Strony związane z hasłem 'szkoła':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Kurs fryzjerstwa »

  Chcesz być fryzjerką? W takim przypadku zapraszamy do skorzystania z naszych kursów, które wspomogą cię w wypełnieniu tego celu. U nas kurs fryzjerstwa to za każdym razem profesjonalizm i sposobność pracy z najlepszymi w swoim fachu, więc wybierając dokładnie nas, otrzymasz wszystkie kluczowe informacje, ażeby móc stać się wysokiej klasy fryzjerem. Proponujemy przy tym niskie ceny za nasze kursy, na które możesz zapisać się w miastach w całej Polsce.
  Wybierając kursy konkretnie w naszej szkole, zdobywasz aż 120 godzin zajęć, z czego znaczącą większość stanowi praktyka, z tej przyczyny wyjdziesz od nas nie wyłącznie z głową pełną ważkich informacji, ale też z użytkowymi umiejętnościami do praktykowania swojego zawodu. Zachęcamy zatem już w tej chwili do wejścia na naszą witrynę internetową, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej o naszej pełnej ofercie oraz sprawdzić terminy i warunki zapisów. Pamiętaj, nigdzie indziej bez wątpliwości nie pozyskasz tak doskonałej jakościowo obsługi na kursie!

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy kat D Kraków »

  Chcesz zdobyć uprawnienia do prowadzenia pojazdów obejmujących kategorię D? Tylko u nas nauczysz się, jak podejmować bezpieczne dla wszystkich uczestników ruchu drogowego decyzje. Prowadzimy Ośrodek Szkoleń Kierowców i zbudowaliśmy zespół dydaktyków, którzy za cel stawiają sobie jak najwyższy poziom nauczania.

  Data dodania: 04 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • El Puerto szkoła języka hiszpańskiego »

  Szkoła języka hiszpańskiego w Warszawie El Puerto. W naszej ofercie kursy języka hiszpańskiego, nauka hiszpańskiego w Warszawie. U nas nauczysz się szybko i w komfortowych warunkach języka hiszpańskiego. U nas grupy są maksymalnie 5 osobowe. Skorzystaj z jednej z naszych zniżek i zacznij poznawać język hiszpański już teraz.

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego Warszawa »

  Najistotniejszym celem szkoły Akces Benefit jest sprawne nauczanie języków obcych. Polecane kursy angielskiego Warszawa są oparte o innowacyjne metody. Jedną z znaczących metod nauczania jest metoda bezpośrednia oraz metoda Colina Rose. Jest to najnowsza metoda oparta na najnowszych odkryciach. Są one związane z funkcjonowaniem mózgu człowieka. Metoda ta należy do metod polisensorycznych, czyli angażuje wszystkie zmysły naraz. Dzięki temu nauka jest nieskomplikowana i efektywna. Prekursorem tej metody był Colin Rose – świetny psycholog i doradca rządu Wielkiej Brytanii. Nauka odbywa się w sposób zbliżony do nauki języka ojczystego. Jej podstawowym zadaniem jest nauczenie swobodnej komunikacji w przeciągu pół roku. Nauka języka angielskiego Warszawa wydaje pisemne zapewnienie na zaliczenie egzaminu TELC i FCE. Jeśli po odbyciu konkretnej liczby lekcji, słuchacze nie uzyskają dobrego rezultatu na egzaminie, szkoła Akces Benefit udziela darmowych lekcji aż do osiągnięcia sukcesu.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja domowa liceum »

  Rodzina jest jedną z najważniejszych wartości. Aczkolwiek jej założenie wiąże się z dużymi obowiązkami. Podstawą jest zapewnienie bytu, a także wychowanie na dobrych ludzi. To drugie niewątpliwie jest o wiele bardziej trudniejsze. Trzeba zacząć już od najmłodszych lat, ale niestety nie nad wszystkim ma się kontrolę, a już zwłaszcza w momencie, gdy dziecko pójdzie do szkoły. Dlatego jeśli Państwo chcą wiedzieć co dziecko robi i jakie są postępy w nauce to edukacja domowa szkoła podstawowa będzie najlepszym rozwiązaniem. Bowiem w tym przypadku Państwo sami będą uczyć smyka i weryfikować jego wiedzę. Poza tym, gdyby Państwo potrzebowali pomocy to zawsze taką uzyskają od nauczycieli szkoły umożliwiającą nauczanie w domu. Dodatkowo jeszcze można się tam udać po wszelkie materiały pomocnicze. Oczywiście dziecko otrzyma legitymację szkolną, co pozwoli mu na korzystanie ze zniżek. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej to można to zrobić wchodząc na stronę internetową: szkolyedukacyjne. pl.

  Data dodania: 30 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Muzyczna.pl - nauka gry na saksofonie Katowice. »

  Prywatna Muzyczna Szkoła Podstawowa “Elementarz” w Katowicach to miejsce stworzone przez wielkich miłośników muzyki i grania na najróżniejszych instrumentach. Swoją pasję do muzyki, do grania, do śpiewania chcemy przekazać kolejnym pokoleniom, dlatego zapraszamy do zapisywania swoich pociech do naszej placówki edukacyjnej. Szczególnie zapraszamy Rodziców tych dzieci, które już od najmłodszych lat mają pociąg do muzyki i już wykonują próby samodzielnego grania na najróżniejszych instrumentach. Wasze dziecko na pewno doskonale odnajdzie się w naszej szkole. Nauka gry na saksofonie, nauka gry na wiolonczeli, nauka gry na perkusji, na gitarze i wiele innych - gwarantujemy Waszym dzieciom naukę przy boku najlepszych nauczycieli. Nasza szkoła zwraca uwagę na potrzeby każdego ucznia, ponieważ zajęcia odbywają się w mało liczebnych klasach. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą placówką edukacyjną. Muzyka to wspaniała rzecz.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tenis pod okiem najlepszych »

  Szkoła Tenisa zaprasza wszystkie dzieci na lekcję. Każdy nasz trener tenisa pokaże Waszym dzieciom, na czym polega gra z rakietą na korcie. Jeżeli Wasza pociecha ma za dużo energii i wykazuje chęci do grania w tą dyscyplinę sportu, to koniecznie przyda jej się nauka tenisa. Tenis jest dobrą dyscypliną sportu, ponieważ dzięki niej można stracić dużo energii, którą mają wszystkie dzieci. Mamy nadzieję, że zarazimy Wasze pociechy miłością do tej fascynującej dyscypliny sportowej. Zapraszamy na zajęcia.

  Data dodania: 09 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Osk częstochowa »

  Obecnie mamy do dyspozycji nadzwyczaj dużo udogodnień, jednakże wiele z nich wymaga wcześniejszej nauki. Tak z gwarancją dzieje się w wypadku motoryzacji. Na pewno jeżdżenie własnym autem jest o mnóstwo bardziej wygodne aniżeli przemieszczanie się publicznymi środkami transportu. W tej drugiej kwestii musimy liczyć się z wieloma utrudnieniami jak np. spóźnienia, bądź niemili współpasażerowie. Choć, żeby jeździć samemu samochodem to potrzebna jest znajomość przepisów, a ponadto umiejętność prowadzenia auta. Dlatego tak niezbędne jest prawo jazdy. Dowolna jazda bez niego jest złamaniem przepisów, natomiast także stanowi duże zagrożenie na drodze. W osk częstochowa doskonale przygotują Państwa do egzaminu na prawo jazdy. Tam kursy obejmują 30 godzin teorii i tyle samo czasu jest przeznaczone na jazdy. Cena nie jest przesadzona. Otóż wynosi 1500 zł, natomiast studenci plus uczniowie płacą o 100 zł mniej. W razie pytań wyjątkowo gorąco namawiamy do kontaktu telefonicznego albo drogą internetową, jednakowoż do przyjścia osobiście.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesna szkoła językowa Kraków »

  Szkoła językowa Speaking English zaprasza do skorzystania ze swojej propozycji. Jeżeli chcecie dobrze nauczyć się angielskiego, to koniecznie musicie zapoznać się z oferowanymi przez nas usługami. Nasi uczniowie są dla nas najbardziej istotni, w następstwie tego do każdego posiadamy indywidualne podejście. Oferujemy Wam naukę języka praktycznego, jak również języka w biznesie. Nauka angielskiego prowadzona jest z wykorzystaniem innowacyjnych, nowoczesnych metod, za sprawą czego każdy z Was bez wątpliwości osiągnie pożądany sukces. Rozbudowane słownictwa, zwroty, poszerzanie słownictwa, abyście do tej pory lepiej mogli komunikować się z innymi osobami - wskazane jest zaufać naszym lektorom, którzy posiadają spore doświadczenie w nauczaniu tego języka. Zaufajcie nam, a my Wam pokażemy, że język angielski to język, którego na pewno uda Wam się nauczyć. Zachęcamy!

