Niepełnosprawni Podkategoria: Niepełnosprawni

Sortuj po:

 • Opieka osób starszych »

  Opieka seniora w Lublinie. Blog na temat osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. Baza wiedzy na temat opieki seniora, porady, ciekawostki, informacje. Zapraszam do kontaktu, dyskusji i komentowania treści. Oferujemy również opiekę nad osobami niepełnosprawnymi, aktywizację seniorów, terapię zajęciową i usługi rehabilitacyjne. Oferujemy kompleksową opiekę w Lublinie i w województwie lubelskim. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Miopatia.pl - przekaż 1 % podatku »

  Borykając się z problemami przy diagnozowaniu mojej jednostki chorobowej, odwiedzając różnego rodzaju placówki medyczne, lekarzy jak i miejsca z medycyną alternatywną. Postanowiłem wszystko zebrać w jedną całość i być może pomóc innym szukających swojej diagnozy. Zaraz po orzeczeniu mojej potwierdzonej i udokumentowanej chorobie stworzyłem stronę www. miopatia. pl gdzie można przeczytać gdzie trafiłem co mi zlecono i w jakiej jestem formie. Witryna ma również pomóc mi, przekaż 1% podatku to główna pomoc w finansowaniu różnego typu kosztów związanych z podtrzymaniem sprawności układu nerwowo mięśniowego który zapewnia mi sprawne poruszanie się. Aby kupowane suplementy były skuteczne muszą być z wysokiej półki co oznacza również wysoki ich koszt zakupu. Rehabilitacja aby była skuteczna musi być systematyczna, jej koszt to również spory wydatek. Patrząc z perspektywy całego roku kalendarzowego koszty są ogromne.

  Miopatia mitochondrialna to choroba neurologiczna uwarunkowana genetyczne, uszkodzenia w jądrowym genie POLG dają również objawy polineuropatii lub jak kto woli neuropatii obwodowej. Minusem tej sytuacji jest fakt że układ nerwowy się nie regeneruje. A to dzięki mięśniom i dobrze funkcjonującym przekaźnikom nerwowym sprawnie się poruszamy. U mnie wygląda to nie co gorzej, obecnie mam już nieodwracalne uszkodzenie obu rąk spowodowany przez zanik mięśni bicepsa. Zaniki pojawiają się również w kończynach dolnych. Wszystkie te objawy nie są optymistyczne jednak trzeba żyć i próbować spowalniać działanie choroby. Możesz pomóc „Zostaw swój 1 procent podatku w Zabrzu” pomożesz mi zebrać środki finansowe na pokrycie rocznego budżetu. Mogą pomóc osoby pracujące rozliczające się wypełniając co roku zeznanie podatkowe ale do akcji mogą przyłączyć się emeryci czy renciści którzy wystarczy że wypełnią PIT-OP wskazując moje dane. Każda pomoc jest mile widziana ale ze względu na przepisy RODO każda darowizna jest anonimowa.

  Data dodania: 17 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Www.poamputacji.pl »

  na prezentowanej tutaj stronie można zapoznać się z ofertą programu Po Amputacji, adresowanego do osób, którym z różnych przyczyn odjęto kończynę. Program zapewnia wsparcie specjalistów z wielu dziedzin – fizjoterapeutów, rehabilitantów, protetyków, doradców zawodowych oraz psychologów, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają uczestników programu na każdym etapie powrotu do sprawności. Uczestnicy mogą liczyć także na pomoc Fundacji Moc Pomocy w uzyskaniu wsparcia finansowego na zakup protezy.

  Data dodania: 14 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych »

  Jesteśmy wrocławska firmą trudniącą się między innymi wypożyczaniem sprzętu medycznego oraz rehabilitacyjnego. Jednym z proponowanych przez nas urządzeń są łóżka rehabilitacyjne na wynajem które w znaczący sposób wpływają na poprawę jakości życia pacjentów oraz ich opiekunów. Łóżka występują w wersji manualnej oraz elektrycznej. W obu modelach istnieje możliwość regulacji poszczególnymi elementami leża. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w siedzibie naszej firmy bądź na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 09 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Niepełnosprawni

(10)

Niepełnosprawni - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: