Stomatologia Podkategoria: Stomatologia

Sortuj po:

 • Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk »

  Dental Ceramic Studio zostało założone w 2006 roku i posiada wieloletnie doświadcznie zarówno w kraju jak i zagranicą. Wykonujemy pobieranie pomiaru łukiem twarzowym a na życzenie klienta możemy przeprowadzić dokumentację fotograficzną. Skupiamy się na tym aby prace protetyczne były estetyczne oraz funkcjonalne. Organizujemy indywidualny dobór koloru i kształtu licówek w obecności technika. Prosimy umawiać się wcześniej telefonicznie w godzinach 10-17.
  Zapraszamy do współpracy także gabinety stomatologiczne - oferujemy wykonanie wszelkiego rodzaju prac protetycznych.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Saw-dental.pl - stomatolog dziecięcy Gliwice »

  Fajne zęby to rzecz, na której której zależy w zasadzie każdemu z osób. W związku z tym też dobry dentysta Gliwice będzie na wagę złota dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o swoje uzębienie. W prowadzonym przez nas gabinecie znajduje nie tylko stomatolog dziecięcy Gliwice, ale również chirurg stomatolog Gliwice. Potrafimy pochwalić się bardzo nowoczesnym sprzętem, który daje nam możliwość nam na wykonanie zabiegów, które są bardzo wymagające. Cały czas staramy się rozwijać czy też inwestujemy też w szkolenia zatrudnianych u nas pracowników. W zakresie oferowanych przez nas zabiegów zaliczają się na przykład implanty Gliwice. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na zaufanie prowadzonej przez nas klinice będzie w całej rozciągłości zachwycony.

  Data dodania: 30 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Licówki warszawa cena »

  Personel przyjmujący w klinice każdego dnia dąży do tego, aby każdy czuł się komfortowo i bezpiecznie oraz dokłada wszelkich starań, aby każda wizyta była miłym spotkaniem z doświadczonym i zaufanym lekarzem stomatologiem, który pomoże w rozwiązaniu niejednokrotnie kłopotliwych problemów jamy ustnej. Klinika Impladent to niezwykle nowoczesny gabinet stomatologiczny, w którym przyjmują jedni z najlepszych dentystów w Warszawie. Jedną ze specjalności kliniki są licówki. Dają one szybkie i widoczne efekty, które dzięki materiałom z jakich zostały wykonane, gwarantują naturalny wygląd i pewność, że w każdym oświetleniu zachowają wszystkie właściwości naturalnych zębów. Licówki Warszawa cena wykonane z korony pełno ceramicznej zapewniają naturalną opalescencję i fluorescencję oraz idealny wygląd, przy niedużej ingerencji w tkanki zęba.

  Data dodania: 10 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne implanty Piła »

  Klinika dentystyczna Twój Stomatolog z Czarnkowa z przyjemnością prezentuje Państwu swoją propozycję medyczną. Nasza klinika para się bardzo szerokim zakresem działań stomatologicznych. Wchodzą w nie takie kwestie jak na przykład chirurgia stomatologiczna, leczenie kanałowe, implanty zębowe, profilaktyka. protetyka, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, bielenie i ściąganie kamienia nazębnego itd.. Nasza placówka to jednak nie tylko odpowiedni standard samego leczenia, ale i wyposażenie na najlepszym poziomie, i zdecydowanie kompetentna obsługa pacjenta. Każdy stomatolog współpracujący z nami to naukowy specjalista. Pacjenci są zachwyceni do tego stopnia, że przyjeżdżają do nas z całego województwa wielkopolskiego. Ich opinie można zresztą przeczytać na naszej stronie internetowej, wespół z pozostałymi informacjami o naszej klinice.

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Ostrowiec »

  Piękne zęby to podstawa dla każdego z nas. Stąd też warto zabezpieczyć nasze zęby. Najskuteczniejszym sposobem jest wizyta u stomatologa, ponieważ tylko lekarz wie, jak zatroszcyć się o wiecznie powalający wygląd zębów. Naprzeciw Państwa potrzebom Gabinet Stomatologiczny Opatów posiada usługi takie jak: stomatologia dziecięca, leczenie kanałowe przeprowadzane najnowocześniejszymi metodami, czy też w ofercie znajdują się zabiegi z zakresu protetyki. Przedstawiona oferta Naszego Gabinetu jest wykonywana przez nalepszych specjalistów, którzy służą Państwu w naszej placówce. Dodatkowym atutem jest także terminowa oraz przeprowadzana na najwyższym poziomie obsługa klientów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny. Tutaj znajdziecie Państwo informacje dotyczące godzinami przyjęć, sposobem kontaktu, ale także wskazówki związane z dojazdem do Gabinetu.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Implanty zębów »

  Czasem jedyną możliwością jest usunięcie zęba - nie musisz jednak godzić się na nieestetyczne braki zębów. Sprawdź, co może Ci zaoferować nowoczesna stomatologia. Na podstawie kompleksowej analizy warunków w jamie ustnej proponujemy Ci najbardziej odpowiednie, estetyczne i funkcjonalne implanty zębów. Jest to alternatywne dla konwencjonalnych rozwiązań protetycznych. Implant przejmuję funkcję zęba i jest jego najbliższym substytutem. Zintegrowany w kości implant pozwala znów jeść, śmiać się i mówić bez obaw. Wejdź na naszą stronę www i zapoznaj się z ofertą!

  Data dodania: 02 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Https://diamanteclinica.eu »

  Piękny oraz przede wszystkim zdrowy uśmiech winien być priorytetem dla każdego. Ludzie niejednokrotnie nie zdają sobie sprawy jak niezwykle jest to fundamentalne plus lekceważą mniejsze, bądź większe objawy. Jest toż poważny błąd. Albowiem brak działania w niniejszej sytuacji wiąże się z pogorszeniem stanu zdrowia. Nadto nieleczone zęby mogą prowadzić do wielu kolejnych poważnych chorób. Zatem niezmiernie gorąco zapraszamy na toż, iżby jak najszybciej udać się do stomatologa. Na witrynie elektronicznej: https://diamanteclinica.eu wynajdą Państwo ofertę jednego z najlepszych gabinetów. Pracują tam eksperci o dużej wiedzy, zaś dodatkowo obfitym doświadczeniu. Skądinąd dysponuje się tam nowoczesnym sprzętem. Diamante Clinica pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9. 00 do 19. 00, tudzież dodatkowo w soboty po uprzedniej rejestracji. Gabinet mieści się w Lublinie przy ulicy Sportowej 48 A/C. Możliwy kontakt telefoniczny albo mailowy. Gwarantujemy usługi na najogromniejszym poziomie i tym samym Państwa usatysfakcjonowanie. Więcej na witrynie internetowej gabinetu.

  Data dodania: 31 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka sprawdziany »

  To nic nowego, że mało kto w szkole lubi sprawdziany z matematyki. Jest to najmniej lubiany przedmiot szkolny ostatnich lat. Matematyka sprawdziany zazwyczaj są trudne i potrzeba sporo czasu na ich dokładną analizę i rozwiązanie. Nie pomagają już nawet dodatkowe wzory. Działania trzeba rozwiązywać wielo-poziomowo, a tego uczniowie nie lubią. Często gubią się w obliczaniach na matematyka sprawdzian. A tutaj nawet jedna liczna, która się nie zgadza i już całe zadanie jest złe. Dlatego trzeba być niesamowicie ostrożnym wykonując część obliczeniową. Jeśli nie masz pewności, że dobrze rozwiązałeś test z matematyki sprawdź go na stronie.

  Data dodania: 17 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stomatologia

(1)

Stomatologia - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: