Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

Sortuj po:

 • Podatki, radca prawny, rachunkowość - Toruń TCG »

  Biuro rozrachunkowe TCG z Torunia od kilkunastu lat jest niekwestionowanym liderem nowoczesnej księgowości i kreatywnych rozliczeń podmiotów gospodarczych. Naszymi klientami są firmy jednoosobowe i miśp zarówno krajowe jak i zagraniczne. Specjalizujemy się w audycie finansowym i rozliczeniach podatkowych. Nasz radca prawny zajmie się każdym problemem gospodarczym, napisze wszelkie urzędowe pisma oraz założy spółkę. Rachunkowość, którą się zajmujemy jest naszym hobby co pozwala nam w pełni zaangażować się w wykonywanie naszych zleceń, a współpraca z naszą firmą, przyniesie wiele wymiernych korzyści - np. oszczędność względem zatrudnienia księgowej i kadrowej na etacie.

  Data dodania: 04 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Roczne deklaracje PIT 2016 »

  Rozliczać się z podatku właściwie nikt nie lubi, natomiast za pieniędzmi, które uzyskuje się z tytułu zwrotu podatku to pewna z tych małych życiowych wspaniałych rzeczy, za którą przepada chyba jednak każdy. Ażeby jednakże owe kapitały zdobyć i nie doprowadzić do zaistnienia problemów z Urzędem Skarbowym, należy zeznanie podatkowe uważnie we odpowiedni sposób wypełnić. A to, niefortunnie, nie należy już zdecydowanie do mocnych stron Polaków, bez względu na to czy chodzi o jednostki prywatne, czy także o prowadzących działalność gospodarczą przedsiębiorców. Na całe szczęście, z myślą o tych jednostkach opracowano mnóstwo specjalnych programów, których nadrzędnym celem jest usprawnienie odpowiedniego wypełnienia zeznania podatkowego. Jednym spośród takich programów jest program PIT biuro rachunkowe , który powoduje, iż zajęcie się rzeczami połączonymi z corocznym obowiązkiem rozliczania się z podatków jest wprost dziecinnie proste. Warto z niego skorzystać chociażby po to, by własny drogi czas przeznaczyć na zgoła inne zajęcia.

  Data dodania: 09 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - profesjonalna księgowa Warszawa »

  Jeśli szukasz biura rachunkowego, które w sposób profesjonalny i odpowiedzialny będzie dla Ciebie świadczyć usługi rachunkowe to dobrze trafiłeś. Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów. Usługi księgowe świadczone przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN skierowane są dla małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Zadowolenie naszych Klientów oraz wieloletnia z nimi współpraca jest nasza najlepszą rekomendacją. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Na podstawie otrzymanych dokumentów źródłowych od Klienta za poprzednie okresy sprawozdawcze (miesiące, kwartały, lata) dokonujemy ponownego ich księgowania w oparciu o obowiązujące w tych okresach przepisy prawa podatkowego i bilansowego, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz rozliczeń rocznych w przypadku osób fizycznych. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 12 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatków z zagranicy »

  Wiedziesz prywatną firmę i potrzebujesz nagle korzystać z pomocy doświadczonych w swojej sferze zawodowców, którzy pomogą ci pozałatwiać wszystkie złożone kwestie księgowe, których sam nie jesteś w stanie ogarnąć bądź zwyczajnie nie masz czasu na to, ażeby się tym zająć? Jeśli jesteś przedsiębiorcą z okolic Tarnowa, to w opiece o otrzymanie usług najwyższej jakości i maksymalnej fachowości, powinieneś w pierwszej kolejności zainteresować się propozycją właśnie naszego biura księgowego. Nasze biuro prężnie i efektywnie działa na miejscowym rynku już od niemalże dwudziestu lat. Przez wszystkie te lata udzieliliśmy pomocy dużej ilości zadowolonych z naszych usług odbiorców. Wielu z nich zdecydowało się na stabilną współpracę. Odznacza nas to, że pomagamy między innymi w takich rzeczach, jak zwrot podatków z zagranicy. Nie jest to lecz, naturalnie, jedyna rzecz, którą się zajmujemy. Więcej na temat naszej działalności a także propozycji znajdziesz na naszej strony internetowej, w związku z czym serdecznie zachęcamy do jej odwiedzenia. Przekonasz się wtedy, że stanowimy doskonały wybór dla ciebie.

  Data dodania: 02 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Toruń cennik »

  Biuro rachunkowe Poltax to prężnie rozwijająca się firma, która pomaga wielu regionalnym przedsiębiorcom. nasza drużyna składa się z rzetelnych i wszechstronnych specjalistów w zakresie rachunkowości i finansów. Wierzymy, że to właśnie doskonałe umiejętności i znajomość nowoczesnych rozwiązań księgowych, sprawia, że potrafimy współpracować z Klientami z różnych branż i korzystnie rozliczać ich finanse. Oferowane przez nasze biuro usługi księgowe to gwarancja skutecznego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax prowadzi kompletne usługi rachunkowe, takie jak prowadzenie pełnej księgowości dla małych i dużych firm. Zlecając nam obsługę swoich finansów, będziesz mieć większą kontrolę nad planowanie strategii dla swojej firmy. Opracowywane przez przez nas raporty finansowe umożliwią Ci podejmowanie rozsądnych i rzeczowych decyzji.

  Firma Poltax oferuje także kompleksową pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej. Pomożemy Tobie w trakcie wypełniania koniecznych papierów. Wspólnie wybierzemy najlepszy sposób rozliczeń podatku. Zaproponujemy Tobie funkcjonalne oprogramowania do planowania finansów firmy, przez które nie zgubisz się w nie co skomplikowanym świecie podatków.

  Dla naszej firmy kluczowa jest skuteczność działań i dotrzymywanie umówionych terminów. Wszelkie usługi prowadzimy w oparciu o doskonałą wiedzę prawną i bogate doświadczenie w współpracy z różnorodnymi firmami. Nowatorskie programy księgowe dają nam możliwość prawidłowo rozliczać Twoje rachunki i sprawniej analizować Twoją sytuację biznesową. Z naszym biurem Twoja firma będzie bezpieczna.

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Jelenia Góra »

  Internet zapewnia niezwykle mnóstwo opcji rozwoju, lecz także proponuje nowe wyzwania przed każdym użytkownikiem. Na pewno dużą popularnością zajmują się blogi. Na nich jest możliwość zamieszczania wielu interesujących tekstów, jakie można wzbogacić wyjątkową szatą graficzną. Jest toż nie raptem świetna możliwość dla autorów, lecz jeszcze odbiorców. Bowiem dostarcza toż nam możliwość skorzystania informacji i owym samym rozbudowania wiedzy na określony temat. Z pewnością tematyka księgowości nie należy do najlżejszych. Dlatego warto jest wejść na: martax. jgora. pl/blog. Autorem jest Marcin Jurkiewicz, który posiada biuro rachunkowe Jelenia Góra przy ul. Różyckiego 19/A/13. Bez powątpiewania odkryją tam Państwo sporo fascynujących artykułów. Zawarto tam pomiędzy innymi teksty dotyczące owego jak założyć firmę, na temat wyboru metody opodatkowania dochodu, czy o wpływie reklamy na handel. Acz na początek autor proponuje wpisy o charakterze poradników zawierających mnóstwo cennych rad. Na pewno ułatwi toż zapoznanie plus wdrożenie się z treścią.

  Data dodania: 05 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kielce »

  Obecnie niezwykle prosto jest pogubić się we wszystkich przepisach. Wyjątkowo jest owo wyjątkowo trudne dla wszystkich owych, jacy prowadzą swoją działalność. Tutaj mamy mnóstwo formalności do uzyskania. W szczególności ważne jest odpowiednie rozliczenie się. Zatem warto nawiązać współpracę z osobami, jakie znają się na rachunkowości plus księgowości. Dzięki nim będą mieli Państwo pewność, iż wszystko jest w porządku. Wobec tego wyjątkowo serdecznie polecamy biuro rachunkowe Kielce Dorota Dulęba. Oferta tegoż biura rachunkowego jest skierowana dla jednoosobowych działalności gospodarczych, tudzież także spółek: cywilnych, partnerskich, komandytowych i z. o. o. Co istotne każdy nowy klient może liczyć na pierwszy miesiąc usług GRATIS. Jeżeli posiadają Państwo wszelkie pytania lub chcą uzgodnić detale to można umówić się za pomocą formularza widniejącego na stronie biura rachunkowego albo przyjść osobiście oraz umówić się na spotkanie. Więcej informacji, natomiast dodatkowo wszelkie dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej: biurorachunkowekielce. eu.

  Data dodania: 22 02 2018 · szczegóły wpisu »