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła przyjazna edukacji domowej »

  Jakiekolwiek dziecko podlega obowiązkowi szkoły. Dlatego również, w okoliczności jak osiąga wyznaczony wiek wymaga udać się do szkoły. Jednak nie wszyscy rodzice pragną, żeby nauka jego dziecka dokładnie tak sie przedstawiał. Wolałby sami uczyć je w swoim domku. Niewątpliwie jest toż realne. Trzeba jednakże znaleźć placówkę, jaka będzie umożliwiała takowe rozwiązanie. Rodziców, których będzie zajmowała edukacja domowa warszawa mogą zameldować się do nas. Kierujemy zarówno edukację domową na etapie Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, ale także i Liceum. Współpracujemy na bieżąco z rodzicami, jacy realizują naukę w domu dzięki czemu w poszczególnej chwilce oferujemy porada oraz pomocą. W razie jakichkolwiek pytań namawiamy do skontaktowania się z nami. Wszystkie niezbędne informacje odkryjecie na naszej stronie.

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy częstochowa »

  Obecna technika sprawia, że ludziom żyje się znacznie lepiej. Dotyczy to tak faktycznie niezmiernie niemało sfer. Aczkolwiek warto się przyjrzeć transportowi i motoryzacji, jakie są ze sobą ściśle związane. Dzisiaj każdy z nas ma mnóstwo pojazdów do wyboru, którymi może podróżować. Oczywiście najwygodniejsze jest posiadania własnego auta. Wynika toż z tegoż, iż w takim przypadku zyskuje się o znacznie większą swobodę. Tutaj owo właściciel samochodu decyduje kiedy tudzież o której wyjechać. Aczkolwiek nie wystarczy tylko mieć swoje auto, jednak również potrzebne jest prawo jazdy. Zatem szkoła jazdy częstochowa jest doskonałym miejscem, by móc je zdobyć. Niezwykle serdecznie zalecamy Lider Janusz Lubas. Tutaj zyskają Państwo najodpowiedniejsze szkolenie, które zapewni owo, iż zdadzą Państwo egzamin na prawo jazdy. Potrzeba podkreślić, iż według rankingu WORD Częstochowa owo Lider Janusz Lubas jest najdoskonalszym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców. Więcej informacji, a dodatkowo jakiekolwiek dane kontaktowe uzyskają Państwo wchodząc na stronę elektroniczną: liderszkolajazdy. pl.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dogłębne szkolenie na patent sternika jachtowego »

  Nasze profesjonalne szkolenie na patent jachtowego sternika morskiego to doskonała oferta dla wszystkich tych osób, które marzą, by zasiąść za sterem jachtu do 18 metrów długości a oprócz tego pływać na akwenach morskich a oprócz tego oceanicznych. Wystawiamy patenty w języku polskim a także angielskim, które są ważne na wodach międzynarodowych. Dla naszej firmy szkoleniowej istotnym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja kursantów, dlatego też staramy się zapewnić najlepsze warsztaty na patent sternika jachtowego na najlepszym światowym poziomie. Wszyscy kursanci mogą liczyć na fachową pomoc naszych świetnych instruktorów oraz na dogodne terminy szkoleń. Najpierw polecamy nasze intensywne szkolenia tygodniowe, które między naszych kursantów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia Trzebnica »

  W życiu człowiek musi decydować się na wiele bądź również z wielu spraw rezygnować. Bez kwestionowania wyjątkowo znaczącą decyzją jest założenie rodziny. Gdyż w tej sprawie ciąży na przyszłych rodzicach ogromna odpowiedzialność. Wychowanie nie należy do najprostszych. Otóż trzeba umieć w odpowiedni sposób przekazać naszej latorośli wszelkie wartości plus reguły, którymi powinno kierować się w życiu dorosłym. Chociaż samo przygotowanie do przyjścia dziecka na świat jest okresem niezwykle skomplikowanym. Mówi się, że ciąża jest stanem błogosławionym, lecz nie należy zapominać, iż nie jest to czas łatwy. Toteż warto jest wtedy zaczerpnąć z pomocy fachowców. Takich znajdą Państwo na: www. emvit. pl oraz na pewno będą tam Państwo mogli uzyskać to czego potrzebują, a choćby więcej. Tam szkoła rodzenia Trzebnica to nie wyłącznie zajęcia teoretyczne, ale również praktyczne. Wszyscy, którzy w tym uczestniczą dostają komplet materiałów szkoleniowych. Ponadto mogą tam Państwo liczyć na zajęcia z psychologami, ułożenie diety, czy przygotowanie do karmienia piersią i mnóstwo różnych. Zachęcamy.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  Człowiek powinien nabywać mnóstwo umiejętności, gdyż przenigdy nie wiadomo co może się przydać w życiu. Szczególnie jeżeli poszukujemy pracy lub jeżeli pragniemy zmienić dotychczasową. Wymagania pracodawców jeśli chodzi o lepsze stanowisko są znacznie duże. Na pewno jednym z kluczowych wymogów jest znajomość języków obcych. Najlepiej jest znać ich kilka, zaś nie jedynie angielski. Toteż szkoła języka francuskiego to miejsce, do jakiego warto chodzić. Tam każdy może skorzystać z oferty. Bowiem są tam kursy dla dzieci, seniorów, maturzystów, firm, standardowe oraz letnie. Nadto są również możliwe kursy indywidualne. Co ważne ceny są bardzo przystępne. Otóż koszt za godzinę to 50 zł, lecz jeśli dojazd ma być do ucznia to wtenczas 60 zł. Jak widać oferta jest nie jedynie rozbudowana, ale jeszcze korzystna. Względem tego bardzo gorąco polecamy: Lavendova Szkoła Języka Francuskiego. Znajduje się ona w Toruniu przy ul. Wschodniej 36D. Gdyby mieli Państwo jakieś pytania to można skontaktować się telefonicznie albo mailowo.

  Data dodania: 07 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Rodzenia Trzebnica »

  Życie jest przede wszystkim darem. Niestety niezwykle wiele osób przytłacza toż jak żyją i czym się zajmują. Zatem nie są w stanie dostrzegać pozytywów tudzież po prostu się cieszyć. Najczęściej takie osoby nie posiadają jeszcze wyznaczonego celu, bądź ustalonej hierarchii wartości. Oczywiście we współczesnym świcie bardzo łatwo jest się zatracić tudzież zapomnieć o tymże co winno być najważniejsze. Aczkolwiek potrzeba zaznaczyć, iż najistotniejsza powinna być przede wszystkim rodzina. Albowiem bez niej nie ma się po prostu dla kogo żyć. Zatem jeżeli zdecydowaliśmy się na założenie rodziny plus dziecko jest już w drodze to trzeba sobie i bliskim zapewnić odpowiednie warunki. Takie zagwarantuje szkoła rodzenia Trzebnica, jaka jest działalnością zajmującą się przyszłą mamą na największym poziomie. Tam każda kobieta zostanie perfekcyjnie przygotowana do porodu. Dlatego niezwykle gorąco zapraszamy na to, iżby nawiązać współpracę z tąż szkołą plus jej powierzyć. Więcej wiadomości i wszelkie dane do kontakt są na stronie elektronicznej: szkolarodzeniatrzebnica. pl.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła policyjna »

  Dążenie za swymi pasjami jest jedną z najpiękniejszych tras jakie można przyjąć w życiu. Oczywistym jest również fakt, że nie jest prosto podążać takimi drogami. Bowiem jeśli pragnie się coś uzyskać to często trzeba liczyć się z ogromem wyrzeczeń. Na pewno, żeby coś mieć to trzeba coś dać. Jest to całkowicie naturalna sprawa. Najważniejsze to się nie poddawać. Z całkowitą gwarancją zawód mundurowego jest wymagający jak plus droga ku temu, aby nim zostać. Skoro zamierzają Państwo swe życie zawodowe powiązać ze służbą ludziom i chronieniem sprawiedliwości to szkoła policji szczytno jest niezbędnością. Tam nauczą się Państwo owego zawodu równocześnie od strony teoretycznej jak oraz praktycznej. Jakkolwiek sama rekrutacja jest już wysoce wymagająca i dostaną się tylko nieliczni. To tym bardziej powinno zachęcać do pracy nad sobą. Co istotne szkoła otwarta jest nie jedynie dla funkcjonariuszy, lecz także zwykłych osób które pragną być niekoniecznie w takim tymże zawodzie być, lecz także z nim powiązane. Więcej na: rekrutacja-do-policji. pl.

  Data dodania: 11 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Rzeszów »

  Spółka Promar to innowacyjne centrum edukacyjne dla dzieci, młodzieży a oprócz tego dorosłych zlokalizowane w Rzeszowie i również wyspecjalizowane w nauczaniu języków obcych. Główne filary działalności Promar obejmują szkołę języków obcych, przedszkole anglojęzyczne a oprócz tego dwujęzyczną szkołę podstawową z wykładowym językiem angielskim. Centrum Promar zatrudnia wielce wykwalifikowanych lektorów i również native speakerów. W ramach szkoły językowej oferowane są różnego typu kursy dla wszystkich grup wiekowych, tj. angielski dla dzieci, szkoły letnie czy kursy maturalne. Oprócz języka angielskiego istnieje także możliwość nauki języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i innych. Szkoła prowadzi również centra egzaminacyjne umożliwiające uzyskanie międzynarodowych certyfikatów językowych.

  Data dodania: 31 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Liceum ogólnokształcące Nowy Sącz zsk.szkola.pl »

  Ciepło zapraszam na stronę www Zespołu Szkół Katoliockich z Nowego Sącza. Szkoła katolicka została założona w dniu 1 września 1993 roku z inicjatywy znanego matematyka dr Tadeusza Ramsa. Liceum to nie tylko akuratnie kształci, ale i również wychowuje. Kształcenie w szkole ma charakter bardzo zindywidualizowany oraz zezwala na bardzo aktywny rozwój, jeśli licealiści zechcą w pełni wykorzystać oferowane im szanse. Uczeń ma okazję spotkać się z wybitnymi naukowcami, którzy goszczą w szkole w ramach 'Klasy Uniwersyteckiej KUL'. Życie w szkole przebiega w rodzinnej, pełnej miłości atmosferze. Nauczyciele wspierają swoich uczniów na każdym kroku. Kadra pedagogiczna jest bardzo pozytywnie nastawiona do licealistów. Celem szkoły jest zapewnienie uczniom dobrych warunków do rozwoju oraz nauczyć dobrze języków obcych. Za dobre sprawowanie organizowane są atrakcyjne dla młodzieży wycieczki.

  Data dodania: 25 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy wrocław »

  Niezależność jest czymś wspaniałym oraz pięknym. Ludzie nie zdają sobie z takiego sprawy jak duże rzeczy mogą osiągnąć, jeśli nie muszą liczyć na pomoc kogoś innego. Poza owym pozwoli to im na zachowanie poufności co jest istotne, ponieważ przecież nie każdy musi wiedzieć o nas wszystko. Lepiej pewne rzeczy zachować dla siebie i na swoje potrzeby. Mówiąc za dużo wyłącznie się na tym traci oraz niestety nasze pomysły mogą pozostać wykorzystane przez innych. Z całkowitą rzetelnością mając prawo jazdy wrocław odnosi się niewątpliwie większą niezależność. Od czego to może wynikać? Sprawa jest łatwa: nie musimy nikogo prosić o podwiezienie, tudzież takim samym tłumaczyć się dlaczego. Bezsprzecznie można jeszcze skorzystać z transportu publicznego, ale w owym przypadku trzeba dopasować się zupełnie do czasu podróży i przecież dany przystanek nie zawsze będzie blisko naszego punktu docelowego. Przeto jeżeli chodzi o naukę jazdy to polecamy profesjonalną szkołę, którą jest Auto Stop. W niej stawia się przede wszystkim na to, aby jak najwięcej nauczyć kursanta. Każdy spośród nas może liczyć na indywidualne podejście. Zachęcamy.

  Data dodania: 29 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła wspinania »

  Postęp jest szczególnie ważny. Dzięki niemu człowiek staje się jeszcze to znakomitszy. Dlatego warto inwestować w siebie. Poświęcenie wyłącznie sobie uwagi przyniesie zawsze zysk. Jeżeli posiada się do czegoś predyspozycje to jak najbardziej należy iść w tym kierunku. Wszystkim uwielbiającym sport rekomendujemy kurs skałkowy dzięki jakiemu otrzymają Państwo także więcej zdolności. Niezmiernie dobrze zrobi on do tego, ażeby samodzielnie się wspinać albo być dolną asekuracją. W tym celu potrzeba udać się do Szkoły Wspinania OnSajt. Powstała ona w Krakowie oraz prężnie działa od 2017 roku. Oferta składa się z pakietu szkoleń wspinaczkowych w skałach, ale dodatkowo na sztucznych ściankach. Grupą docelową są również początkujący jak oraz zaawansowani wspinacze. Specjaliści organizują kursy skałkowe w podkrakowskich dolinkach. Ponadto są odpowiedzialni za imprezy wspinaczkowe albo jeszcze za obozy za granicą lub doszkalania. Cel szkoły to edukowanie w taki sposób, ażeby wspinanie było bezpieczne oraz zapewniało dużo radości oraz satysfakcji.

  Data dodania: 26 04 2022 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »