Strony związane z hasłem 'frezowanie cnc':

Sortuj po:

 • Obróbka Skrawaniem »

  Zajmujemy się profesjonalną obróbką metali. Istniejemy na rynku od ponad 10 lat, w tym czasie zdobyliśmy spore doświadczenie realizując wiele ciekawych projektów. Specjalnością naszej firmy jest obróbka skrawaniem, a w szczególności toczenie cnc oraz frezowanie cnc. Obrabiamy także aluminium i tworzywa sztuczne. Prowadzimy produkcję seryjną, jak i jednostkową. Posiadamy nowoczesne centra obróbcze sterowane numerycznie. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • BPS SOLUTIONS — Frezowanie i Toczenie CNC 3 i 5 D, Elektrodrążenie Wgłębne i Drutowe »

  BPS SOLUTIONS 04-994 Warszawa, ul. Poezji 19 
  e-mail: info@bps.com.pl
  tel: +48 22 382 16 60 
  kom: +48 516 600 101 | kom: +48 515 600 303

  Jesteśmy firmą świadczącą szeroki wachlarz usług z zakresu jednostkowej, krótko- i śrdnioseryjnej obróbki detali ze stali konstrukcyjnych, narzędziowych i specjalnych, aluminium, metali kolorowych – mosiądzu, miedzi, brązu, tworzyw sztucznych i wielu innych materiałów.
  Nasze usługi obejmują:
  Frezowanie CNC 3- i 5 Osiowe, precyzyjne do 0, 01 mm w wym. 1100x800x550 mm
  Toczenie CNC i konwencjonalne do Ø =600, L=1200,
  Obróbkę elektroerozyjną – drążenie wgłębne (X=600 Y=400 Z=450) i drutowe (Z=410),
  Wytaczanie w płytach i korpusach do wym 1200x1200x1000, Ø=500
  Szlifowanie płaszczyzn i na okrągło (800x500mm),
  Wiercenie na wiertarce współrzędnościowej i promieniowej, otworów- Ø=160 M=130
  Cięcie laserem,
  Gięcie,
  Polerowanie i docieranie,
  Piaskowanie i pyłkowanie,
  Lakierowanie i malowanie proszkowe,
  Spawanie MIG/MAG/TIG.
  Zapewniamy kompleksowe usługi wraz z obróbką wykończeniową, obróbką cieplną w tym hartowanie, czernienie, oksydowanie, miedziowanie i inne.
  Wykonujemy:
  Formy wtryskowe zimno i gorącokanałowe
  Formy do gumy
  Formy rozdmuchowe
  Wykrojniki jedno i wielobiegowe, noże tnące, gilotyny
  Tłoczniki jedno i wielosekcyjne, postępowe do automatyki
  przyrządy specjalne, oprzyrządowanie, części zamienne – stemple, matryce
  Linie produkcyjne.
  Zapewniamy części zamienne i serwis, oferujemy wysokiej jakości precyzyjne usługi zgodne z dokumentacją techniczną i gwarancją powtarzalności kształtowo-wymiarowej.
  Wykonujemy próby wtryskowe form – posiadamy własną wtryskownię, przyjmujemy także zlecenia na wtryskarki.
  Zapraszamy do kontaktu
  bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta
  www.bps.com.pl/
  bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta/itemlist/category/22-frezowanie-cnc

  Data dodania: 04 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Frezowanie CNC Wrocław »

  Poszukując w kraju sprawdzonej a oprócz tego doświadczonej w swoim działaniu firmy zajmującej się usługami takimi jak toczenie CNC, nie sposób po prostu zapomnieć od METALIMPEX. Firma ta, już od wielu lat dostarcza swoim klientom pełnych rozwiązań z zakresu obróbki metalu. Zadaniem firmy jest a w szczególności dostarczanie klientom artykułów końcowych, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością a oprócz tego precyzją realizacji. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasza kompetentna kadra, która za sprawą wieloletniej pracy nie boi się podjąć nawet pozornie skomplikowanie wyglądających zadań. Lubimy trudne sprawy. Oferowana przez nas obróbka stali nierdzewnej to jakość na najlepszym poziomie. Masz swój pomysł? A przypadkiem inne firmy nie potrafią wspomóc w wykonaniu Twojego projektu? Namawiamy do kontaktu – na pewno doradzimy jaka opcja będzie dla Państwa najlepsza!

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem toczenie »

  Dziś panuje zjawisko które określane jest konsumpcjonizmem. Najogólniej wyjaśnić można toż tymże, że coraz więcej się produkuje oraz tymże samym coraz więcej się wyrzuca. Obecnie rzadko kiedy zwraca się uwagę na owo, aby mieć coś najdłużej. Niejednokrotnie jeśli się coś starzeje lub psuje owo po prostu wymienia się to na nowszy model. Z jednej strony jest owo dobre, gdyż zawsze można mieć coś lepszego. Jakkolwiek z drugiej strony pojawia się takie przekonanie, iż jakoby nic nie jest warte naprawy, czy posiadania czegoś na dłużej. Z rzetelnością tak nie powinno się postępować. Potrzeba odnaleźć złoty środek. Bez powątpiewania toż, iż społeczeństwo posiada tak mnóstwo rzeczy zawdzięcza się przede wszystkim produkcji na jakiej jest zatrzęsienie maszyn. Aczkolwiek sama budowa maszyny nie należy do najprostszych. Mianowicie należy dostosować wszystko do odpowiedniej branży. Skoro chodzi o górnictwo, tudzież jeszcze przemysł motoryzacyjny toż poważnym profesjonalizmem może pochwalić się Fabryka Maszyn i Urządzeń OMAG. Jej usługi, a jeszcze produkty są najdoskonalszej jakości. W jej ofercie wyszukają Państwo między innymi koła zębate obróbka skrawaniem, którą robi się na materiale swym albo powierzonym. Obróbka skrawaniem odbywa się w obszarze: toczenie, wiercenie, frezowanie, szlifowanie, malowanie mokre i obróbka cieplno-chemiczna. Warto zauważyć, iż firma ma na swym koncie takowe certyfikaty jak: ISO/TS 16949, ISO 14001 i ISO 9001. Poza owym jest laureatem mnóstwa wyróżnień oraz nagród. Jeżeliby chcieli dowiedzieć się Państwo czegoś więcej toż jest to możliwe wchodząc na witrynę: omag. com. pl.

  Data dodania: 02 07 2019 · szczegóły wpisu »