Piłka nożna Podkategoria: Piłka nożna

Sortuj po:

 • Profesjonalne pokazy trików piłkarskich »

  Robert Guzik to uzdolniony oraz utalentowany sportowiec, który Freestyle Footballem trudni się od sześciu lat. To obszar sportu, która polega na realizowaniu różnych sztuczek z piłką, z pomocą nóg lub karku. Ten błyskotliwy facet ma na swoim koncie multum osiągnięć, które osiągnął lecz również w Polsce, lecz także są jej osoba na poziomie rangi Międzynarodowej. Jeżeli poszukujesz w takim razie ciekawej atrakcji, która wzbudzi zainteresowanie pośród publiczności na swojej imprezie, względnie innym wydarzeniu, powinno się wybrać oczywiście jego. Robert w swojej propozycji posiada pokazy sztuczek piłkarskich. Pokazy, które wykonuje zawsze mają styl zsynchronizowanej z muzyką choreografii. Sportowiec oprócz występów oferuje także warsztaty, innymi słowy naukę elementarnych trików. Może{być to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak i również osób dorosłych.

  Data dodania: 15 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Boiska wielofunkcyjne Warszawa »

  KORTBUD to firma działająca na polskim rynku od 20 lat. Zajmujemy się projektowaniem i budową różnego typu obiektów sportowych. Ogromne doświadczenie a oprócz tego wykwalifikowani personel sprawiają, że jesteśmy wiodącą firmą z tej branży w Polsce. Oferujemy budowę: kortów tenisowych, boisk, bieżni a także sprzętu sportowego. W pracy używamy nowoczesnych technologii i również sprawdzonych maszyn, za sprawą którym budowane przez nas obiekty są trwałe, odporne na warunki pogodowe, a co najważniejsze – bezpieczne. Tak samo jak nasi klienci jesteśmy miłośnikami sportu a oprócz tego pragniemy tworzyć wysokie jakościowo obiekty, w związku z tym proponujemy budowę z wykorzystaniem przeróżnych materiałów – na mączce ceglanej rozpoczynając, a na trawie naturalnej kończąc. Zajmujemy się również renowacją zniszczonych boisk, czy kortów. Więcej informacji o naszej działalności odkryć można na stronie www.

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Boiska trawiaste boiska.eto.com.pl »

  Odpowiedni gatunek trawy, systematyczne nawożenie, podlewanie oraz koszenie jest gwarancją, że boisko dedykowane do intensywnej eksploatacji będzie długo służyło w stanie niezmienionym. Nasza firma zajmuje się kompleksowymi pracami, mieszczącymi się w ramach prac ogrodniczych związanych z pielęgnacją murawy boiskowej. Stawiane przez nas boiska trawiaste spełniają wszelkie określone normy dla obiektów sportowych, stosujemy środki pielęgnacyjne doskonałej klasy, instalujemy system nawadniający a oprócz tego drenażowy, okresowo odchwaszczamy a także przycinamy całą płytę boiska. Zakładanie boisk wiąże się także z przygotowaniem podłoża. Odpowiednio wyrównane pH gleby, jej odżywienie a oprócz tego nawodnienie — sprawi, że posiana trawa będzie gęsta, mocna i również odporna na zgniatanie. Dla naszego przedsiębiorstwa długoterminowa umowa na pielęgnację boiska trawiastego jest powszechnie stosowaną praktyką, a dotychczasowi zleceniodawcy wyrażają się o nas z wysokim uznaniem.

  Data dodania: 10 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Piłka nożna

(2)

Piłka nożna - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: