Stomatologia Podkategoria: Stomatologia

Sortuj po:

 • Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk »

  Dental Ceramic Studio zostało założone w 2006 roku i posiada wieloletnie doświadcznie zarówno w kraju jak i zagranicą. Wykonujemy pobieranie pomiaru łukiem twarzowym a na życzenie klienta możemy przeprowadzić dokumentację fotograficzną. Skupiamy się na tym aby prace protetyczne były estetyczne oraz funkcjonalne. Organizujemy indywidualny dobór koloru i kształtu licówek w obecności technika. Prosimy umawiać się wcześniej telefonicznie w godzinach 10-17.
  Zapraszamy do współpracy także gabinety stomatologiczne - oferujemy wykonanie wszelkiego rodzaju prac protetycznych.

  Data dodania: 12 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Licówki warszawa cena »

  Personel przyjmujący w klinice każdego dnia dąży do tego, aby każdy czuł się komfortowo i bezpiecznie oraz dokłada wszelkich starań, aby każda wizyta była miłym spotkaniem z doświadczonym i zaufanym lekarzem stomatologiem, który pomoże w rozwiązaniu niejednokrotnie kłopotliwych problemów jamy ustnej. Klinika Impladent to niezwykle nowoczesny gabinet stomatologiczny, w którym przyjmują jedni z najlepszych dentystów w Warszawie. Jedną ze specjalności kliniki są licówki. Dają one szybkie i widoczne efekty, które dzięki materiałom z jakich zostały wykonane, gwarantują naturalny wygląd i pewność, że w każdym oświetleniu zachowają wszystkie właściwości naturalnych zębów. Licówki Warszawa cena wykonane z korony pełno ceramicznej zapewniają naturalną opalescencję i fluorescencję oraz idealny wygląd, przy niedużej ingerencji w tkanki zęba.

  Data dodania: 25 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Implanty zębów »

  Czasem jedyną możliwością jest usunięcie zęba - nie musisz jednak godzić się na nieestetyczne braki zębów. Sprawdź, co może Ci zaoferować nowoczesna stomatologia. Na podstawie kompleksowej analizy warunków w jamie ustnej proponujemy Ci najbardziej odpowiednie, estetyczne i funkcjonalne implanty zębów. Jest to alternatywne dla konwencjonalnych rozwiązań protetycznych. Implant przejmuję funkcję zęba i jest jego najbliższym substytutem. Zintegrowany w kości implant pozwala znów jeść, śmiać się i mówić bez obaw. Wejdź na naszą stronę www i zapoznaj się z ofertą!

  Data dodania: 21 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne implanty Piła »

  Klinika dentystyczna Twój Stomatolog z Czarnkowa z przyjemnością prezentuje Państwu swoją propozycję medyczną. Nasza klinika para się bardzo szerokim zakresem działań stomatologicznych. Wchodzą w nie takie kwestie jak na przykład chirurgia stomatologiczna, leczenie kanałowe, implanty zębowe, profilaktyka. protetyka, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, bielenie i ściąganie kamienia nazębnego itd.. Nasza placówka to jednak nie tylko odpowiedni standard samego leczenia, ale i wyposażenie na najlepszym poziomie, i zdecydowanie kompetentna obsługa pacjenta. Każdy stomatolog współpracujący z nami to naukowy specjalista. Pacjenci są zachwyceni do tego stopnia, że przyjeżdżają do nas z całego województwa wielkopolskiego. Ich opinie można zresztą przeczytać na naszej stronie internetowej, wespół z pozostałymi informacjami o naszej klinice.

  Data dodania: 21 07 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stomatologia

(18)

Stomatologia - nowa strona:

Adres: