Strony związane z hasłem 'angielskiego':

Sortuj po:

 • Kursy angielskiego Warszawa »

  Najistotniejszym celem szkoły Akces Benefit jest sprawne nauczanie języków obcych. Polecane kursy angielskiego Warszawa są oparte o innowacyjne metody. Jedną z znaczących metod nauczania jest metoda bezpośrednia oraz metoda Colina Rose. Jest to najnowsza metoda oparta na najnowszych odkryciach. Są one związane z funkcjonowaniem mózgu człowieka. Metoda ta należy do metod polisensorycznych, czyli angażuje wszystkie zmysły naraz. Dzięki temu nauka jest nieskomplikowana i efektywna. Prekursorem tej metody był Colin Rose – świetny psycholog i doradca rządu Wielkiej Brytanii. Nauka odbywa się w sposób zbliżony do nauki języka ojczystego. Jej podstawowym zadaniem jest nauczenie swobodnej komunikacji w przeciągu pół roku. Nauka języka angielskiego Warszawa wydaje pisemne zapewnienie na zaliczenie egzaminu TELC i FCE. Jeśli po odbyciu konkretnej liczby lekcji, słuchacze nie uzyskają dobrego rezultatu na egzaminie, szkoła Akces Benefit udziela darmowych lekcji aż do osiągnięcia sukcesu.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesna szkoła językowa Kraków »

  Szkoła językowa Speaking English zaprasza do skorzystania ze swojej propozycji. Jeżeli chcecie dobrze nauczyć się angielskiego, to koniecznie musicie zapoznać się z oferowanymi przez nas usługami. Nasi uczniowie są dla nas najbardziej istotni, w następstwie tego do każdego posiadamy indywidualne podejście. Oferujemy Wam naukę języka praktycznego, jak również języka w biznesie. Nauka angielskiego prowadzona jest z wykorzystaniem innowacyjnych, nowoczesnych metod, za sprawą czego każdy z Was bez wątpliwości osiągnie pożądany sukces. Rozbudowane słownictwa, zwroty, poszerzanie słownictwa, abyście do tej pory lepiej mogli komunikować się z innymi osobami - wskazane jest zaufać naszym lektorom, którzy posiadają spore doświadczenie w nauczaniu tego języka. Zaufajcie nam, a my Wam pokażemy, że język angielski to język, którego na pewno uda Wam się nauczyć. Zachęcamy!

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Rzeszów »

  Spółka Promar to innowacyjne centrum edukacyjne dla dzieci, młodzieży a oprócz tego dorosłych zlokalizowane w Rzeszowie i również wyspecjalizowane w nauczaniu języków obcych. Główne filary działalności Promar obejmują szkołę języków obcych, przedszkole anglojęzyczne a oprócz tego dwujęzyczną szkołę podstawową z wykładowym językiem angielskim. Centrum Promar zatrudnia wielce wykwalifikowanych lektorów i również native speakerów. W ramach szkoły językowej oferowane są różnego typu kursy dla wszystkich grup wiekowych, tj. angielski dla dzieci, szkoły letnie czy kursy maturalne. Oprócz języka angielskiego istnieje także możliwość nauki języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i innych. Szkoła prowadzi również centra egzaminacyjne umożliwiające uzyskanie międzynarodowych certyfikatów językowych.

  Data dodania: 31 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe angielskiego »

  Dosłownie każdy z nas posiada do czegoś innego umiejętności. Oznacza co, iż uczy się poszczególnej tematyki szybciej, zaś innej wolniej. Poza tym istotne jest także wykorzystanie tegoż w praktyce. Bycie ekspertem toż przede wszystkim ogromna wiedza na dany temat, zaś także praktycznie zastosowanie oraz bezsprzecznie bogate doświadczenie. Potrzeba mieć po prostu chęci do owego, żeby ciągle zgłębiać tajniki danej tematyki. Bez najdrobniejszych wątpliwości tłumacz przysięgły języka ukraińskiego spośród Biura Tłumaczeń BT ALPHA posiada wszelakie potrzebne kompetencje. Taż firma działa drogą internetową. Istnieje już od 2008 roku oraz obszar działania obejmuje nie tylko całą Polskę, ale jeszcze teren poza jej granicami. Więcej wiadomości na temat oferty otrzymają Państwo wchodząc na witrynę: biuro-tlumaczen. tv

  Data dodania: 16 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Doświadczony native speaker Wrocław »

  Queen's School of English, to naprawdę wysoki standard nauki, profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego z uczniów a także nauka w ciekawych warunkach. Język angielski prowadzony jest na bardzo różnorodnych poziomach, za sprawą czego każdy ma możliwość wybrać ofertę, dzięki której migiem a także efektywnie podniesie swoje umiejętności językowe. Dzięki obecności native speakerów, każdy uczeń ma możliwość porozmawiania z osobą, dla której angielski jest językiem ojczystym. W trakcie zajęć stosowane są różne pomoce naukowe, dzięki czemu nauka jest interesująca. Angielski, to nie tylko nauka języka, ale również usługi związane z korekcją różnego typu tekstów, i tłumaczenia. Szkoła ma możliwość pochwalić się prestiżowym wyróżnieniem, które świadczy o doskonałej klasy usług a oprócz tego poziomie nauczania.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kursy online dla nauczycieli angielskiego »

  Wykształcenie jest bardzo kluczowa. Można zacząć się uczyć w każdym wieku. Co prawda potocznie uznaje się, że najwięcej uczą się najmłodsi. Czy choć właściwie tak jest? Wykształcenie towarzyszy każdemu z nas. Szkoła może być kontynuowana na różnym etapie życia. Szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego mogą być kompleksowe a oprócz tego zapewniać konkretne wartości, jakich się oczekuje. Ważne, żeby stawiać na praktykę a oprócz tego teorię w odpowiednich proporcjach. Możemy maksymalizować zyski poprzez skupianie się na tym, co jest w dzisiejszych czasach trendem. Doświadczenie w prowadzeniu profesjonalnych szkoleń z tego zakresu jest nie nieistotny. Stawiając na edukacyjnych mistrzów z elt events i najlepsze szkolenia dla nauczycieli angielskiego można samemu poniekąd się podszkolić. Udoskonalanie naszej bazy wiedzy może okazać się bardzo potrzebne na każdym etapie życia. Warto sprawdzić naszą ofertę.

  Data dodania: 30 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Pisma dla anglistów »

  Magazyn The Teacher skierowany jest do wszystkich nauczycieli, lektorów języka angielskiego. Pozwala polskim nauczycielom poszerzać zakres swoich kompetencji. Czasopismo oferuje interesujące materiały dydaktyczne. Dzięki temu słuchacze mogą rozwijać swoje umiejętności. Kurs staja się konkurencyjne, pełne interesujących treści. Czasopismo The Teacher to nie tylko materiały dydaktyczne do codziennych lekcji, lecz także materiały pozwalające się dobrze przygotować się np. do matury. Pismo The Teacher można zakupić poprzez sklep internetowy. Chcemy dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, zatem nasze czasopisma można kupić w pojedynczych egzemplarzach jak i w formie rocznej prenumeraty. Dajemy możliwość zakupu numerów archiwalnych. Ogromą popularnością cieszą się różnego rodzaju fiszki edukacyjne. Zachęcamy ciepło wszystkich nauczycieli, lektorów do zapoznania się z naszą bogata propozycją.

  Data dodania: 30 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Łódź »

  Chcesz rozwinąć swoją wiedzę o nowy język obcy? W szkole języków obcych Perfect OK jest to możliwe! Prowadzimy kursy semestralne oparte o jedynka z dziesięciu możliwych do wyboru języków obcych takich jak Niemiecki, Język angielski, Japoński czy Rosyjski w dwóch opcjach zajęć, 48 i 60 godzin. Kursy trwają od października do czerwca, a naukę możesz kontynuować w kolejnych semestrach! Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę o następny język? Specjalnie dla was przygotowaliśmy propozycję w której za naukę drugiego języka zapłacisz wyłącznie 50%! Jesteśmy Ośrodkiem Egzaminów Międzynarodowych co oznacza, że posiadamy licencjonowanych egzaminatorów i egzaminy Stage I również a oprócz tego Stage II. Oferujemy kursy dla dzieci, dla firm, kursy wakacyjne i również maturalne! U nas wychowanie nie jest nudna! Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

  Data dodania: 26 10 2021 · szczegóły wpisu »