Stomatologia Podkategoria: Stomatologia

Sortuj po:

 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Nasze psychoterapeutyczne centrum Mandala, mieszczące się w Częstochowie, w samym centrum miasta (przy dworcu PKP i PKS), jest profesjonalnym ośrodkiem świadczącym usługi związane z psychoterapią indywidualną oraz grupową, z interwencją kryzysową oraz ze wsparciem psychologicznym. Nasi psychoterapeuci to dyplomowani specjaliści pracujący w humanistycznym nurcie Gestalt oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym. Mandala pomaga osobom powyżej 14 roku życia, parom i małżeństwom w kryzysie, rodzicom w trudnościach wychowawczych. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk »

  Dental Ceramic Studio zostało założone w 2006 roku i posiada wieloletnie doświadcznie zarówno w kraju jak i zagranicą. Wykonujemy pobieranie pomiaru łukiem twarzowym a na życzenie klienta możemy przeprowadzić dokumentację fotograficzną. Skupiamy się na tym aby prace protetyczne były estetyczne oraz funkcjonalne. Organizujemy indywidualny dobór koloru i kształtu licówek w obecności technika. Prosimy umawiać się wcześniej telefonicznie w godzinach 10-17.
  Zapraszamy do współpracy także gabinety stomatologiczne - oferujemy wykonanie wszelkiego rodzaju prac protetycznych.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Saw-dental.pl - stomatolog dziecięcy Gliwice »

  Fajne zęby to rzecz, na której której zależy w zasadzie każdemu z osób. W związku z tym też dobry dentysta Gliwice będzie na wagę złota dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o swoje uzębienie. W prowadzonym przez nas gabinecie znajduje nie tylko stomatolog dziecięcy Gliwice, ale również chirurg stomatolog Gliwice. Potrafimy pochwalić się bardzo nowoczesnym sprzętem, który daje nam możliwość nam na wykonanie zabiegów, które są bardzo wymagające. Cały czas staramy się rozwijać czy też inwestujemy też w szkolenia zatrudnianych u nas pracowników. W zakresie oferowanych przez nas zabiegów zaliczają się na przykład implanty Gliwice. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na zaufanie prowadzonej przez nas klinice będzie w całej rozciągłości zachwycony.

  Data dodania: 27 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Licówki warszawa cena »

  Personel przyjmujący w klinice każdego dnia dąży do tego, aby każdy czuł się komfortowo i bezpiecznie oraz dokłada wszelkich starań, aby każda wizyta była miłym spotkaniem z doświadczonym i zaufanym lekarzem stomatologiem, który pomoże w rozwiązaniu niejednokrotnie kłopotliwych problemów jamy ustnej. Klinika Impladent to niezwykle nowoczesny gabinet stomatologiczny, w którym przyjmują jedni z najlepszych dentystów w Warszawie. Jedną ze specjalności kliniki są licówki. Dają one szybkie i widoczne efekty, które dzięki materiałom z jakich zostały wykonane, gwarantują naturalny wygląd i pewność, że w każdym oświetleniu zachowają wszystkie właściwości naturalnych zębów. Licówki Warszawa cena wykonane z korony pełno ceramicznej zapewniają naturalną opalescencję i fluorescencję oraz idealny wygląd, przy niedużej ingerencji w tkanki zęba.

  Data dodania: 03 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Implanty zębów »

  Czasem jedyną możliwością jest usunięcie zęba - nie musisz jednak godzić się na nieestetyczne braki zębów. Sprawdź, co może Ci zaoferować nowoczesna stomatologia. Na podstawie kompleksowej analizy warunków w jamie ustnej proponujemy Ci najbardziej odpowiednie, estetyczne i funkcjonalne implanty zębów. Jest to alternatywne dla konwencjonalnych rozwiązań protetycznych. Implant przejmuję funkcję zęba i jest jego najbliższym substytutem. Zintegrowany w kości implant pozwala znów jeść, śmiać się i mówić bez obaw. Wejdź na naszą stronę www i zapoznaj się z ofertą!

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne implanty Piła »

  Klinika dentystyczna Twój Stomatolog z Czarnkowa z przyjemnością prezentuje Państwu swoją propozycję medyczną. Nasza klinika para się bardzo szerokim zakresem działań stomatologicznych. Wchodzą w nie takie kwestie jak na przykład chirurgia stomatologiczna, leczenie kanałowe, implanty zębowe, profilaktyka. protetyka, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, bielenie i ściąganie kamienia nazębnego itd.. Nasza placówka to jednak nie tylko odpowiedni standard samego leczenia, ale i wyposażenie na najlepszym poziomie, i zdecydowanie kompetentna obsługa pacjenta. Każdy stomatolog współpracujący z nami to naukowy specjalista. Pacjenci są zachwyceni do tego stopnia, że przyjeżdżają do nas z całego województwa wielkopolskiego. Ich opinie można zresztą przeczytać na naszej stronie internetowej, wespół z pozostałymi informacjami o naszej klinice.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stomatologia

(18)

Stomatologia - nowa strona:

Adres: