel. Ta kancelaria zajmuje się nie raptem sprawami o rozwód, lecz dodatkowo specjalizuje się w prawie rodzinnym oraz karnym. Tam uzyskają Państwo profesjonalizm na najwyższym stopniu.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Prawo jest dyscypliną dzięki, której można pilnować ładu publicznego. Bezsprzecznie nadarzały się, zdarzają plus będą się zdarzać ludzie, jacy zdecydują się łamać przepisy. Niemniej muszą oni liczyć się z tym, iż prędzej, bądź potem będą w sytuacji, w której odpowiedzą za własne przewinienia. Na pewno dzięki zasadom prawnym można zweryfikować każdego, czy działa harmonijnie z nimi, czy tez nie. Owo już daje pewny określony porządek w społeczeństwie. Dodatkowo dzięki prawu można liczyć na sprawiedliwość plus zawalczyć o swoje. Wspomoże w tymże Państwu kancelaria adwokacka Poznan, którą prowadzi Pani Adwokat Paulina Lissoń. Skończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, a następnie po wykonaniu aplikacji wprowadzono ją na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Kancelaria Pani Adwokat Paulina Lissoń ma za zadanie przede wszystkim dostarczyć kompleksową i wszechstronną pomoc prawną każdemu klientowi, inaczej zarówno indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym. Zapraszamy do zawarcia współpracy.

  Data dodania: 07 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kielce »

  Rozwód jest to niełatwa sprawa dla każdej ze stron. Wiadomo wszakże, że kiedy braliśmy ślub i planowaliśmy założenie rodzinki byliśmy przekonani, iż będziemy już zawsze razem, iż przejdziemy wszystkie przeciwności losu oraz tym pokrewne. Niestety, jednakże nie za każdym razem się to udaje. Gdy już przestajemy się ze sobą dogadywać i złości nas sama obecność partnera rozmyślamy czy też nie doskonalszym wyjściem będzie rozstanie się. Nawet jeżeli toż będzie zgodna decyzja nas obojga to nie przebiegnie to bez nerwów oraz żalu. Problemy w porozumieniu mogą pojawić się wtedy, gdy posiadamy już dzieciaczki. Trzeba wtedy określić kto też będzie się nimi opiekował, określić reguły widzenie się z dziecinami, a też i wielkość alimentów. W takowych sytuacjach trzeba żeby pomógł nam prawnik kielce, jaki zajmuje się prawem rodzinnym. Nie wyłącznie rozumie on odpowiednio nasze położenie, ale też będzie rozumiał co sprawić, by całą sytuację prędko ukończyć. My zalecamy zgłoszenie się do Adwokata Radosława Krakowiaka, którego kancelaria świadczy pomoce na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 05 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik wypadki UK »

  Rozpoczynając pracę w nowej firmie zostajemy powiadomieni o przeróżnego typu niebezpieczeństwach, które łączą się z wykonywaniem danych czynności. Jednakże nawet jeżeli będziemy wyjątkowo uważali może dojść do wypadku i to nie obowiązkowo z naszej własnej winy. Jednakże bez różnicy na przyczyny należy nam się odszkodowanie za poniesiony uraz oraz uszczerbek na zdrowiu. Zdobycie jego może wydawać nam się normalne. Jednakże jeśli podążyliśmy za lepszą pracą do Wielkiej Brytanii sprawy się nieco utrudniają. Nawet jeśli znamy doskonale język obcy to nie zawsze perfekcyjnie możemy dogadać się w sprawach dotyczących obowiązujących tam praw. Stąd również, jeżeli jesteśmy tam tymczasowo, czy również wyprowadziliśmy się do Wielkiej Brytanii i należy nam się Odszkodowanie za wypadek przy pracy, ale również na przykład za wypadek samochodowy zachęcamy aby odezwać się o pomoc do eksperta. U nas znajdziecie firmy, jakie specjalizują się takowymi właśnie sprawami. Wywalczą dla Was pieniądze, które się Wam należą, a Wy nie będziecie wymagali się zupełnie niczym zamartwiać.

  Data dodania: 03 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne kancelarie prawne Bydgoszcz »

  Jeżeli mieszkacie w Bydgoszczy bądź w jej okolicach i potrzebny Wam jest porządny adwokat, to nasza kancelaria stoi przed Wami otworem. Katarzyna Kulik - Frasz i Krzysztof Frasz to osoby, które bezbłędnie znają się na wszystkich przepisach prawnych oraz zawsze entuzjastycznie Wam pomogą. Oferujemy Wam jednorazową pomoc| prawną, jak chociażby opiniowane otrzymanych pism, doradztwo, albo pomoc w sporządzeniu jakiegoś dokumentu. Zajmujemy się również współpracą dłuższą, która może opierać się choćby na reprezentowaniu przed obliczem sądowym w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych. Trudnimy się również prawem gospodarczym oraz prawem medycznym, o ile czujecie się przez kogoś pokrzywdzeni. Pożądane byłoby zjawić się u nas na wizycie w kancelarii, a my stricte zapoznamy się z Waszymi problemami natury prawniczej.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Oława »

  Układając sobie życie mamy nadzieję, iż nic złego nam się nie przydarzy. Jednak życie stawia zawsze na swoim. Powoduje to, iż wiążąc się z wybrana osoba, absolutnie nie możemy być przekonani, iż będziemy już zawsze ze sobą szczęśliwi. Coraz częściej zdarza się tak, że nawet wieloletnie małżeństwa z dziećmi przestają się dogadywać oraz niestety, lecz nie wiedzą już szansy dla swojego związku. W takowym chwilach na pewno będzie konieczny adwokat oława, jaki zimnie się dosłownie wszystkim i spowoduje, iż ten ciężki okres choć nieco stanie się prostszy. Do tego jeśli mamy wspomniane już dzieci dochodzą kwestie sprawowania opieki nam nimi, ale też naturalnie i wypłacania alimentów. Dlatego ważne jest, aby dotrzeć do profesjonalnej osoby, u której napotkamy się z ciepłym podejściem do klientów, lecz także i z wielkim doświadczeniem. Takową kancelarią, do jakiej swobodnie można się zgłosić jest Kancelaria prawna mecenas Agnieszki Przybyły-Kotwickiej. Co prawda jej siedziba mieści się w Oławie, lecz posiada filie we Wrocławiu, ale również i Trzebnicy.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy »

  Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy działająca we Wrocławiu wychodzi zarówno do Klientów firmowych, jak również prywatnych z asortymentem specjalistycznych usług prawniczych. Bardzo wyraźnym atutem Kancelarii Prawnej Klisz i Wspólnicy jest bez wątpienia wykwalifikowany i doświadczony zespół prawników, w którym każdy prawnik posiada skonkretyzowaną specjalizację i tylko w jej zakresie prowadzi sprawy. Priorytetem Kancelarii jest sprostanie oczekiwaniom, ale jednocześnie zaoferowanie realnej pomocy w pracach podjętych na rzecz Klienta. Właśnie dlatego niezależnie od charakteru i wymagań spraw są one zawsze prowadzone zgodnie z przepisami prawa i wysokimi standardami.

  Data dodania: 08 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Tomasz Darkowski »

  Co sprawia, że we współczesnym społeczeństwie panuje porządek? Bezsprzecznie są toż przepisy prawne, tudzież także przyzwoitość. Obie owe sfery są ze sobą nierozerwalnie powiązane oraz dążą do dobra, zaś także sprawiedliwości. Dzisiaj wszelaki z nas może się domagać odpowiedniego traktowania, zaś dodatkowo wynagrodzenia za wyrządzone krzywdy. Prawo dotyczy tak faktycznie wszelakiego zakresu życia człowieka, albo toż osobistego, ewentualnie zawodowego. Jeżeli pragną Państwo pomocy toż zalecamy działalność kancelaria adwokacka Tomasz Darkowski, jaka znajduje się w stolicy przy ulicy Bagateli 10/6. Świadczone są tam usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Założyciel Pan Adwokat Tomasz Darkowski ma wielkie doświadczenie zawodowe w obszarze prawa międzynarodowego, jakie zdobył podczas misji eksperckich. Pozostały one zorganizowane przez Komisję Europejską TAIEX w Czarnogórze, Serbii, zaś dodatkowo w Bośni oraz Hercegowinie. Więcej wiadomości wynajdą Państwo wchodząc na witrynę elektroniczną: darkowskilegal. pl. W razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się telefonicznie.

  Data dodania: 15 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kancelarie adwokackie

(2)

Kancelarie adwokackie - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: